Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 17:28   #4051
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ty pytasz aby pytać czy na serio masz takie dylematy? Raz prosisz o dobór podkładu dla różowatej mlecznej skóry, raz z waniliowym pigmentem, raz chcesz puder sypki a raz prasowany. Poczytaj na necie, wejdź na KWC... Twoje posty są nieco męczące dla otoczenia:/
Wreszcie ktoś to napisał
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 00:11   #4052
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ty pytasz aby pytać czy na serio masz takie dylematy? Raz prosisz o dobór podkładu dla różowatej mlecznej skóry, raz z waniliowym pigmentem, raz chcesz puder sypki a raz prasowany. Poczytaj na necie, wejdź na KWC... Twoje posty są nieco męczące dla otoczenia:/
Czytam wiele ,a jest to forum watek w ktorym mozna zadawac pytania jak ma sie watplikowsci...nie Ja jedna jedyna..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:58   #4053
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

No tak ale ty pytasz wciąż o to samo a twoje niektóre pytania są... Głupie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:24   #4054
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: PANSTIK a Revlon Colorstay, photoready... PROBLEM Z ODCIENIEM

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ja absolutnie nie polecam podkladu HELTHY mix ,przynajmniej dla mieszanej,tlustej cery absolutnie sie nie nadaje krycie bardzo slabe i znika bardzo szybko ,efekt niby ok tylko przez max 30 minut....



DZIEWCZYNY a znacie jakis puder prasowany ktory dosc dobrze kryje +ZEBY NIE WYGLADAL PLASKO NA TWARZY +NIE WYGLADAL Sucho na twarzy ,nie uwydacznia bardziej porow,lin,zmarszczek mimicznych itp +NIE WYSUSZA+nie zapycha? ma wykonczenie jakby satynowe,aksamitne?
ja pytalam o to wyzej i dostalam odpowiedz....

dostalam probke BANANY rzeczywiscie jest zoltY! zobaczymy jak sie spisze, 10 g wystarczy mi na dlugo
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-11-07 o 12:21
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:21   #4055
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: PANSTIK a Revlon Colorstay, photoready... PROBLEM Z ODCIENIEM

Dziewczyny pytały o podkład MF Facefinity All Day Flawless. Ja też długo czekałam na opinię aż w końcu się na niego skusiłam Oczywiście od razu po powrocie do domu wypróbowałam na twarzy i mogę napisać o nim kilka słów. Zaznaczam, że jest to tylko moja wstępna opinia po pierwszym użyciu.
Kolor - Wahałam się czy wybrać 47 nude czy 55 beige, ostatecznie zdecydowałam się na najjaśniejszy odcień i nie żałuje, ponieważ okazał się idealny, wystarczająco jasny choć nie blady, a tego się obawiałam i w żółtej tonacji; wielki plus za kolory
Konsystencja - lejąca, rzadka, ale przyjemnie kremowa, podkład jest bardzo lekki
Rozprowadzanie - bez większych trudności nakładam palcami, idealnie gładko się rozprowadza, nie tworzy smug, plam,
Krycie - podkład miał zastąpić korektor, z tym akurat nie do końca się zgodzę, podkład dobrze wyrównuje koloryt cery, nieźle kryje, ale w przypadku większych niedoskonałości czy przebarwień korektora nie zastąpi, w skali 1-5 krycie oceniam na 4 z minusem
Mat - idealny, całodzienny choć nie płaski, cera wygląda lekko rozświetloną, choć jest matowa
Efekt na twarzy - mega naturalny, nie ma mowy o efekcie maski, podkład idealnie wtapia się w cerę, twarz wygląda bardzo zdrowo, ponadto podkład jest bardzo lekki i w ogólne nie czuje go na twarzy; ogromny plus za ogólny efekt
Opakowanie - elegancka szklana buteleczka, z pompką, wygodna opcja
Cena - 60 zł, dla mnie to dużo

Podsumowując - jest to mój pierwszy podkład od MX, długo powstrzymywałam się przed jego kupnem , głównie ze względu na cenę, w końcu kupiłam i nie żałuję, dla mojej mieszanej cery okazał się idealny. Polecam mimo wysokiej ceny.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:08   #4056
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: PANSTIK a Revlon Colorstay, photoready... PROBLEM Z ODCIENIEM

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytały o podkład MF Facefinity All Day Flawless. Ja też długo czekałam na opinię aż w końcu się na niego skusiłam Oczywiście od razu po powrocie do domu wypróbowałam na twarzy i mogę napisać o nim kilka słów. Zaznaczam, że jest to tylko moja wstępna opinia po pierwszym użyciu.
Kolor - Wahałam się czy wybrać 47 nude czy 55 beige, ostatecznie zdecydowałam się na najjaśniejszy odcień i nie żałuje, ponieważ okazał się idealny, wystarczająco jasny choć nie blady, a tego się obawiałam i w żółtej tonacji; wielki plus za kolory
Konsystencja - lejąca, rzadka, ale przyjemnie kremowa, podkład jest bardzo lekki
Rozprowadzanie - bez większych trudności nakładam palcami, idealnie gładko się rozprowadza, nie tworzy smug, plam,
Krycie - podkład miał zastąpić korektor, z tym akurat nie do końca się zgodzę, podkład dobrze wyrównuje koloryt cery, nieźle kryje, ale w przypadku większych niedoskonałości czy przebarwień korektora nie zastąpi, w skali 1-5 krycie oceniam na 4 z minusem
Mat - idealny, całodzienny choć nie płaski, cera wygląda lekko rozświetloną, choć jest matowa
Efekt na twarzy - mega naturalny, nie ma mowy o efekcie maski, podkład idealnie wtapia się w cerę, twarz wygląda bardzo zdrowo, ponadto podkład jest bardzo lekki i w ogólne nie czuje go na twarzy; ogromny plus za ogólny efekt
Opakowanie - elegancka szklana buteleczka, z pompką, wygodna opcja
Cena - 60 zł, dla mnie to dużo

Podsumowując - jest to mój pierwszy podkład od MX, długo powstrzymywałam się przed jego kupnem , głównie ze względu na cenę, w końcu kupiłam i nie żałuję, dla mojej mieszanej cery okazał się idealny. Polecam mimo wysokiej ceny.

no nareszcie ktos sie skusil stad oj zachecasz ja tez go raczej kupie w sumie to nie wierze ze jakis podkald przykryje mega niedoskonalosci, zawsze uzywam i tak korektora dla pewnosci albo podkladu jesli ma wlasciwosci kryjace
a zrobilabys zdjecie kawalka twarzy po pomalowaniu sie? przed i po? sprawdzalas inne kolory? bo ja bede kupowac przez neta i nie chce sie natknac na rozowy odcien
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-11-07 o 13:09
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:10   #4057
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: PANSTIK a Revlon Colorstay, photoready... PROBLEM Z ODCIENIEM

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
no nareszcie ktos sie skusil stad oj zachecasz ja tez go raczej kupie w sumie to nie wierze ze jakis podkald przykryje mega niedoskonalosci, zawsze uzywam i tak korektora dla pewnosci albo podkladu jesli ma wlasciwosci kryjace
Żeby nie było, że kuszę podkład ma wyrównywać koloryt cery, od krycia jest korektor, to fakt ale MX kryje dobrze mogę cyknąć zdjęcia koło piątku, ale nie wiem czy uda mi się uchwycić efekt, bo nie jestem zbyt dobra w robieniu takich zdjęć
Brałam pod uwagę tylko dwa pierwsze kolory, nude 47 i beige 55, oba są w żółtej ciepłej tonacji, bez grama różu pozostałych odcieni nie oglądałam.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2012-11-07 o 13:15
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 13:58   #4058
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Jaki polecacie PUDER z Rosmanna - najbardziej żółty ? Taki do 30 zł najlepiej
No i jakby matował to byłoby extra :P

bo uzywalam tez za okolo 8 zł - co są trzy odcienie (nie pamietam jak sie nazywa) ale nie byl za bardzo zolty. Wiec szukam dalej


Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Co prawda nie z rossmana ale online mozna zamowic - polecam Ci puder Ben Nye banana. Wystarcza na baaaardzo dlugo i jest REWELACYJNY no i zolty
na kwc widze ze 75 zl https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ge-powder.html

a prosilam o nazwe jakiegos do 30 zl :P

chociaz... na kwc tylko 2 opinie i to 2 kwc... wow... popatrze na allegro - moze bedzie tanszy


http://allegro.pl/ben-nye-banana-lux...769296930.html - to ten ??
bo tu jest 10 zł za 10 ml.
To z przesylka jest 16 zl to chyba zamowie

ale w tym linku to ten sam co tutaj ? http://allegro.pl/ben-nye-banana-pow...758885619.html

Normalnie kosztuje na allegro od 60 zł w górę + przesyłka za 49 g
Ile to na ml ?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-07 o 14:04
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 15:05   #4059
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
na kwc widze ze 75 zl https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ge-powder.html

a prosilam o nazwe jakiegos do 30 zl :P

chociaz... na kwc tylko 2 opinie i to 2 kwc... wow... popatrze na allegro - moze bedzie tanszy


http://allegro.pl/ben-nye-banana-lux...769296930.html - to ten ??
bo tu jest 10 zł za 10 ml.
To z przesylka jest 16 zl to chyba zamowie

ale w tym linku to ten sam co tutaj ? http://allegro.pl/ben-nye-banana-pow...758885619.html

Normalnie kosztuje na allegro od 60 zł w górę + przesyłka za 49 g
Ile to na ml ?
mozesz zamowic 20ml, bedzie tyle samo co inne pudry 10ml to tyle samo gram chyba
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:03   #4060
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
No tak ale ty pytasz wciąż o to samo a twoje niektóre pytania są... Głupie.
nie ma glupich pytan..... wczesniej pytalam o sypki puder zolty,ale teraz mysle moze jakis prasowany sprobuje
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:15   #4061
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Te 60 gram banana wystarczy Ci zapewne na rok, powaznie, wiec oplaca sie kupic to niz jakis do 30zl taka moja opinia.

Emilcia_1616, napisz jak wrazenia po bananowcu

No a mi zaginela przesylka z KETTem i Graftobianem :/ jestem wkurzona, bo czekam i czekam.. na all nie zamowie bo nie ma to raz a jak jest to droooogo i sie nie oplaca.
Czaje sie teraz na MEHRON Celebre HD, ale nie wiem jaki totalnie kolor wziac. mYSLE NAD me2, ALBO ME1..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 23:08   #4062
4mypassion
Raczkowanie
 
Avatar 4mypassion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Manhattan, Powder Mat Make Up ---- to mój nr 1 ponieważ bardzo dobrze kryje na codzień mieszam go z innym podkładem żeby nie uzyskać efektu ,,maski'' . Konsystencje ma idealną ;] według mnie kożystną cenę minus to zapach choć mi nie przeszkadza
4mypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 09:22   #4063
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny mam dylemat Kończy mi się mój obecny podkład (Pharmaceris kryjący) i chciałabym go zmienić. Chodziłam, szukałam i z odcieni pasują mi albo True Match najjaśniejszy albo Vichy Dermablend 15 Opal. Który wybrać? Zależy mi na kryciu. Wiem, że Vichy ma dobre krycie, ale ponoć dla cery mieszanej się nie nadaje. Co myślicie?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 13:11   #4064
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

True Match na 5 dlabym mu w kryciu 3
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 13:37   #4065
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
True Match na 5 dlabym mu w kryciu 3
To pewnie skuszę się na niego, bo boję się trochę efektu maski z Vichy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 12:09   #4066
jamaica988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Trochę się nie zgodzę.
Moja mama lata używała Dermablend a ma cere mieszana i świetnie jej sie sprawdzał. On się stapiał ze skórą i mimo, że mocno krył to nie robił maski i nie spływał po paru godzinach.
A ja używam True Match i chociaż nie jest matujący to jest suchy w wykonczeniu przez co moja cera wygląda dobrze po 10 godzinach. a co do krycia to sie nie zgodzę też bo moim zdaniem kryje dobrze, miejscowo wklepuję go przez co kryje jeszcze lepiej!! A jak każdy wie i jak sama nazwa wskazuje naprawde się dopasowuje Nie robi maski i wygląda dość naturalnie.
jamaica988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:29   #4067
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

zalezy kto co musi przykrywac....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:10   #4068
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kupiłam wczoraj na all tego True Matcha i zobaczymy co to będzie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:26   #4069
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam ochotę zakupić Revlon Photoready na allegro.

W związku z tym mam 2 pytania:

-Który sprzedawca jest sprawdzony i ma oryginalne i świeże produkty?

-jaki kolor wybrać?Chciałabym coś z tonami żółtymi.W tej chwili używam MACa pro longwear w kolorze nc20, który jest obcenie nieco zbyt ciemny oraz Vichy aera teint pure w kolorze 23 clair ivory.Waham się między 004 nude a 005 natural beige.Który lepszy?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 11:40   #4070
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Mam ochotę zakupić Revlon Photoready na allegro.

W związku z tym mam 2 pytania:

-Który sprzedawca jest sprawdzony i ma oryginalne i świeże produkty?

-jaki kolor wybrać?Chciałabym coś z tonami żółtymi.W tej chwili używam MACa pro longwear w kolorze nc20, który jest obcenie nieco zbyt ciemny oraz Vichy aera teint pure w kolorze 23 clair ivory.Waham się między 004 nude a 005 natural beige.Który lepszy?
ja uzywalam photoready. polecam na allegro: s_kaniszczak ale chyba teraz nie ma photoready. Ale napisz do niej powinna miec na hurtowni

http://allegro.pl/show_user.php?uid=11034751

W zalaczniku przesylam Ci palete
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon-photoready-foundation-swatches1.jpg (127,2 KB, 21 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-12 o 11:42
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 13:10   #4071
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ja uzywalam photoready. polecam na allegro: s_kaniszczak ale chyba teraz nie ma photoready. Ale napisz do niej powinna miec na hurtowni

http://allegro.pl/show_user.php?uid=11034751

W zalaczniku przesylam Ci palete

Dziękuję Ci.Faktycznie w tej chwili kaniszczak nie ma photoready w ofercie ale mam jeszcze resztki podkładów więc spoko.Poczekam

Paletę widziałam ale ona niewiele daje.Myślałam, że może osoba, która używała tych samych odcieni podkładów co ja, się wypowie albo może ktoś ma jakieś porównanie?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:27   #4072
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Te 60 gram banana wystarczy Ci zapewne na rok, powaznie, wiec oplaca sie kupic to niz jakis do 30zl taka moja opinia.

Emilcia_1616, napisz jak wrazenia po bananowcu

No a mi zaginela przesylka z KETTem i Graftobianem :/ jestem wkurzona, bo czekam i czekam.. na all nie zamowie bo nie ma to raz a jak jest to droooogo i sie nie oplaca.
Czaje sie teraz na MEHRON Celebre HD, ale nie wiem jaki totalnie kolor wziac. mYSLE NAD me2, ALBO ME1..

Bananowiec uzyty! oj zolty jest zolty, balam sie ze bede wygladala na chora na zoltaczke hmm ogolnie jest jestem zadowolona matuje, ale subtelnie, tzn nie robi machy na twarzy, twarz jest gladsza, milutka w dotyku nie bede inwestowac narazie w duzy, te 10ml starczy mi na 2 miesiace, moze dokupie w miedzy czasie jeszcze 10 ml. pozniej sobie kupie wiekszy jak bede jeszcze zadowolona
pomyslama ze jesli ktos chce mat ale zeby skora tez byla rozsiwetlona to polecam na puder matujacy nalozyc rozswietlajacy w miejsca gdzie chcemy sie blyszczec

teraz jeszcze tylko musze znalesc idealny korektor na krochy i pod oczy no i moze cos na poliki jak tafla wody
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:23   #4073
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hAHA, a pisałam, ze jest najzolciejszym z zoltych super, ze Ci pasuje
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 02:25   #4074
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
teraz jeszcze tylko musze znalesc idealny korektor na krochy i pod oczy no i moze cos na poliki jak tafla wody
POLECAM CIkorektor LA ROCHE POSAY Toleriane (ten zolty odcien)-nie wchodzi w linie lub zmarszczkiki pod okiem,kryje dobrze,wygladza ,nie wysusza i wyglada bardzo naturalnie


"no i moze cos na poliki jak tafla wody" rowniez takiego czegos szukam ,ale nie znalazlam...
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:15   #4075
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Girl meets pearl.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 10:52   #4076
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Girl meets pearl.
ale ta cena, zreszta on jest plynny? mam juz plynne, efekt tafli troche jest ale plynne kosmetyki moim zdaniem zle wygladaja na twarz....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 13:03   #4077
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny właśnie dotarł do mnie True Match Zastanawia mnie tylko to, czemu buteleczka wygląda inaczej niż np w Rossmannie?

Moja wygląda jak ta po lewej a po prawej jest z Rossmanna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal-true-match-podklad-do-twarzy-n4-beige.jpg (12,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal-true-match-w3.jpg (61,1 KB, 15 załadowań)
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 13:54   #4078
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Don't worry, to są dwie inne wersje, miałam obie i chyba tylko opakowaniem się różnią:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 15:18   #4079
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Watek o podkladach, ale pytam: jaka baza pod podklad w kremie? kiedys cos czytalam ze cos sie z czyms laczy wiec pod plynne ma byc plynna baza czy cos takiego.
Musze jakis primer miec, bo bez niego nie ma ohow i ahow a myslalam ze bede jak katosu na filmach wygladac w podkladzie KETT
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 16:03   #4080
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A jest inna baza niż płynna?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.