Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-04, 22:12   #31
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

eee to wcale nie jest takie złe tzn. jezeli chodzi o góre bo z dołem troche gorzej tam łatweiej idzie z pasta cukrową...tylko ze strasznie wrastaja mi włoski wrrrjuz nie wiem co robic, szoruje, pilinguje i nic:/ znacie moze jakies dobre i skuteczne kremy?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 22:48   #32
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Moze ktos napisac cos wiecej o pascie cukrowej, bo ja taka niedoswiadczona jestem
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 23:20   #33
hanelajda
Raczkowanie
 
Avatar hanelajda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Moj świat:P
Wiadomości: 220
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

kurde...akurat trafilam na aktualny dla mnie temat..jakis rok temu golilam sie codziennie,niby ejstem blond ale wloski odrastaja baaardzo szybko...zreszta na glowie to samo w koncu mi sie znudzilo i doslzma do wniosku ze za 10 lat to ja tam bede miala wlosy grubosci pnia drzewa, wiec zaczelam sie golic co 2, 3 dni..a teraz..hmm..od jakis 3 miesiecy obrazilma sie na depilacje, depiluje sie 1 w tygodniu czasem 2...tylko gole to co wystaje z majtow.. oczywscie mowie o miejscach intymnych, gole sie maszynka..po prostu mam dosc..wosku probowalam i zorbilam sobie tam..hmm..siniaka a zero wlosow wyrwanych:P kremy nie dzilaly na mnie..pierwy raz keidy chialam sie cala tam wydepilwoac uzylam kremu..trzymalam te co na opakowaniu pisalo..wypadly mzoe ze 4 klaki..wiec jeszcze raz..zaczela mi leciec krew!! i tak sie skonczyla moja przygoda z kremami w miejscach intymnych..
juz chyba wszytko pzreszlam..wysypki po depilacji, zaciecia, krwawienia i siniaki..a teraz sie zastanawiam nad depilatorem
mam silna wole co do urody potrafie sie wyzec wielu zeczy..moze dam rade z tym depilatorem..o ile nie zemdleje..bo do oderwania wosku pierwsyzm razem przymierzalam sie 5 minut..i tak w koncu skonzylam jak skonczylam co o tym myliscie..? tzn o depilatorze?

tak teraz patrze..wlasnie..zostala mi pasta.. ale to chyba podobne do wosku..nie chce wiecej siniakow..chyba ze sie myle..i to cos clakiem innego..:P
__________________
„Jeśli wróg się nie poddaje, to się go unicestwia...”

Maksim Gorki

Edytowane przez hanelajda
Czas edycji: 2007-05-04 o 23:21 Powód: .
hanelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 12:17   #34
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Hanelajda, skoro dla urody potrafisz dużo wytrzymać i masz silną wolę, to naprawdę polecam depilator. Tylko musisz się liczyć z tym, że po depilacji możesz mieć czerwone kropki po wyrwanych włosach, ale one dość szybko znikają. U mnie po posmarowaniu balsamem czy wodą utlenioną znikają po kilku godzinach.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:30   #35
paimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wwa/Czewa
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Na początku goliłam sie maszynką... ale wrastanie włosków to jest koszmar. Tysiace krostek czasmi taki ból(nieprzyjemny, ale nie o az tak silnym natęzeniu) ze ledwo moglam chodzić.
Kupiłam sobie plastry z woskiem i nie wyrwalam zupenie nic tylko wosk na plastrze zostAŁ... no i straciłam nadzieję, że kiedykolwiek bede mogła sobie pozwolic na jakąś w miare bezbolesną depilacje i w miare długi okres niedepilowania.
Później nosiłam się z chęcią kupienia depilatora, ale zrezygnowałam, bo w tym czasie trafiłam do domu, gdzi emamsia ma pro sprzecik do depilacji woskiem. Po kilkunastu minutach nastrajania sie, włączenia głosnej muzyki(po to by nie było slychac krzyku). Wziełam się za deplację. Małymi kawałkai depilowłam krok po kroku moja małą zzaskakująco dobrym efektem. Jedakże teraz wrastają mi włoski, lecz nie w takiej kosmicznej ilości jak to bło w przypadku golenia i nie boli to az tak.
paimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:20   #36
niunia212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

hej taż mam ten problem i nie wiem co zrobić próbowałam pensetki i plastró włoski mi wrastały i przezuciłam się na maszynkę i kremy ale po nich mam okropne krostki i moje pyt jest takie czy po depilacji u koasmetyczki woskiem albo pastać cukrową mam pewnośc że te włoski już nie bedą wrastać czy takiej pewności nie ma
niunia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:44   #37
niuniaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 28-131
Wiadomości: 66
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Też mam problem z depilacją "tych" miejsc... cały czas maszynka do golenia;/ ale są krostki i krwawi;/;/ i jeszcze co 2 dzień mam depilator lecz boje się go tam użyć:/ w górnej części próbowałam ale dół???? oj nie chyba nie dam rady:/ a co do pensety próbowałam ale mam jasne włoski w niższej partii i nie bardzo sie da je wyrwać.. może jakieś kremy???
__________________
55 kg;/;/ ->53 -> 51-> 50? ->->->->48 marzenie a teraz już 44....


Chce żyć to nic, że iskra wypala się..
Wspomnienie dawnych chwil dodaje mi sił .
niuniaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 21:34   #38
niunia212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 48
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Cytat:
Napisane przez niuniaaaaaaa Pokaż wiadomość
Też mam problem z depilacją "tych" miejsc... cały czas maszynka do golenia;/ ale są krostki i krwawi;/;/ i jeszcze co 2 dzień mam depilator lecz boje się go tam użyć:/ w górnej części próbowałam ale dół???? oj nie chyba nie dam rady:/ a co do pensety próbowałam ale mam jasne włoski w niższej partii i nie bardzo sie da je wyrwać.. może jakieś kremy???
ja stosuję krem do depilacjui firmy eveline ten niebieski w 3 minuty bo ten tóżowy do miejsc intymnych wogóle się nie nadaje ten niebieski trzymam gdzie 10 minut nakładam grubsza warstwe jak pojawi sie kilka krosteczek to normalne niedługo się podgoją sosuje go narazie raz na tydzień żeby włoski troszkę odrosły bo takie krótkie ciezko mi usunąć i powiem że mi zmniejszaa się liczba tych włosków jakoś mniej mi odrasta i nie wrastaja mi tylko amm problem z nakładaniem tam na dole bo nie nałoże go na samą krawedz warg bo jak dostanie siedo środka to strasznie szczypie wycinać nożyczkami czytałąm że tamtymi odrastającymi włoskami można uszkodzić prezerwatywę???
niunia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:54   #39
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Witam wszystkich Ja mam w sumie pytanie jeśli chodzi o depilację u kosmetyczki Mam nadzieję,że uzyskam odpowiedź od dziewczyn które na takim zabiegu już były Już są prawie wakacje, niedługo wyjeżdżam nad morze i chciałabym sobie wydepilować okolice bikini u kosmetyczki e, ale moim problemem jest wstydliwość. Nigdy nie goliłam/depilowałam na gładko miejsc intymych jedynie co to 'przycinalam' włoski , bo wiem,że golenie/depilacja na gładko nie jest dobra, ponieważ niszczy się wtedy flora bakteryjne (czy jak to się tam profesjonalnie nazywa) i wtedy jest większe prawdopodobieństwo,że dostanie się grzybicy albo czegoś podobnego I w związku z tym, czy jak pójde na depilacje okolic bikini nie mając na gładko ogolonych miejsc intymnych pod bielizną to czy kosmetyczka poczuje jakiś niesmak czy coś w tym stylu ? Wiem,że może jest to głupie pytanie, ale dla mnie ważne... Proszę o odpowiedź .. Pozdrawiam!
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:06   #40
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Cytat:
Napisane przez tintin90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Ja mam w sumie pytanie jeśli chodzi o depilację u kosmetyczki Mam nadzieję,że uzyskam odpowiedź od dziewczyn które na takim zabiegu już były Już są prawie wakacje, niedługo wyjeżdżam nad morze i chciałabym sobie wydepilować okolice bikini u kosmetyczki e, ale moim problemem jest wstydliwość. Nigdy nie goliłam/depilowałam na gładko miejsc intymych jedynie co to 'przycinalam' włoski , bo wiem,że golenie/depilacja na gładko nie jest dobra, ponieważ niszczy się wtedy flora bakteryjne (czy jak to się tam profesjonalnie nazywa) i wtedy jest większe prawdopodobieństwo,że dostanie się grzybicy albo czegoś podobnego I w związku z tym, czy jak pójde na depilacje okolic bikini nie mając na gładko ogolonych miejsc intymnych pod bielizną to czy kosmetyczka poczuje jakiś niesmak czy coś w tym stylu ? Wiem,że może jest to głupie pytanie, ale dla mnie ważne... Proszę o odpowiedź .. Pozdrawiam!
to jest jej praca, zapewniam Cie, ze niejedno juz widziala. ponadto, gdybys miala te miejsca wydepilowane, nie byloby sensu isc do kosmetyczki-dlatego nie do konca rozumiem Twoj problem
__________________
Hey you don't take me seriously please cause I don't take life seriously.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:28   #41
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Tzn ja nie chcę się cała wydepilować (Depilacja całych miejsc intymnych to chyba jest depilacja brazylijska). Chodzi mi o depilację okolic bikini, czyli tego owłosienia które znajduje się poza bielizną
Dziękuję za odpowiedź
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 17:42   #42
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Cytat:
Napisane przez tintin90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Ja mam w sumie pytanie jeśli chodzi o depilację u kosmetyczki Mam nadzieję,że uzyskam odpowiedź od dziewczyn które na takim zabiegu już były Już są prawie wakacje, niedługo wyjeżdżam nad morze i chciałabym sobie wydepilować okolice bikini u kosmetyczki e, ale moim problemem jest wstydliwość. Nigdy nie goliłam/depilowałam na gładko miejsc intymych jedynie co to 'przycinalam' włoski , bo wiem,że golenie/depilacja na gładko nie jest dobra, ponieważ niszczy się wtedy flora bakteryjne (czy jak to się tam profesjonalnie nazywa) i wtedy jest większe prawdopodobieństwo,że dostanie się grzybicy albo czegoś podobnego I w związku z tym, czy jak pójde na depilacje okolic bikini nie mając na gładko ogolonych miejsc intymnych pod bielizną to czy kosmetyczka poczuje jakiś niesmak czy coś w tym stylu ? Wiem,że może jest to głupie pytanie, ale dla mnie ważne... Proszę o odpowiedź .. Pozdrawiam!
Kosmetyczka nie poczuje niesmaku, przecież ma setki klientek i daję słowo że widziała podobną ilość miejsc intymnych co ginekolog. Warto upewnić się najpierw, czy gabinet depiluje tylko linię fig, czy możliwa jest depilacja brazylijska lub hollywoodzka
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 16:53   #43
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Przemogłam się i stosuję od pewnego czasu depilator - najgorzej było na początku, teraz już nie jest tak strasznie ale w niektórych miejscach po prostu nie mogę, nie chodzi o ból, tylko o to, że boję się skaleczeń, gdyby pęsety chwyciły delikatną skórę, a o to nie trudno, gdy skóra jest słabo napięta :/ Może mam jeszcze zbyt mało wprawy...
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:50   #44
tintin90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Dziękuję za odpowiedzi A mam jeszcze jedno pytanie :P Jaką pozę przybiera się u kosmetyczki jeśli depiluje się okolice bikini?
tintin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 14:29   #45
rabiosa_
Przyczajenie
 
Avatar rabiosa_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

witam
ja depiluje miejsca intymne jednorazową maszynką , po czym smaruje kremem i czasem jak jedna z was napisała mam czasem małe pdrażnienie po depilacji zaczerwienienie i kilka krostek ale znikają po paru godzinach.
oczywiście stosuje też żel do mycia miejsc intymnych
__________________
" Dla moich marzeń toczę swe życie
Dla pragnień nocy wypatruje
Prawda leżąca, gdzie czasu granice
Utratę wiary zbrodnią mianuje..."
rabiosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:05   #46
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: depilacja bikini

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
ja polecam pianke wilkinsona for women ale ta tansza, ja placilam 8 zlotych okolo
i maszynke tez damska... niby bez roznicy ale roznica jest duza
Właśnie dziś odkryłam, że faktycznie damska a męska to różnica Damska jest duuużo delikatniejsza i wydaje mi się, że nie będę mieć po niej tylu podrażnień. Golę się zwykłą jednorazówką męską i zawsze po niej miałam mase czerwonych punkcików, nie schodziły i wyglądały nieestetycznie A dziś wydawało mi się, że damska nie robi takich
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 10:43   #47
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: depilacja bikini

Ja też wyrywałam pęsętą włoski, ale za długo to jednak schodzi i mi się nie chce po prostu. Od siebie polecam krem do depilacji (różowy) z eveline - veet w ogóle nie ruszył moich włosków a poza tym wszystko mnie piekło i swędziało od niego A ten z eveline usuwa fajnie włoski, do gładkiej skóry.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 20:36   #48
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Depilacja miejsc intymnych i okolic bikini

Cytat:
Napisane przez cool girl Pokaż wiadomość
Moze ktos napisac cos wiecej o pascie cukrowej, bo ja taka niedoswiadczona jestem
jest gdzieś wątek o paście cukrowej i ja polecam - depilowałam swego czasu całe bikini pastą i muszę przyznać, że z dobrym rezultatem
teraz zaczynam laser, więc depilować przestałam.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.