Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 16:24   #1891
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

to pewnie mialas dalacin T ;p ja mam taki do smarowania
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 16:39   #1892
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wracam do was po dlugiej nieobecnosci spowodowanej wizytą tżcika
ale teraz trzeba wrócić do szarej rzeczywistosci... jakby wam to powiedziec............... ..... moja twarz to jakiś dramat w piątek jak wróciłam do domu to zrobiłam sobie peeling i 3 maseczki i juz jakby było lepiej i buzia taka wygładzona była ładnie ale oczywiscie musialam sie przysiąśc do lustra.. szkód wielkich nie narobiłam bo wieczorem mialam sie zobaczyc znów z tżtem wiec nie chcialam drapac ale pech chcial ze paznokcie same powędrowaly do strupów jakich sobie narobilam w tygodniu i jeden ladnie juz zagojony spoko odpadł i sladu prawie nie bylo ale drugi na srodku policzka tak sie rozkrwawił ze musialam sobie wacik trzymac! no i dziura jak stąd do tamtąd niczym sie tego nie dało zamaskowac i w efekcie do dzisiaj chodzę z wielkim strupem.. w ogole caly lewy policzek mam w strupach i całą lewą skroń. prawa strona jakoś lepiej się miewa tfu tfu.... hmmm zastanawiam sie teraz co moze byc przyczyną pogorszenia sie stanu buzi tylko z jednej strony??? o dziwo śpię na prawym policzku a nie na lewym a to lewy wygląda jakby mnie psy poszarpały w ciemnym zakątku.. w dodatku co jedna gula zacznie znikac to druga sie pojawia w jakims innym miejscu... ja nie wiem co ja mam zrobic... nie chce isc do kosmetyczki na mechaniczne oczyszczanie!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! nie nie nie i jeszcze raz nie.... ale nie mam pojecia jak inaczej moglabym to zalatwic... w ogole nie chce zadnej inwazyjnej metody po ktorej musze siedziec w domu z tydzien zmasakrowana... a wydac znow 700zł na oxybrazje niestety nie mam... załamka


ja ostatnio doszlam do wniosku ze takie pogorszenia niewiadomo skad sie zdarzaja i koniec, nie da sie nad tym zapanowac. Moze jakas infekcja. Jeszcze 2 tygodnie temu wygladalam tak źle ze gula na guli mimo ze caly czas dbam o cere tak samo a teraz wszytsko sie uspokoilo. Trzeba to przejsc niestety
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:20   #1893
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no właśnie tez tak mi sie wydaje ze takie cos sie poprostu zdarza.... szkoda.. juz sie cieszyłam ze przed @ nie mam zadnych krosteczek i gładka buzia a jak sie skonczyła @ to dopiero mi sie narobiło! byłam w rossmanie w poszukiwaniu płatków garniera ale akurat nie było no i dupa blada... smarowałam się troszkę tym afronisem, posmarowałam sie tez ze 3 razy cała alantanem w kremie- balam sie ze mnie zapcha ale na szczescie jest ok, psikałam tego strupa neomycyną i o dziwo wlasnie doszłam do wniosku ze juz prawie zniknąl wiec jedno pocieszenie. teraz musze sie zabrac za leczenie boków twarzy bo na skroniach, na żuchwie i na lewym policzku mi sie jakis syfilis zrobił i chyba afronis najlepiej sobie z tym poradzi.. kurcze taki zwykły płyn za 5zł a nieźle sobie radzi z pryszczolami narazie troszke sie podniosłam na duchu i znów wierzę że będzie dobrze i postaram sie znów niemalowac bo w tym tygodniu jak mnie wysypało gulami i strupami po nich to musialam sie pomalowac bo to nie było mowy żeby w takim stanie sie pokazywac znajomym.. nie wiem czemu w tym tygodniu mi sie takie pogorszenie zrobilo.. ogolnie cała buzia jest jakas taka nieswoja, oczy mam tez jakies takie dziwne jakby zmęczone i smutne mimo że wcale nie jest smutno.. mysle że tu przyda sie maly seans poprawiający humor ale co to moze byc??? moze na początek zielona herbatka
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 17:39   #1894
majka2222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 97
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ze swojej strony mogę polecic eveline cosmetics żel punktowy na wypryski i zaskorniki, ale nalezy pamietac, iz kazda cera jest inna i inaczej reaguje na kosmetyk
u mnie masakra-mam stresa, wyciskam sie:'-(((((((((((
rzuciłam palenie, a tego gówna nie mogę
majka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:56   #1895
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja sobie rozdrapalm pare pryszczykow na czole wczoraj, nic wielkiego w sumie. Zdezynfekowalam i nalozylam glinke na te miejsca. Niestety z jednego miejsca (na samym srodku czola!!!) glinka sie skruszyla i.... powstala gulka ropna. Zdrapalam ją :/ od razu zasmarowalam ja korektorem i caly dzien chodzilam zamalowana zeby nikt tego nie zauwazyl. Przez to, ze jest to zatkane pewnie jutro znow bedzie gulka
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:50   #1896
bubble23
Raczkowanie
 
Avatar bubble23
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

uu. ja tez mam problem z wyciskaniem;/
dermatolog ciągle na mnie za to krzyczy;d
__________________
_____________
R I M I N I! 25-5.08 <3
bubble23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:06   #1897
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dziewczyny przeglądając gazetę Twój Styl natknęłam się na wyniki konkusru Doskonałość roku czy coś takiego- wiecie o co chodzi - wybierane są kosmetyki roku- i zainteresował mnie uwaga uwaga
Matujący mus z Lirene czy jak to się nazywa. kosmetyk ten jest z linii Design Your Style. wpiszcie sobie w google matujący mus lirene i powiedzcie mi co wy o tym myslicie. przyda nam sie to w pielęgnacji czy kolejny śmiec na półce???
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 20:17   #1898
bubble23
Raczkowanie
 
Avatar bubble23
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

osobiscie na problemy skorne uzywam takie kosmetyki jak: differin, isotrexin, kosmetyki z serii effaclar, iwostin- purritin, benzacne i zineryt
__________________
_____________
R I M I N I! 25-5.08 <3

Edytowane przez bubble23
Czas edycji: 2008-11-16 o 20:22
bubble23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:23   #1899
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

jest na kwc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24935

ciekawe jak wypada skladowo, mozna go dac na analize. Ja osobiscie mam uprzedzenie do kremow matujacych ale nie potrafie tego wyjasnic, wiem ze odpowiednie zabiegi moga wyregulowac wydzielanie loju. Uzywam pudru i podkladu matujacego i krem by wiele nie zdzialal a do tego mysle ze to by bylo za duzo. Dla Ciebie moze byc odpowiedni bo sie nie malujesz
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:26   #1900
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja tam zadnym kremom nie ufam;d wiec nawet nie musze szukac, żeby powiedzieć NIE ;D NAWET MAM jeden kremik z dax teraz na przebarwienia nieruszony jeszcze i nie wiem co ja z nim zrobię ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:45   #1901
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no własnie ja też jestem strasznie nieufna co do kosmetyków do twarzy.. dlatego zanim cokolwiek teraz kupie to konsultuję to z wami i wspólnie wyciągamy wnioski. Mnie też żadne matujące specyfiki nie interesują i budzą moją nieufność ale zastanawia mnie tytuł doskonałość roku... ciekawa jestem na jakiej podstawie zostały przyznane te tytuły w Twoim Stylu?? narazie mam swój humektan którego z resztą ostatnio tez nie uzywam za czesto...
za to mam kolejny kosmetyczny dylemat. otóz koleżanka ostatnio powiedziala że w naszym wieku powinnysmy juz regularnie stosować kremy pod oczy. ja nic takiego jeszcze nie uzywalam i ciekawa jestem czy wy dziewczyny uzywacie jeszcze takich cudów??? ja znów mam wrazenie ze sie cofam do tyłu z twarzą... marzy mi się sytuscja kiedy mogłabym co miesiąc chodzić sobie do kosmetyczki na zabiegi upiększające ale kogo na to stac??? owszem zarobiłam sporo pieniążków w wakacje w pracy ale odłożyłam je na lokate żeby mnie nie kusiło ich wydawanie na głupoty, bo wiem ze bardziej niz kolejny krem przyda mi się np urządzenie łazienki po ślubie ale czasami marzy mi sie wygrac tysiąc zł w totka i wydanie go w calosci na kosmetyczke
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 20:59   #1902
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
n
za to mam kolejny kosmetyczny dylemat. otóz koleżanka ostatnio powiedziala że w naszym wieku powinnysmy juz regularnie stosować kremy pod oczy. ja nic takiego jeszcze nie uzywalam i ciekawa jestem czy wy dziewczyny uzywacie jeszcze takich cudów???
Dziewczyny, używajcie kremu pod oczy!! Ja przez 25 lat nic nie kładłam pod oczka i płacę za to wysoką cenę. Głębokie bruzdy pod oczami a takich zmarch nie da się zlikwidować. Lepiej zapobiegać zawczasu.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 21:18   #1903
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

kiedy powinno się zacząć używać kremu pod oczy? bo nie wiem czy dla osób w moim wieku jest to już zalecane
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 21:24   #1904
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja pod oczy używam żelu ze świetlikiem, wydaje mi się że na razie to wystarczy a używam bo czesto są czerwone i podkrążone, mam 16lat
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 21:58   #1905
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Z tego co kojarzę, zarówno ten krem jak i reszta z serii Design Your Style była zgłaszana na biochemii pod kątem analizy składu i zdaje się, że wypadła ona całkiem nieźle. Ja mam próbkę tego kremu z jakiejś gazety, ale leży nieotwarta bo też jestem bardzo nieufna do tych wszystkich wynalazków.

Jeśli chodzi o smarowanie skóry pod oczami - w te wakacje miałam podejście z kremem Nivea Visage AQUA pod oczy i trochę się zawiodłam bo skóra strasznie piekła i zaczęły mi się jakieś dziwne grudki na niej tworzyć, więc odstawiłam i stoi teraz praktycznie cały słoiczek w szafce
Ale po tym co napisała Azure znowu zaczynam się zastanawiać, czy sobie jakiegoś innego nie zafundować...

Co do twarzy - praktycznie cały dzień przy niej nie majstrowałam, nie oglądałam zbyt intensywnie, a jak się wieczorem do niej dobrałam to... Szkoda gadać, poległam. Mam nadzieję, że jutro nie będzie bardzo widocznych śladów...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:17   #1906
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

gliwiczanka, nie wiem od kiedy powinno się zacząć używać czegoś pod oczka, ale na pewno warto profilaktyczniecoś kłaść. Bo powstałych zmarszczek już się nie da usunąć. Jeśli jesteście młodziutkie, to niekoniecznie musi być to mega treściwy krem, ale chociaż coś lekkiego, nawilżającego. Bo ja mam 25 lat, niby nadal młoda, a gdy się uśmiecham to pod oczami potężne kratery.

To jest tak że zawsze byłam zaabsorbowana przez te wszystkie wypryski na twarzy i kompletnie zapomniałam o skórze pod oczami. Tak to jest gdy syfy rządzą całym życiem ;/

Edytowane przez azure
Czas edycji: 2008-11-16 o 22:19
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:20   #1907
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no wlasnie ja mam 22 lata i mi kolezanka tak nagadala ze aż naprawde powinnam chyba cos kupic.. ale zastanawiam sie szczerze czy taki humektan nie bylby równie dobrze nawilzający pod oczy?? przeciez mojej twarzy nie robi krzywdy wiec nie powinnam dostac zadnego uczulenia itp... czy polecacie juz kremy przeciwzmarszczkowe?????? ???? jej naprawde powaznie o tym zaczelam myslec.. nie chce sie za kilka lat obudzic i płakac ze zaniedbalam sie kilka lat temu...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:29   #1908
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja czytalam, ze mozna klasc jakis lekki krem czy zel pod oczy od wieku w ktorym zaczynamy sie malowac. U mnie wypadloby to na jakies 13 lat albo wczesniej heh. Przeciwzmarszczkowe od 25 r. ż. Ja na razie uzywam takigo http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23166 i w sumie jestem w miare zadowolona chociaz moglby nieco lepiej nawilzac

a co do wklepywania zwyklego kremu w okolice oczu to czytalam, ze mozna tylko trzeba delikatniej i ostrozniej go nalozyc.

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2008-11-16 o 22:32
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:43   #1909
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

kurcze ze mną jest taki problem ze ja jestem leniwa jesli chodzi o systematyczne wklepywanie tego wszystkiego... znalazłam jednak coś takiego
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23671
to by mogło byc coś jesli chodzi o moją leniwość a jednoczesnie pielegnacje jak myslicie nadaje sie to??? czy darowac to sobie... ehhh ja nie chce byc stara... i brzydka...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 22:46   #1910
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

fajnie wyglada ten eye roll on tylko czy to jest dostepne w pl?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 07:45   #1911
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

od jakiegoś czasu reklamują go w telewizji więc chyba jest dostepny w Polsce... chyba się dzisiaj przejdę po zajeciach do rossmana na zwiady
a ciekawa jestem opinii innych dziewczyn na temat polecanych kremów pod oczy... mi sie w tym strasznie spodobał aplikatorek bo nie trzeba sie ciapac paluchami co mnie czasem zniecheca do nalozenia kremu, a takie aplikatorki to dla mnie duzy plusik, tylko nie wiem czy to cos nawilzy skore pod oczami itp czy tylko chlodzi... ciakawa jestem czy to jest sens kupowac, niemniej jednak kusi mnie zeby spróbowac na allegro są sprzedawane np po 2 sztuki za 40zł.. hmmm ja bym wolała pojedynczo.. ale ciekawe czy w drogerii to jest dużo droższe...
my dziewczyny to mamy problemy
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:35   #1912
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Kiedyś nie było tych wszystkich specyfików jak osobno krem na zmarszki, osobno do cery suche, pod oczy .. itp. Na rynku królował krem Nivea i zobaczcie jakie ładne buzie maja niektóre kobiety powyżej 50 roku życia. Moja mama w młodości nie miała problemów z cerą, teraz ma gładką skóre, zmarszczek wogóle nie wiadać, bez makijażu wygląda naprawde rewelacyjnie a ma prawie 60 lat. Nawet kosmetyczka ostatnio jej powiedziała że ma ładną, zdrowo wyglądająca cere.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:09   #1913
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Moim zdaniem te zele roll-on to nic nie zdzialaja w przypadku pierwszych zmarszczek czy w ogole zmarszczek, one sa na opuchniecia i worki pod oczami, sa moze i fajne w uzyciu, ale "nic nie robia":/ Ja polaceam kremiki: Collistar, Calrins i Clinique!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:10   #1914
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

sikoreczko111 czy ten Dalacin T wysusza Ci skore, nakladasz go tylko na nos, brode i czolo, takze na syfki i przebarwienia? czy mozna dostac go bez recepty? dziekuje
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:23   #1915
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja mam od kilku miesięcy ten Design Your Style. Bubel. W lecie masakra. Jakbym się smarowała masłem, dlatego przeleżał w lodówce do teraz. Chciałam go wykończyć, mordując się z nim i nakładając jednak dużo pudru, bo nie daje idealnego matu, tylko taki naturalny. Byłoby ok, gdyby tak pozostawał, ale po 2 godz. już się normalnie błyszczę. A na dodatek wczoraj mnie niemiłosiernie uczulił. Leczę twarz alantanem i maścią z wiesiołka. Juz mu wystawiałam recenzję na KWC, ale gdzieś wsiąkła i mi sie nie chciało pisać ponownie. Zresztą, często recenzje wystwiają dziewczyny, które w sumie nie mają tłustej cery. Tak też sie naciełam i kupiłam ten krem. Siarkowa moc zresztą też nie lepsza. Nie wiem co mi się dzieje, ale skóra mi się pod nim dusi, normalnie się poci, jakbym miała ceratę na twarzy.
Pojawiło się jednak z AA coś ciekawego - AA Efekt matujący - stosował ktoś????????
Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:00   #1916
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

principessina on jest na receepte , bo zawiera antybiotyk ja go stosuje na policzki i czoło , na poczatku troszke wysluszał ale teraz już sie przyzwycziła twarz

co do tego że kiedys ludzie nie uzywali czegoś i mieli ladne buzki to nie dlatego my jesli zaprzestaniemy używac czegokolwiek to bedziemy mieli piekne buzie, zmienilo sie wiele innych czynników , mamy inny klimat więcej zanieczyszczeń w powietrzu inne pożywienie, bo nie oszukujmy sie, iż 20 lat temu rzeczy byly az tak poprzetwarzane
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:10   #1917
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no moja mama też ma ładną buzię i nie kremuje sie prawie wcale ale ona nie ma tłustej cery! jak ja bym sobie codziennie fundowała pielęgnację mydłem i kremem nivea to chybabym umarła od zanieczyszczenia cery... niestety nasze buzie mają inne potrzeby i trzeba je realizowac jesli sie chce być zadbaną kobieta...
byłam dzisiaj w rossmanie i nic mnie nie zaciekawiło z tych kremów pod oczy... nie znoszę jak mam coś tłuste w tych okolicach bo kiedys mialam jakąś próbkę z avonu i chcialam sobie potestowac ale nie moglam wytrzymac lepiącej sie powieki itp... a w koncu kupiłam ten roll on garniera i sobie bede cienie likwidowac bo rano jak sie obudze to musze sie pod oczami zamalowac korektorem a tak może poprawi mi sie troszke wygląd oczek. Kulka jest taka fajna zimna a żelik się szybko wchłonął wiec konsystencja póki co mi pasuje. No ale dopiero go uzyłam pierwszy raz wiec zobaczymy
zadziala lub nie ale ja lubie miec takie zabaweczki i sam fakt ze o siebie dbam juz daje pozytywny efekt

z buzią lepiej, chyba się goi...
teraz przecieram Afronisem miejsca po zewnętrznych krawędziach twarzy czyli żuchwę przez brodę przez skronie i górę czoła- bo tam mi sie ostatnio krostki pojawiały. Reszta twarzy czyli nos i środek czoła są ok wiec nie bede ich przesuszac na darmo. ślady po strupkach popsikałam neomycyną i juz mi odpadł kolejny strupek wiec jestem nawet zadowolona.
gorzej z moim samopoczuciem bo strasznie mnie dzisiaj żołądek rozbolał a musiałam isc koniecznie na seminarium i się omęczyłam autobusem a tu sie okazalo ze koleś nas puszcza dzisiaj do domu bo nie przygotowal nam z braku czasu materialow... ehhh... zaraz sie kłade do łóżeczka
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:40   #1918
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ile cie kosztowało to cudeńko?
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:47   #1919
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

29,99zł kosztowało ale np nivea zel pod oczy likwidujący cienie byl nieduzo tanszy a nie mial tej roletki która jest fajniusia i higieniczna bo sie paluchów nie wkłąda do słoika a te za 5zł jakies nieznane mi nie sprawilyby mi zadnej frajdy wiec postanowilam zaszalec.. i tak ostatnio oszczedzalam i odłożyłam sobie kilka stówek na czarną godzinę wiec jeden kosmetyk mi sie nalezy w nagrode
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:28   #1920
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
co do tego że kiedys ludzie nie uzywali czegoś i mieli ladne buzki to nie dlatego my jesli zaprzestaniemy używac czegokolwiek to bedziemy mieli piekne buzie, zmienilo sie wiele innych czynników , mamy inny klimat więcej zanieczyszczeń w powietrzu inne pożywienie, bo nie oszukujmy sie, iż 20 lat temu rzeczy byly az tak poprzetwarzane
Moja mama mówi, że trądzik to choroba cywilizacyjna i ja się z tym zgadzam w 100%.

Co do specyfików pod oczy - ja zamówiłam sobie w aptece żel ze świetlikiem i chabrem Flos Leku. Na KWC ma dobre opinie więc zobaczymy. Od jutra zaczynam stosować
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.