Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 11:48   #2581
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja dziś mieszam brązową Sipę z czarną...
Tylko hmm muszę użyć plastikowej miski, bo moja ceramiczna mieści tylko jedno opakowanie Sipy...
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:20   #2582
Dajma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

witam !
co to kalpi ton - nie mogę znaleźć wiedzy w wątku
Dajma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:37   #2583
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dajma Pokaż wiadomość
witam !
co to kalpi ton - nie mogę znaleźć wiedzy w wątku
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:21   #2584
Dajma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

szukałam
Dajma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:56   #2585
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Myślałam, że korzystanie z google to w dzisiejszych czasach elementarna zdolność korzystania z internetu .
http://www.google.pl/search?q=kalpi+...ient=firefox-a
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 22:16   #2586
Dajma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

coś mi się poprzestawiało i szuka mi stron angielskojęzycznych
dziękuje
Dajma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:45   #2587
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny,znów nakładałam Khadi ciemny brąz na te moje przebitki które ileś postów temu pokazywałam. Oto efekty:

1. http://img213.imageshack.us/img213/4226/p1050548g.jpg
2.http://img200.imageshack.us/img200/8826/p1050561z.jpg
3. tutaj w świetle lampki w pokoju, tak na prawdę są dużo ciemniejsze tak jak na poprzednich http://img830.imageshack.us/img830/4090/p1050556o.jpg

Pozdrawiam
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 19:27   #2588
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dzisiaj farbowałam henną. Mieszankę rozrobiłam w wyciśniętym sokiem z cytryn, dodałam miodu.
Nakładanie było koszmarne, później TŻ czyścił po mnie łazienkę.

Włosy są mięciutkie, jak nigdy przedtem.

Mój kolor to burgund eld, wyszedł jak na mój gust aż nazbyt czerwono, mam nadzieję że się zmyje trochę po kilku myciach.

Kolejnym razem spróbuję może wymieszać chna i kasztan - co myślicie o tym? Czy nie jest to ryzykowne? Jaki odcień bym uzyskała? I czy w ogóle eld ma w swojej ofercie kasztan?

Reasumując, włosy po hennie są miękkie i lekko odżywione, ale nakładanie jest koszmarnie niewygodne, a poza tym henna budzi wszystko wokół, zapach jest bardzo specyficzny.

Może znowu zdecyduję się na hennę, ale na pewno już inny kolor, chociaż na razie nie chcę mi się już w tym babrać, ale te odżywione włosy są ogromnym plusem...


Choo
, ładne włoski, ale jakie piękne brązowe oczy
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-11-13 o 19:30
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:59   #2589
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Je też dziś hennowałam
Sipa czarna i brązowa.

Choo mam identyczny kolor jak Ty
I tylko kilkanaście włosów mi wypadło podczas mycia i czesania j jak się błyszczą
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul



Edytowane przez DarkNoir
Czas edycji: 2010-11-13 o 20:02
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 22:54   #2590
mirarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej
Chciałabym na moich włosach uzyskać czerwony kolor, ale nie chciałabym używać Eld'u, bo wysusza końcówki. Mam farbę khadi naturalna henna i zastanawiam się co do niej dolać by ją troszkę "podrasować". Słyszałam, że niektórzy dodają papryki albo czerwonej herbaty. To działa? Ktoś próbował?
mirarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:07   #2591
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

mirarz - a jaki jest twój naturalny kolor? Na jasnym masz szanse uzyskać czerwony kolor, ale to raczej tymczasowo. Barwnik z henny nie jak tak zupełnie czerwony, to raczej coś na pograniczu rudego i czerwonego. Eld ma sztuczne dodatki i dlatego może wyjść czerwony od razu. Spróbuj dodać papryki, może to coś da. Osobiście próbowałam z czerwoną herbatą, ale ona przyciemniała trochę kolor.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 17:39   #2592
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość

Choo
, ładne włoski, ale jakie piękne brązowe oczy
Dzięki
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:48   #2593
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A ja położyłam kolejny raz basmę na siwe odrosty - i znów nie złapała . A tak się starałam !!! Zalałam herbatą i dodałam soli, nie płukałam tylko w sodzie, bo się bałam, że włosy będą poplątane i powyrywam przy nakładaniu papki. To co mi teraz zostało , przeczekać czas jakiś i wrócić do chemicznego farbowania - może takie farby moje odrosty przyjmą? Tylko trzeba czekać coś ze 6 tygodni podobno? Ja na hennie byłam ponad 2 lata, oj, tak mi się z nią ciężko rozstać . Teraz na przeczekanie kupię sobie balsam koloryzujący w kremie. Poradźcie: który najlepiej kryje siwe włosy? I ile po nim trzeba odczekać, żeby pomalować farbą chemiczną?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 09:26   #2594
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A ja się wściekłam. Pochwaliłam się, że udało mi się uzyskać piękną czerwień na moich dość ciemnych włosach. Zrobiłam ją saszetką rubiny zmieszaną z rubiną burgund eldu. w międzyczasie zamówiłam kilka saszetek owoc granatu, czyli takich jaskrawoczerwonych (według zdjęcia). Chciałam kontynuować czerwień i wydawało mi się, że te saszetki będą odpowiedniejsze, a że wiedziałam, że henna kładziona raz się szybko zmywa, to chciałam po tygodniu utrwalić. I wzdaje mi się, że w saszetkach była czysta henna, bo mam na głowie ciemny mahoń. Jestem super wściekła. Zmyłabym to sodą od razu i kładła drugi raz hennę, ale się boję, że wszystkie te saszetki takie trefne mi się trafiły. Chyba się wycofam z eldu i poszukam jakiejś innej podbarwionej na czerwono henny. Jakbyście miały jakieś swoje typy, to podzielcie się, proszę, a ja powertuję wątek.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 11:48   #2595
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Jak się pozbyć tego smrodku henny na włosach?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 13:37   #2596
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Jak się pozbyć tego smrodku henny na włosach?
po kilku myciach.. w końcu się zmyje..

a ja tak się zastanawiam.. a jakbym najpierw położyła chnę z eldu a potem eldową basmę - to mi wyjdzie coś ciemnego w końcu?
czy może rozrobić tę chnę [traktować jak czystą hennę czyli odstawić na jakiś czas], potem przed nakładaniem dodać rozrobionej basmy?
bo ten jasny odrost mnie dobija jak na niego patrzę
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:14   #2597
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Poradźcie, proszę dziewczyny (sorki, że się powtarzam) : po jakim czasie po użyciu henny w kremie można farbować włosy farbą chemiczną? Dodam, że przed tym kremem koloryzującym z henną stosowałam basmę. Czy miesiąc po kremie będzie OK?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:18   #2598
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Poradźcie, proszę dziewczyny (sorki, że się powtarzam) : po jakim czasie po użyciu henny w kremie można farbować włosy farbą chemiczną? Dodam, że przed tym kremem koloryzującym z henną stosowałam basmę. Czy miesiąc po kremie będzie OK?
Nie możemy Ci poradzić, bo to indywidualna kwestia i sama musisz zaryzykować... Ja położyłam rozjaśniacz na hennę po tygodniu i na to znowu hennę i nic mi nie było, a potem położyłam na hennę venitę w tubie a tydzień później czarnego syossa i włosy zaczęły lecieć z głowy i po raz pierwszy w życiu się łamać. Jeśli bardzo chcesz farbować, zaryzykuj, miesiąc to moim zdaniem ok, ale nic Ci nie mogę zagwarantować.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:37   #2599
Magda290
Przyczajenie
 
Avatar Magda290
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Henna

tak, to prawda, sama się tak urządziłam, po rozjaśnieniu włosów położyłam hennę i wyszedł kolor wściekle pomarańczowy- nie polecam!!
Magda290 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 16:48   #2600
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Nie możemy Ci poradzić, bo to indywidualna kwestia i sama musisz zaryzykować... Ja położyłam rozjaśniacz na hennę po tygodniu i na to znowu hennę i nic mi nie było, a potem położyłam na hennę venitę w tubie a tydzień później czarnego syossa i włosy zaczęły lecieć z głowy i po raz pierwszy w życiu się łamać. Jeśli bardzo chcesz farbować, zaryzykuj, miesiąc to moim zdaniem ok, ale nic Ci nie mogę zagwarantować.
No to kwas , ale po basmie w proszku można spokojnie kłaść ziołowy balsam koloryzujący Henna z Venity?
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:26   #2601
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
No to kwas , ale po basmie w proszku można spokojnie kłaść ziołowy balsam koloryzujący Henna z Venity?
Możesz kłaść balsam na roślinną farbę i odwrotnie. Ale jeśli potem chcesz używać normalnej chemincznej farby to musisz uważać. Jeśli używałaś balsamu - poczekaj aż się wypłucze (czyli przy myciu włosów nie będzie kolorowej wody). Po farbie roślinnej możesz farbować chemicznie, ale tylko wtedy, gdy farba roślinna nie miała dodanych żadnych sztucznych barwników. One reagują ze składnikami f. chemicznej i efekty mogą być fatalne.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:37   #2602
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

heeelp czy włosy świeżo hennowane [chyba dwa czy trzy mycia po hennowaniu] słabiej przyjmują cokolwiek? mam na myśli barwienie balsamem venity bo znów zrobiłam swoją mieszankę - tym razem pół tubki i saszetka basmy z eldu - i złapało ale słabiej niż wcześniej robiłam samym brązem z venity i teraz nie wiem - tak słabo złapało bo włosy są za świeże i henna i indygo z SIPY blokuje inne barwniki, czy pół tubki na saszetkę basmy to za mało? mocno ciemne to było i nie spodziewałam się słabszego koloru
i swoją drogą - moje włosy i skóra zdecydowanie woli takie mieszanie, niż sam balsam venity - trzymałam 2 godziny i zero swędzenia a włoski śliczne
i wypróbowałam dziś "henna color" venity - hennę do brwi w kremie. bardzo fajna farbka, choć czymu się zwie henną to nie wiem, bo w składzie nie posiada
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:52   #2603
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny! Czy któraś z Was dysponuje fotką z kolorem złoty blond? Jak on wychodzi? Chciałabym położyć, ale nigdzie nie mogę znależć foto tego odcienia. Mam obecnie włosy malowane farbą chemiczną gdzieś na poziomie 8 czyli blond i nie wiem co mi może wyjść jak położę cassie złoty blond lub venitę. Bardzo proszę o pomoc.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 14:52   #2604
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny. Pisałam tu parę dni temu. Postanowiłam, że pofarbuje się henną. Jaką hennę kupić (chodzi o kolor i markę)? Moje zdjęcia i kolor jaki chciałabym uzyskać są na stronie 84. Nigdy henną nie farbowałam więc jestem w tym temacie zielona także jakbyście mogły mnie pokierować byłabym wdzięczna.
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:16   #2605
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;23302682]Możesz kłaść balsam na roślinną farbę i odwrotnie. Ale jeśli potem chcesz używać normalnej chemincznej farby to musisz uważać. Jeśli używałaś balsamu - poczekaj aż się wypłucze (czyli przy myciu włosów nie będzie kolorowej wody). Po farbie roślinnej możesz farbować chemicznie, ale tylko wtedy, gdy farba roślinna nie miała dodanych żadnych sztucznych barwników. One reagują ze składnikami f. chemicznej i efekty mogą być fatalne.[/QUOTE]
Dziękuję Ci za tą poradę . To ja użyję kremu koloryzującego z henną Venity tak gdzieś 3 tygodnie po basmie Eldu, potem odczekam aż się ta Venita zmyje zupełnie (2-3 tygodnie?), a potem kupię farbę chemiczną - zrobię najpierw próbę na małym kosmyku i jak będzie ok, to jadę z koksem na całą czuprynę. Powinno być dobrze, co? Ehhh, żal się żegnać z henną, ale skoro nie kryje mi siwych, to rozstanie jest nieuniknione . Mam nadzieję, że chemia da radę .
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:57   #2606
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a czy któraś z was miała do czynienia z taką henną - henne natur? dostałam właśnie kolor czarny, w składzie indygo i henna, i ciekawa jestem czego się mogę spodziewać..
nie znalazłam póki co informacji o niej w języku innym niż francuskim, któren jest niezrozumiały dla mnie
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 23:22   #2607
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam do was pytanie. Mam krótkie naturalne włosy blond. Niestety są ciemne i myszowate. Nie chcę ich farbować farbą czy szamponetką. Myślałam o hennie blond. Co mogłybyście mi polecić? Jak długo kolor utrzymuje się na włosach?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 09:55   #2608
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Farbuję włosy henną już jakieś... dwa lata?
Ale ostatnio po raz pierwszy zostawiłam hennę na noc, zawsze po 6-7 godzinach zmywałam.
I przyznaję - efekty są o WIELE lepsze


+ kolor jest bardziej równomierny (zawsze odrosty miałam nieco jaśniejsze... wyglądało to dość naturalnie, jakby trochę rozjaśnione od słońca, ale jednak!)

+ włosy są WYRAŹNIE grubsze, gęstsze, bardziej błyszczące, gładkie... aż sama nie wierzę

+ nie wiem, jaki to ma związek, ale po raz pierwszy zapach ziołowy nie jest aż tak bardzo intensywny i mdlący... tzn. jakby szybciej się ulatniał? Bo czuć nadal, ale nie tak, że domownicy mdleją

Farba farbą, ale mam wrażenie, że jeszcze nigdy w życiu moje włosy nie były w takiej kondycji, wyglądają jak po mega-skutecznej masce
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:19   #2609
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Insane,a jaka to dokładnie henna? Ja pofarbowałam Venita czekolada,efekt jest świetny,ale tak szybko się zmywa,że chcę się przerzucić na naturalną hennę...Tylko pytanie jaką
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:30   #2610
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Insane,a jaka to dokładnie henna? Ja pofarbowałam Venita czekolada,efekt jest świetny,ale tak szybko się zmywa,że chcę się przerzucić na naturalną hennę...Tylko pytanie jaką
Dokładnie o to samo miałam zapytać wczoraj farbowałam mieszanką Venity (balsam) Bronze i Czekolada, oczywiście wyszły ciemne z ciepłym refleksem, ale tego się spodziewałam. Nawet dość ładnie siwki pokryło ciekawe czy spierze się na zielono, bo takie jakieś przebłyski widzę, ale może mi się wydaje tylko (oby) Świetna konsystencja jak dla mnie i bardzo dobrze się nakłada i rozprowadza, również wydajna wg mnie (ale ja dużo włosów nie mam niestety...). Paradiso jak długo trzymałaś tę czekoladę na włosach?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.