Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 09:43   #4381
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość

Jaka odżywka z eco? Opisz ją dokładniej : D
ta http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/sklep...-do-wlosow.jpg
pewnie była tu opisywana ale mi służy bardzo dobrze
i włosy lepiej mi się rozczesują bo babydream plącze

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Co zamiast lakieru do włosów? Lakier do włosów
Możesz kupić jakiś o naturalnym składzie (napewno lakier do włosów ma sante i argile provence).
Ja w tej kwestii wyluzowałam, używam lakieru naprawdę odrobinę, nadal kupuje welli (niegrzeczna Ania, niegrzeczna ) .
A co stosujesz na wypadanie włosów?
Wiesz, na skutki trzeba czasem poczekac i 2 , 3 miesiące.
lakieru ja też używam odrobinę i na samą grzywkę

wiem że trzeba poczekać, a jeśli to hormony to musi się ustabilizować wszystko
łykam suplementy i koleżanka poleciła Seboradin (mam też łupież)
ale chyba i tak umówię się do dermatologa na sierpień
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 09:49   #4382
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Panthenol forte albo naturalniej jogurt naturalny schłodzony A potem olejować

Dziewczyny ja też po radę, pogryzło mnie coś - stawiam na komary albo mrówki - i od soboty mam na stopach takie duże czerwone, swędzące gule?placki? Normalne ugryzienie komara mi szybko i bez śladu schodzi, a toto się trzyma jak głupie... macie pomysł czym potraktować? Smarowałam już maścią na ugryzienia, reakcja uczuleniowa też to nie jest (ze względu na inną alergię jestem cały czas na lekach i czasami wapnie...
Może jakaś "mądrość ludowa" albo babciny sposób

A w ogóle chciałam się pochwalić, że dieta działa... kolejne 1,5 kg w dół... oby tak dalej
na ukąszenia owadów, komarów czytałam, że dobry jest ałun, masz może dezodorant ałunowy? już wiem, czytałam na i_naturalnie.pl
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 09:55   #4383
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ta? http://www.helfy.pl/odzywka-do-wloso...osy-zniszczone
Masz tam od razu moją recenzję.
Pochwały napewno nie były ode mnie - już kiedyś pisałam, że ten zestaw to moja największa porażka naturalna.
Nie znam zdania innych osób, nie szukałam innych opinii.
Oczywiście sama doskonale wiesz jak to jest z kosmetykami - jedni nienawidzą, inni kochają. Ale ja, bazując na własnych doświadczeniach, nikomu jej nie polecę!

To skoro tak lubisz dodawać to daj znac co dodasz - chętnie zamieszcze recenzje jeśli bedzie coś mojego
To napisz mi proszę jakie masz produkty to ja chętnie je (o ile będę mogła) dodam, a wtedy ty wystawisz ocenę.
A czy masz jeszcze tą odżywkę, bo na helfy napisałaś, że ją odstawiłaś. Jeżeli to byłoby możliwe odlałabyś mi jej trochę?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-13 o 09:56
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:10   #4384
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Tai, ja mam ta odżywkę - stoi u mnie od jakiegoś czasu nie uzywana....
A nie przyspiesza przetluszczania włosów? Odżywia i nawilża? Jakie po niej są włosy - super wygładzone, czy takie troche puszyste? Nie sa oklapnięte?
Naprawdę polecam Ci wypróbowanie olejku sesa - pomógł mi a potem mojej mamie.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To napisz mi proszę jakie masz produkty to ja chętnie je (o ile będę mogła) dodam, a wtedy ty wystawisz ocenę.
A czy masz jeszcze tą odżywkę, bo na helfy napisałaś, że ją odstawiłaś. Jeżeli to byłoby możliwe odlałabyś mi jej trochę?
Pewnie!!! Jak tylko wrócę do domu to sprawdzę, czy jej nie wywaliłam - jeśli ją znajdę to oczywiście, że Ci wyslę.
Juz wiem!!! Mamie ją oddałam - cos tam na nia narzekała, ale jak ja znam to nie wyrzuciła tylko uzywa. Potwierdzę to i dam Ci znać

Naprawdę bys dodała produkty? ALe fajnie by było
To może podeślę Ci na pw razem z linkami, bo sporo tego będzie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:23   #4385
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tai, ja mam ta odżywkę - stoi u mnie od jakiegoś czasu nie uzywana....
A nie przyspiesza przetluszczania włosów? Odżywia i nawilża? Jakie po niej są włosy - super wygładzone, czy takie troche puszyste? Nie sa oklapnięte?
Naprawdę polecam Ci wypróbowanie olejku sesa - pomógł mi a potem mojej mamie.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------


Pewnie!!! Jak tylko wrócę do domu to sprawdzę, czy jej nie wywaliłam - jeśli ją znajdę to oczywiście, że Ci wyslę.
Juz wiem!!! Mamie ją oddałam - cos tam na nia narzekała, ale jak ja znam to nie wyrzuciła tylko uzywa. Potwierdzę to i dam Ci znać

Naprawdę bys dodała produkty? ALe fajnie by było
To może podeślę Ci na pw razem z linkami, bo sporo tego będzie
Tak, ja i tak się w domu obijam, więc coś pożytecznego zrobię.
To podeślij. ^^
Na razie dodałam 9 produktów.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 10:29   #4386
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, ja i tak się w domu obijam, więc coś pożytecznego zrobię.
To podeślij. ^^
Na razie dodałam 9 produktów.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:28   #4387
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tai, ja mam ta odżywkę - stoi u mnie od jakiegoś czasu nie uzywana....
A nie przyspiesza przetluszczania włosów? Odżywia i nawilża? Jakie po niej są włosy - super wygładzone, czy takie troche puszyste? Nie sa oklapnięte?
Naprawdę polecam Ci wypróbowanie olejku sesa - pomógł mi a potem mojej mamie.
a jak to hormonalne to może się unormuje w końcu?

a dlaczego nie używasz, nie pasowała ci?
ogólnie mam włosy ładne, gładkie ale nie wiem czy wina szamponu czy odżywki
na pewno lepiej się rozczesują
czy przyklapnięte? generalnie mam dość ciężkie włosy ale nie zauważyłam by je obciążała, nie przetłuszczają się też bardziej (ale ja nigdy nie walę na samą skórę głowy)
no i siana nie mam ale mam taki włos z natury - gładki, bardziej śliski
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 11:30   #4388
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar - a ja myślę, ze fajnie wyszło, tylko musisz sie z tym przespać
Anuś, poszło.

Przespałam się i guzik.Wczoraj jeszcze kazałam tż fotografować moje włosy,żeby zobaczyć jak to wygląda i za mało,za mało mi
Czekam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar - miałaś racje z tą odżywka JMO
Zauważyłam, ze wiele tych samych rzeczy do włosów nam pasuje (lub nie)
Mam nadzieję, ze w kwestii kremów tez mamy zbiezne odczucia (sprawdziło sie co do sanoflore) i że AE bedzie Ci sie podobal.
I olej wspaniały przecież też
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Panthenol forte albo naturalniej jogurt naturalny schłodzony A potem olejować

Dziewczyny ja też po radę, pogryzło mnie coś - stawiam na komary albo mrówki - i od soboty mam na stopach takie duże czerwone, swędzące gule?placki? Normalne ugryzienie komara mi szybko i bez śladu schodzi, a toto się trzyma jak głupie... macie pomysł czym potraktować? Smarowałam już maścią na ugryzienia, reakcja uczuleniowa też to nie jest (ze względu na inną alergię jestem cały czas na lekach i czasami wapnie...
Może jakaś "mądrość ludowa" albo babciny sposób

A w ogóle chciałam się pochwalić, że dieta działa... kolejne 1,5 kg w dół... oby tak dalej
Brawa za kilogramy
A co do ukąszeń to moja babcia zrobiła nalewke z liści orzechów zalanych spirytusem i wpadłam do niej okrutnie się drapiać,bo coś mnie ugzyło.Babcia rozsmarowała mi to na rękę i dosłownie w sekunde mi przeszło.Sama byłam bardzo zaskoczona

Anula a ten krem anti-age co dostałam od Ciebie próbkę to dałam mamie i mama zachwycona nimMówi,że kupi jak tylko skończy to co ma,ale to szybko nie nastąpi
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:36   #4389
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a jak to hormonalne to może się unormuje w końcu?

a dlaczego nie używasz, nie pasowała ci?
ogólnie mam włosy ładne, gładkie ale nie wiem czy wina szamponu czy odżywki
na pewno lepiej się rozczesują
czy przyklapnięte? generalnie mam dość ciężkie włosy ale nie zauważyłam by je obciążała, nie przetłuszczają się też bardziej (ale ja nigdy nie walę na samą skórę głowy)
no i siana nie mam ale mam taki włos z natury - gładki, bardziej śliski
Czeka na swoja kolej, jeszcze jej nie otwierałam wcale.
dzięki za informacje o niej
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Przespałam się i guzik.Wczoraj jeszcze kazałam tż fotografować moje włosy,żeby zobaczyć jak to wygląda i za mało,za mało mi
Czekam

I olej wspaniały przecież też

Brawa za kilogramy
A co do ukąszeń to moja babcia zrobiła nalewke z liści orzechów zalanych spirytusem i wpadłam do niej okrutnie się drapiać,bo coś mnie ugzyło.Babcia rozsmarowała mi to na rękę i dosłownie w sekunde mi przeszło.Sama byłam bardzo zaskoczona

Anula a ten krem anti-age co dostałam od Ciebie próbkę to dałam mamie i mama zachwycona nimMówi,że kupi jak tylko skończy to co ma,ale to szybko nie nastąpi
Masz rację, olej wspaniały też
To masz dla Mamy gotowy prezent na najbliższa okazję cieszę się, że jej pasuje.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:39   #4390
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czeka na swoja kolej, jeszcze jej nie otwierałam wcale.
dzięki za informacje o niej
nie ma za co

mam tylko nadzieję że rumianek w szamponie nie wpłynie na rozjaśnienie włosów
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:40   #4391
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Moje gratulacje! Psychologia, mmm strasznie fajna sprawa
Dziękuję Już zaniosłam dokumenty

I też jestem zdecydowanie za wątkiem plotkowym. Koniecznie .
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, ja i tak się w domu obijam, więc coś pożytecznego zrobię.
To podeślij. ^^
Na razie dodałam 9 produktów.
Pracowita
Mogę spytać, co odliczasz w podpisie?

Skończyłam dzisiaj wreszcie żel pod prysznic z Ziaji, żal mi było wyrzucać więc przemęczyłam się z nim do końca. Butelka już umyta, czeka na wyrzucenie do kosza recyklingowego.
Czaję się na tę książkę E213, ale merlin jej obecnie nie posiada, a zamawianie w empiku pewnie poskutkuje trzema tygodniami czekania. Poza tym myślę co dalej jak skończę balsam do ciała - inwestować w jakiś olej? I jeśli tak, to jaki? Przydałby się nawilżąjący, ale nieprzetłuszczający i niedrogi. Hmm...
Jak wykończę tonik to zastąpię go hydrolatem oczarowym, dobre to będzie? Widzę, że chwalicie, ale mam cerę trądzikową/mieszaną i nie wiem. W ogóle nie ogarniam swojej twarzy - wszystkie kosmetyki do oczu (kredki, tusze) bardzo szybko mi spływają lub się wykruszają.
Żel do twarzy następny będzie Schellera, chyba że już nie znajdę - czym wtedy próbować?
Wciągnęła mnie ta ekologia kosmetyczna coś
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 11:48   #4392
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Pracowita
Mogę spytać, co odliczasz w podpisie?

Skończyłam dzisiaj wreszcie żel pod prysznic z Ziaji, żal mi było wyrzucać więc przemęczyłam się z nim do końca. Butelka już umyta, czeka na wyrzucenie do kosza recyklingowego.
Czaję się na tę książkę E213, ale merlin jej obecnie nie posiada, a zamawianie w empiku pewnie poskutkuje trzema tygodniami czekania. Poza tym myślę co dalej jak skończę balsam do ciała - inwestować w jakiś olej? I jeśli tak, to jaki? Przydałby się nawilżąjący, ale nieprzetłuszczający i niedrogi. Hmm...
Jak wykończę tonik to zastąpię go hydrolatem oczarowym, dobre to będzie? Widzę, że chwalicie, ale mam cerę trądzikową/mieszaną i nie wiem. W ogóle nie ogarniam swojej twarzy - wszystkie kosmetyki do oczu (kredki, tusze) bardzo szybko mi spływają lub się wykruszają.
Żel do twarzy następny będzie Schellera, chyba że już nie znajdę - czym wtedy próbować?
Wciągnęła mnie ta ekologia kosmetyczna coś
Wszystko dodałam. Uff... sporo tego było (razem 22). W nagrodę zjadłam sobie dwie nektarynki.
A odliczam moja droga do końca czyli do 52. Jak zaczynałam przygodę z kosmetykami naturalnymi to był 10-15 stycznia jakoś tak (właśnie pół roku mija) to policzyłam wszystkie moje kosmetyki. Każdy żel pod prysznic, lakier do paznokci, krem, szampon i inne rzeczy. Razem wyszło tego 52. Jestem z siebie dumna, że to wszystko zużyłam/zużywam. Ja mam strasznie słomiany zapał i jeżeli coś wymaga czasu to się zniechęcam, ale tu chodzi o moje zdrowie, więc może dlatego mi się udało. Zostały mi już tylko lakiery do paznokci, jakieś balsamy do ust i tego typu rzeczy, więc to jeszcze trochęęę będzie mi schodzić, ale co tam, warto.
A co do twarzy. Ja mam taką samą cerę jak ty. Mieszana, problemowa, kapryśna. Jeżeli nie dostaniesz Dr Schellera (jak gdzieś dorwiesz kup i dla mnie ) to koniecznie zaopatrz się w krem do mycia twarzy z Alterry, nowa seria, ta fioletowa dla cery młodej i wymagającej zarazem. Świetny jest ten krem.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
mam tylko nadzieję że rumianek w szamponie nie wpłynie na rozjaśnienie włosów
Ja mam szampon z rumiankiem. Pomimo, że jestem blondynką to nigdy nią nie chciałam być i wolę aby moje włosy nie jaśniały i na szczęście nie zauważyłam niczego takiego.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-13 o 11:52
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:53   #4393
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość

Żel do twarzy następny będzie Schellera, chyba że już nie znajdę - czym wtedy próbować?
Wciągnęła mnie ta ekologia kosmetyczna coś
tu znalazłam http://esentia.pl/DrScheller_Owoc_Gr...acy_p39354.htm

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A odliczam moja droga do końca czyli do 52. Jak zaczynałam przygodę z kosmetykami naturalnymi to był 10-15 stycznia jakoś tak (właśnie pół roku mija) to policzyłam wszystkie moje kosmetyki. Każdy żel pod prysznic, lakier do paznokci, krem, szampon i inne rzeczy. Razem wyszło tego 52. Jestem z siebie dumna, że to wszystko zużyłam/zużywam. Ja mam strasznie słomiany zapał i jeżeli coś wymaga czasu to się zniechęcam, ale tu chodzi o moje zdrowie, więc może dlatego mi się udało. Zostały mi już tylko lakiery do paznokci, jakieś balsamy do ust i tego typu rzeczy, więc to jeszcze trochęęę będzie mi schodzić, ale co tam, warto.
A co do twarzy. Ja mam taką samą cerę jak ty. Mieszana, problemowa, kapryśna. Jeżeli nie dostaniesz Dr Schellera (jak gdzieś dorwiesz kup i dla mnie ) to koniecznie zaopatrz się w krem do mycia twarzy z Alterry, nowa seria, ta fioletowa dla cery młodej i wymagającej zarazem. Świetny jest ten krem.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------



Ja mam szampon z rumiankiem. Pomimo, że jestem blondynką to nigdy nią nie chciałam być i wolę aby moje włosy nie jaśniały i na szczęście nie zauważyłam niczego takiego.
ja kupiłam kilka jak mi się pokończyły, potem po kilku miesiącach znowu coś dokupiłam
teraz zostało mi tylko zużyć żel lactacyd i krem do rąk Lirene

o to dobrze bo ja z kolei mam z natury prawie czarne
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:59   #4394
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wszystko dodałam. Uff... sporo tego było (razem 22). W nagrodę zjadłam sobie dwie nektarynki.
A odliczam moja droga do końca czyli do 52. Jak zaczynałam przygodę z kosmetykami naturalnymi to był 10-15 stycznia jakoś tak (właśnie pół roku mija) to policzyłam wszystkie moje kosmetyki. Każdy żel pod prysznic, lakier do paznokci, krem, szampon i inne rzeczy. Razem wyszło tego 52. Jestem z siebie dumna, że to wszystko zużyłam/zużywam. Ja mam strasznie słomiany zapał i jeżeli coś wymaga czasu to się zniechęcam, ale tu chodzi o moje zdrowie, więc może dlatego mi się udało. Zostały mi już tylko lakiery do paznokci, jakieś balsamy do ust i tego typu rzeczy, więc to jeszcze trochęęę będzie mi schodzić, ale co tam, warto.
A co do twarzy. Ja mam taką samą cerę jak ty. Mieszana, problemowa, kapryśna. Jeżeli nie dostaniesz Dr Schellera (jak gdzieś dorwiesz kup i dla mnie ) to koniecznie zaopatrz się w krem do mycia twarzy z Alterry, nowa seria, ta fioletowa dla cery młodej i wymagającej zarazem. Świetny jest ten krem.
Do szukania nowego żelu jeszcze trochę czasu, ale jak wtedy jakimś cudem znajdę Schellera, to na pewno Ci kupię
Oj gdybym ja tak policzyła swoje kosmetyki... chociaż i tak nie jest źle, ważne że zaczęłam wymieniać. Wlaśnie pierwszy raz posmarowalam się mleczkiem do opalania z filtrem nie będąc na wakacjach i nie idąc na plażę - po prostu z troski o własną skórę :szok: kupilam wczoraj 30stkę Sunozone z Rossmanna - skład nie taki zły (oko test dal mu dobre/bardzo dobre oceny, bodajże nie ma filtrów przenikających) a cena miodzio jeśli mam regularnie używać.
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 12:03   #4395
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wszystko dodałam. Uff... sporo tego było (razem 22). W nagrodę zjadłam sobie dwie nektarynki.


.
Jesteśmy z Ciebie dumne
a ja najbardziej, bo ja Ci te robotę naraiłam
Edit: oczywiście nie cała robota ode mnie, ale pewna część... Bardzo sie cieszę - juz sie nie mogę doczekac wystawiania recenzji
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-13 o 12:07
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 12:15   #4396
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A mi smutnoBo ja już nie mam co kupować,wszystko co chciałam to już mam i mam takie zapasy,że aż wstyd się przyznać.I co ja mam zrobić?Jak mam żyć nie kupując?

Sekretny no i fajnie,że pododawałaś.Będzie co oceniać.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Dziewczyny te które miały szampony lavery to napiszcie czy one fajne są?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 12:22   #4397
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Dziewczyny te które miały szampony lavery to napiszcie czy one fajne są?
dla mnie był ok
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 12:22   #4398
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziękuję Dziewczyny za pochwały.
Mam dla Was zadanie. Czy któraś z Was wie ile to jest 1000 ppmF? I co to w ogóle jest ppmF? I ile to może być w przeliczeniu na procenty?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 12:32   #4399
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dla mnie był ok
A miałaś jaki?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 12:36   #4400
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A miałaś jaki?
http://matique.pl/public/sklep/d_201...w_cienkich.jpg
tylko nie mogłam na początku się przyzwyczaić że słabiej się pienią
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 12:42   #4401
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
http://matique.pl/public/sklep/d_201...w_cienkich.jpg
tylko nie mogłam na początku się przyzwyczaić że słabiej się pienią
Dzięki bardzo
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 12:58   #4402
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mam dla Was zadanie. Czy któraś z Was wie ile to jest 1000 ppmF? I co to w ogóle jest ppmF? I ile to może być w przeliczeniu na procenty?
ppmF to jest jednostka gęstości i można ją przliczyć jako:
1 ppmF = 1 mg/L lub 1000 ppmF = 1 g/L
Na procenty dałoby się przliczyć, jak się zna dokładny skład substancji, której dotyczy ta miara.

Przymierzam sie do wstawienia zdjęć moich kosmetyków do pielegnacji włosów, tylko jakoś zebrać się nie mogę do ich obfocenia. Może wieczorem za to się zabiorę.

Tak jeszcze przy okazji tematu poparzeń słonecznych, to odgrzebałam mój stary zeszyt z notatkami i odnalzłam informację, że super działającym produktem naturalnym jest olej kokosowy czysty lub z dodatkiem olejków eterycznych: lawendowego i rozmarynowego (po 20 kropel jednego i drugiego na 60 ml oleju). Olejki eteryczne dodaje się po lekkim podgrzaniu oleju (np. w kąpieli wodnej), bo łatwiej całą miksturę dokładnie wymieszać.

I jeszcze mi się przypomniało, że można też smarować poparzone miejsca masłem (takim prawdziwym, nie roślinnym czy masmixopodobnymi wynalazkami) lub sokiem z aloesu (najlepszy jest ze świeżo zerwanej roślinki, ale może też być taki z apteki 100% sok)

Edytowane przez Derella
Czas edycji: 2011-07-13 o 13:03
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 13:03   #4403
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

No juz nie mogę!!!
Wiem, że to nie na temat, ale i tak napiszę, bo chyba mnie zaraz rozsadzi!!!!!
Młoda jest na kolonii w Rewalu - wykupiłam jej kolonie w biurze podróży (zainteresowanym chetnie podam nazwę!!!). Po dokonaniu rezerwacji, ale przed wpłata zaliczki, rozmawiałam z biurem, czy dieta wegetariańska jest dla nich problemem - powiedzieli, że absolutnie nie. Chciałam nawet wcześniej dostarczyc im karte informacyjną, bo tam były dokładne informacje na ten temat, ale powiedzieli, że nie ma takiej potrzeby. No więc zapłaciłam.
Weronika pojechała w sobotę - na obiad był kotlet. Powiedziała, że ona nie je mięsa - odpowiedziano "to odłóż mięso". Młoda zapytała więc co dostanie w zamian za mięso - nic nie dostanie. Po tym zdarzeniu był szereg moich telefonów do kierowniczki kolonii (nie chcę wracać do tej rozmowy, bo to temat na odrębna książkę). Sprawa miała byc załatwiona. W niedzielę dostała 2 jajka sadzone - chyba za karę za to, że zjadła tylko 1 w poniedziałek znowu nie dostała nic w zamian za mięso. Oczywiście znowu szereg moich telefonów do kierowniczki kolonii, do wychowawcy, do biura podróży. Kuchnia w końcu wzięła sie za siebie i kupiła dla niej kotlety sojowe. Kotlety sojowe dostała we wtorek, ale dzisiaj znowu nie dostała nic!!!!!!
Przecież to jakas porażka jest!!! Mnóstwo jest smaczków tej historii, których nie napisałam (np. zaproponowano Weronice, żeby sama sobie kupowała to co che na obiad, a oni jej zrobią.....a ja głupia sądziłam, że wyzywienie było w cenie ).
Jestem po kolejnej rozmowie - tym razem z właścicielką biura podróży. Nie mam juz siły, boli mnie głowa, chce mi sie rzygać. A najbardziej żal mi dzieciaka, bo to miał być wypoczynek a nie walka o pozywienie.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 13:12   #4404
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No juz nie mogę!!!
Wiem, że to nie na temat, ale i tak napiszę, bo chyba mnie zaraz rozsadzi!!!!!
Młoda jest na kolonii w Rewalu - wykupiłam jej kolonie w biurze podróży (zainteresowanym chetnie podam nazwę!!!). Po dokonaniu rezerwacji, ale przed wpłata zaliczki, rozmawiałam z biurem, czy dieta wegetariańska jest dla nich problemem - powiedzieli, że absolutnie nie. Chciałam nawet wcześniej dostarczyc im karte informacyjną, bo tam były dokładne informacje na ten temat, ale powiedzieli, że nie ma takiej potrzeby. No więc zapłaciłam.
Weronika pojechała w sobotę - na obiad był kotlet. Powiedziała, że ona nie je mięsa - odpowiedziano "to odłóż mięso". Młoda zapytała więc co dostanie w zamian za mięso - nic nie dostanie. Po tym zdarzeniu był szereg moich telefonów do kierowniczki kolonii (nie chcę wracać do tej rozmowy, bo to temat na odrębna książkę). Sprawa miała byc załatwiona. W niedzielę dostała 2 jajka sadzone - chyba za karę za to, że zjadła tylko 1 w poniedziałek znowu nie dostała nic w zamian za mięso. Oczywiście znowu szereg moich telefonów do kierowniczki kolonii, do wychowawcy, do biura podróży. Kuchnia w końcu wzięła sie za siebie i kupiła dla niej kotlety sojowe. Kotlety sojowe dostała we wtorek, ale dzisiaj znowu nie dostała nic!!!!!!
Przecież to jakas porażka jest!!! Mnóstwo jest smaczków tej historii, których nie napisałam (np. zaproponowano Weronice, żeby sama sobie kupowała to co che na obiad, a oni jej zrobią.....a ja głupia sądziłam, że wyzywienie było w cenie ).
Jestem po kolejnej rozmowie - tym razem z właścicielką biura podróży. Nie mam juz siły, boli mnie głowa, chce mi sie rzygać. A najbardziej żal mi dzieciaka, bo to miał być wypoczynek a nie walka o pozywienie.......
Straszne! No niestety tak to tutaj w tym kraju jest. Myśmy znowu mieli kilka lat temu na wycieczce szkolnej ciut inną sytuację. W zwiazku z tym, że w pensjonacie było akurat bardzo dużo wegetarianów to wszyscy odgórnie dostawali paszteciki, kotlety no wszystko sojowe lub wegetariańskie i też nie każdemu to odpowiadało aby ciągle zieleninę jeść. No, ale przynajmniej było co zjeść w przeciwieństwie do tego, co ma teraz twoja córka.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 13:12   #4405
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

anula_ga, dużo jej tego wypoczynku jeszcze zostało? może zabierz ją i zażądaj zwrotu pieniędzy za niewykorzystany czas i rekompensaty za to, że tak z nią postępują. Przecież tak nie może być. Dziecko bez jedzenia? Jakiś obłęd. Skoro rozmawiałaś i obiecali to powinni się wywiązać!!!
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 13:13   #4406
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
ppmF to jest jednostka gęstości i można ją przliczyć jako:
1 ppmF = 1 mg/L lub 1000 ppmF = 1 g/L
Na procenty dałoby się przliczyć, jak się zna dokładny skład substancji, której dotyczy ta miara.

Przymierzam sie do wstawienia zdjęć moich kosmetyków do pielegnacji włosów, tylko jakoś zebrać się nie mogę do ich obfocenia. Może wieczorem za to się zabiorę.

Tak jeszcze przy okazji tematu poparzeń słonecznych, to odgrzebałam mój stary zeszyt z notatkami i odnalzłam informację, że super działającym produktem naturalnym jest olej kokosowy czysty lub z dodatkiem olejków eterycznych: lawendowego i rozmarynowego (po 20 kropel jednego i drugiego na 60 ml oleju). Olejki eteryczne dodaje się po lekkim podgrzaniu oleju (np. w kąpieli wodnej), bo łatwiej całą miksturę dokładnie wymieszać.

I jeszcze mi się przypomniało, że można też smarować poparzone miejsca masłem (takim prawdziwym, nie roślinnym czy masmixopodobnymi wynalazkami) lub sokiem z aloesu (najlepszy jest ze świeżo zerwanej roślinki, ale może też być taki z apteki 100% sok)
Dziękuję bardzo.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 13:25   #4407
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
anula_ga, dużo jej tego wypoczynku jeszcze zostało? może zabierz ją i zażądaj zwrotu pieniędzy za niewykorzystany czas i rekompensaty za to, że tak z nią postępują. Przecież tak nie może być. Dziecko bez jedzenia? Jakiś obłęd. Skoro rozmawiałaś i obiecali to powinni się wywiązać!!!
Niestety długo.... do 21 lipca.
Pieniędzy mi nie oddadzą - wciskaja mi jakies bzdury, żeinformacja o diecie wegetariańskiej powinna być umieszczona w umowie. Po pierwsze to jakis strasznie nowy wymóg musi być, bo jakoś o nim nie słyszałam wcześniej (ścieme walą znaczy się) a po drugie to oni sporzadzali umowę, więc to oni popełnili błąd.
Żeby odzyskać kase musiałaby do sądu z nimi iść - oczywiście złożę wszelkie możłiwe reklamacje, skargii i napiszę wszędzie gdzie sie da, ale dla 1,5 tys nie będę sobie zdrowia psuć sądami.
Wiesz, Młodej oprócz tego wyżywienia podoba sie tam - ma fajne koleżanki, jest zadowolona. gdyby tylko chciała wracać, to od razu bym ją zabrała, przy okazji nokautując obsadę kuchni, kierowniczke kolonii i właścicielke biura, ale ona nie chce wracać.

Edit: wiecie, nasze dzieci kwestią wyżywienia może aż tak sie nie przejmują jak my rodzice. Chociaż córka akurat się przejęła, bo nie lubi jak sie z niej robi debila...
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-13 o 13:48
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 14:23   #4408
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ta http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/sklep...-do-wlosow.jpg
pewnie była tu opisywana ale mi służy bardzo dobrze
i włosy lepiej mi się rozczesują bo babydream plącze

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------


lakieru ja też używam odrobinę i na samą grzywkę

wiem że trzeba poczekać, a jeśli to hormony to musi się ustabilizować wszystko
łykam suplementy i koleżanka poleciła Seboradin (mam też łupież)
ale chyba i tak umówię się do dermatologa na sierpień
A ja mam tą odżywkę w domu haha : D Znalazłam ją ostatnio w drugiej łazience. Ale chyba jest przeterminowana, więc nie skorzystam ._. moja mama kiedyś próbowała kosmetyków naturalnych i chyba z tego jej zostało.
Ale może kupię sobie jeszcze i wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A mi smutnoBo ja już nie mam co kupować,wszystko co chciałam to już mam i mam takie zapasy,że aż wstyd się przyznać.I co ja mam zrobić?Jak mam żyć nie kupując?

Sekretny no i fajnie,że pododawałaś.Będzie co oceniać.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Dziewczyny te które miały szampony lavery to napiszcie czy one fajne są?
Właśnie, może ktoś używał tego różanego? : >
W sumie nie planowałam Lavery kupować, bo miała w składach trochę za dużo chemii na początku (albo mi się tak wydawało, nie znam się jeszcze), ale ciekawa jestem.
No i Lavera jest certyfikowana.
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 14:49   #4409
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

to i ja wklejam teraz oficjalnie mój skromny zbiór
1. Dr Scheller Żel
2. Dr Scheller Mleczko oczyszczające
3. Dr Scheller Krem multi-ochronny
4. Marilou Bio Peeling do twarzy
5. Sante Balsam do ciała
6. Bentley Organic Żel pod prysznic
7. Dr Scheller Krem do rąk
8. Absolute Organic Krem do stóp
9. Coslys Żel do higieny intymnej
10. Alterra Peeling do ciała
11. Eco Cosmetics Odżywka do włosów
12. Babydream płyn do kąpieli
13. Babydream szampon
14. Lavera resztka szamponu
15. Sante szampon który stoi zaczęty bo niezbyt mi podpasił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13072011312.jpg (72,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13072011314.jpg (79,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13072011316.jpg (69,5 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2011-07-13 o 14:54
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:19   #4410
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

T'ai fajny ten płyn do kąpieli z babyderm? staram się znleźć zamiennik do kąpieli dla Męża bo jak pisałam nasz stary to straszne świństwo a Mąż uwielbia się pławić w wannie
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.