Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-07, 10:13   #1741
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zmywanie farby z włosów

a kolezance na zniszczonych wlosach sciagneli czern i zafarbowali na jasnorudy i jest fajnie;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 11:31   #1742
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: zmywanie farby z włosów

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj farbowałam Londą- Mokka brąz Zamiast ładnego brązu wyszedł mi taki choćby czarny z relaksami brązowymi. Ale bardzo bardzo ciemny ten kolor, prawie jak czarny. Dziewczyny mam pytanko ... wiecie może do ilu sie farba chociaż troszkę zmywa, płowieje. Chciałabym, żeby mi się zmyła chociaż ciemnego brązu. to by mi wystarczyło. no i czy wymyje mi się chociaż z 2-3 tony. i za ile to nastąpi Kurcze już sama nie wiem co mam robić. Mam nauczkę na całe życie
up
up
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:29   #1743
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: zmywanie farby z włosów

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a kolezance na zniszczonych wlosach sciagneli czern i zafarbowali na jasnorudy i jest fajnie;]
a ile za to zaplacila i gdzie robila..a moze wie jakim sposobem tez??
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:45   #1744
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: zmywanie farby z włosów

Ja z ciemnego (prawie czarnego) brazu do swojego sredniego schodzilam wlasnie poprzez pasemka, ktore zostaly zdekoloryzowane. Ohyda!!! Wstretne, wyplowiale, jasnorude i sianowate!!!Mimo, ze fryzjerka nalozyla na nie brazowa farbe, aby sie "wtopily" w odrosty to efekt byl marny...Nie tylko nie zmienily barwy z rudej na braz, to jeszcze bardzo szybko sie ta farba zmyla...Nie wyobrazam sobie wlosow w calosci ani takiego koloru, ani jakosci! Ja sukcesywnie je scinalam po kilka centymetrow (mialam do ramion). Ostatnio widuje dziewczyne, ktora przez wiele lat nosila dlugie do pasa, geste, czarne wlosy i chyba je dekoloryzowala bo wyglada teraz jak wyplowialy lis Sa naprawde wstretne! Najlepszy sposob to chyba jedna sciecie.
atena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 14:29   #1745
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zmywanie farby z włosów

Dekoloryzacje miala przeprowadzana w salonie w Opolu
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 15:47   #1746
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Z brunetki na blondynke

Jestem brunetka, co widac na zdjeciach. Nigdy nie farbowalam wlosow.
Czy fryzjer jest w stanie przefarbowac mi wlosy tak jak ma pani Beckham na dolaczanych fotkach? Czy to raczej nie mozliwe i lepiej nie probowac? Wiem ze zniszcze wlosy, ale chce mi sie czegos nowego a ta fryzura bardzo mi odpowiada.
Prosze o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z3420789X[1].jpg (57,5 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (30,0 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (15,9 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (20,9 KB, 178 załadowań)
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 16:19   #1747
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Z brunetki na blondynke

Ale masz ladne wlosy, nie farbuj!!! Fryzjer napewno bylby w stanie przefarbowac, tylko ze pewnie jak to zwykle bywa wlosy szybko przestalyby dobrze wygladac.
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 16:29   #1748
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Z brunetki na blondynke

łał!! KObieto, jakie boskie włosy! Ja bym ich nie farbowała, są zbyt piękne i mają śliczny kolor!
Fryzjer na pewno poradziłby sobie z przefarbowaniem na jaśniejszy, ale później będzie widać odrosty i Twoje boskie włosy dużo stracą na wyglądzie.
Śliczniutkie włoski....
A jeśli pragniesz zmian, może po prostu zmień trochę fryzurę. Może troszeńkę podetnij, lub płucz w jakiejś płukance odżywiającej kolor. Ja bym na Twoim miejscu trzymała się od farby z daleka.


Włoski jak marzenie..
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 16:53   #1749
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Z brunetki na blondynke

A moze ktos juz probowal takich eksperymentow z rozjasnianiem i kompletnej zmianie koloru ?
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 17:03   #1750
magiia
Przyczajenie
 
Avatar magiia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 24
GG do magiia
Dot.: Z brunetki na blondynke

Cytat:
Napisane przez nata161 Pokaż wiadomość
A moze ktos juz probowal takich eksperymentow z rozjasnianiem i kompletnej zmianie koloru ?
Będzie Ci bardzo ciężko, bo włosy ciemne nawet rozjaśniane parę razy pod rząd mogą wyjść bananowe, mieć rude refleksy, albo co gorsza te 2 skutki razem lub plamy. Nie radzę próbować na własną rękę, gdyż efekty takich eksperymentów są naprawdę nieestetyczne. Ogólnie co do farbowania włosów to jest to ich niszczenie, ale swoją drogą jeśli chcesz zmienić kolor to nie zastanawiaj się długo, bo lepiej coś zmienić i żałować, niż cały czas gryźć się z takim "gdybaniem" - jakby było Ci w tym lub tamtym kolorze. Wszystkiego należy w życiu spróbować, żeby odnaleźć własny styl i poznać to, w czym Ci będzie najlepiej, więc życzę powodzenia A z wszelkimi zmianami radzę udać się do specjalisty. Jeżeli zajmie się nimi dobry fryzjer-kolorysta to z pewnością mogą jedynie zyskać na uroku Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
Yesterday is yesterday. If we try to recapture it, we'll only lose tomorrow...
magiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 17:07   #1751
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z brunetki na blondynke

Śliczne włosy! Naprawde Nie męcz ich farbą, są zdrowe, ładne, i mają piękny kolor

Pozatym ten kolor bardzo ci pasuje a w blondzie możesz wyglądać sztucznie (przy ciemnej skórze i oprawie oczu). A i tak istnieje ryzyko, że kolor nie wyjdzie taki jaki chciałaś... Lepiej zostaw bo naprawde masz ładne włosy
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 17:17   #1752
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Z brunetki na blondynke

Nata, masz piękne włosy, ale doskonale rozumiem Twoja chęć poeksperymentowania. Nawet najpiękniejsze włosy mogą zupełnie zbrzydnąć, gdy ciągle wyglądają tak samo.
Ja również jestem brunetką, moje włosy są prawie czarne (patrz avatar). Jakieś 3 lata temu przeszłam kompletną metamorfozę z brunetki na blondynkę. Wysiedziałam 5 godzin w salonie, zapłaciłam 250zł, ale efekt był świetny! Choć gdy pojawiły się odrosty, nie było już tak ładnie. Z tym, że moje farbowanie dotyczyło całości włosów, a Victoria ma pasemka. Jak się przyjrzysz, to nawet widać odrosty, ale w tym przypadku to tak nie razi, więc można pochodzić dłużej. No i do ciemnych włosów zawsze łatwo wrócić.
Rozjaśnianie nie pozostaje obojętne dla kondycji włosów, ale jeśli fryzjer pracuje na dobrych kosmetykach, potrafi dobrze skomponować mieszankę dla danego typu włosów (nie przesuszy i tym bardziej ich nie spali) to nie ma się co martwić. Oczywiście Ty również będziesz musiała odpowiednio o nie dbać.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 18:07   #1753
mandolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Z brunetki na blondynke

Ewo, mogłabys zamiesic jakies swoje zdjecie w wersji blond? ja podobnie jak autorka wątku myślę o rozjaśnieniu włosów, myslałam o blondzie w wydaniu joanny brodzik, ale podstawowe pytanie - co zrobić z brwiami, które są czarne, podczas gdy moj naturalny kolor włosów to brąz. takie czarne brwi + jasne włosy to dopiero obciach czy Ty tez mialas podobny problem?
mandolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 18:22   #1754
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Z brunetki na blondynke

masz zdrowe mocne wlosy o naturalnym kolorze wiec Twoim wlosom nic nie bedzie nie zniszcza sie wiem na swoim przypadku
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 18:55   #1755
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Z brunetki na blondynke

nie wiem bo nie znam się na rozjaśnianiu ale powiem tyle że ja marzę o takich włosach!!
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 20:24   #1756
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Z brunetki na blondynke

Cytat:
Napisane przez mandolinka Pokaż wiadomość
Ewo, mogłabys zamiesic jakies swoje zdjecie w wersji blond? ja podobnie jak autorka wątku myślę o rozjaśnieniu włosów, myslałam o blondzie w wydaniu joanny brodzik, ale podstawowe pytanie - co zrobić z brwiami, które są czarne, podczas gdy moj naturalny kolor włosów to brąz. takie czarne brwi + jasne włosy to dopiero obciach czy Ty tez mialas podobny problem?
Znalazłam tylko takie, bo to dawno temu było. Z tym, że zdjęcie było zrobione już po drugim farbowaniu. Za pierwszym razem miałam kolor, który bardziej mi się podobał, ale nie mam zdjęcia.
Co do ciemnej oprawy oczu, to wg mnie tylko dodaje uroku, czego świetnym przykładem jest choćby aktorka Maria Bello (na zdjęciu)!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02037.jpg (35,4 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jgjgjy.jpg (71,4 KB, 140 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:12   #1757
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
z brunetki na blondynke

Jestem brunetka, co widac na zdjeciach. Nigdy nie farbowalam wlosow.
Czy fryzjer jest w stanie przefarbowac mi wlosy tak jak ma pani Beckham na dolaczanych fotkach? Czy to raczej nie mozliwe i lepiej nie probowac? Wiem ze zniszcze wlosy, ale chce mi sie czegos nowego a ta fryzura bardzo mi odpowiada.
Prosze o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z3420789X[1].jpg (43,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (30,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (15,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (20,9 KB, 34 załadowań)
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:19   #1758
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Z brunetki na blondynke

Cytat:
Napisane przez nata161 Pokaż wiadomość
Jestem brunetka, co widac na zdjeciach. Nigdy nie farbowalam wlosow.
Czy fryzjer jest w stanie przefarbowac mi wlosy tak jak ma pani Beckham na dolaczanych fotkach? Czy to raczej nie mozliwe i lepiej nie probowac? Wiem ze zniszcze wlosy, ale chce mi sie czegos nowego a ta fryzura bardzo mi odpowiada.
Prosze o rade
ales Ty piekna i wlooosy cudne
a co do pyt. to nie wiem czy mozliwe bo nie probowalam nigdy, ale dobry fryzjer na pewno sobie poradzi z tym. CZekam na fotki juz po, wydaje mi sie, ze nowy kolor wlosow +typ Twojej urody moga dac ciekawy efekt
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 21:56   #1759
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Z brunetki na blondynke

Jak zdecyduje sie na zmiane to napewno wstawie fotki. Jutro ide do fryzjera wypytac co i jak

Juz wczesniej chcialam cos zmienic i w kazdym salonie mi odradzali. Argumentowali to tym, ze i tak mam ladne wlosy i szkoda je niszczyc.

No ale coz, mi sie chce cos nowego
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 22:13   #1760
xxxalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Exclamation Dot.: Z brunetki na blondynke

Ja bym zrobiła kilka pasemek takich jakby rozjaśnionych słońcem aby ożywić je .Masz piekne włosy i naprawde radze nie niszcz ich bo stracą na atrakcyjności. A iiiiiiiiiiiiiiii Czesto blond na brunetkch wyglada tanio i tandetnie . Taka jest moja rada
xxxalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 00:06   #1761
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: z brunetki na blondynke

Uważam że będzie Ci to bardzo pasować i że jest to absolutnie wykonalne zwłaszcza że nie farbujesz normalnie włosów. Tylko może nie przesadz z ilością i jasnością tych pasemeczek.
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 07:57   #1762
mandolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Z brunetki na blondynke

Bardzo łądny ten Twój kolor Ewo! gdyby i u mnie taki wyszedł.... eh, rozmarzyłąm się

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
Co do ciemnej oprawy oczu, to wg mnie tylko dodaje uroku, czego świetnym przykładem jest choćby aktorka Maria Bello (na zdjęciu)!
masz rację, w tym przypadku barodz łądnie to ze sobą współgra, ale ta pani ma jednak brązowe brwi, a ja czarne najczarniejsze - podczas gdy włosy tylko brązowe - natura mogła być bardziej konsekwentna własnie myslałam, jakby tu rozjaśnić moje do takiego mniej więcej odcienia. henna u kosmetyczki jest skuteczna? któraś z dziewcząt próbowała i doradzi?
mandolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 08:21   #1763
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: z brunetki na blondynke

Cytat:
Napisane przez nata161 Pokaż wiadomość
Jestem brunetka, co widac na zdjeciach. Nigdy nie farbowalam wlosow.
Czy fryzjer jest w stanie przefarbowac mi wlosy tak jak ma pani Beckham na dolaczanych fotkach? Czy to raczej nie mozliwe i lepiej nie probowac? Wiem ze zniszcze wlosy, ale chce mi sie czegos nowego a ta fryzura bardzo mi odpowiada.
Prosze o rade
Dlaczego zakładasz kolejny identyczny wątek (bo to chyba nie przez przypadek ani pomyłkę )?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 12:30   #1764
Methis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Z czekolady na platynę? ):

Na forum jest krótko, szukałam artykułu, który mógłby Mi pomóc, ale nie znalazłam nic, co zadowoliłoby Mnie w 100%.

Mój naturalny kolor włosów to bardzo jasny blond, zawszew wszyscy fryzjerzy zachwycali się tym kolorem, jednak na początku czerwca zachciało Mi się jakiejś zmiany. Poszłam do sklepu i kupiłam farbę do włosów Joanny `Palona kawa`. Wyszedł Mi ładny czekoladowy kolorek, byłam z niego bardzo zadowolona, ale niestety - minął miesiąc czasu, a ja już mam nieładnie wyglądające odrosty. Wybrałam się kolejny raz do sklepu i znów kupiłam farbę - tym razem `Szlachetna perła`, również Joanny - ładny paltynowy blond. Nałożyłam farbę na włosy, spłukałam po 60 minutach, a na głowie wciąż czekolada z blond paskiem przez środek. Kolor nie zmienił się wogóle. Co mam teraz zrobić? Próbować rozjaśniaczem? Bardzo chciałabym odzyskać mój naturalny kolor włosów, a dekoloryzacja niestety nie wchodzi w grę, tym bardziej, że mam włosy cienkie, rzadkie i zniszczone, od częstego suszenia, prostowania no i tego podwójnego farbowania.

Wizażanki - pomóżcie! ;*
__________________
Pamiętaj o śmierci - ostatnim swym celu,
gdzie nie chce iść nikt,
a dochodzi wielu.
Methis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 12:32   #1765
Methis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Z czekolady na platynę? ):

Na forum jestem krótko, szukałam artykułu, który mógłby Mi pomóc, ale nie znalazłam nic, co zadowoliłoby Mnie w 100%.

Mój naturalny kolor włosów to bardzo jasny blond, zawszew wszyscy fryzjerzy zachwycali się tym kolorem, jednak na początku czerwca zachciało Mi się jakiejś zmiany. Poszłam do sklepu i kupiłam farbę do włosów Joanny `Palona kawa`. Wyszedł Mi ładny czekoladowy kolorek, byłam z niego bardzo zadowolona, ale niestety - minął miesiąc czasu, a ja już mam nieładnie wyglądające odrosty. Wybrałam się kolejny raz do sklepu i znów kupiłam farbę - tym razem `Szlachetna perła`, również Joanny - ładny paltynowy blond. Nałożyłam farbę na włosy, spłukałam po 60 minutach, a na głowie wciąż czekolada z blond paskiem przez środek. Kolor nie zmienił się wogóle. Co mam teraz zrobić? Próbować rozjaśniaczem? Bardzo chciałabym odzyskać mój naturalny kolor włosów, a dekoloryzacja niestety nie wchodzi w grę, tym bardziej, że mam włosy cienkie, rzadkie i zniszczone, od częstego suszenia, prostowania no i tego podwójnego farbowania.

Wizażanki - pomóżcie! ;*
__________________
Pamiętaj o śmierci - ostatnim swym celu,
gdzie nie chce iść nikt,
a dochodzi wielu.
Methis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 13:38   #1766
maleństwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 42
Dot.: łódź, dekoloryzacja

I jak dziewczyny? Znalazłyście jakiegoś dobrego fryzjera, bo również chciałam poddać się dekoloryzacji... Możecie kogoś doradzić?
maleństwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 14:24   #1767
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Z czekolady na platynę? ):

Cytat:
Napisane przez Methis Pokaż wiadomość
Na forum jestem krótko, szukałam artykułu, który mógłby Mi pomóc, ale nie znalazłam nic, co zadowoliłoby Mnie w 100%.

Mój naturalny kolor włosów to bardzo jasny blond, zawszew wszyscy fryzjerzy zachwycali się tym kolorem, jednak na początku czerwca zachciało Mi się jakiejś zmiany. Poszłam do sklepu i kupiłam farbę do włosów Joanny `Palona kawa`. Wyszedł Mi ładny czekoladowy kolorek, byłam z niego bardzo zadowolona, ale niestety - minął miesiąc czasu, a ja już mam nieładnie wyglądające odrosty. Wybrałam się kolejny raz do sklepu i znów kupiłam farbę - tym razem `Szlachetna perła`, również Joanny - ładny paltynowy blond. Nałożyłam farbę na włosy, spłukałam po 60 minutach, a na głowie wciąż czekolada z blond paskiem przez środek. Kolor nie zmienił się wogóle. Co mam teraz zrobić? Próbować rozjaśniaczem? Bardzo chciałabym odzyskać mój naturalny kolor włosów, a dekoloryzacja niestety nie wchodzi w grę, tym bardziej, że mam włosy cienkie, rzadkie i zniszczone, od częstego suszenia, prostowania no i tego podwójnego farbowania.

Wizażanki - pomóżcie! ;*
Nie da sie odzyskac blondu po farbowaniu na ciemny kolor bez uzycia dekoloryzatora. Mozesz uzywac szamponow przeciwlupiezowych czy oczyszczajacych by farba sie szybciej splukiwala, ale ona do konca do blondu i tak Ci sie nie splucze.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 16:11   #1768
nata161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Z brunetki na blondynke

W srode lub w czwartek ide sie farbowac. Zobaczymy jak to wyjdzie )
nata161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 16:26   #1769
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Z brunetki na blondynke

w takim razie nie moge doczekac sie fotek
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 16:34   #1770
_Lidia_
Raczkowanie
 
Avatar _Lidia_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 71
Dot.: Z brunetki na blondynke

Ja też bardzo czekam na fotki! Jestem zachwycona twoimi włosami.

Dobierz sobie ładny, złoty odcień - będzie ci ślicznie!
_Lidia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.