Jak poskromić bardzo krzaczaste brwi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 21:13   #1
ona24_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 37

Jak poskromić bardzo krzaczaste brwi?


Witam. Mam problem z moimi brwiami. Natura obdarzyła mnie bardzo ciemną karnacją i na samym początku miałam baaaardzo szerokie brwi.

Poszłam do kosmetyczki by mi je wyregulowała, w sumie byłam 3 razy i dalej są dość grube. Kształt też mają nieciekawy. Ale nie to jest moim problemem.

Są ciemne i krzaczaste! Rozchodzą się we wszystkie strony i widać prześwity pomiędzy nimi.

Co mogę zrobić z takimi brwiami? Są jakieś specjalne preparaty?
ona24_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 22:03   #2
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Jak poskromić bardzo krzaczaste brwi?

Pierwszym krokiem powinna być dobra regulacja. Wszystkie odstające włoski należy przyciąć. To, co niepotrzebne powyrywać. Kiedy mamy już kształt możemy przejść do korekty wizualnej. Luki lub ewentualne ubytki wypełnić kredką, bądź cieniem. Aby włosy utrzymały kształt potrzebny będzie wosk lub żel do brwi. Na rynku jest kilka produktów godnych uwagi. Dziewczyny ostatnio bardzo chwalą korektor do brwi z Delii, którego zadaniem jest nadanie lekkiego koloru i poskromienie niesfornych włosków.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 09:44   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jak poskromić bardzo krzaczaste brwi?

Tez mam takie brwi. zawsze kilka wlosow mi sie kreci i rozlazi. Kiedys kilka razy je podcielam, ale balam sie ze urosny jeszcze dluzsze i bede musiala ciagle podcinac , wiec zaprzestalam. majac 15 lat znalazlam odzywke do brwi i rzes od Constance Carroll. Od tej pory uzywam tylko tego produktu, a jest to juz 20 lat. probowalam innych odzywek czy nawet wosku, ale one nie usztwyniaja i nie utrwalaja tak mocno brwi jak wlasnie ta odzywka. Te produkty co mnie nie pasowaly oddalam mamie, ktora nie ma takich dlugich i rozlarzacych sie brwi i jej utrwalaly jak nalezy. odzywka Constance Carroll maziam brwi kilkakrotnie, poprawiajac palcem, bo wiadomo nie odrazu wlosek sie ulozy i przylegnie jak nalezy. jade ponownie po brwiach i znow poprawiam palcem jesli wlosek nadal odstaje. Ta odzywka zastyga i lekko skleja, wiec wlosy sie przyklejaja i leza caly dzien na swoim miejscu. trzeba by porzadnie poczochrac twarza zeby brwi znow wygladaly jak krzaki. jak juz wszystko sie ulozy okazuje sie ze nie ma przeswitow, kazdy wlosek lezy na swoim placu. Czasami zdarzy mi sie przy regulacji wyrwac o wlosek za duzo, no to wtedy musze sobie troche pomoc kredka czy cieniem do brwi, ale poza tym nie musze, mam ciemne brwi. Dla mnie nie ma lepszego produkty ktory usztywni i ujarzmi moje brwi. jednak ciagle sie ludze ze cos innego znajde dostepnego u mnie i nie bede musiala w Pl wykupywac calych drogerii. W PL jestem raz do roku( czasami zdarzy sie 2 razy) i zeby mi na ten caly rok wystarczylio kupuje ok 8szt. Czesto drogerie nie maja tylu i musze obejsc kilka sklepow. Wole zeby sie okazlo ze mi zostana ze 3 sztuki, niz by mialo zabraknac. zdarzylo mi sie juz ze wykocnzylam ja szybciej niz sie spodziewalam i przez miesiac kombinowalam z lakierem do wlosow itp zeby nie miec krzakow.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.