Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 14:06   #1891
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Czy ktoś wspominał o bladej Zooey Deschanel?

http://www.filmweb.pl/person/Zooey+Deschanel-45621#

Grywa w komediach (też romantycznych), więc nie oglądam jej zbyt często.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:45   #1892
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witam wszystkich i proszę o poradę czy sephorowe bronzery nadają się dla bladolicych?szukam bronzera do konturowania i wszystko wydaje mi się jakies pomaranczowe. Macie jakies typy? Byłabym wdzięczna za pomoc. Aha, wiem że Hoola ma ładny odcien, ale cena odstrasza...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:13   #1893
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kiedyś zgłębiałam temat, i dziewczyny polecały sobie oprócz hoola jeszcze narsa (odcienie laguna i albatross), warmth Bare Escentuals, golden MAC'a... ale szczerze mówiąc nie wiem nic o 'lower endowych' kosmetykach, jako, że mam cerę bardzo problematyczną i nauczyłam się celować w solidniejsze marki...

na szybko znalazłam jeszcze info o rivierze Sephory i gingerly oraz sincere MAC'a.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2011-03-17 o 18:22
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:32   #1894
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
absolutnie prawdziwa prawda: jak jeżdzę do mamy TŻta do Buska Zdroju, to mam takie piękne loki bez układania.... wstaję i są, cudowne i lśniące. w domu w Warszawie: nic z tego, męczyć sie trzeba. dlatego jak teraz siedziałam 3 tygodnie w wakacje u teściówki, to aż wyjeżdżac nie chciałam
mówisz o Busku w świętokrzyskim?
w swietokrzyskim ogólnie mamy niezłą wodę, kranówa mogłaby być sprzedawana w butelkach


ja za to mam takie "super" włosy, że układanie nie ma sensu, bo co bym nie zrobiła, i tak wrócą do pierwotnego stanu - proste i oklapłe. mogę je kręcić lokówką, prostować (tylko raz mi sie zdarzyło), tapirować, one i tak po 2-4 godzinach się rozprostują i oklapną. najgorzej, jak uzyje jakiegoś zelu, gumy, wosku, lakieru, który dodatkowo obciąża włosy. muszę spać w papilotach, a i tak nie będą kręcone cały dzień


też mi sie marzy odpowiedni dla mnie bronzer. niby ten mój Flormar ma zimny odcień, coś jak kawa z mlekiem, taki trochę ziemisty, ale dla mnie i tak mógłby byc chłodniejszy, jak najbardziej szarozielony chociaż jak na bronzer z niskiej półki to odcień ładny i jakość świetna, używam go prawie codziennie, odkąd zrezygnowałam z rozświetlacza (wysuszona skóra od Epiduo).
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-03-18 o 10:06
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:47   #1895
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
kiedyś zgłębiałam temat, i dziewczyny polecały sobie oprócz hoola jeszcze narsa (odcienie laguna i albatross), warmth Bare Escentuals, golden MAC'a... ale szczerze mówiąc nie wiem nic o 'lower endowych' kosmetykach, jako, że mam cerę bardzo problematyczną i nauczyłam się celować w solidniejsze marki...

na szybko znalazłam jeszcze info o rivierze Sephory i gingerly oraz sincere MAC'a.
Dziękuję, widziałam już ten sephorowy i wydawał mi się ciemny...Szukam czegos do 100zl, myslalam jeszcze o bronzerze z deborah. Moze jeszcze ktos doradzi?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:14   #1896
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Czy ktoś wspominał o bladej Zooey Deschanel?

http://www.filmweb.pl/person/Zooey+Deschanel-45621#

Grywa w komediach (też romantycznych), więc nie oglądam jej zbyt często.
Bardzo ładna kobieta. I ma śliczny kolor skóry - taki naturalnie jasny, ale nie trupi. I taka skóra mi się ostatnio bardzo podoba - nie sztucznie biała, pozbawiona wręcz melaniny, ale naturalnie jaśniutka, świetlista.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:21   #1897
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kurcze, podejrzewam ze to troszke powyżej stówki (140..?), ale ja mam Chanel odcień Toundra, i jest bardzo fajny (pisałam wcześniej gdzieś), i polecam
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 08:36   #1898
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mówisz o Busku w świętokrzyskim?
w swietokrzyskim ogólnie mamy niezłą wodę, kranówa mogłaby być sprzedawana w butelkach

ja za to mam takie "super" włosy, że układanie nie ma sensu, bo co bym nie zrobiła, i tak wrócą do pierwotnego stanu - proste i oklapłe. mogę je kręcić lokówką, prostować (tylko raz mi sie zdarzyło), tapirować, one i tak po 2-4 godzinach się rozprostują i oklapną. najgorzej, jak uzyje jakiegoś zelu, gumy, wosku, lakieru, który dodatkowo obciąża włosy. muszę spać w papilotach, a i tak nie będą kręcone cały dzień


też mi sie marzy odpowiedni dla mnie bronzer. niby ten mój Flormar ma zimny odcień, coś jak kawa z mlekiem, taki trochę ziemisty, ale dla mnie i tak mógłby byc chłodniejszy, jak najbardziej szarozielony chociaż jak na bronzer z niskiej półki to odcień ładny i jakość świetna, używam go prawie codziennie, odkąd zrezygnowałam z rozświetlacza (wysuszona skóra od Epiduo).
ja niestety mam podobnie z włosami:/ czasami lubię mieć pofalowane, ale nawet utrwalone jakims woskiem czy lakierem loki rozpadają się po kilku godzinach... a stosowałaś termoloki? może one dają trwalszy efekt???
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:19   #1899
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja niestety mam podobnie z włosami:/ czasami lubię mieć pofalowane, ale nawet utrwalone jakims woskiem czy lakierem loki rozpadają się po kilku godzinach... a stosowałaś termoloki? może one dają trwalszy efekt???
masz na myśli to coś, co przypomina podgrzewane wałki albo papiloty? mam takie jakby "gumowe papiloty" właśnie, i jak w nich posiedzę 5 godzin to się nie rozprostują przez godzinę... ale to 20-30 min, o których jest napisane w ulotce, utrwala je na krótko. może loczki mam dłużej niz po lokówce, ale to jeszcze nie to...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:07   #1900
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witam wszystkich i proszę o poradę czy sephorowe bronzery nadają się dla bladolicych?szukam bronzera do konturowania i wszystko wydaje mi się jakies pomaranczowe. Macie jakies typy? Byłabym wdzięczna za pomoc. Aha, wiem że Hoola ma ładny odcien, ale cena odstrasza...
Kosmetyki Benefit możesz kupić w tańszych cenach na Allegro, bo cena w Sephorze rzeczywiście odstrasza. Ja kupiłam paletę Smoky Eyes za 39zł + 10 zl przesylka (w Sephorze 145 zł) i dostałam gratis kredkę Bobbi Brown.
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:18   #1901
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
Kosmetyki Benefit możesz kupić w tańszych cenach na Allegro, bo cena w Sephorze rzeczywiście odstrasza. Ja kupiłam paletę Smoky Eyes za 39zł + 10 zl przesylka (w Sephorze 145 zł) i dostałam gratis kredkę Bobbi Brown.
tylko trzeba uwazać, bo można trafić na podróbki
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 10:23   #1902
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
Kosmetyki Benefit możesz kupić w tańszych cenach na Allegro, bo cena w Sephorze rzeczywiście odstrasza. Ja kupiłam paletę Smoky Eyes za 39zł + 10 zl przesylka (w Sephorze 145 zł) i dostałam gratis kredkę Bobbi Brown.
uważasz, że masz oryginał z allegro? za 39 zł paletka Benefita i kredka Bobbi Brown..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:18   #1903
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny,
robiłam zakupy w Naturze i dostałam jako gratis masę próbek, m.in. chyba ten mus NO NAME, o którym tu pisałyście (czy to ten (fot.1 ?))

A po drugie dostałam ze zbiorowych próbkę jasnego podkładu mineralnego MAD - porównuję go z elemongiem (zdjęcie kurcze wyszło kiepskie ale chyba widać, że ma żółtawy odcień fot. 2)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg No name mus.jpg (53,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mad Minerals v Elemong.jpg (17,3 KB, 86 załadowań)
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 12:29   #1904
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ale toundra jest dla typowo ciepłych typów, ma brzoskwiniową tonację, na chłodnych wypada niekorzystnie, pomarańczowo... może pójdę, obadam na sobie i wreszcie się ostatecznie przekonam, jaki mam typ

swoją drogą dzięki pytaniu o bronzer wpadłam przypadkiem na strasznie fajną stronkę http://www.primped.com.au/?cat=0&s=n...=&type=article pewnie wszyscy poza mną ją znają... ale jest dużo pomysłów makijaży dla jasnych cer, co prawda, bez how-to, ale inspiracje można czerpać. Ja na przykład nigdy bym nie wpadła na to, że można zrobić taki makijaż z delikatnie podkreślonym eyelinerem okiem do cielistych ust http://www.primped.com.au/blogs/the-...hment/sassbide i się obroni, a jednak

a tak jeśli chodzi o codzienne makijaże, to akcent na korsa, on jest mistrzem w kobiecych, subtelnych stylizacjach. http://www.primped.com.au/blogs/gues...rs-baby-sister
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 15:05   #1905
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
Kosmetyki Benefit możesz kupić w tańszych cenach na Allegro, bo cena w Sephorze rzeczywiście odstrasza. Ja kupiłam paletę Smoky Eyes za 39zł + 10 zl przesylka (w Sephorze 145 zł) i dostałam gratis kredkę Bobbi Brown.
To są podróbki...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 15:20   #1906
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
robiłam zakupy w Naturze i dostałam jako gratis masę próbek, m.in. chyba ten mus NO NAME, o którym tu pisałyście (czy to ten (fot.1 ?))

A po drugie dostałam ze zbiorowych próbkę jasnego podkładu mineralnego MAD - porównuję go z elemongiem (zdjęcie kurcze wyszło kiepskie ale chyba widać, że ma żółtawy odcień fot. 2)
mus wydaje się milusi szkoda tylko, że mi dziady nigdy nic nie dają
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 07:52   #1907
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
robiłam zakupy w Naturze i dostałam jako gratis masę próbek, m.in. chyba ten mus NO NAME, o którym tu pisałyście (czy to ten (fot.1 ?))

A po drugie dostałam ze zbiorowych próbkę jasnego podkładu mineralnego MAD - porównuję go z elemongiem (zdjęcie kurcze wyszło kiepskie ale chyba widać, że ma żółtawy odcień fot. 2)
Przepadłam... Oba mi się podobają bardzo. Szkoda że w portfelu pustki
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:14   #1908
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a ja nie mam tżta, więc z dumą mogę powiedzieć, że moj jest tak blady, że aż przezroczysty i go nie widać
dołączam się haha
Cytat:
Napisane przez Shameer Pokaż wiadomość
Też mam tak jak ty, że przy najmniejszym obniżeniu temperatury mam nos jak renifer rudolf

A co do włosów, to próbowałaś je myć kiedyś metodą OMO? Ja obecnie tak robię i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona Skalp jest. oczyszczony a włosy na długości nie są przesuszone przez szampon.

Wklejam linki z opisem tej metody

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4386
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...01&postcount=5
ooo super czytelny opis, własnie postanowiłam wrócić do loków, nieważne, że wszyscy twierdzą, że mi w nich gorzej:p
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
masz na myśli to coś, co przypomina podgrzewane wałki albo papiloty? mam takie jakby "gumowe papiloty" właśnie, i jak w nich posiedzę 5 godzin to się nie rozprostują przez godzinę... ale to 20-30 min, o których jest napisane w ulotce, utrwala je na krótko. może loczki mam dłużej niz po lokówce, ale to jeszcze nie to...
a zwykłe gabkowe papiloty na mokre włosy na noc? ale fakt, niektórzy maja takie włosy, że nie da się im nic narzucić, z ato jakie super fryzury asymetryczn emożna z takich włosów robić- a u mnie? zawsze każdy w inną stronę jak tylko pokropi i ogólnie są takie cienkie, miękkie, nijakie.
Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
robiłam zakupy w Naturze i dostałam jako gratis masę próbek, m.in. chyba ten mus NO NAME, o którym tu pisałyście (czy to ten (fot.1 ?))

A po drugie dostałam ze zbiorowych próbkę jasnego podkładu mineralnego MAD - porównuję go z elemongiem (zdjęcie kurcze wyszło kiepskie ale chyba widać, że ma żółtawy odcień fot. 2)
taaaaaaaak to ten mus! kurcze tak go wszędzie wciskają aż boje się go na twarz kłaść, skoro chcą się go pozbyć jak mogą, a ten mad? nie ma go chyba w regularnej sprzedaży? dodam, że mus po roztarciu na skórze robi się o wiele jaśniejszy.
jeszcze słówko, miałam straszny koszmar... byłam na przymusowym wyjeździe ze studiów, zupełnie nieprzygotowana w jakims idiotycznie skąpym stroju, bez kapelusza, temperatura z 50 stopni, ja zero kremu a słońce opalało mnie w tempie... światła. A i pożalę się jeszcze, dlaczego ja mam takie ciemne ręce?! są ciemniejsze od kończyn koleżanek nie stroniących od słońca, zwłaszcza dłonie
a zapomniałam jeszcze, używałam isis pharmy tego 12 procent, bardzo fajny jak dla mnie, myślałam, że będzie strasznie szczypał a wcale nie i nawet skóra taka bardziej nawilżona była ( w super pharmie mieli promocje dwa w cenie 1 jakiś czas temu).

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-03-19 o 10:20
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:39   #1909
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
dołączam się haha

ooo super czytelny opis, własnie postanowiłam wrócić do loków, nieważne, że wszyscy twierdzą, że mi w nich gorzej:p

a zwykłe gabkowe papiloty na mokre włosy na noc? ale fakt, niektórzy maja takie włosy, że nie da się im nic narzucić, z ato jakie super fryzury asymetryczn emożna z takich włosów robić- a u mnie? zawsze każdy w inną stronę jak tylko pokropi i ogólnie są takie cienkie, miękkie, nijakie.

taaaaaaaak to ten mus! kurcze tak go wszędzie wciskają aż boje się go na twarz kłaść, skoro chcą się go pozbyć jak mogą, a ten mad? nie ma go chyba w regularnej sprzedaży? dodam, że mus po roztarciu na skórze robi się o wiele jaśniejszy.
jeszcze słówko, miałam straszny koszmar... byłam na przymusowym wyjeździe ze studiów, zupełnie nieprzygotowana w jakims idiotycznie skąpym stroju, bez kapelusza, temperatura z 50 stopni, ja zero kremu a słońce opalało mnie w tempie... światła. A i pożalę się jeszcze, dlaczego ja mam takie ciemne ręce?! są ciemniejsze od kończyn koleżanek nie stroniących od słońca, zwłaszcza dłonie
a zapomniałam jeszcze, używałam isis pharmy tego 12 procent, bardzo fajny jak dla mnie, myślałam, że będzie strasznie szczypał a wcale nie i nawet skóra taka bardziej nawilżona była ( w super pharmie mieli promocje dwa w cenie 1 jakiś czas temu).
Milk, nie przejmuj się łapkami. Ja też mam ciemne i w dodatku żółto-zielone, co przy różowej twarzy i brzuchu, nogach wygląda iście makabrycznie.

Ejj, mogliby mi też dać ten mus, a tu nic
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-03-19 o 10:40
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 13:46   #1910
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
masz na myśli to coś, co przypomina podgrzewane wałki albo papiloty? mam takie jakby "gumowe papiloty" właśnie, i jak w nich posiedzę 5 godzin to się nie rozprostują przez godzinę... ale to 20-30 min, o których jest napisane w ulotce, utrwala je na krótko. może loczki mam dłużej niz po lokówce, ale to jeszcze nie to...
nie -to takie plastikowe wałki z piaskiem w środku, które wkładasz do wrzątku a po ok 10-15 min nakładasz na SUCHE włosy. ja je kupiłam ale jeszcze nie próbowałam.
dzisiaj wróciłam od fryzjera, więc szkoda mi kombinować ze 'świeżym' fryzem
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 16:32   #1911
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
a zwykłe gabkowe papiloty na mokre włosy na noc? ale fakt, niektórzy maja takie włosy, że nie da się im nic narzucić, z ato jakie super fryzury asymetryczn emożna z takich włosów robić- a u mnie? zawsze każdy w inną stronę jak tylko pokropi i ogólnie są takie cienkie, miękkie, nijakie.
tak właśnie ostatnio robię - papiloty albo paski materiału (pomysł zaczerpnięty z blogu VixenVintage) na noc. trzymają się jako-tako, choć po paru godzinach wyraźnie się rozprostowują, a co najgorsze, nierównomiernie, i tak spośród "baranka" wystają takie proste jak druty kosmyki
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie -to takie plastikowe wałki z piaskiem w środku, które wkładasz do wrzątku a po ok 10-15 min nakładasz na SUCHE włosy. ja je kupiłam ale jeszcze nie próbowałam.
dzisiaj wróciłam od fryzjera, więc szkoda mi kombinować ze 'świeżym' fryzem
to chyba działa na podobnej zasadzie moje gumowe "coś" z drutem w srodku (w Polsce tego nie widziałam, mam z Niemiec, nie wiem, jak to nazwać) się wkłada do pojemnika, który je podgrzewa, i takie gorące nakłada się na włosy. ja metodą prób i błędów doszłam do wniosku, ze najlepiej mi wychodzi, jak nakładam cokolwiek na prawie suche włosy. A termoloków w sumie pewnie bym nie próbowała, bo zakładam, że dadzą takie zbyt "schludne" loczki, a ja lubię taki chaos
obliczyłam, że grzywka odrośnie mi do pożądanej długości w jakieś 3-4 miesiące, i przez ten czas będę sypiać w papilotach na głowie ciekawe, jak na to zareaguje moich 5 współlokatorek (jedną znam dobrze, dwie trochę, dwie tylko z widzenia) na wakacjach w maju we Francji i jeszcze na inne moje przyzwyczajenia - filtry, 20 min na makijaż...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:07   #1912
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jaki polecałybyście jasny puder, w miarę kryjący, ale do 20 zł ?
Myślałam, że już znalazłam ten idealny, bo i na kwc naczytałam się, że najjaśniejszy odcień Sensique rozświetlającego jest na prawdę jasny, ale dla mnie i tak jest za ciemny
Wiem, że w sumie mogę kupić transparentny np. z My secret, ale nie chcę używać podkładu, więc chciałabym, żeby puer ładnie wygładził twarz, ukrył mniejsze niedoskonałości itp.
Wiem, że Manhattan ma dosyć jasne kolory, ale w składzie ma niestety parafinę, która mnie zapycha
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:38   #1913
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

mikasa, bardzo jasny i dość kryjący puder ma diadem, ale z tego co kojarzę, kosztuje ponad 20 zł, nawet koło 30zł
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...iu.html&next=1
najjaśniejsze są 11 i 7
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:41   #1914
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mikasa, bardzo jasny i dość kryjący puder ma diadem, ale z tego co kojarzę, kosztuje ponad 20 zł, nawet koło 30zł
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...iu.html&next=1
najjaśniejsze są 11 i 7
W sumie to te kilka złotych nie robi różnicy jeśli ma być w porządku.
A gdzie mogę go kupić ? Pewnie prowadzą tylko sprzedaż internetową ?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:46   #1915
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja kupowałam na allegro, ale widziałam je tez w małych, osiedlowych drogeryjkach
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:50   #1916
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja kupowałam na allegro, ale widziałam je tez w małych, osiedlowych drogeryjkach
Oo, to poszukam go w przyszłym tygodniu
Jeśli któraś z bladolicych ma jeszcze jakieś propozycje to czekam
__________________
wymiana

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2011-03-19 o 17:56
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 18:03   #1917
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

aaaa. grrrr.
Pani w Douglasie dziś przez 15 min wpierała mi, że potrzebuję podkładu Bobbi Brown odcień 0, a nie 00. bo nawet jak tamten jaśniejszy, to przecież wiosna idzie, to sie opalę, to po co mi taki jasny.... nie kupiłam.
a figę z makiem.

w desperacji smaruję się troszkę (nos i pod oczami lekko) białą farbką do twarzy, do charakteryzacji. nie zapycha, odziwo. przypudrowuję Body Shopem, wygląda bardzo świeżo i ładnie.
zwariowałam. ale co robić jak nawet HM 51 jest za ciemny i wygląda jak pomarańczowa kupa?
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 18:16   #1918
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
aaaa. grrrr.
Pani w Douglasie dziś przez 15 min wpierała mi, że potrzebuję podkładu Bobbi Brown odcień 0, a nie 00. bo nawet jak tamten jaśniejszy, to przecież wiosna idzie, to sie opalę, to po co mi taki jasny.... nie kupiłam.
a figę z makiem.

w desperacji smaruję się troszkę (nos i pod oczami lekko) białą farbką do twarzy, do charakteryzacji. nie zapycha, odziwo. przypudrowuję Body Shopem, wygląda bardzo świeżo i ładnie.
zwariowałam. ale co robić jak nawet HM 51 jest za ciemny i wygląda jak pomarańczowa kupa?
Illamasqua RF 105 (mój aktualny faworyt) i 115 Jaśniejsze niż wszystkie drogeryjne, pięknie się rozprowadzają, dobrze kryją.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 18:47   #1919
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tak właśnie ostatnio robię - papiloty albo paski materiału (pomysł zaczerpnięty z blogu VixenVintage) na noc. trzymają się jako-tako, choć po paru godzinach wyraźnie się rozprostowują, a co najgorsze, nierównomiernie, i tak spośród "baranka" wystają takie proste jak druty kosmyki

to chyba działa na podobnej zasadzie moje gumowe "coś" z drutem w srodku (w Polsce tego nie widziałam, mam z Niemiec, nie wiem, jak to nazwać) się wkłada do pojemnika, który je podgrzewa, i takie gorące nakłada się na włosy. ja metodą prób i błędów doszłam do wniosku, ze najlepiej mi wychodzi, jak nakładam cokolwiek na prawie suche włosy. A termoloków w sumie pewnie bym nie próbowała, bo zakładam, że dadzą takie zbyt "schludne" loczki, a ja lubię taki chaos
obliczyłam, że grzywka odrośnie mi do pożądanej długości w jakieś 3-4 miesiące, i przez ten czas będę sypiać w papilotach na głowie ciekawe, jak na to zareaguje moich 5 współlokatorek (jedną znam dobrze, dwie trochę, dwie tylko z widzenia) na wakacjach w maju we Francji i jeszcze na inne moje przyzwyczajenia - filtry, 20 min na makijaż...
ja też mam takie 'przyzwyczajenia'
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Illamasqua RF 105 (mój aktualny faworyt) i 115 Jaśniejsze niż wszystkie drogeryjne, pięknie się rozprowadzają, dobrze kryją.
tylko czemu są takie drogie...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:55   #1920
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
robiłam zakupy w Naturze i dostałam jako gratis masę próbek, m.in. chyba ten mus NO NAME, o którym tu pisałyście (czy to ten (fot.1 ?))

A po drugie dostałam ze zbiorowych próbkę jasnego podkładu mineralnego MAD - porównuję go z elemongiem (zdjęcie kurcze wyszło kiepskie ale chyba widać, że ma żółtawy odcień fot. 2)
tak z ciekawości to za ile robiłaś zakupy ?
w Katowicach nigdy nie spotkałam się z gratisami
a ten MAD jest w płynie czy źle widzę ?
ile kosztuje ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.