NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 18:46   #1831
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś toaletkę jeszcze w domu u rodziców. Ogromne lustro, szufladki itp., ale pomalować się w niej graniczyło z cudem. (Nie)stety muszę mieć (tak jestem przyzwczajona od zawsze!) lusterko przy twarzy, takie małe, okragłe z kiosku za 2,oo zł. Każde inne, większe jest dla mnie nieporęczne i nie mogę/nie umiem się w nim malowac. Nigdy też nie lubiłam się malować w ogromnym lustrze w przedpokoju...
Dlatego jeśli toaletka to tylko w celacho ozdobnych i aby obejrzeć skończony makijaż.
Ja też muszę przy maleńkim lusterku, nawet róż tak nakładam, jedynie podkład przy dużym w łazience, a reszta przy oknie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 19:40   #1832
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

rany dziewczyny, jesteście okropne
ja mam takie maleńskie pudełko skarbów i nigdy się nim nie pochwalę przez wasze kolekcje wyglądające, jak łupy po napadzie na drogerię
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:10   #1833
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Kamuflaże są bardzo fajne i jak pisała Bulba1 piekielnie wydajne, trzeba je tylko dobrze w palcach "ogrzać" i wtedy się ładnie rozprowadzają i stapiają ze skórą, i kolor też można dobrać łatwiej niż w innych korektorach, bo jest więcej do wyboru niż tylko jasny, średni i ciemny
Kasia, jakie masz kolory kamuflaza.
Przyznam szczerze, ze mialam go kiedys, ale jakos nie potrafilam sie nim poslugiwac.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
dla mnie lepszy w kryciu i jakości od Dermacolu jest LRP Touche Pro, jest tylko jeden myk - dla bardzo bladych może nie pasowac kolorystycznie, jak to kolorówka LRP

Dermacol tez mi nie podpasowal, tworzyl szpachle na twarzy, i najlepszy okazal sie LPR Touche Pro. Tylko ta ograniczona kolorystyka, powoli 11 robi sie za ciemna.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:30   #1834
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez parapet
rany dziewczyny, jesteście okropne
ja mam takie maleńskie pudełko skarbów i nigdy się nim nie pochwalę przez wasze kolekcje wyglądające, jak łupy po napadzie na drogerię
Dobrze powiedziane

Ale choćbyś miała tylko jeden kosmetyk- to się pochwal, my lubimy sobie pooglądać i tak
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:39   #1835
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też muszę przy maleńkim lusterku, nawet róż tak nakładam, jedynie podkład przy dużym w łazience, a reszta przy oknie
A co Wy nazywacie maleńkim lusterkiem Bo ja pewnie też bym nie potrafiła malować się tak daleko od lustra, jak to jest w przypadku toaletek, ale zawsze można sobie przecież ustawić przed sobą mniejsze lusterko Ja mam takie stojące z Ikei (o takie -> http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=24524485) i jestem z niego baaaardzo zadowolona Ale czy ono takie maleńkie? Raczej nie, bo ma 17cm średnicy. A w takim maleńkim, torebkowym to bym się na pewno nie umiała malować
A o toaletce i tak marzę - miałabym wszystko pod ręką, miałabym specjalne miejsce do malowania... Ech, pomarzyć można...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:42   #1836
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to brązowy khol podkreślam nim wewn. stronę dolnej powieki. Tuż obok niego jest buteleczka z czarnym kholem.
Dziekuje za odpowiedz
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:46   #1837
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A co Wy nazywacie maleńkim lusterkiem Bo ja pewnie też bym nie potrafiła malować się tak daleko od lustra, jak to jest w przypadku toaletek, ale zawsze można sobie przecież ustawić przed sobą mniejsze lusterko Ja mam takie stojące z Ikei (o takie -> http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=24524485) i jestem z niego baaaardzo zadowolona Ale czy ono takie maleńkie? Raczej nie, bo ma 17cm średnicy. A w takim maleńkim, torebkowym to bym się na pewno nie umiała malować
A o toaletce i tak marzę - miałabym wszystko pod ręką, miałabym specjalne miejsce do malowania... Ech, pomarzyć można...
Nie lubie stojących, bo nie lubie się wyginać i do nich nachylać A tak to sobie potrzymam połówkę starego poczciwego avona i poobracam jak chcę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 20:55   #1838
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie lubie stojących, bo nie lubie się wyginać i do nich nachylać A tak to sobie potrzymam połówkę starego poczciwego avona i poobracam jak chcę
Ale to moje można sobie po stosownym kątem nachylić Wcale nie trzeba się do niego nachylać
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 21:00   #1839
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ale to moje można sobie po stosownym kątem nachylić Wcale nie trzeba się do niego nachylać
Ale trzeba je mieć NA CZYM postawić
Pod moim dachowym oknem raczej ciężko- mogę co najwyżej przywiązać je do uchwytu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 21:02   #1840
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ja tam lubię przy dużym lustrze się malować i mieć obie ręce wolne. Małego używam tylko przy malowaniu rzęs :p
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 21:35   #1841
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja ślepa też raczej maluję sie z małym lusterkiem w dłoni. Cieniuję jedynie przy toaletce policzki, układałam włosy i oceniam efekt końcowy
O to to.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też muszę przy maleńkim lusterku, nawet róż tak nakładam, jedynie podkład przy dużym w łazience, a reszta przy oknie
Tak przy oknie koniecznie z małym lusterkiem w łapkach.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A co Wy nazywacie maleńkim lusterkiem Bo ja pewnie też bym nie potrafiła malować się tak daleko od lustra, jak to jest w przypadku toaletek, ale zawsze można sobie przecież ustawić przed sobą mniejsze lusterko Ja mam takie stojące z Ikei (o takie -> http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=24524485) i jestem z niego baaaardzo zadowolona Ale czy ono takie maleńkie? Raczej nie, bo ma 17cm średnicy. A w takim maleńkim, torebkowym to bym się na pewno nie umiała malować
A o toaletce i tak marzę - miałabym wszystko pod ręką, miałabym specjalne miejsce do malowania... Ech, pomarzyć można...
To lustro (z Ikeii) nie spełnia norm pudernicy. Jest Stojące i duże.

A tak serio, to fajne jest, ale ja bym się w nim nie malowała. Jestem strasznie przyzwczajona do takiego torebkowego lusterka. Ale wiecie co mi się przypomniało, że w liceum potłukłysmy [niechcący] lusterko i ja sobie wzięłam jeden odłamek tego potrzaskanego lusterka i noszę go w kieszeni (mój niezbędnik). Zawsze wszyscy się śmieją jak go wyciagam i pytaja się czy ja coś w nim widzę? A pewnie, że widzę. Wymiary 3,5 cm na 3,5 cm. Niby w jest kształcie trójkąta.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 21:35   #1842
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Mi się najlepiej maluje przy lustrze w którym widzę się "całościowo" - od czubka głowy, co najmniej do biustu - czyli przy moim duzym, dobrze oświetlonym lustrze łazienkowym

Strasznie cierpię, kiedy widzę w lustrze tylko twarz (ostatnio na wyjeździe sylwestrowym tak cierpiałam - było upiornie i ciężko było pomalować się na bal ). A już absolutnie nie wyobrażam sobie malowania w czymś, co nadaje się tylko do sprawdzenia, czy przypadkiem nie wpadła mi rzęsa do oka Lusterkom kieszonkowym mówię stanowcze nie, a poza tym... nie umiem się malować jedną rękę
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 21:44   #1843
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale trzeba je mieć NA CZYM postawić
Pod moim dachowym oknem raczej ciężko- mogę co najwyżej przywiązać je do uchwytu
To se kup takie http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=38006200 Przyczepisz do ściany o Voila

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
ja tam lubię przy dużym lustrze się malować i mieć obie ręce wolne. Małego używam tylko przy malowaniu rzęs :p
A ja przy moim robię wszystko Normalnie full serwis

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
O to to.

Tak przy oknie koniecznie z małym lusterkiem w łapkach.

To lustro (z Ikeii) nie spełnia norm pudernicy. Jest Stojące i duże.

A tak serio, to fajne jest, ale ja bym się w nim nie malowała. Jestem strasznie przyzwczajona do takiego torebkowego lusterka. Ale wiecie co mi się przypomniało, że w liceum potłukłysmy [niechcący] lusterko i ja sobie wzięłam jeden odłamek tego potrzaskanego lusterka i noszę go w kieszeni (mój niezbędnik). Zawsze wszyscy się śmieją jak go wyciagam i pytaja się czy ja coś w nim widzę? A pewnie, że widzę. Wymiary 3,5 cm na 3,5 cm. Niby w jest kształcie trójkąta.
Ja sobie nawet tego nie wyobrażam Nie wiem jak można się malować jedną ręką trzymając ciupcie lusterko i mając do dyspozycji tylko tą drugą wolną To jest nie do pojęcia Ja muszę widzieć całą twarz (i najlepiej tylko twarz) i mieć obie ręce wolne. Inaczej nie dam rady.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 22:04   #1844
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To se kup takie http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=38006200 Przyczepisz do ściany o Voila


A ja przy moim robię wszystko Normalnie full serwis


Ja sobie nawet tego nie wyobrażam Nie wiem jak można się malować jedną ręką trzymając ciupcie lusterko i mając do dyspozycji tylko tą drugą wolną To jest nie do pojęcia Ja muszę widzieć całą twarz (i najlepiej tylko twarz) i mieć obie ręce wolne. Inaczej nie dam rady.
To masz inaczej niż ja.

MagJa jak jedna ręka zajęta, to jest jeszcze miejsce między palcami. Można tam umieścić tusz, pędzelki, błyszczyk, konturówki.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 22:10   #1845
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
To masz inaczej niż ja.

MagJa jak jedna ręka zajęta, to jest jeszcze miejsce między palcami. Można tam umieścić tusz, pędzelki, błyszczyk, konturówki.
To zbyt skomplikowane jak na blondynkę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 22:33   #1846
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
sypkie to juz wspomnienie-ostatni wykończyłam w zeszłym roku tak więc nie posiadam takowych
No ja właśnie przymierzam się do zakupu owych pudrów i nie wiem czy lepiej kupic sypkie APC czy tego Revlona i jeżeli miałby być to Revlon to się zastanawiam jaki kolor golden light, natural light czy bare light?
Mam problem, gdyż jak narazie nie mam porównania
Może mi coś podpowiesz? Jak ładnie się uśmiechnę -->

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Kolejna niedowidząca .
Ja maluję się w kuchni przy oknie, z lusterkiem pod nosem.
Jest mi tam ogromnie wygodnie.
Ale o toaletce marzę z innych powodów, niż samo malowanie się.
Oto miejsce na przechowywanie kolorowych i pachnących skarbów, a nie gdzieś poupychane te cudeńka po szafach.
Pełna ekspozycja i pięknie uporządkowane pachnidła - oto moje marzenie - póki co absolutnie niespełnialne .

Ja maluję się przy lusterku położonym na krzesełku przy oknie balkonowym w dzień bardzo dobre wtedy jest światło i każdy mankament dokładnie widać
A co do toaletki to zgadzam się z tobą Kate, że toaletka to fajne miejsce do przechowywania swoich skarbów nic się niepotrzebnie nie wala po szafkach
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 22:41   #1847
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To zbyt skomplikowane jak na blondynkę
No, jak widać to tylko na tę kręconą
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 07:36   #1848
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Zakupoholiczka:) Pokaż wiadomość
No ja właśnie przymierzam się do zakupu owych pudrów i nie wiem czy lepiej kupic sypkie APC czy tego Revlona i jeżeli miałby być to Revlon to się zastanawiam jaki kolor golden light, natural light czy bare light?
Mam problem, gdyż jak narazie nie mam porównania
Może mi coś podpowiesz? Jak ładnie się uśmiechnę -->



moim zdaniem natural light jest naj naj, no chyba że masz ciemną karnację to wtedy może warm lub bronze light? Ale Natural jest taki uniwersalny, wcale nie jest jaśniutki. Bare jest taki sobie a golden ciepły
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 08:18   #1849
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No, jak widać to tylko na tę kręconą
Eee tam, to że kręcona nie ma tu nic do rzeczy Raczej chodzi o to, żem ciemna blondynka
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 12:59   #1850
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

MagJa jak jedna ręka zajęta, to jest jeszcze miejsce między palcami. Można tam umieścić tusz, pędzelki, błyszczyk, konturówki.

Pomadka to ile Ty masz tych palców??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 14:58   #1851
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

trzyma dwoma, trzy jej jeszcze zostają
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 15:01   #1852
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Pomadka to ile Ty masz tych palców??
8
u jednej ręki.
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 17:59   #1853
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie zakupów na bezcłówce na lotnisku. Wstyd się przyznać ale ja, jako że panicznie boję się latać, nigdy nie byłam na lotnisku. Bo i po co Ale w przyszłym tygodniu mój TŻ leci do Zurichu i nie wiem czy mogę mu wręczyć listę kosmetycznych życzeń W sensie nie wiem co tam można kupić w takich lotniskowych drogeriach Czy są tam dostępne wszystkie nowości czy tylko "starości" czy jak... A może w Szwajcarii w ogóle nie ma bezcłówek...to dziwny kraj jakby nie było Czy któraś z was wie coś może na ten temat ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 18:57   #1854
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
8
u jednej ręki.

yhymmm...... to ja już wiem dlaczego te Twoje makijaże są takie staranne i dopracowane w każdym calu
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:39   #1855
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moim zdaniem natural light jest naj naj, no chyba że masz ciemną karnację to wtedy może warm lub bronze light? Ale Natural jest taki uniwersalny, wcale nie jest jaśniutki. Bare jest taki sobie a golden ciepły

No to napewno wezmę Natural light
A z tych kolorków warm i bronze, który jest jaśniejszy?
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:55   #1856
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

byłam dzisiaj w Sephorze w Jankach jaakie pustki ale udało mi się kupić fixer w sprayu (w sobote studniówka ) i tusz burżujkę maxi frange waterproof teraz lecę na kwc
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 08:17   #1857
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

agabil1 jaka piękna toaleta, dopiero teraz nadrabiam zaległości podziwiania w tym wątku nowych fotek, jestem pod ogromnym wrażeniem
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 08:27   #1858
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Zakupoholiczka:) Pokaż wiadomość
No to napewno wezmę Natural light
A z tych kolorków warm i bronze, który jest jaśniejszy?
z tego co pamiętam (miałam oba) Warm jest jasniejszy
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
agabil1 jaka piękna toaleta, dopiero teraz nadrabiam zaległości podziwiania w tym wątku nowych fotek, jestem pod ogromnym wrażeniem
dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 08:46   #1859
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Sephorze w Jankach jaakie pustki ale udało mi się kupić fixer w sprayu (w sobote studniówka ) i tusz burżujkę maxi frange waterproof teraz lecę na kwc
jaki fixator kupilaś?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 09:06   #1860
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

SiSleyS mam pytanie do ciebie, odnośnie cieni Chanel Sunsetgold- czerni i złota, czy ta czerń jest matowa czy świetlista? kusza mnie te cienie

Edytowane przez angel23
Czas edycji: 2007-01-10 o 09:53
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.