Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 09:58   #3781
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Lemirko buty dotarły są jakby pół rozmiaru za duże, jeszcze pomyślę co z nimi dalej zrobić dzieki
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:12   #3782
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ferg...:pała: czekam na PW ...Mi też lekarz odmówił jednej rzeczy , na początku też tak myslałam , że fajny i takie tam , ale to jest biznes jak każdy inny . Tak naprawdę nie miałam czasu bo miałam konsultację oko w oko 3 dni przed op. Spać nie mogłam , ale wróciłam i powiedziałam że chcę to i to bo nie mam zamiaru wydać tyle pieniędzy i byc niezadowoloną. Nie chcę Cie martwić , ale on i tak weżmie tyle samo kaso. Im mniej zrobi tym wieksza szansa że mu dobrą opinię wystawisz bo mniejsze komplikacje Mój mi odmówił , ale postawiłąm na swoim i nie żałuję...wiele dziewczyn żałowało że zrobiło według lekarza a później były niezadowolone. Ja nie neguję chirurga Ferg...tylko miej oczy szeroko otwarte.
już wysylam, musialam już lecieć wczoraj.
Przecież ja jestem realistką, biznes to biznes, ale wierze w etykę lekarską jeszcze. Chcialam sobie jeszcze coś innego zrobić, poza nosem, wczoraj, a on powiedzial że jest dobrze jak jest i będę gorzej wyglądać(choć ja i tak uważam że przydałoby się). I dlatego mówię ze mi zaimponował i wzbudził zaufanie-inny wziął by okragłą należność, zrobił swoje, a on powiedział wprost-lepiej Pani wygląda bez tego.


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Lemirko, w zasadzie to niczym
ale możesz dać trochę zwykłego

kiedy Ferg leci? i z którego lotniska? bo kłopoty w strefie powietrznej są...
z katowic, jutro. Otwierają lotnisko o 16 ale do jutra licze ze zmaleje ta chmura. w londynia miala być impreza firmowa wczoraj-wszystko odwolane. No coż, Natura silniejsza niż czlowiek, nie będę plakać jesli się okaże że muszę zostać w Pl Wpadnę do Krakowa

Gadmarko-super ten tekst, nadal mnie bawi
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:14   #3783
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

dzień dobry

wzięłam wolne dziś, w pracy jak już pisałam niedobrze się dzieje, wolałam się ulotnić na jeden dzień niż ściemniać, że coś robię- gdy i tak widać, ze nic nie robię jeszcze by ktos pomyślał, że niepotrzebna juz jestem... kryzys, zastój, nieciekawie

atojko
violl ja też mam przeboje z mamą....
w ogóle mieszkając z nią, czasem naprawdę bywa ciężko. Np teraz stoi nade mną i mi trajkocze "no zmień sobie wreszcie te opony na letnie" itp itd. przecież sama wiem co mam robic ale mama zawsze bedzie mamą a ja zawsze bedę dla niej dzieckiem

jeśli Fergusonek ma takie kompleksy, to ja powinnam się chyba schować całkowicie w kąt. chcoiaż dobrze wiem co to kompleksy, ojjj dobrze (i to takie konkretne, wyryte na stałe w bani od lat) bo mam niesamowite, o co mam awantury z Tż on tego nie rozumie

i jeśli wyglądacie wszystkie tak rewelacyjnie, to ja w ogóle chyba się nigdy wam nie pokażę

jednej osoby nie poznaje na tym zdjeciu... wiem że jest Mariola, Magda, Pranie, Fanka.... i kto jeszcze?

Sel, piratko chętnie bym poszła na jakąś imprezę przebieraną, byłam chyba tylko ze dwa razy w życiu na takowej

Gadmarko a mi się wydaje, ze to nie Gadmarka to juz pisala, tylko wcześniej aljaka - ale chyba tylko ten fragment o ciuchach

co to się dzieje an tym świecie??? teraz jeszcze jakiś wulkan?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:17
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:23   #3784
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jednej osoby nie poznaje na tym zdjeciu... wiem że jest Mariola, Magda, Pranie, Fanka.... i kto jeszcze?
Była z nami jeszcze Whiteinnocent... w skrócie WI
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:28   #3785
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Była z nami jeszcze Whiteinnocent... w skrócie WI
taaaak obstawiałam, że to Paulina

Cytat:
Teraz w sieci pojawił się cytat:

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie,
a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego,
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą,
wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..."

Oraz jego uzupełnienie: "Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"


Bardzo trudno znaleźć ten cytat w "Wielkich przepowiedniach Nostradamusa" i na stronach internetowych sprzed tragedii w Smoleńsku. Powód jest prosty, cytat został zmyślony, a ludzie szybko go podłapali. Na jego bazie tworzone są już filmiki i dalsze teorie na temat wypadku prezydenckiego samolotu.
ktoś sobie wymyślił, a oczywiscie niektórym niewiele trzeba żeby podłapać sensację
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:32   #3786
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Przecież ja wiem że te kompleksy są głownie w czyjejs glowie. Wy nawet nie zauwazacie polowy moich wad, tak jak ja nie widze Waszych czy innych ludzi. Znam osoby z- ujmę to :"jeszcze gorszym nosem" wizualnie, ale są z niego zadowoleni, dobrze się czują we wlasnej skorze-i w zyciu nie odebrałabym tej czy innej częsci ciala jako wadę. No a że ja mam taką a nie inną samoocenę-to już inna sprawa. Ale nie chce już o tym rozmawiać, prosze


To chyba dość kiepski miesiąc dla samolotów Mama wydzwania do mnie przerazona, mimo że się poklocilysmy i nawet nie pozegnałyśmy(ojj.. ja już nie moglabym mieszkać z rodzicami.. 26 lat a jestem upominana o której mam jeść, co zalozyć, jak zapiąć kurtkę i ile pięniedzy-MOICH-wydawać? nie nie, kocham ją, ale na odleglość. Matka Tzta to samo. Mamy dość tego urlopu. )
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:34
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:36   #3787
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
violl ja też mam przeboje z mamą....
w ogóle mieszkając z nią, czasem naprawdę bywa ciężko. Np teraz stoi nade mną i mi trajkocze "no zmień sobie wreszcie te opony na letnie" itp itd. przecież sama wiem co mam robic ale mama zawsze bedzie mamą a ja zawsze bedę dla niej dzieckiem
No mnie już przed chwilą sił brakło... poszłam na dół zobaczyć co z mamą, że jeszcze w łóżku (zawsze wstaje przed 8), a ta się zanosi od płaczu... dosadnie nakazała mi opuścić pokój a jak zapytałam o co się na mnie wścieka (nic wczoraj nie zawiniłam, NIC, mój brat jej lekko podniósł ciśnienie a wyżywa się też na mnie o całokształt świata), to powiedziała że na przykład o to, że nie zgasiłam takiej małej lampki przy schodach na noc, chociaż ona o to kilka razy kiedyś prosiła i lament w poduszkę... Ryczy o takie totalnie pierdoły, które zdrowego na nerwach człowieka nawet by nie obeszły (a przynajmniej większość z nich, bo po części ma powody). Stwierdziłam, że skoro potrzebuje to niech się wyryczy i wyzłości... bo nie wiem co mam robić. To już dawno nadaje się do psychiatry, wiem, ale pisałam wam jak to u nas wygląda...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 10:40   #3788
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Ja tam sobie nie przypominam żebym to wklejała, ale skleroza, wiek i inne takie mogą się przyczyniać do niepamięci , zawsze chichram się jak to czytam .

Paula poszłaś już na ten spacer czy nadal czatujesz?

Viol, ja pierdziu a nie chce mama skorzystać z pomocy jakiegoś specjalisty? Trochę macie odwrócone role, ty matką ona dzieckiem . Współczuję
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:42
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:43   #3789
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Violl, współczuję i wyobrażam sobie, jak się czujesz. Przytulam, ściskam i wysyłam dużo ciepła. A ojciec co na takie akcje? Nie uważa, że KONIECZNIE trzeba z tym do lekarza??
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:44   #3790
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
No a że ja mam taką a nie inną samoocenę-to już inna sprawa. Ale nie chce już o tym rozmawiać, prosze
ja mam baaardzo niską samoocenę, bylam na rozmowie u psycholożki kiedys i ona to stwierdziła, powiedziała mi nawet dlaczego niby tak jest (jakieś tam nawiązanie do przeszłości) ale chyba już mi to nie przejdzie


Cytat:
jestem upominana o której mam jeść, co zalozyć, jak zapiąć kurtkę i ile pięniedzy-MOICH-wydawać?
otóż to właśnie tego nie mogę znieśc

ale jak napisalam wyzej, mama zawsze bedzie mamą a my zawsze będziemy dla niej jej dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
To już dawno nadaje się do psychiatry, wiem, ale pisałam wam jak to u nas wygląda...
Twoja mama z kolei to identycznie, jak mama mojego Tż... a myślałam, że tylko ona tak ma bo nie spotkałam się nigdy wcześniej z czymś takim i pierwsze moje spotkania z nią w jej "złe dni" były dla mnie wręcz szokiem. Teraz już znam to i powiem Ci, że rozumiem jak Ci bywa ciężko nawet nie wiesz, jak Cię rozumiem. Ty masz ją na codzień, więc podziwiam jak musisz być silna

Fanko, wcale nie jest tak łatwo powiedzieć komuś bliskiemu ze nadaje się do leczenia i że do lekarza trzeba z nim
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:47
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 10:49   #3791
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Chcieć to ona chce, ale... biorąc pod uwagę kilka czynników to wcale nie takie proste... jak chociażby to, że mój ojciec myśli bardzo stereotypowo pod tym względem (psychiatra = lekarz dla chorych umysłowo, a nie dla ludzi z problemami) + to, że mama nie ma swoich pieniędzy za które mogłaby iść po kryjomu przed moim ojcem, korzysta ze wspólnej kasy. Długo by mówić.


A mój ojciec jaki jest taki jest, ale przed chwilą mnie zaskoczył. Podsłuchałam (wiem, nieładnie ale robię to zawsze kiedy w domu źle się dzieje, żeby wiedzieć czego się spodziewać) jak przyszedł do domu z warsztatu (uprzedziłam go co się dzieje) i strasznie mamę pocieszał, mówił że ją kocha, żeby się wypłakała ile musi ale żeby się nie martwiła... a normalnie jego reakcja na takie sytuacje była zawsze w stylu "przesadzasz, histeryzujesz". Może w końcu mądrzeje na stare lata
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 11:00   #3792
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Violl, fajnie z jego strony niestety w domu Tż nie ma co liczyć, żeby ojciec się zainteresował czymkowliek :cool)

dooobra, to jadę zmienić te opony bo żyć mi nie da
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:05   #3793
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Viollet czytam co piszesz i muszę przyznać, że Twoja mama jest w niezbyt komfortowej sytuacji być może wiele spraw tłumi w sobie a potem kończy się tym o czym piszesz

dziękuję za zdjęcia

dziewczyny ale jesteście śliczne promienne i radosne super
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:06   #3794
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Lemirko buty dotarły są jakby pół rozmiaru za duże, jeszcze pomyślę co z nimi dalej zrobić dzieki
Cieszę się, że dotarły , szkoda, że rozmiar nie dobry mi za małe Tobie za duże przyszły mi wczoraj inne balerinki z Sigmy w r. 39 i są ok.
Może jakaś wkładka do środka?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:06   #3795
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja mam baaardzo niską samoocenę, bylam na rozmowie u psycholożki kiedys i ona to stwierdziła, powiedziała mi nawet dlaczego niby tak jest (jakieś tam nawiązanie do przeszłości) ale chyba już mi to nie przejdzie


otóż to właśnie tego nie mogę znieśc

ale jak napisalam wyzej, mama zawsze bedzie mamą a my zawsze będziemy dla niej jej dzieckiem

wiem. Tylko że ja sama decyduje za siebie od 7 lat. Skoro mialam przyspieszony skok w doroslość to wolalabym być konsekwentna i nie cofać się i nie być pouczaną w najdrobniejszych szczegołach skoro sama sobie organizowalam zycie i martwilam się o rachunki, prace, egzaminy, pranie, gotowanie, problemy z rurą, zamawianiem hydraulika miedzy jednym kolokwium a drugim, przeprowadzkami, uzeraniem sie z wlascicielami mieszkan, itp itd w czasie gdy moi rowiesnicy wracali do domu na cieply obiadek.


Twoja mama z kolei to identycznie, jak mama mojego Tż... a myślałam, że tylko ona tak ma bo nie spotkałam się nigdy wcześniej z czymś takim i pierwsze moje spotkania z nią w jej "złe dni" były dla mnie wręcz szokiem. Teraz już znam to i powiem Ci, że rozumiem jak Ci bywa ciężko nawet nie wiesz, jak Cię rozumiem. Ty masz ją na codzień, więc podziwiam jak musisz być silna

Fanko, wcale nie jest tak łatwo powiedzieć komuś bliskiemu ze nadaje się do leczenia i że do lekarza trzeba z nim
też myślę że to wszystko ksztaltuje się w najmlodszych latach, wychowaniu, relacjach z innymi i roznymi wydarzeniami ktore dla wielu są szokujące, a dla innych codziennością.. wierzę że wsparcie ukochanej osoby może pomoc, ale na krotką metę, a nie kazdy ma odwagę, srodki i motywację by udać się na terapię. Piszę tu nie tylko o mamie Viol. Violet-a może porozmawiasz z ojcem i przekonasz go że to już jest zbyt męczące i dla Was i dla mamy i jednak się zgodzi na terapie. Zanim sie to skonczy jakąs tragedią..
Jest reformowalny, sama widzisz, Twojej mamie naprawde potrzebna konkretna pomoc-i mowię to z serca, nie mam nic zlego na mysli.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-04-16 o 11:10
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:10   #3796
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Violl, to pocieszające, może faktycznie coś mu się pozmieniało
Winly - zdaję sobie z tego sprawę, ale przecież w ten sposób się żyć nie da...
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:12   #3797
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Cieszę się, że dotarły , szkoda, że rozmiar nie dobry mi za małe Tobie za duże przyszły mi wczoraj inne balerinki z Sigmy w r. 39 i są ok.
Może jakaś wkładka do środka?
No właśnie a ja mam już jedne w rozmiarze 38 z Sigmy i też są ok
pomyślę coś z tymi szarymi


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Violet-a może porozmawiasz z ojcem i przekonasz go że to już jest zbyt męczące i dla Was i dla mamy i jednak się zgodzi na terapie. Zanim sie to skonczy jakąs tragedią..
Jest reformowalny, sama widzisz, Twojej mamie naprawde potrzebna konkretna pomoc-i mowię to z serca, nie mam nic zlego na mysli.
Planuję z nim porozmawiać, ale najpierw sama muszę się do tej rozmowy przygotować, zebrać argumenty i konkrety.



Trzebaby coś popisać teraz...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:16   #3798
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Violl podziwiam Cie ze dajesz rade i jeszcze potrafisz trzezwo myslec i rozsadnie gadac ...

Fergus ja mialam to samo na urlopach " w domu" i juz dawno dalam sobie z nimi spokoj. 5 dni dobrze a potem ...

i watpie ze polecisz jutro
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:20   #3799
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

No zrobiłam to ściagnęłam fotki (niecałe 5 minut) i zaraz będę Was podziwiać
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 11:20   #3800
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
(..)


Trzebaby coś popisać teraz...
o to to to

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Violl podziwiam Cie ze dajesz rade i jeszcze potrafisz trzezwo myslec i rozsadnie gadac ...

Fergus ja mialam to samo na urlopach " w domu" i juz dawno dalam sobie z nimi spokoj. 5 dni dobrze a potem ...

i watpie ze polecisz jutro
dlatego to byl nasz ostatni lekarzowo-rodzinno-zakupowy urlop. Przez najblizsze pare lat nie badam zadnej krwi, serca, mozgu, nic Chyba że do op.
teraz NAPRAWDE potrzebuje wakacji-lezeć, pachnieć i nicnierobic.

Otwierają już lotniska dziś.. i Dublinskie otwarte już.. I tak musimy jechac na lotnisko jutro dostać papierek że lot odwolany:/ wulkanos no..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:31   #3801
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Violl,
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2010-04-16 o 12:50
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:39   #3802
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Zrobię co mogę. A co mogę, to się okaże...
Nie mówmy już o tym, potrzebowałam się wygadać ale szkoda teraz roztrząsać to na forum i psuć atmosferę. Dziękuję
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:40   #3803
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Violl
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:50   #3804
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Otwierają już lotniska dziś.. i Dublinskie otwarte już.. I tak musimy jechac na lotnisko jutro dostać papierek że lot odwolany:/ wulkanos no..
przed chwilą powiedzieli w radiu, że w PL wszystkie już teraz zamknięte...

Violl
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 11:55   #3805
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Violl, trzymaj sie, ja tez kiedys mialam straszne starcia z rodzicami. Teraz widzimy sie 2-3 razy po 6-7 dni do roku i slyszymy co tydzien. Ale tesknie, czasami nawet za mamy fochem, za glosem, za troskliwoscia przejawiajaca sie w kazdym gescie.

Ferg, mam nadzieje ze bez przygod polecisz. Ja monitoruje sytuacje od wczoraj od rana. Goscie osrodkow gdzie pracjuje ponad 500 rodzin uziemionych na TFN, a czekamy na 700 .....na szczescie mam dzis dzien wolny,. Moi goscie i TZ-ta tez uziemieni na T> czesc z nich niesamowicie zadowolona korzysta ze slonca ....niestety pojdziemy w koszta, bo zadne ubezpieczenie nie pokryje strat jak goscie nie przyjada
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:04   #3806
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

cans wspolczuje pewnie telefony sie urywaja
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:35   #3807
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Mam pytanie do dziewczyn,które zachwalały olej ze słodkich migdałów ,czy o taki Wam chodziło?

Violl wszystko się ułoży
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:37   #3808
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cans

Manusia ale o jaki taki?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:42   #3809
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Paula poszłaś już na ten spacer czy nadal czatujesz? :p
heh, poszlam. zadzwonilam najpierw do firmy, babka podala mi nr kuriera, wykonalam telefon do niego i niedlugo byl. ubralam mala i na dwor. i wrocilysmy przed samym deszczem
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:48   #3810
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Hehe skleroza
http://www.zrobsobiekrem.pl/?220,ole...low-organiczny

albo taki

http://www.ecospa.pl/olej-slodkich-migdalow-p-17.html

chodzi mi głownie o to czy nie zapycha ?
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.