Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 08:10   #3241
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Fiooolet...
Qtwa znowu co do listy chciejstw?
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA!!!

Właśnie stworzyłam swój post nr 666


Bo Ty Zła Kobieta jesteś
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Niee.. tylko te 2 pierwsze.
Rety, ja chcę mojego kochanego INM.
Jestem po 2 malowaniach paznokci bez topa i zaraz położe się na podłodze i zacznę płakać.
Ostatnio pomalowałam paznokcie, skończyłam o siedemnastej - ale myślę sobie że wypróbuję trwałość tych essensiaków, więc nie dałam INM. Poszłam spać o 23:00, rano patrzę - POŚCIEL! Poważnie? Sześć godzin?
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zdjęcia bez lampy wychodzą paskudnie, a fleszem nie chcę go męczyć, ale jest
O taki o:

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pobawiłam się stemplami. Tak za pamięci... Ta nowa płytka Essence (pierwsza z lewej) jest boska. Wzorki wychodzą idealne
Sówka? Ładnie wychodzi? Osz kurde nie dorobiłam się jeszcze stempelka i reszty oprzyrządowania bo wiecznie mi kasy szkoda, ale może chociaż ta płytkę sobie kupię?
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Aż tak miękkich nie mam...

A ten Nailtek też zawiera formaldehyd? Przyznam, że pomalowałam RAZ pożyczoną Evelinką od sąsiadki i byłam zmuszona zmyć po paru godzinach, bo czułam, że coś mi nie gra. Zmyłam i paznokcie lekko czerwone były, trochę obolałe. Nie wiem, może za mocna jest ta odżywka? Albo ja mam już kompletnego pecha i nawet tego używać nie mogę...
No widzisz, zawsze może być gorzej

Bardzo dobrze, że zmyłaś. Nie rozumiem dziewczyn, które potrafią stwierdzić że "się pomęczą", a potem olaboga... paznokcie mi zniszczyło... . To u Ciebie to może być reakcja albo na formaldehyd albo na cokolwiek innego. Jakaś reakcja uczuleniowa na któryś składnik czy coś.

Jeśli masz z tym problemy to z jednej strony może nie warto eksperymentować... A z drugiej, NT ma trochę inny skład... chyba formaldehyd trochę dalej w składzie...

Ale ja Cię nie namawiam, nic z tych rzeczy. Niestety jest to jakieś ryzyko W Twoim przypadku.
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
A w nagrodę mam dla Was paznokcie

czerwony- jupmy 153

niebieskie: color club 932 i 929 i na to mgiełka wibo - nie mam numerka, zmazał się, ale to ta z niebieskimi drobinkami

i zima w gratisie
Na pierwszym sreberkowo niebieskim zdjęciu jaśniejszy faktycznie wygląda na sreberko. Na kolejnych już jest blue

A weźcie sobie tą zimę
Napadało tyle tego śniegu, z domu się nie chce wyjść
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
bardziej normy społeczne, ale.. to bardziej powód przez który nigdy się nie nauczyłam chodzić w obcasach... a teraz juz tak zostało
Przybij piątkę
Małżon mój raptem 5 cm wyższy ode mnie (chyba że się garbi to jeszcze mniej ) i ja to się zwyczajnie głupio czułam przy nim w obcasach. Zresztą kiedyś mi to wisiało bo tylko w glanach pomykałam albo trampkach. Nie nauczyłam się chodzić w wysokich obcasach i dzisiaj jak założę (od święta) to chodzę tempem żółwia, w dodatku tylko do samochodu/taksówki, a na weselach czy cuś (jednak trzeba te obcasy założyć) tylko myślę: prawa lewa, spokojnie, ostrożnie, prawa, lewa... uwaga, ślisko jest .


Brrr, nasmarowałam się karmelowo-cynamonowym masełkiem do ciała, opatuliłam szczelnie i psioczę sobie pod noskiem na przedwczesną zimę...

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2012-10-30 o 08:11
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 08:14   #3242
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mam pytanie:
1) istnieje może jakiś spray/lakier, który przyśpieszałby wysychanie nałożonego lakieru? Nie mam czasu na poświęcanie ok. 2 godz. aby wszystko dokładnie powysychało, nawet czasem i tak zostają ślady od kołdry czy linii papilarnych...
To co napisała Lolli
Z tego co pamiętam, to kiedyś Avon miał w swojej ofercie spray przyspieszający wysychanie lakieru, ale nie wiem czy jeszcze go mają i jak się sprawował w ogóle. Ja mogę jeszcze polecić Sally Hansen- Mega Shine. Nie dośc, że pięknie nabłyszcza, to szybko wysycha razem z lakierem


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
czerwony- jupmy 153

niebieskie: color club 932 i 929 i na to mgiełka wibo - nie mam numerka, zmazał się, ale to ta z niebieskimi drobinkami

i zima w gratisie
ładny, ale...

Te są świetne!

Zima bueeeee

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Też chcę 3. ten ostatni, złoty, mi się nie podoba. A najbardziej z tycg 3 pozostałych podoba mię się ten pierwszy


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA!!!

Właśnie stworzyłam swój post nr 666


Uuuuu. Mrok i siarka!


Dzień dobry
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 08:41   #3243
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3731080 9]Obłęd, a w słonku to już zupełnie... Ależ Ty masz fantazję i pomysły, że już nie wspomnę o wykonaniu
[/QUOTE]
Jeeej. Dzięki
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Muszę się podzielić tym, MUSZĘ!
Śniegowa, mamy bilety! rzucili kolejną pulę, więc udało się! Aaaaaa!
Jeej. Suuper. GC?

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj śmigałam setką poza Warszawą!
Jadę sobie, jadę, słonko świeci, śnieżek leży, a w radiu "Enjoy the silence"
Mrrr.....
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Mani x 3465854
Widok be Nie lubię zimy

!
Paskudny. Wiem




Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A gdzie Śniegowa?
Umiera w łóżku....

Zaraziła mnie koleżanka.... Kufa żesz no..
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Zerwałam się z jednej lekcji i biegłam 20 minut do Empiku żeby kupić bilety bo do 19 bym nie zniosła tego stresu! Czego się nie robi dla DM!



TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!

Zaaarąbiście. Bedziesz zchwycona

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Siedzące (tych niestety aktualnie nie ma, ale będą według mnie) 275zł bodajże a tańsze z biegiem przez przeszkody (krzesełka znaczy) 176zł chyba ewentualnie VIPowskie...TYLKO 800coś tam :
Jakie tam siedzące... To raczej miejsca z rezerwacją odrobiny przestrzeno wokół Ciebie
Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Dziewczyny to tylko 242zł za taką euforię to naprawdę nie wiele takie emocje są bezcenne - Trelle
ala Twoje paznokietki są takie malusie a te czerwone bardzo ładniutkie
Dokładnie... Takie emocje bezcenne są

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
a fujjjjj!!!!!
Bleeeee. obrzydliwe....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 08:52   #3244
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Aż mnie się udziela ta euforia

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Preziu po prostu czasami 'ten jedyny' nie pojawia się w naszym życiu bo mu nie pozwalamy do nas dotrzeć. Zacznij dostrzegać swoje zalety a nei tylko wady (eee, jakie?). Jesteś inteligentna, masz poczucie humoru, jesteś bardzo ładna a przede wszystkim - jedyna w swoim rodzaju.
Otwórz oczy i zacznij widzieć świat w kolorach bo jest wspaniały.
A czy ja myślę o tym jedynym? No dobra, przyznaję się wtedy pomyślałam Kinia, medium jakimś jesteś czy co? Chyba mam coś w sobie, że samych psycholi przyciągam.


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ja chcę 2 pierwsze. Ale nie mam gdzie kupić, bo u mnie tylko Natura Jak ktoś spotka, to nie obrażę się jeśli mi kupi

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
a fujjjjj!!!!!
Akurat jadłam śniadanie. Jadłam

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA!!!

Właśnie stworzyłam swój post nr 666




Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dobra dziewczynki, idę spać. Kolorowych snów
Gdzie Śniegowa? Wie ktoś?
To jeszcze jesteście w stanie spać?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

dlaczego u nas nie ma tych płytek nowych... tej z lewej np

te drobniutkie mgiełeczki co ja mam w tych prostokątnych flaszkach ??????:pros i:
jezu juz myslałam, ze je wycofali. Duzo było? W tych butlach czy innych?
muszę u siebie zobaczyć...
U mnie była tylko jedna. Czekała na mnie 2 tygodnie. Nie mogłam jej nie wziąć

Te same Sporo ich było, ale rzucone tak z boku niechlujnie, od niechcenia jakby. Była np. taka różowo-złota. Wydawała mi się bardziej naszpikowana drobinkami niż pozostałe. Niestety nie miałam już kasy.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3732819 8]

Sówka? Ładnie wychodzi? Osz kurde nie dorobiłam się jeszcze stempelka i reszty oprzyrządowania bo wiecznie mi kasy szkoda, ale może chociaż ta płytkę sobie kupię?
[/QUOTE]

Właśnie ta sówka najbardziej podbiła me serce Ładnie wychodzą. Odbiję na kartce i zarzucę fotencją.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Umiera w łóżku....

Zaraziła mnie koleżanka.... Kufa żesz no..
Ojej

Która to? Znajdę ją.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 08:53   #3245
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Umiera w łóżku....
Zaraziła mnie koleżanka.... Kufa żesz no..
Zdrówka życzę
Kuruj się
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 08:54   #3246
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Nasza zguba się znalazła!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jeej. Suuper. GC?

Umiera w łóżku....
Zaraziła mnie koleżanka.... Kufa żesz no..

Jakie tam siedzące... To raczej miejsca z rezerwacją odrobiny przestrzeno wokół Ciebie
taaaak!

Ojoj... niedobrze

Fakt
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 08:55   #3247
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Umiera w łóżku....

Zaraziła mnie koleżanka.... Kufa żesz no..
A to paskuda
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Właśnie ta sówka najbardziej podbiła me serce Ładnie wychodzą. Odbiję na kartce i zarzucę fotencją.[COLOR="Silver"]
Poproszę
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 09:04   #3248
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3732819 8]Fiooolet...
Qtwa znowu co do listy chciejstw? [/QUOTE]


Nie bij

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Też chcę 3. ten ostatni, złoty, mi się nie podoba. A najbardziej z tycg 3 pozostałych podoba mię się ten pierwszy
Eheeee

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja chcę 2 pierwsze. Ale nie mam gdzie kupić, bo u mnie tylko Natura Jak ktoś spotka, to nie obrażę się jeśli mi kupi

To jeszcze jesteście w stanie spać?
Przecież mają być w Naturze i chyba Douglasie. Początek listopada teoretycznie, więc pewnie połowa...albo jeszcze później

Niestety, czas zejść na ziemię

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
No bo mnie zaraz coś trafi z tym gel lookiem.

Dam radę.

Też właśnie się zastanawiałam jak cytowałam, że się dzisiaj nie odzywała..
Nie miałam

Ty na pewno, gorzej ze mną

Już się znalazła

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Bry Jak się wam spało? Wyruszam na uczelnię aby zdobywać wiedzę!... A przynajmniej tak mi się wydaje Może się prześpię na jakimś wykładzie albo co?
Za dobrze się spało, ciężkie wstawanie było... :/ przysypiało się na wykładach, przysypiało

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
o ja, o ja, o ja

pierwszy mi sie podoba, ale podobny mam wiec nie chce go
fiolet musze miec pokazalam go wczoraj mojemu K. i powiedzialam ten jest moj
czarny mam podobny
a zloty mi sie nie podoba

mam nadzieje, ze ten fioletowy upoluje
Hihihi, będzie napad na Naturę złoty mi też niet...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
dwa pierwsze albo razem z tym trzecim... kiedy w Naturach??? Muszę zapolować!

A to złotko z limitki Essence to hit na wzorki, biorę! Mam Bellę srebrną z pierwszej częśli i jest prześwietna. A tez taka smużąca perła.
Hahahaha, co ja zrobiłam początek listopada

No tak, wzorki, płytki...mam i nie używam :/ nawet specjalnie te magnetyczne lakiery kupiłam powinnam sprzedać cały zestaw
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:10   #3249
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Przecież mają być w Naturze i chyba Douglasie. Początek listopada teoretycznie, więc pewnie połowa...albo jeszcze później
Serio?? To musiało mi się z inną pomylić. Od razu mi się humor poprawił Jak mnie niewiele trzeba do szczęścia

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A to złotko z limitki Essence to hit na wzorki, biorę! Mam Bellę srebrną z pierwszej częśli i jest prześwietna. A tez taka smużąca perła.
Powiadasz? Przyjrzę mu się, jeśli dorwę
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:11   #3250
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ty na pewno, gorzej ze mną

No tak, wzorki, płytki...mam i nie używam :/ nawet specjalnie te magnetyczne lakiery kupiłam powinnam sprzedać cały zestaw
Taaaa, marzenia.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3732819 8]

Ostatnio pomalowałam paznokcie, skończyłam o siedemnastej - ale myślę sobie że wypróbuję trwałość tych essensiaków, więc nie dałam INM. Poszłam spać o 23:00, rano patrzę - POŚCIEL! Poważnie? Sześć godzin? [/QUOTE]

Ja czekam na INM/Poshe i się poddaje.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zaraziła mnie koleżanka.... Kufa żesz no..

Jakie tam siedzące... To raczej miejsca z rezerwacją odrobiny przestrzeno wokół Ciebie
Zdrowiej

No właśnie.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A czy ja myślę o tym jedynym? No dobra, przyznaję się wtedy pomyślałam Kinia, medium jakimś jesteś czy co? Chyba mam coś w sobie, że samych psycholi przyciągam.
A widzisz..

DZIĘKI! (foch z przytupem)
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:26   #3251
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Amelia a może byc chamski top który wysusza? NA wątku dziewczyny polecajć seche vite( ja nie polecam aż tak bardzo), poshe(podobno fajny), Sally Hansen(mój tym), IMN chyba tyle
Cytat:
te co dziewczyny tylko, INM, Manhattana miałam ale INM lepsze. Seche mam ale zamknięte stoi jeszcze.
No dobra, przekonałyście mnie :P


Nie jadę na jedyne ćwiczenia tego dnia, nie i koniec!
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 09:35   #3252
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

WOOOOWWW!
Wiedziałyście, że można sobie zdjęcia przez internet wywołać, zapłacić, a póxniej je wysyłają kurierem.
Pewnie wiedziałyście, tylko ja taka zacofana jestem

Właśnie przebieram co tam mam do wywołania, bo mi się nazbierało "troszkę" przez 2 lata
A tak mi jakoś nie po drodze nigdy do fotografa :/
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:35   #3253
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3732819 8]
Ostatnio pomalowałam paznokcie, skończyłam o siedemnastej - ale myślę sobie że wypróbuję trwałość tych essensiaków, więc nie dałam INM. Poszłam spać o 23:00, rano patrzę - POŚCIEL! Poważnie? Sześć godzin?
[/quote] oooo to ja miewałam to samo i się ze mnie śmieja, ze mi paznokcie schna godzinami!

Cytat:
Przybij piątkę
Małżon mój raptem 5 cm wyższy ode mnie (chyba że się garbi to jeszcze mniej ) i ja to się zwyczajnie głupio czułam przy nim w obcasach. Zresztą kiedyś mi to wisiało bo tylko w glanach pomykałam albo trampkach. Nie nauczyłam się chodzić w wysokich obcasach i dzisiaj jak założę (od święta) to chodzę tempem żółwia, w dodatku tylko do samochodu/taksówki, a na weselach czy cuś (jednak trzeba te obcasy założyć) tylko myślę: prawa lewa, spokojnie, ostrożnie, prawa, lewa... uwaga, ślisko jest .
no to mój 5cm niższy... a jakbym jeszcze obcasy dołożyła to już całkiem...
i mam to samo jak już jest taka okazja, ze trzeba obcasy "spokojnie, schody - raz, dwa, raz, dwa.."
a tak to płaskie, albo trampki
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:38   #3254
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
WOOOOWWW!
Wiedziałyście, że można sobie zdjęcia przez internet wywołać, zapłacić, a póxniej je wysyłają kurierem.
Pewnie wiedziałyście, tylko ja taka zacofana jestem
Ja nie wiedziałam. Gdzie tak robią? Głupie pytanie, bo pewnie wszędzie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:42   #3255
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Śnieguś, Szefowo- nie znikaj nam tak już
Zdrówka życzę
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:47   #3256
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nefty
Ostatnio pomalowałam paznokcie, skończyłam o siedemnastej - ale myślę sobie że wypróbuję trwałość tych essensiaków, więc nie dałam INM. Poszłam spać o 23:00, rano patrzę - POŚCIEL! Poważnie? Sześć godzin?
No miałam tak z tymi ostatnimi co pomalowałam... Rano szybko top dawałam żeby odbitą pościel zakryć
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:48   #3257
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Karola a jaka jest cena takiej przyjemności?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:51   #3258
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Voila! Jeszcze coś takiego znalazłam.
Nie wiem jaki numerek ma ten Safari, ale do stempli jest genialny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stempelki.jpg (28,6 KB, 53 załadowań)
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 09:53   #3259
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Voila! Jeszcze coś takiego znalazłam.
Nie wiem jaki numerek ma ten Safari, ale do stempli jest genialny.
Chyba Ci pozwę do sądu. Miałam już nie wydawać na pierdoły do paznokci to nie! Stempelków mi się zachciało jak zobaczyłam te zdjęcie, które załączyłaś..
Piękne są ta sówka
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 09:56   #3260
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no to mój 5cm niższy... a jakbym jeszcze obcasy dołożyła to już całkiem...
Ja to mam czasem wrażenie, że tylko ja na to zwracam uwagę (że bywam wyższa od małża) a inni ludzie (normalni) mają to w poważaniu... To znaczy... zdarzyło mi się usłyszeć coś niemiłego na ten tematno ale to było od osoby o wyjątkowo mało lotnym rozumku. Inni albo się już przyzwyczaili albo nic nie mówią
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:00   #3261
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Amelko, bierz póki jest Bo nie wszystkie płytki im się tak udały. No i ta sówka
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:02   #3262
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3733008 3]Ja to mam czasem wrażenie, że tylko ja na to zwracam uwagę (że bywam wyższa od małża) a inni ludzie (normalni) mają to w poważaniu... To znaczy... zdarzyło mi się usłyszeć coś niemiłego na ten tematno ale to było od osoby o wyjątkowo mało lotnym rozumku. Inni albo się już przyzwyczaili albo nic nie mówią [/QUOTE]

"małża"

Nie warto się przejmować Ze mnie też się śmiały koleżanki, że mój były chłopak był niższy, ale jak zaczęłam się pytać "a czemu to szkodzi?" to przestały się nabijać


Cytat:
Amelko, bierz póki jest Bo nie wszystkie płytki im się tak udały. No i ta sówka
No koło 15 pójdę do DN :P
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:02   #3263
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja nie wiedziałam. Gdzie tak robią? Głupie pytanie, bo pewnie wszędzie
Ja próbuję kombinowac tutaj:
http://fotohit.com.pl/


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Karola a jaka jest cena takiej przyjemności?
Jest teraz promocja na format 10x15
i są po 19 gr, jesli wywołujesz ponad 500. Plus przesyłka kurierska ok 20zł. Jeśli masz mniej zdjęć możesz wybrać wysyłkę Pocztą Polską i wtedy jest taniej

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki numerek ma ten Safari, ale do stempli jest genialny.
Kokardki, motylki, sówki

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3733008 3]Ja to mam czasem wrażenie, że tylko ja na to zwracam uwagę (że bywam wyższa od małża) a inni ludzie (normalni) mają to w poważaniu... To znaczy... zdarzyło mi się usłyszeć coś niemiłego na ten tematno ale to było od osoby o wyjątkowo mało lotnym rozumku. Inni albo się już przyzwyczaili albo nic nie mówią [/QUOTE]
Ja nie wiem co to komu przeszkadza, że kobieta jest wyższa od mężczyzny. Sama nigdy nie miałam takiego problemu ale nie rozumiem o co chodzi z takimi napinkami. Niektórzy ludzie to na serio nie mają co robić
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:05   #3264
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Prezu coś mnie ominęło? Co to za płytka!?

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

W klubie wrzucilam tak jak obiecałam włosy po dyfuzorze i krótki filmik z celebritis
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:11   #3265
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No miałam tak z tymi ostatnimi co pomalowałam... Rano szybko top dawałam żeby odbitą pościel zakryć
A ja tak łażę jak sierota od soboty Na swoje usprawiedliwienie dodam ze to na granacie nie jest tak strasznie rażące. Ale dzisiaj już idzie do zmycia
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Voila!

Nie no ja tu przestanę bywać... W dwa dni (a drugi się dopiero zaczyna) pokazałyście mi już trzy rzeczy, które koniecznie muszę mieć. I to nie jest na zasadzie "o, fajne... może sobie kupię". Albo ja jakaś podatna na kuszenie jestem od wczoraj...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
"małża"

Nie warto się przejmować Ze mnie też się śmiały koleżanki, że mój były chłopak był niższy, ale jak zaczęłam się pytać "a czemu to szkodzi?" to przestały się nabijać


No właśnie... co komu do tego?
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co to komu przeszkadza, że kobieta jest wyższa od mężczyzny. Sama nigdy nie miałam takiego problemu ale nie rozumiem o co chodzi z takimi napinkami. Niektórzy ludzie to na serio nie mają co robić
Niektórzy to chyba lubią się do czegokolwiek przyczepić, może żeby siebie dowartościować? Nie wiem...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:12   #3266
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Beatko, jesienne nowosci od Essence klikusiamy
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:13   #3267
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co to komu przeszkadza, że kobieta jest wyższa od mężczyzny. Sama nigdy nie miałam takiego problemu ale nie rozumiem o co chodzi z takimi napinkami. Niektórzy ludzie to na serio nie mają co robić
I zazwyczaj czepiają się dewotki, których nikt nie chce
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:16   #3268
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Podrzucam Halloween'owe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post37330459

Sory za jakość, ale znowu z telefonu bo mi bateria w aparacie padła
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek



Edytowane przez Karola20
Czas edycji: 2013-01-03 o 08:51
Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:16   #3269
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Dziewczyny, jak znajdę płytkę z essence ze zwierzęcymi motywami, to która ją chce? Bo ja jej nawet raz nie użyłam i już chyba nie będę
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:19   #3270
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Preziu w takim razie musze ja miec
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.