Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-08, 12:34   #4741
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja też

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



Mówicie o tej,co teraz jest w promo w D za ponad 500zl? ?????
Tak, tylko część np. ja mówimy o Lunie (większej), a część o mini - np. Poziomka teraz wzięła.
Moim zdaniem warto wziąć większą skoro i tak się wydaje sporo kasy, funkcja masażu się przydaje (nie ma w mini) oraz 8 regulacji prędkości jest super, zwłaszcza po pewnym czasie kiedy już się zapozna człowiek z użytkowaniem. Na wyższych czyszczę co jakiś czas skrzydełka nosa i te obszary podoczne między nosem a policzkiem, u mnie sporo zaskórników tutaj jest - świetne rezultaty.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:35   #4742
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Udaję, że nie widze tych postów o Lunie .
Właśnie, co ostatnio tak cicho siedzisz?

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
za zakupy, nie wiem jak to robicie, ze Wam Wasi mężczyźni do S. chodzą. Można spytać, gdzie mini Hoolę dowieźli?
Ja tylko dla żartów zapytałam, czy nie chciałby pójść do sklepu dla mnie nagle zniknął z FB, dzwonię a on już w Galerii więc napisałam SMSem czego chcę próbki i o 19 zakupy przyjadą do mnie
Był w K. na 3stawach nawet nie wiedziałam, że muszą już dowozić Hoolę jakbym wiedziała jaka jest sytuacja to wcześniej bym go wysłała
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:42   #4743
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

W D. miniaturka pomadki Clinique za 29zł odcień passion pop, w Clarinsie dostępny nowy olejek do ust
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:44   #4744
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Piłam dzisiaj rano pierwszy raz czystek Wzięłam wczoraj, był na regale razem z dżemami
Po zalaniu wodą śmierdzi okrutnie, ale im chłodniejszy tym mniej mi przeszkadza, ostatnie kilka łyków było całkiem ok. Chyba nie będę miała problemów z regularnością
Czystek trzeba pić mocno ciepły, wtedy najlepiej działa i w porównaniu z herbatą z bratka czystek to perfumy

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak, tylko część np. ja mówimy o Lunie (większej), a część o mini - np. Poziomka teraz wzięła.
Moim zdaniem warto wziąć większą skoro i tak się wydaje sporo kasy, funkcja masażu się przydaje (nie ma w mini) oraz 8 regulacji prędkości jest super, zwłaszcza po pewnym czasie kiedy już się zapozna człowiek z użytkowaniem. Na wyższych czyszczę co jakiś czas skrzydełka nosa i te obszary podoczne między nosem a policzkiem, u mnie sporo zaskórników tutaj jest - świetne rezultaty.
Kurde, kusi mnie ta Luna, ale:
1) mam Mia2 i jestem z niej zadowolona, więc nie wiem, czy mi kolejna szczoteczka potrzebna
2) czy Luna zdejmuje makijaż z twarzy? Bo ja Mia2 robię demakijaż, potem ewentualnie zdejmuję wacikiem tusz do rzęs
3) martwi mnie ilość praduktów do mycia, które należałoby wyeliminować- nie można używać takich z glinką, drobinkami, silikonami i alkoholem. Więc asortyment mocno się zawęża
4) no i to, co mnie niemiłosiernie wkurzyło (i zniechęciło do Luny) na wszystkich blogach dziewczyn, które dostały kiedyś Lunę za darmo do rozreklamowania to mocny hejt na Clarisonica. Kurde, rozumiem, że trzeba kogoś przekonać do zakupu i Clarisonic jest najmocniejszą konkurencją Luny, ale bez przesady. Ktoś, kto kupił Mię za 600 zł wiedział, że będzie musiał ją ładować i kupować do niej szczoteczki. Ja do mojej Mia kupuję szczoteczkę raz na pół roku, bo używam szczoteczki raz dziennie. Więc te 80 zł (na VIPach) raz na pół roku to nie jest tragedia. Tak samo ładowanie- ładuję ją może raz na 2-3 miesiące A na tych wszystkich blogach ładowanie Clarisonica i kupowanie szczoteczki na wymianę wyolbrzymiane jest do jakiegoś megakłopotu. Tak samo zażuty, że Clarisonic podrażnia. No tak, jak ktoś nie umie dobrać sobie końcówki czyszczącej właściwej do skóry, to jak ma nie podrażnić. No kurde

No i się waham
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:46   #4745
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak, tylko część np. ja mówimy o Lunie (większej), a część o mini - np. Poziomka teraz wzięła.
Moim zdaniem warto wziąć większą skoro i tak się wydaje sporo kasy, funkcja masażu się przydaje (nie ma w mini) oraz 8 regulacji prędkości jest super, zwłaszcza po pewnym czasie kiedy już się zapozna człowiek z użytkowaniem. Na wyższych czyszczę co jakiś czas skrzydełka nosa i te obszary podoczne między nosem a policzkiem, u mnie sporo zaskórników tutaj jest - świetne rezultaty.
Hmm...to moze powinnam dużą kupić Tylko jaki kolor? Mam świecącą strefę T, policzki czasami normalne, czasami przesuszone, łatwo twarz mi sie czerwieni i drobne naczynka kolo nosa.
Nie znam się na takich urządzeniach
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:52   #4746
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za szybki i sprawny rozładunek

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60055536]Treść usunięta[/QUOTE]

klikaj sobie, na zdrowie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 12:58   #4747
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
W D. miniaturka pomadki Clinique za 29zł odcień passion pop, w Clarinsie dostępny nowy olejek do ust
Co te olejki robią ;>

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czystek trzeba pić mocno ciepły, wtedy najlepiej działa i w porównaniu z herbatą z bratka czystek to perfumy



Kurde, kusi mnie ta Luna, ale:
1) mam Mia2 i jestem z niej zadowolona, więc nie wiem, czy mi kolejna szczoteczka potrzebna
2) czy Luna zdejmuje makijaż z twarzy? Bo ja Mia2 robię demakijaż, potem ewentualnie zdejmuję wacikiem tusz do rzęs
3) martwi mnie ilość praduktów do mycia, które należałoby wyeliminować- nie można używać takich z glinką, drobinkami, silikonami i alkoholem. Więc asortyment mocno się zawęża
4) no i to, co mnie niemiłosiernie wkurzyło (i zniechęciło do Luny) na wszystkich blogach dziewczyn, które dostały kiedyś Lunę za darmo do rozreklamowania to mocny hejt na Clarisonica. Kurde, rozumiem, że trzeba kogoś przekonać do zakupu i Clarisonic jest najmocniejszą konkurencją Luny, ale bez przesady. Ktoś, kto kupił Mię za 600 zł wiedział, że będzie musiał ją ładować i kupować do niej szczoteczki. Ja do mojej Mia kupuję szczoteczkę raz na pół roku, bo używam szczoteczki raz dziennie. Więc te 80 zł (na VIPach) raz na pół roku to nie jest tragedia. Tak samo ładowanie- ładuję ją może raz na 2-3 miesiące A na tych wszystkich blogach ładowanie Clarisonica i kupowanie szczoteczki na wymianę wyolbrzymiane jest do jakiegoś megakłopotu. Tak samo zażuty, że Clarisonic podrażnia. No tak, jak ktoś nie umie dobrać sobie końcówki czyszczącej właściwej do skóry, to jak ma nie podrażnić. No kurde

No i się waham
Ja strasznie wolno piję takie rzeczy, tak samo normalne herbaty, kawę - końcówka zawsze zimna

Wydaje mi się, że możesz się z Luną wstrzymać, najwyżej za jakiś czas weźmiesz nową wersję

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Hmm...to moze powinnam dużą kupić Tylko jaki kolor? Mam świecącą strefę T, policzki czasami normalne, czasami przesuszone, łatwo twarz mi sie czerwieni i drobne naczynka kolo nosa.
Nie znam się na takich urządzeniach
Ja bym stawiała na dużą, zwłaszcza jeśli planujesz ją używać tylko stacjonarnie. Ja ze względu na pęknięte naczynko wzięłam różową czyli dla cery wrażliwej, ale teraz zdecydowałabym się na niebieską - co cery mieszanej Na naczynka Luna nie powinna mieć wpływu, ewentualnie będziesz trochę omijać te miejsca lub dostosowywać prędkość do bardzo małej
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 13:07   #4748
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Co te olejki robią ;>

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



Ja strasznie wolno piję takie rzeczy, tak samo normalne herbaty, kawę - końcówka zawsze zimna

Wydaje mi się, że możesz się z Luną wstrzymać, najwyżej za jakiś czas weźmiesz nową wersję

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------



Ja bym stawiała na dużą, zwłaszcza jeśli planujesz ją używać tylko stacjonarnie. Ja ze względu na pęknięte naczynko wzięłam różową czyli dla cery wrażliwej, ale teraz zdecydowałabym się na niebieską - co cery mieszanej Na naczynka Luna nie powinna mieć wpływu, ewentualnie będziesz trochę omijać te miejsca lub dostosowywać prędkość do bardzo małej
Wlaśnie boję się brać do mieszanej, bo ogólnie mam tak, że jak mocniej wiatr wieje, to różu mi nie potrzeba Więc obawiam się, że jak nią przejadę to sobie więcej szkody zrobię.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:09   #4749
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

dziewczyny widzicie 20 zarejestrowanych uzytkownikow i az 60 gości
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:10   #4750
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Właśnie, co ostatnio tak cicho siedzisz?
A sama nie wiem .

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość


kliknięta


klikaj sobie, na zdrowie
na zdrowie to tylko kutango, co mi po Lunie.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:12   #4751
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny widzicie 20 zarejestrowanych uzytkownikow i az 60 gości
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 13:17   #4752
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Kolor jest dla mnie drugorzędny
Udanych zakupów






To nie moja S, tylko przy mieszkaniu TŻ, tam mnie jeszcze nie widzieli ale chyba zobaczą


Dziewczyny z RCMA, sprawdźcie proszę maila bank zrobił mi małe kuku i chciałabym nieco naprostować kwoty na szczęście małe różnice na pojedynczych zamówieniach
Napisałam maila, zrobiłam drugi przelew z dopłatą

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Dumam nad tą Luną mini i dumam i się zastanawiam - czy one różnią się między sobą czymś oprócz kolorów?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:22   #4753
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

dziewczyny jaki jest kod 20zl za newsletter w D.?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:23   #4754
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czystek trzeba pić mocno ciepły, wtedy najlepiej działa i w porównaniu z herbatą z bratka czystek to perfumy



Kurde, kusi mnie ta Luna, ale:
1) mam Mia2 i jestem z niej zadowolona, więc nie wiem, czy mi kolejna szczoteczka potrzebna
2) czy Luna zdejmuje makijaż z twarzy? Bo ja Mia2 robię demakijaż, potem ewentualnie zdejmuję wacikiem tusz do rzęs
3) martwi mnie ilość praduktów do mycia, które należałoby wyeliminować- nie można używać takich z glinką, drobinkami, silikonami i alkoholem. Więc asortyment mocno się zawęża
4) no i to, co mnie niemiłosiernie wkurzyło (i zniechęciło do Luny) na wszystkich blogach dziewczyn, które dostały kiedyś Lunę za darmo do rozreklamowania to mocny hejt na Clarisonica. Kurde, rozumiem, że trzeba kogoś przekonać do zakupu i Clarisonic jest najmocniejszą konkurencją Luny, ale bez przesady. Ktoś, kto kupił Mię za 600 zł wiedział, że będzie musiał ją ładować i kupować do niej szczoteczki. Ja do mojej Mia kupuję szczoteczkę raz na pół roku, bo używam szczoteczki raz dziennie. Więc te 80 zł (na VIPach) raz na pół roku to nie jest tragedia. Tak samo ładowanie- ładuję ją może raz na 2-3 miesiące A na tych wszystkich blogach ładowanie Clarisonica i kupowanie szczoteczki na wymianę wyolbrzymiane jest do jakiegoś megakłopotu. Tak samo zażuty, że Clarisonic podrażnia. No tak, jak ktoś nie umie dobrać sobie końcówki czyszczącej właściwej do skóry, to jak ma nie podrażnić. No kurde

No i się waham
Ja lubię pić bratka Dawno nie piłam - muszę sobie kupić W ogóle muszę nabyć różne ziółka do picia - uwielbiam pić takie rzeczy

Mam ten sam problem, ale chyba jednak nie skuszę się na Lunę, bo dla mnie Mia2 z końcówką Deep Pore jest bardzo delikatna Podejrzewam, że Luna nie robiłaby u mnie nic. Ja mam Mia2 od końca grudnia - używam raz dziennie, ładowałam ją 3x na razie, szczotkę wymieniłam po prawie 3 mies (jakoś bez tygodnia chyba).
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:24   #4755
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Napisałam maila, zrobiłam drugi przelew z dopłatą

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Dumam nad tą Luną mini i dumam i się zastanawiam - czy one różnią się między sobą czymś oprócz kolorów?
Te małe nie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:26   #4756
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny widzicie 20 zarejestrowanych uzytkownikow i az 60 gości
Gdzie dają te darmowe szanele, bo coś chyba przegapiłam?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:26   #4757
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Gdzie dają te darmowe szanele, bo coś chyba przegapiłam?
O to to
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:26   #4758
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

XminorXlosX nie wiem
Mówię, o chamskim wyciskaniu
W piątek byłam, wczoraj strzelilam sobie brązową glinkę i dzisiaj już jestem piękna
Wydaje mi się, że te wszystkie szczoteczki mają za zadanie zapobiegać i oczyszczać to co na zewnątrz. A jeśli problem jest w środku, to niby w jaki sposób to urządzono może go zlikwidować?
Ale ja w sumie laik jestem. Dla mnie najlepsza jest gabka konjac...
Teraz pozbyłam się poskórniaczków i mam ambitny plan utrzymać ten stan. Regularnie glinki i maski.
Zaraz jadę do S, może uda mi się kupić coś jeszcze
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:27   #4759
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki jest kod 20zl za newsletter w D.?
Każdy dostaje inny, to jest taki długi ciąg cyfr i liter Nie wiem od jakiej kwoty działa - od 150?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 13:29   #4760
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Nadrobiłam
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja trafiłam 3
Gratuluję u mnie pudło.

Amyz współczuję zniszczonych opon podłe ludziska

Jak czytam o tej lunie to i mnie zaczyna wodzić na pokuszenie.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:30   #4761
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
XminorXlosX nie wiem
Mówię, o chamskim wyciskaniu
W piątek byłam, wczoraj strzelilam sobie brązową glinkę i dzisiaj już jestem piękna
Wydaje mi się, że te wszystkie szczoteczki mają za zadanie zapobiegać i oczyszczać to co na zewnątrz. A jeśli problem jest w środku, to niby w jaki sposób to urządzono może go zlikwidować?
Ale ja w sumie laik jestem. Dla mnie najlepsza jest gabka konjac...
Teraz pozbyłam się poskórniaczków i mam ambitny plan utrzymać ten stan. Regularnie glinki i maski.
Zaraz jadę do S, może uda mi się kupić coś jeszcze
Pamiętaj o zdjęciu zakupów
Kupiłam sobie gąbkę konjac z węglem i po 2tyg waliła pieśnią, więc ją czym prędzej wyrzuciłam. Nie zdążyłam zauważyć efektów Co ile kupujesz nową?

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-08 o 13:31
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:30   #4762
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja lubię pić bratka Dawno nie piłam - muszę sobie kupić W ogóle muszę nabyć różne ziółka do picia - uwielbiam pić takie rzeczy

Mam ten sam problem, ale chyba jednak nie skuszę się na Lunę, bo dla mnie Mia2 z końcówką Deep Pore jest bardzo delikatna Podejrzewam, że Luna nie robiłaby u mnie nic. Ja mam Mia2 od końca grudnia - używam raz dziennie, ładowałam ją 3x na razie, szczotkę wymieniłam po prawie 3 mies (jakoś bez tygodnia chyba).
Jak Ci służy to po co ? Mi ostatnio mia2 podrazniła trochę skórę, używałam ze szczoteczką luxe kaszmirową. Może to kwestia ciąży, nie wiem. Dziewczyny mówiły, że Luna jest jednak delikatniejsza, a ja już nie wyobrażam sobie tradycyjnego oczyszczania skóry twarzy.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:33   #4763
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pamiętaj o zdjęciu zakupów
Kupiłam sobie gąbkę konjac z węglem i po 2tyg waliła pieśnią, więc ją czym prędzej wyrzuciłam. Co ile kupujesz nową?
Jak coś kupię :p
Oj, mnie dosyć długo trzyma 1.5-2 miesiące? Ale ja po użyciu ją płucze i wieszak na pokrętłle od kaloryfera, więc bardzo szybko wysycha.
Aż poszłam powąchać swoją. Nie ma żadnego zapachu... Mam tę normalną wersję, jeśli to ma jakieś znaczenie...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:35   #4764
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Mam lunę mini od końca grudnia i to są najlepiej wydane pieniądze. Ładowałam ją raz a ilość zaskórników na nosie i brodzie jest mniejsza o 70% a od zawsze mam z tym kłopot (trądzik)
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:37   #4765
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Jak Ci służy to po co ? Mi ostatnio mia2 podrazniła trochę skórę, używałam ze szczoteczką luxe kaszmirową. Może to kwestia ciąży, nie wiem. Dziewczyny mówiły, że Luna jest jednak delikatniejsza, a ja już nie wyobrażam sobie tradycyjnego oczyszczania skóry twarzy.
Dziękuję, masz raczej Już nie kusi Jeszcze jak czytałam, że Luna ma 8000 drgań na minutę, a Mia2 300 na sekundę, to nawet wibracje słabsze ma Luna ponad 2x. Pewnie efektów nie zauważę - nie biere.

Co do podrażnienia skóry - możliwe, że to kwestia hormonów, pewnie później stan skóry wróci do normy

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jak coś kupię :p
Oj, mnie dosyć długo trzyma 1.5-2 miesiące? Ale ja po użyciu ją płucze i wieszak na pokrętłle od kaloryfera, więc bardzo szybko wysycha.
Aż poszłam powąchać swoją. Nie ma żadnego zapachu... Mam tę normalną wersję, jeśli to ma jakieś znaczenie...
To może zaryzykuję i kupię kolejną A co robi ta gąbka?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:38   #4766
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Mam lunę mini od końca grudnia i to są najlepiej wydane pieniądze. Ładowałam ją raz a ilość zaskórników na nosie i brodzie jest mniejsza o 70% a od zawsze mam z tym kłopot (trądzik)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:38   #4767
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Never, a Ty masz Mia2?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:39   #4768
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:44   #4769
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Luna jest na promocji w stacjonarnych D czy tylko online?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 13:46   #4770
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60059231]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja też już mam kupioną na zapas Odpuszczam Lunę Tym bardziej, że ktoś (Malinum?) tu pisał, że miał Mia2, kupił Lunę i sprzedał Mia2, po czym kupił znowu Mia2
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.