balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 18:29   #1891
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Hej dziewczyny!

Czy możecie mi podpowiedzieć GDZIE KUPIĘ Loreal Sublime Bronze?
Nie ten z drobinkami a ten w żelu.

W rosmannie, naturze, SuperPharm, careffurach - nie ma. Nie mam pojęcia gdzie szukać.
wcześniej kupowałam w SuperPharmie. Teraz nie wiem gdzie go spotkać..

A może jesteście polecic w stanie jakiś inny samopalacz (do twarzy i ciała) w granicach 50zł?

Będę wdzięczna.
Poki co najlepszy jaki stosowałam to ten Loreala.

Stosowałam balsamy brązujące ale się nie sprawdziły:
Ziaji krem i balsam: po 2 dnich zostawiały smugi na szyji i rękach jakbym była brudasem i się nie myła od tygodni
Johnson- po paru dniach tak samo - smugi zostawiał, i robił się czasem pomarańczowy na twarzy
Dove - bez efektu jak dla mnie, trochę pomarańczowy

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-12-03 o 18:32
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 11:01   #1892
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Friese tutaj jest dostępny: http://merlin.pl/L%B4Oreal-Sublime-B...FbQntAodLFOSNA
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 22:59   #1893
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
dziękuję

myślę jeszcze nad ozonem z rossmanna bo na KWC ma b. dobre opinie.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:09   #1894
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziękuję

myślę jeszcze nad ozonem z rossmanna bo na KWC ma b. dobre opinie.
SunOzon jest na prawdę świetny Jeśli chcesz uzyskać mocny brązowy, ale bardzo naturalny efekt to polecam
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 12:01   #1895
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Lirene do ciemnej karnacji faktycznie jest całkiem dobry,daje mi taki karmelowy odcień skóry.Jednak nie wiem dlaczego,w zgięciu ręki tam gdzie jest łokieć po drugiej stronie zrobiły mi się dwa blade placki po schodzącym balsamie...wygląda to dziwnie,co ja mam z tym zrobić?!
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 12:07   #1896
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Lirene do ciemnej karnacji faktycznie jest całkiem dobry,daje mi taki karmelowy odcień skóry.Jednak nie wiem dlaczego,w zgięciu ręki tam gdzie jest łokieć po drugiej stronie zrobiły mi się dwa blade placki po schodzącym balsamie...wygląda to dziwnie,co ja mam z tym zrobić?!
Mi się robiły takie placki w zgięciu łokcia, gdy po wysmarowaniu za długo miałam tak właśnie ręce zgięte...
Dlatego po wysmarowaniu się przez jakiś czas nie za wiele ruszam łapami aby nic nie zginać i wtedy jest elegancko i równomiernie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 11:23   #1897
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Mi się robiły takie placki w zgięciu łokcia, gdy po wysmarowaniu za długo miałam tak właśnie ręce zgięte...
Dlatego po wysmarowaniu się przez jakiś czas nie za wiele ruszam łapami aby nic nie zginać i wtedy jest elegancko i równomiernie
No tylko że mam tak dopiero jak się nie smaruję parę dni Po prostu zaczyna mi schodzić kolor z tych miejsc...paskudnie to wygląda
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 20:56   #1898
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Hej a ja mam takie pytanie co do kremów brązujacych.. Czy po kąpieli/prysznicu cały efekt zanika tzn smarujemy się,potem idziemy sie kapać, wszystko znika i smarujemy na nowo, czy tez po kąpieli dalej jest efekt z poprzednich smarowań? Pytam bo chce skończyc z solarium i zakupic takowy,ale nie wiem czy to sens...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post48767084

I będę szczęśliwa choćbym kur** miała sobie to szczęście narysować.

RAZEM - MAJ 2007 r. 7 LAT
ZARĘCZYNY 31 MAJA 2013 !!!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:20   #1899
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Hej a ja mam takie pytanie co do kremów brązujacych.. Czy po kąpieli/prysznicu cały efekt zanika tzn smarujemy się,potem idziemy sie kapać, wszystko znika i smarujemy na nowo, czy tez po kąpieli dalej jest efekt z poprzednich smarowań? Pytam bo chce skończyc z solarium i zakupic takowy,ale nie wiem czy to sens...
Balsamy brązujące to nie są brązery,żeby się je zmywało.To po prostu samoopalacz+balsam,coś w tym rodzaju.Schodzi z czasem ze skóry,w miarę złuszczania się naskórka.Nie po kilku kąpielach,chyba że szorowałabyś się mega ostrą gąbką i peelingiem
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 09:28   #1900
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Dzieki, spróbuje tego zachwalanego Lirene. Mam nadzieje że nie będę wygladała jak "marchewkowa krowa" jak kiedys gdy uzyłam saoopalacza mimo peelingu i chodzenia pół godz nago. Nigdy więcej
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post48767084

I będę szczęśliwa choćbym kur** miała sobie to szczęście narysować.

RAZEM - MAJ 2007 r. 7 LAT
ZARĘCZYNY 31 MAJA 2013 !!!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 08:37   #1901
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

A ja po raz kolejny(jak co roku) robię podejście do balsamów brązujących Mam 2 pytania:
1) Stosuję masaż szorstką rękawicą- przecież to co''ubrązuje''- zaraz zetrze, prawda? Jak to pogodzić?
2) Z uwagi na smrodek- chciałabym po przyjściu pracy nasmarować się balsamem, pochodzić w starych ciuchach parę godzin i przed pójściem smać- zmyć. Czy taki sposób da jakiś efekt? Ile czasu muszę ''trzymać'' balsam na skórze jednorazowo? Zazwyczaj stosowałam normalnie po wieczornej kąpieli i na całą noc, ale nie znoszę tego zapachu...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 17:04   #1902
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Dziewczyny co sądzicie na temat żelu Gosha, który natychmiast barwi skórę?
Ktoś używał i może się wypowiedzieć?
Może znacie może inne produkty tego typu, które możecie polecić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gosh-instant-tan-gel-blyskawicznie-brazujacy-zel-150ml.jpg (19,4 KB, 10 załadowań)
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:52   #1903
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Oooo... ciekawy produkt...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 19:06   #1904
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Oooo... ciekawy produkt...
Podobno Rimmel i Maybelline mają coś podobnego w swojej ofercie. Ale nigdy nie wiedziałam ich w drogerii
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:51   #1905
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Dziewczyny proszę niestety nie czytałam całegpo wątku na razie boo nie miaąłm zbyt czasu, więć nie wiem czy było coś o tym, ale ciekawa jestem czy gdy używa się balsamu brązującego np wieczorem a rano przykładowo zwykły nawilżający czy jakiś krem do biustu/ na cellulit to to ma jakiś wpływ? Czy nie jest tak, że inne kremy się nie wchłoną, bo pzrecież ten brązujący jest na naskórku, anie wchłania się całkowicie...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post48767084

I będę szczęśliwa choćbym kur** miała sobie to szczęście narysować.

RAZEM - MAJ 2007 r. 7 LAT
ZARĘCZYNY 31 MAJA 2013 !!!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 13:28   #1906
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę niestety nie czytałam całegpo wątku na razie boo nie miaąłm zbyt czasu, więć nie wiem czy było coś o tym, ale ciekawa jestem czy gdy używa się balsamu brązującego np wieczorem a rano przykładowo zwykły nawilżający czy jakiś krem do biustu/ na cellulit to to ma jakiś wpływ? Czy nie jest tak, że inne kremy się nie wchłoną, bo pzrecież ten brązujący jest na naskórku, anie wchłania się całkowicie...
Jeśli rano weźmiesz prysznic to nie ma problemu, zwykły krem się wchłonie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 19:12   #1907
Moni3030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Ja używam balsamu brązującego Lirene do jasnej karnacji i super kryje bladą cerę. Rewelacyjnie się rozprowadza. Polecam.
Moni3030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:46   #1908
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez Moni3030 Pokaż wiadomość
Ja używam balsamu brązującego Lirene do jasnej karnacji i super kryje bladą cerę. Rewelacyjnie się rozprowadza. Polecam.
a jak przy zmywaniu? podczas kapieli? zostawia plamy czy rownomiernie schodzi ?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 13:52   #1909
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

witam
nie wiem jak u was ale słnce mnie nie rozpieszcza w te wakacje, byłam kilka razy na solarium złapałam troszkę kolorów ale chciałabym skupic sie na nogach gdyz te najtrudniej opalic i tu skłaniam sie ku balsamom brązującym. jakie uzywacie, jakie polecacie
narazie jestem na wyczperaniu garniera (do jasnej karnacji - dostałam go ale wogoole nie widze jego działania)
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 23:37   #1910
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
witam
nie wiem jak u was ale słnce mnie nie rozpieszcza w te wakacje, byłam kilka razy na solarium złapałam troszkę kolorów ale chciałabym skupic sie na nogach gdyz te najtrudniej opalic i tu skłaniam sie ku balsamom brązującym. jakie uzywacie, jakie polecacie
narazie jestem na wyczperaniu garniera (do jasnej karnacji - dostałam go ale wogoole nie widze jego działania)
To Ty

Dove jest fajny, ale lekki w działaniu. Mam jaśniutką karnację, używałam tego do ciemnej i był leciutki efekt. Za to można się smarować byle jak bez obaw, że wyjdzie jakaś plama, więc plusy też są. Do tego ma delikatne drobinki. Nie wierzę jednak, że po tygodniu będzie mocniejsza opalenizna (przynajmniej po sobie), bo przy codziennym myciu to przecież schodzi, więc właściwie w jednym punkcie się jest
Z mocnych miałam L'oreala (nutribronze czy jakoś tak), do ciemnej karnacji. Jednak efekt był mocny, jak samoopalacz a nie balsam brązujący. Przyznam, że było to ok, jak się chciało "na szybko". Jednak minusem było to, że kolor wychodził na mnie trochę pomarańczowy i przede wszystkim śmierdział i to mocno. Jakbym miała się nim wysmarować i siedzieć obok kogoś to ble.

Garniera miała siostra i wychodził jej widocznie żółtawy kolor i po myciu schodził całkowicie.

Kiedyś miałam też taki z J&J na noc i porobił mi plamiska (smarowałam nogi), efekt był wyraźny.

Nivea (do ciemnej) nie dawał jednolitego efektu i kolor wychodził mi taki brudny.


Nie testowałam jeszcze Lirene, a ponoć dobre.


Tak więc podsumowując, polecam Dove
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:55   #1911
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Hey tak TO JA
nie miałam ani dove ani j&j chociaż jesli bym miała wybierac to własnie skłaniałam bym sie ku dove
miałam tez kiedys sopot ziaji ale był za mocny;/
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 17:35   #1912
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Witam Są tu jeszcze użytkowniczki balsamów brązujących? Znacie jakieś nieśmierdzące i niebrudzące ubrań? To w ogóle możliwe ?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 18:18   #1913
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Dziewczyny macie jakiś pomysł na to dlaczego każdy samoopalacz/balsam brązujący daje u mnie prawie niewidoczny, bardzo delikatny efekt? Używam wersji do średniej/ciemnej karnacji mimo że mam raczej jasną skórę. Jedyne na co mogę liczyć to zabarwienie skóry na żółto i nadanie jej cieplejszego kolorytu. Chciałabym cieszyc się ciemną, brązową skórą...
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 14:08   #1914
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Przy balsamie brazującym nie osiągnie się chyba efektu ciemnej karnacji. Prędzej wyjdzie pomarańczowa lub tak jakby brudna...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 14:22   #1915
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Przy balsamie brazującym nie osiągnie się chyba efektu ciemnej karnacji. Prędzej wyjdzie pomarańczowa lub tak jakby brudna...
Zgoda, wiem, że balsamem brązującym nie osiągnę efektu jak po wakacjach w tropikach, ale mnie żaden balsam ani nawet samoopalacz kompletnie nie 'łapie'. Samoopalacz powinien dawać przecież mocniejszy efekt, a jedyne na co mogę liczyć to zażółcenie skóry
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 16:11   #1916
SolangeLutetia
Przyczajenie
 
Avatar SolangeLutetia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Dziewczyny, być może było o tym wspomniane, ale nie wiem czy uda mi się odnaleźć informację wśród ponad 60 stron. Ostatnio byłam u dermatologa i okazało się, że mam trądzik, mimo że jestem dorosła. Pani doktor powiedziała, że to się zdarza. Podczas przyjmowania przepisanych przez nią leków nie mogę się opalać. Lato minęło, ale jesienią i zimą czasami korzystałam z solarium. Mam bardzo jasną karnację i strasznie wolno się opalam. W obecnej sytuacji chyba zacznę używac jakiegoś balsamu brązujacego (wolę go jak samoopalacz). Głownie chodzi mi o to, żeby nie brudził ubrań, nie rozpuszczał się na ciele, nie robił plam i nie był żółty ani pomarańczowy. Co polecacie?
SolangeLutetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 12:35   #1917
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Cytat:
Napisane przez SolangeLutetia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, być może było o tym wspomniane, ale nie wiem czy uda mi się odnaleźć informację wśród ponad 60 stron. Ostatnio byłam u dermatologa i okazało się, że mam trądzik, mimo że jestem dorosła. Pani doktor powiedziała, że to się zdarza. Podczas przyjmowania przepisanych przez nią leków nie mogę się opalać. Lato minęło, ale jesienią i zimą czasami korzystałam z solarium. Mam bardzo jasną karnację i strasznie wolno się opalam. W obecnej sytuacji chyba zacznę używac jakiegoś balsamu brązujacego (wolę go jak samoopalacz). Głownie chodzi mi o to, żeby nie brudził ubrań, nie rozpuszczał się na ciele, nie robił plam i nie był żółty ani pomarańczowy. Co polecacie?
Nikt nie da ci gwarancji, jaki kolor na ciele ci wyjdzie. Nie wiem dlaczego nikt sobie tego nie zakoduje? (to nie ma brzmieć chamsko!). Po prostu to tak jak z kosmetykami- jednemu coś pasuje, innemu kompletnie nie. Z samoopalaczami i kosmetykami zawierającymi DHA jest tak, że u jednego da odcień brązowy, u drugiego bursztynowy, czy brzoskwiniony, a u innego pomarańcz (oczywiście nie musi, ale takie rozbieżności istnieją). Czytając recenzje produktów można bardzo łatwo to zauważyć. To zależy od odcienia skóry, jej jasności itd. Trzeba testować na sobie. Tak samo ze smugami- sama jestem przykładem gdzie smugi wychodziły mi po preparacie, na który mało osób się na to skarżyło (ale nie byłam odosobniona w tym przypadku).


Najbardziej popularne jednak (i polecane) są balsamy Dove, czy Lirene (seria kawowa).

Przejrzyj po prostu KWC, kategorię balsamy brązujące. Zobaczysz mniej więcej jakie są na rynku, w jakiej cenie i jak o nich wypowiadają się użytkowniczki.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2014-09-13 o 12:39
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:51   #1918
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Exclamation Dobry balsam brązujący

Czy któraś z Was mogłaby mi polecic jakiś dobry balsam brązujący? W cenie tak do 20 zł, żeby nie robił smug i, żeby dało zniesc się zapach. Oczywiście zależy mi także, aby był efekt naturalnej opalenizny
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:26   #1919
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Dobry balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby mi polecic jakiś dobry balsam brązujący? W cenie tak do 20 zł, żeby nie robił smug i, żeby dało zniesc się zapach. Oczywiście zależy mi także, aby był efekt naturalnej opalenizny
Dziewczyny na tym wątku napewno pomogą Ci znaleźć coś fajnego

Ja dużo słyszałam o balsamie brązującym Lirene Arabica
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 10:16   #1920
LegalnaBlondii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 268
Dot.: balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez

Mimo, że to nie balsam brazujacy to mam pytanie apropo przyspieszaczy opalania. Dzialaja? Poleci ktos jakis dobry? Nie mogę wogole zrównać nog z cala opalenizna, gora brazowa a nogi białe jak snieg
__________________
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."
LegalnaBlondii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.