Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 12:41   #541
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

W DE jest chyba od pol roku, pojawila sie niedlugo po Excell.

Ja chyba juz nie mam zaufania do farb L'oreala w ogole.
Recital Preference - nigdy nie wyszlo mi to co na pudelku, nawet nie bylo podobne, za rude, zbyt zielone, za czarne. Poza tym wlosy mialam po nich jak siano, po jednym z farbowan musialam obciac wlosy (z dlugich do lopatek scielam na krotkiego boba), bo mi sie wlosy wykruszaly podczas czesania.
Casting - szampon - niespodzianka, nie zmywal sie, wychodzil zawsze za ciemny (mialam okazje zobaczyc siebie jako brunetke - nie bylo fajnie), wbrew pozorom, ze to szampon i nie szkodzi wlosom, wysuszal i niszczyl.
Excell - jak juz pisalam, moje zniszczone, ratowane extra nawilzaniem Matrixa Biolage wlosy mialy sie dobrze, mimo rozjasnienia kilka razy tansza od Loreala farba Joanny. Po uzyciu Excella, nawet Matrix nie daje rady tej suchosci na mojej glowie.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:04   #542
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cześć Dziewczyny
Mam kilka pytań odnośnie tych farb.

1. Obecnie mam włosy rozjaśniane i chciałabym przejść do koloru bardziej naturalnego. Czy ten odcień bardzo jasny lodowy blond będzie dobry dla uzyskania takiego efektu?

2. Jeśli mam włosy dość długie (do połowy pleców) czy powinnam użyć dwóch opakowań farby?

3. Jeśli nałożę farbę na włosy, to czy tą część włosów na którą najpierw nałożę farbę, muszę zmyć szybciej? Bo ciężko jest zafarbować całe włosy w jednakowym czasie i zmyć wszystko po 10 minutach... Zwłaszcza jak się ma długie włosy. Boję się, że jeśli zacznę nakładać farbę z jednej strony włosów, a potem z drugiej i zmyję całość po 10 minutach to będę miała z jednej strony inny odcień niż z drugiej;/
pixelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:13   #543
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cześć, ja również chcę podzielić się z wami wrażeniami po farbie exell 10. Farbowałam włosy przedwczoraj na ciemny blond. Wyszedł-ciemny brąz:/ Teraz po dwóch myciach kolor jest trochę jaśniejszy ale i tak nie przypomina ani trochę koloru z opakowania.... Dodam że wcześniej miałam popielaty blond-chciałam włosy leciutko przyciemnić aby zbliżyć się do mojego naturalnego koloru(zapuszczam włosy oraz postanowiłam ich nie farbować). Dla obrony tej farby powiem,że włosy nie zniszczyły mi się,wręcz przeciwnie-wydają mi się zdrowsze niz przed farbowaniem! Mają piękny połysk i generalnie wyglądają ładnie choć nie tego koloru oczekiwałam. Wydaje mi się że farba będzie dobra dla osób, które umieją sobie BARDZO SZYBKO pomalować włoski. Ja się guzdrałam gdyż nakładałam farbę od odrostu(by nie niszczyć mojego imponującego 4-centymetrowego odrostu Pewnie dlatego włosy wyszły takie ciemne....No nic,trudno, muszę kupić sobie szampon przeciwłupieżowy,może trochę wypierze ten ciemny kolor....
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:27   #544
misskasia
Przyczajenie
 
Avatar misskasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Szukam jakiejś innej lepszej farby ...

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post11223372 <---- Pomóżcie mi do tego wątku
misskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:11   #545
agnesalex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Mając włosy w kolorze średniego blondu zapragnęłam zafarbować je na bardziej ciepły, brązowawy kolor, zdecydowała się wiec na farbę Loreal Preference kolor Havane

Niestety wbrew oczekiwaniom moim i kolorze na opakowaniu - otrzymałam włosy mahoniowe! mieniące się na czerwono! jestem załamana tym faktem, gdyż pragnęłam podkreślić naturalny kolor włosów a nie zmienić na czerwony kolor

Poniżej na zdjęciu - włosy po 12 myciach, w tym 2 razy płynem do mycia naczyń

Bardzo podoba mi się kolor jak na zdjęciu poniżej - może chciałabym kilak tonów ciemniejszy, jaką farbę polecicie aby go osiągnąć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor_wlosow.jpg (23,8 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g542m.jpg (5,1 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5003680_wizaz.jpg (43,3 KB, 409 załadowań)

Edytowane przez agnesalex
Czas edycji: 2009-03-02 o 11:23
agnesalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:30   #546
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

nie wiecie którym nr otrzymam podobny odcień http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura125439.htm
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:11   #547
agnesalex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Dziś farbowałam 4.0 i wyszły baaaardzo ciemne- niemalże czarne.
czytałam też że farbowałaś czekoladowym kasztanem - bardzo ciemny wyszedł Ci na początku? jak szybko się zmył?

Ja pofarbowałam Lorealem Preference w kolorze Jasny Bursztyn i wyszedł mi ciemny mahoń! jestem strasznie załamana i chcę czymś tę czerwień przykryć, ale nie pocieniać już włosów i dlatego wypytuję o ten czekoladowy karmel - poleciłabyś mi go? szybko zamienił się w jasny brąz?

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Wczoraj zafundowałam włosom Bursztynowy Kasztan (6.41). Na opakowaniu kolor jest piękny, intensywny, jasno - kasztanowy ze złotymi refleksami. W praktyce, tuż po farbowaniu, wygląda to nieco inaczej...

Moje włosy były rozjaśniane, a od około czterech miesięcy farbuje je brązami (ostatnio Kasztanowy Brąz Joanny). Po nałożeniu Excell'a włosy są w kolorze bardzo bardzo ciemnego brązu, z kasztanową poświatą. Końcówki są czarne!

Post edytuję: Powinni tego zabronić, wycofać z rynku i nałożyć karę grzywny na l'Oreal!

czyli po bursztynowym kasztanem miałaś czarne włosy? ja mam czerwone po jasnym bursztynie jak widać i zastawiam się czym to pokryć by mieć ciepły brąz jasny

Edytowane przez agnesalex
Czas edycji: 2009-03-02 o 08:15
agnesalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 09:41   #548
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Do moniska90:
Śliczny kolor!!! Ja też taki chce!!!
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 08:36   #549
martaxyz
Przyczajenie
 
Avatar martaxyz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez loona211 Pokaż wiadomość
kurcze ja już się pogubiłam z tymi brązami!!!
Kupiłam JASNY BRĄZ 5.0 Teraz mam bardzo ciemny brąz prawie czarny z troszke jaśniejszymi odrostami (prawie niczym się nie różniącymi). Zdecydowałam się na ten kolor bo chcę zejść stopniowo z typowo czarnego chciałabym osiągnąć ciemny brąz ale nie czarny. I decydując się na jasny brąz wcale nie liczyłam na to że będzie on faktycznie jasny czytałam cały wątek i wiem z Waszych wypowiedzi że farby z tej sreii wychodzą dużo ciemniejsze ale żeby z jasnego brązu wyszedł czarny??? Faktem jest że i moje włosy są bardzo ciemne ale nie widzę innej możliwości aby stopniowo zejść z czarnego
Sama już nie wiem

Witam,
moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny brąz jestem typem Zimy
ale przez 3 lata farbowałam włosy na czarny a nawet granatową czerń, po jakimś czasie znudził mi się czarny. Zaczęłam farbować włosy ciemnym brązem Casting co 3 miesiące tak aby włosy odrastały i kolor po malutku sam się wypłukiwał po około roku zaczęłam farbować na Pralinę Casting i obecnie po trzech takich farbowaniach co 3 miesiące mam piękne brązowe włosy prawie takie jak moje naturalne są długie i zdrowe. Sama uzyskałam taki rezultat choć troszkę to potrwało ale bez żadnych dekolaryzacji i rozjaśniania.
Pozdrawiam


a tu podaje Ci link do tematu przefarbowanie włosów z czarnego: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207150
martaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:37   #550
tosia22
Przyczajenie
 
Avatar tosia22
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

No to chyba należe do niezbyt licznego grona, która jest zadowolona z tej farby. Jestem jakieś 10 dni po farbowaniu, myłam już włosy parę razy i kolor nadal jest wyrazisty, a włosy miękkie, więc jestem zadowolona. Pewnie po pewnym czasie się zmyje, jak każda farba, ale narazie nie widzę takich oznak. Dodam tylko, że używam szamponu dla dzieci bez SLS, wiec napewno jest bardziej delikatniejszy od innych szamponów, poza tym używam odżywki, do włosów farbowanych, która utrwala kolor. Myslałam, że to za bardzo nie działa, ale widocznie coś w tym jest.
tosia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:23   #551
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

martaxyz-baaaardzo dziękuję za odpowiedź.
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 20:41   #552
kasia fryzjerstwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 61
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

farby sa super polecam kolor 4,0 osobiscie posiadam go na włosach
__________________
Koraf
kasia fryzjerstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:47   #553
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

kasiafryzjerstwo możesz wstawić zdjęcie swoich włosków
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 06:15   #554
kasia fryzjerstwo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 61
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

jak bede miala to wstawie
__________________
Koraf
kasia fryzjerstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 08:18   #555
monisiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przechlewo
Wiadomości: 3
Question Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

zainteresowaly mnie te nowe farby excell 10. zastanawiam sie nad dwoma kolorami: czekoladowy kasztan albo zlocisty brąz. w tej chwili wlosy mam koloru ciemno czerwonego i nie wiem czy ta farba w ogole mi zlapie. czy ktos juz farbowal wlosy ta farba?
pozdrawiam

Edytowane przez monisiunia
Czas edycji: 2009-03-06 o 08:27
monisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:34   #556
grabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez monisiunia Pokaż wiadomość
zainteresowaly mnie te nowe farby excell 10. zastanawiam sie nad dwoma kolorami: czekoladowy kasztan albo zlocisty brąz. w tej chwili wlosy mam koloru ciemno czerwonego i nie wiem czy ta farba w ogole mi zlapie. czy ktos juz farbowal wlosy ta farba?
pozdrawiam
Farbowałam dwa tygodnie temu złocistym brązem (4.3). Jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł zdecydowanie ciemniejszy (prawie czarny) niż na opakowaniu, ale po kilku myciach farba zmyła się do ciemnego czekoladowego brązu ze złotymi refleksami w świetle. Włosy są błyszczące i miękkie, mimo tego, że wcześniej rozjaśniałam (dopiero od listopada farbuję na brąz). Radzę nie przekraczać czasu 10 minut! Im bardziej zniszczone włosy, tym ciemniejsza wyjdzie.
Pozdrawiam
grabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 07:54   #557
monisiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przechlewo
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez grabka Pokaż wiadomość
Farbowałam dwa tygodnie temu złocistym brązem (4.3). Jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł zdecydowanie ciemniejszy (prawie czarny) niż na opakowaniu, ale po kilku myciach farba zmyła się do ciemnego czekoladowego brązu ze złotymi refleksami w świetle. Włosy są błyszczące i miękkie, mimo tego, że wcześniej rozjaśniałam (dopiero od listopada farbuję na brąz). Radzę nie przekraczać czasu 10 minut! Im bardziej zniszczone włosy, tym ciemniejsza wyjdzie.
Pozdrawiam
A mogłabyś dodać jakieś zdjęcia żebym zobaczyła jak mniej wiecej wygląda ten kolorek. bede bardzo wdzieczna.
do tej pory farbowałam sobie włosy farbą loreal feria preference i jestem bardzo z niej zadowolona tyle że gdybym chciała zmienić kolor to nie mogę uzyć tej farby bo inny kolor w ogóle nie chwyta moich włosów.
niektórzy są zadowoleni z farby exell 10 a niekórzy nie i teraz mam dylemat czy ją wypróbować czy nie no ale w sumie do odwaznych swiat należy
monisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 08:40   #558
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ja mam niestety złe doświadczenie z tą farbą Miałam rozjaśniane włosy i dość spore odrosty. Wczoraj postanowiłam użyć odcienia jasny lodowy blond. Chciałam troszkę przyciemnić włosy, żeby kolor był bardziej naturalny. Niestety efekt - koszmarny Niedość że włosy mam baaardzo ciemne (trzymałam farbę równe 10 minut może nawet 9) to w dodatku kolor jest nijaki. Taki zwykły kolorek Nie wiem jak się go teraz pozbyć. Co do samej aplikacji farby jest świetna. Dzięki końcówkom łatwo się ją nakłada. I muszę przyznać, że na moje duże odrosty chwyciła równomiernie i odrosty i pozostałą część włosów. Dlatego gdyby nie efekt końcowy byłabym bardzo zadowolona. Zdjęcia wkleję później jak zrobię
pixelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 08:44   #559
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez agnesalex Pokaż wiadomość
czyli po bursztynowym kasztanem miałaś czarne włosy? ja mam czerwone po jasnym bursztynie jak widać i zastawiam się czym to pokryć by mieć ciepły brąz jasny
Podoba mi się Twój kolor, śliczny. Ale jeżeli źle się w nim czujesz i chcesz znów przefarbować włosy to tego paskudnego Excella Ci odradzam. Mi po Bursztynowym Kasztanie - a właściwie KaSZanie! - wyszły w tonacji bardzo, bardzo ciemnego brązu, z poświatą czerwieni, jedynie odrost był lekko jaśniejszy z czerwono rudym połyskiem, ale i tak daleeeeko mu było do koloru na opakowaniu. Pomijając fakt, że włosy po tej farbie strasznie się zniszczyły, sypały się, kruszyły, a po umyciu wyglądały jak jeden wielki mokry kołtun. Farbuję włosy od wielu lat i nic nie wyrządziło takiej krzywdy moim włosom...
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 23:31   #560
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez monisiunia Pokaż wiadomość
zainteresowaly mnie te nowe farby excell 10. zastanawiam sie nad dwoma kolorami: czekoladowy kasztan albo zlocisty brąz. w tej chwili wlosy mam koloru ciemno czerwonego i nie wiem czy ta farba w ogole mi zlapie. czy ktos juz farbowal wlosy ta farba?
pozdrawiam
Ja farbowałam złocistym brązem
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:29   #561
monisiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przechlewo
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
Ja farbowałam złocistym brązem
jestes zadowolona z koloru jaki Ci wyszedl? co ogolnie sadzisz o tej farbie?
monisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:01   #562
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej!Ja wczoraj sie farbowałam czekoladowym kasztanem excell10 i wyszły mi prawie czarneCzy któraś z dziewczyn fabowała sie czekoladowym kasztanem?Po kilku myciach rozjasni sie do ładnego brązu?
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:44   #563
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Hej!Ja wczoraj sie farbowałam czekoladowym kasztanem excell10 i wyszły mi prawie czarneCzy któraś z dziewczyn fabowała sie czekoladowym kasztanem?Po kilku myciach rozjasni sie do ładnego brązu?
Nie martw się, kolor na pewno się rozjaśni

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Dziś farbowałam 4.0 i wyszły baaaardzo ciemne- niemalże czarne.

Kolor po upływie dwóch tygodni. Odcień 4.0.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08236.jpg (34,8 KB, 366 załadowań)

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-03-12 o 10:00
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 19:50   #564
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez monisiunia Pokaż wiadomość
jestes zadowolona z koloru jaki Ci wyszedl? co ogolnie sadzisz o tej farbie?
Ogólnie rzecz biorąc bardzo jestem zadowolona.... na początku faktycznie wyszły prawie że czarne.... ale kolor się wypłukuje i robi się bardziej subtelny.... ja osobiście jeszcze nie raz tej farby użyje

PS. fotki moich włosów są w tym wątku wcześniej troche...
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:54   #565
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Oj chciałabym żeby się rozjasnily, bo nie marzą mi sie kruczo czarne wlosy
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:02   #566
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Ja mam niestety złe doświadczenie z tą farbą Miałam rozjaśniane włosy i dość spore odrosty. Wczoraj postanowiłam użyć odcienia jasny lodowy blond. Chciałam troszkę przyciemnić włosy, żeby kolor był bardziej naturalny. Niestety efekt - koszmarny Niedość że włosy mam baaardzo ciemne (trzymałam farbę równe 10 minut może nawet 9) to w dodatku kolor jest nijaki. Taki zwykły kolorek Nie wiem jak się go teraz pozbyć. Co do samej aplikacji farby jest świetna. Dzięki końcówkom łatwo się ją nakłada. I muszę przyznać, że na moje duże odrosty chwyciła równomiernie i odrosty i pozostałą część włosów. Dlatego gdyby nie efekt końcowy byłabym bardzo zadowolona. Zdjęcia wkleję później jak zrobię
Ja miałam prawie identyczną sytuację!!! Wracam od końca zeszłego roku do naturalnych włosów a że odrast miałam już spory postanowiłam zafarbować włosy od odrostu. Ta farba wydała mi się idealna, przynajmniej na zdjęciu kolor włosów modelki był identyczny z moim. No właśnie, kolor na pudełku.....był piękny,w chłodnej tonacji. A mi wyszedł ciemny brąz (zamiast blondu) ale to nie jest najgorsze-ta farba daje złoty poblask! Ewidentnie ciepły odcień...I co ja mam teraz zrobić? Zimny, jasny odrost a reszta ciemna i rudziejąca....Jedyny plus za aplikację-naprawdę fajny pomysł, mam nadzieję że za niedługo będzie standardem dla wszystkich farb.
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 08:30   #567
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Hej!Ja wczoraj sie farbowałam czekoladowym kasztanem excell10 i wyszły mi prawie czarneCzy któraś z dziewczyn fabowała sie czekoladowym kasztanem?Po kilku myciach rozjasni sie do ładnego brązu?
tak,po 2 do 3 myciach rozjasnia sie do koloru.ktory zdecydowanie jest brazem, po kilku nastepnych myciach kolor wychodzi naprawde piekny
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:59   #568
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
tak,po 2 do 3 myciach rozjasnia sie do koloru.ktory zdecydowanie jest brazem, po kilku nastepnych myciach kolor wychodzi naprawde piekny
Ja już jestem po 3 myciach i na razie mam taki ciemny brąz z miedzianym odcieniem.Kurcze mam nadzieje że rzeczywiscie pozniej kolor będzie naprawde ładny.Myje szamponem przeciw łupieżowym to moze troche tego kolor mi zmyje
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:47   #569
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po 3 myciach i na razie mam taki ciemny brąz z miedzianym odcieniem.Kurcze mam nadzieje że rzeczywiscie pozniej kolor będzie naprawde ładny.Myje szamponem przeciw łupieżowym to moze troche tego kolor mi zmyje
ja mylam normalnym szamponem ,a i tak mi sie rozjasnil,,wiec nie przejmuj sie napewno bedzie jasniejszy
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:45   #570
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Już mi się rozjasnil Mam teraz ładny brązik
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.