makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 12:22   #5011
jutkauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

AllureSensuelle dziekuje za komplement jest mi bardzo milo.Co do fotki z makijazem to Ja sie nie maluje ,jedynie jakie malowidla mam w domu to fluid i tusz do rzes,wlasni na tym zdjeciu mam tusz ale tak minimalnie.Nie mam w domu ani cieni,pomadek,blyszczykow czy cokolwiek innego.W zyciu swoim bylam moze kilka razy umalowana na takie konretne wyjscia.Planuje wlasnie zakupic cos do malowania brwi i potem uczyc sie jakos to nakladac. JoannaP81 bardzo ladne brwi robi ta Pani u ktorej Ty robilas,tam w galeri jest chyba nawet Twoje zdjecie A czy wiecie jak to jest z tymi mistrzyniami? Na czyj profil nie wejde to prawie kazda jest mistrzynia w czyms i juz sie pogubilam ktora naprawde nia jest Co myslicie tez o Magdalenie Mazurek z Poznania i Katarzynie Sawerze ze Szczecina czy ktoras z Was robila u tych Pan brwi?
jutkauk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:00   #5012
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mania89 Pokaż wiadomość
hej, czy udało Ci się coś uzyskać od Blanki?
Jak rozwiązałaś sprawę? Mi też spieprzyła brwi, nie dość, że kolor różni się od moich naturalnych brwi to jeszcze kreski przez nią namalowane są krzywo,
na pytanie co możemy z tym zrobić również zaproponowała mi poprawkę (płatną!!!)
Po drugiej poprawce wyglądają trochę lepiej bo dodała cień ale kreski w moim przypadku również są źle narysowane,
obie brwi są różne, prawa jeszcze może być, ale lewa to masakra
Kurcze co jest tą Panią? Właśnie oglądałam jej prace i w sumie to ma ich pokazanych bardzoooo mało. W sumie to wstawia raz na dwa miesiące, a czasami rzadziej. Pani Ula Ifkowicz, u której robiłam wstawia zdjęcia najrzadziej raz na trzy dni, a czasami codziennie. I większość jest to pracy "problemowych". Nie to, że chcę zachwalać, bo tak jak pisałam każdy ma swój gust i nie chcę być odpowiedzialna jak będzie coś nie tak. Jedno co mi bardzo pasowało u Pani Uli to jest to, ze godzinę lub nawet dłużej dyskutowała ze mną na temat tego co chcę osiągnąć i jak to ma wyglądać. Rysowała i rysowała na moich brwiach. Do tego kilka razy pytała mnie się czy jestem pewna tego, ze chcę zrobić ten makijaż. Mówiła też, że jeśli teraz zrezygnuję, to nic nie zapłacę, bo ona też na siłę nie chce mi nic zrobić, bo to zostanie na długo na mojej twarzy.

Cytat:
Napisane przez kejterr Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Robiłam mp brwi metodą piórkową, usta- kontur z cieniowaniem, ale pod koniec grudnia jestem umówiona na dopełnienie koloru bez cieniowania, kilka osób się dziwiło, że wyglądam jakbym szminkę zjadła;/ Robiłam też kreskę. Jestem średnio zadowolona z efektu, chciałam tym makijażem przede wszystkim wyrównać asymetrię. Zabieg wykonywała kosmetyczka, która jeździ po całej Polsce ze szkoleniami, nie jest tragicznie, jednak spodziewałam się czegoś lepszego
Zdjęcia robiłam na szybko, wybaczcie słabą jakość.
Rzeczywiście usta dziwnie wyglądają, ale może po korekcie będzie ok. To, że wychodzą konturem, bo mnie tak nie razi, bo widać, iż górna wargę masz o wiele mniejszą niż dolną. Chociaż nie wiem czy nie lepiej było po prostu powiększyć górną wargę i ją po prostu malować. Brwi nawet ładne, nie przerysowane. Kreski ... hyyym przepraszam , ale dziwne. Coś w nich nie tak.

Cytat:
Napisane przez jutkauk Pokaż wiadomość
AllureSensuelle dziekuje za komplement jest mi bardzo milo.Co do fotki z makijazem to Ja sie nie maluje ,jedynie jakie malowidla mam w domu to fluid i tusz do rzes,wlasni na tym zdjeciu mam tusz ale tak minimalnie.Nie mam w domu ani cieni,pomadek,blyszczykow czy cokolwiek innego.W zyciu swoim bylam moze kilka razy umalowana na takie konretne wyjscia.Planuje wlasnie zakupic cos do malowania brwi i potem uczyc sie jakos to nakladac. JoannaP81 bardzo ladne brwi robi ta Pani u ktorej Ty robilas,tam w galeri jest chyba nawet Twoje zdjecie A czy wiecie jak to jest z tymi mistrzyniami? Na czyj profil nie wejde to prawie kazda jest mistrzynia w czyms i juz sie pogubilam ktora naprawde nia jest Co myslicie tez o Magdalenie Mazurek z Poznania i Katarzynie Sawerze ze Szczecina czy ktoras z Was robila u tych Pan brwi?
Tak jest moje zdjęcie. Teraz wyglądają inaczej, nawet lepiej. I najważniejsze, że nikt nie mówi, że mam "zrobione" brwi. Nawet jak jednej koleżance powiedziałam, że mam permanentny to nie wierzyła i musiała mnie z bliska oglądać
Co do mistrzyń to właśnie wydaje mi się, ze każda z Pań specjalizuje się w czymś innym i może nie warto wszystkiego robić u jednej osoby.

Jeszcze niedawno myślałam o dolnej kresce, ale już mi przeszło. Uważam, iż na chwilę obecną taka poprawka natury jaką mam wystarczy mi. Kreski mogę sobie namalować i trzymają się cały dzień. Jeśli już to muszę iść sobie coś wstrzyknąć na zmarszczki. Raz byłam i bardzo mi się podobało. W sumie tylko w czoło i oczy. Tak więc zbieram kasę
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:51   #5013
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Kurcze co jest tą Panią? Właśnie oglądałam jej prace i w sumie to ma ich pokazanych bardzoooo mało. W sumie to wstawia raz na dwa miesiące, a czasami rzadziej. Pani Ula Ifkowicz, u której robiłam wstawia zdjęcia najrzadziej raz na trzy dni, a czasami codziennie. I większość jest to pracy "problemowych". Nie to, że chcę zachwalać, bo tak jak pisałam każdy ma swój gust i nie chcę być odpowiedzialna jak będzie coś nie tak. Jedno co mi bardzo pasowało u Pani Uli to jest to, ze godzinę lub nawet dłużej dyskutowała ze mną na temat tego co chcę osiągnąć i jak to ma wyglądać. Rysowała i rysowała na moich brwiach. Do tego kilka razy pytała mnie się czy jestem pewna tego, ze chcę zrobić ten makijaż. Mówiła też, że jeśli teraz zrezygnuję, to nic nie zapłacę, bo ona też na siłę nie chce mi nic zrobić, bo to zostanie na długo na mojej twarzy.





Rzeczywiście usta dziwnie wyglądają, ale może po korekcie będzie ok. To, że wychodzą konturem, bo mnie tak nie razi, bo widać, iż górna wargę masz o wiele mniejszą niż dolną. Chociaż nie wiem czy nie lepiej było po prostu powiększyć górną wargę i ją po prostu malować. Brwi nawet ładne, nie przerysowane. Kreski ... hyyym przepraszam , ale dziwne. Coś w nich nie tak.





Tak jest moje zdjęcie. Teraz wyglądają inaczej, nawet lepiej. I najważniejsze, że nikt nie mówi, że mam "zrobione" brwi. Nawet jak jednej koleżance powiedziałam, że mam permanentny to nie wierzyła i musiała mnie z bliska oglądać

Co do mistrzyń to właśnie wydaje mi się, ze każda z Pań specjalizuje się w czymś innym i może nie warto wszystkiego robić u jednej osoby.



Jeszcze niedawno myślałam o dolnej kresce, ale już mi przeszło. Uważam, iż na chwilę obecną taka poprawka natury jaką mam wystarczy mi. Kreski mogę sobie namalować i trzymają się cały dzień. Jeśli już to muszę iść sobie coś wstrzyknąć na zmarszczki. Raz byłam i bardzo mi się podobało. W sumie tylko w czoło i oczy. Tak więc zbieram kasę

Blanka wstawia mało bo widocznie niewiele makijaży jej wychodzi ... Poza tym zero rozmowy rysunek wstępny trwał chwile przy czym to co mi zaproponowała było okropne luk zbyt wyjechany do zewnątrz wiec kazalam poprawić i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 14:09   #5014
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Mogłabyś wstawić zdjęcie ? Kiedy robiłaś u niej ten mp?
Robiłam poprawkę jakoś miesiąc temu,
zdjęcia niestety nie oddają tego jak wyglądają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151207_135558.jpg (72,7 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151207_140138.jpg (73,3 KB, 160 załadowań)
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 17:15   #5015
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mania89 Pokaż wiadomość
Robiłam poprawkę jakoś miesiąc temu,
zdjęcia niestety nie oddają tego jak wyglądają
I co dalej z tym będziesz robiła?

Ja tylko czekam aż mi się zdrowotne sprawy wyprostują i działam. Na pewno dostanie ode mnie negatywa na fejsie bo ja się dałam nabrać na te jej pozytywy właśnie..
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 19:10   #5016
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

dziewczyny a jak to jest z korektą


mi juz zaczely sie przeswity(tak jakby sie wykruszył barwnik) robic a za 3 tyg mam korekte
teraz jak mi zrobi to juz nie wyjdzie cos takiego? jakos głebiej wprowadzi barwnik?
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 21:24   #5017
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mozesz wrzucic zdjecia ust po wygojeniu? Ta ''zjedzona'' szminka za kilka dni powinna wygladac przyzwoicie, widzialam prace dziewczyny, ktorej klientka wygladala identycznie, dopiero dzien, dwa pozniej, wszystko zaczelo wygladac bardzo naturalnie :p
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 23:20   #5018
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
I co dalej z tym będziesz robiła?

Ja tylko czekam aż mi się zdrowotne sprawy wyprostują i działam. Na pewno dostanie ode mnie negatywa na fejsie bo ja się dałam nabrać na te jej pozytywy właśnie..
ja również wybrałam ją ze względu na pozytywne komentarze i zdjęcia,
jutro idę na konsultacje, dam znać co i jak
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 10:48   #5019
iza__1986_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja mam paodobny problem. Niecały miesiąc temu robiłam brwi metodą microblading no i widzę jak mi się te kreski wypłukały a to tylko miesiąć!! Kurde oczekiwałam ze dłuższy efekt. Idę na korektę i tez mam nadzieję ze jakoś glebiej wprowadzi poigment bo za takie pieniądze to marny efekt. Czy metoda piórkowa jest lepsza jezeli chodzi o trwałość?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Witam Cię !
Piękne usta a co to za metoda i jak wykonywana?? Naturalny efekt
iza__1986_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 11:15   #5020
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Ja mam paodobny problem. Niecały miesiąc temu robiłam brwi metodą microblading no i widzę jak mi się te kreski wypłukały a to tylko miesiąć!! Kurde oczekiwałam ze dłuższy efekt. Idę na korektę i tez mam nadzieję ze jakoś glebiej wprowadzi poigment bo za takie pieniądze to marny efekt. Czy metoda piórkowa jest lepsza jezeli chodzi o trwałość?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Witam Cię !

Piękne usta a co to za metoda i jak wykonywana?? Naturalny efekt

No mikroblading właśnie daje taki słaby delikatny efekt i w dodatku szybciej znika barwnik niz przy innej metodzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 12:15   #5021
MartB24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny, ja swoje brwi robiłam 2go grudnia w Wałbrzychu, jak na początku byłam zrozpaczona kolorem moich brwi, że są ciemne i dość "groźnie" wyglądam, tak teraz po paru dniach nie mogę doczekać się styczniowej korekty. . .Kosmetyczka oczywiście powiedziała, że pierwsze dni bedą nieco przerysowane,lecz do 10dni zbledną, zejdą strupki i będą wyglądały zupełnie inaczej. Twarz przemywam wacikami, tak jak mi kazała aby nie moczyć brwi a je same smaruje maścią, którą dostałam dwa razy dziennie, nie zdrapuje strupków a one same i tak z rana się złuszczają i odpadają- takie niteczki z resztą pigmentu (którego nadmiar ponoć tak ma właśnie "odlecieć"). Na dzień dzisiejszy moje brwi wyglądają jakbym sobie zrobiła henną która blednie. . .Mam nadzieje, że po korekcie będą wyglądały jak ok trzy dni po tym jak robiłam brwi, wyraziście, dobrze wypełnione ale nie aż tak ciemne. Oczywiście przesyłam fotki, przed metodą piórkową, dzień po i 6 dni po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi1-1[1].jpg (9,1 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0013-1[1].jpg (53,9 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151205_115534[1].jpg (22,5 KB, 206 załadowań)
MartB24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 17:23   #5022
MartB24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Ja mam paodobny problem. Niecały miesiąc temu robiłam brwi metodą microblading no i widzę jak mi się te kreski wypłukały a to tylko miesiąć!! Kurde oczekiwałam ze dłuższy efekt. Idę na korektę i tez mam nadzieję ze jakoś glebiej wprowadzi poigment bo za takie pieniądze to marny efekt. Czy metoda piórkowa jest lepsza jezeli chodzi o trwałość?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Witam Cię !
Piękne usta a co to za metoda i jak wykonywana?? Naturalny efekt
Ja mam metodą piórkową zrobione i dodałam zdjęcia. . . nie sądze, że jest trwalsza a jedynie inaczej wykonana, no i jaki "fach w ręku" posiada kosmetyczka
MartB24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 18:16   #5023
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MartB24 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja swoje brwi robiłam 2go grudnia w Wałbrzychu, jak na początku byłam zrozpaczona kolorem moich brwi, że są ciemne i dość "groźnie" wyglądam, tak teraz po paru dniach nie mogę doczekać się styczniowej korekty. . .Kosmetyczka oczywiście powiedziała, że pierwsze dni bedą nieco przerysowane,lecz do 10dni zbledną, zejdą strupki i będą wyglądały zupełnie inaczej. Twarz przemywam wacikami, tak jak mi kazała aby nie moczyć brwi a je same smaruje maścią, którą dostałam dwa razy dziennie, nie zdrapuje strupków a one same i tak z rana się złuszczają i odpadają- takie niteczki z resztą pigmentu (którego nadmiar ponoć tak ma właśnie "odlecieć"). Na dzień dzisiejszy moje brwi wyglądają jakbym sobie zrobiła henną która blednie. . .Mam nadzieje, że po korekcie będą wyglądały jak ok trzy dni po tym jak robiłam brwi, wyraziście, dobrze wypełnione ale nie aż tak ciemne. Oczywiście przesyłam fotki, przed metodą piórkową, dzień po i 6 dni po

Hmm, środkowe zdjęcie to na pewno "dzień po"? Całe Twoje oczy najbardziej podobają mi się na tym ostatnim zdjęciu Jeśli środkowe jest kilka dni po makijażu, to on tak jakby zszedł za bardzo?
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:27   #5024
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mi odłażą wrecz płatami
pod spodem kolor za jasny i duzo ciensze sa wiec musze pogrubic
__________________




Edytowane przez justyss
Czas edycji: 2015-12-09 o 19:12
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 09:43   #5025
MartB24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No właśnie, w złej kolejności wgrały się fotki. Ostatnie jest dzień po a środkowe właśnie z wczoraj- dokładnie szósty dzień po zrobieniu. Właśnie one są baaardzo delikatne w tym momencie, już dziś w ruch poszedł ciemny cień aby stały się wyraźniejsze Poczekam do 11go stycznia bo w tedy mam korektę i zobaczymy co mi powie, niby na niej może zrobić ciemniejsze i może zrobic szersze brwi jakbym chciała- tak mi mówiła. Mam nadzieję,że do tego czasu brwi mi całkowicie "nie znikną"

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
mi odłażą wrecz płatami
pod spodem kolor za jasny i duzo ciensze sa wiec musze pogrubic
No właśnie mi babka też mówiła, że po wygojeniu brwi będą ok 30-40% jaśniejsze, a są prawie niewidoczne Mam nadzieję, że korekta zdziała cuda W 100% byłam pewna do kogo pójść robić brwi i z opinii i z zamieszczanych zdjęć na stronie, mam nadzieję, że moje brwi będą wyglądały tak pięknie jak na zdjęciach u tych kobiet: https://www.facebook.com/Malwina-Siw...=page_internal
MartB24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 17:29   #5026
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MartB24 Pokaż wiadomość
No właśnie, w złej kolejności wgrały się fotki. Ostatnie jest dzień po a środkowe właśnie z wczoraj- dokładnie szósty dzień po zrobieniu. Właśnie one są baaardzo delikatne w tym momencie, już dziś w ruch poszedł ciemny cień aby stały się wyraźniejsze Poczekam do 11go stycznia bo w tedy mam korektę i zobaczymy co mi powie, niby na niej może zrobić ciemniejsze i może zrobic szersze brwi jakbym chciała- tak mi mówiła. Mam nadzieję,że do tego czasu brwi mi całkowicie "nie znikną"

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------


No właśnie mi babka też mówiła, że po wygojeniu brwi będą ok 30-40% jaśniejsze, a są prawie niewidoczne Mam nadzieję, że korekta zdziała cuda W 100% byłam pewna do kogo pójść robić brwi i z opinii i z zamieszczanych zdjęć na stronie, mam nadzieję, że moje brwi będą wyglądały tak pięknie jak na zdjęciach u tych kobiet: https://www.facebook.com/Malwina-Siw...=page_internal
U mnie też po wygojeniu były jasne i cieńsze, korekta je wzmocniła. Także będzie dobrze
Ja tam swoje brwi już wstawiałam, kilka stron wcześniej. Obecnie nie mam jak zrobić fotki, więc nie pokaże jak aktualnie wyglądam, nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona (za jakiś czas wstawię zdjęcie). A jaka ulga rano. Jeszcze jakbym miała sztuczne rzęsy to już w ogóle- rano makijaż 1min i gotowe

Cytat:
Napisane przez jutkauk
Co myslicie tez o Magdalenie Mazurek z Poznania i Katarzynie Sawerze ze Szczecina czy ktoras z Was robila u tych Pan brwi?
Jestem ze Szczecina i pierwsze słyszę o tej pani
Obejrzałam jej pracę na Fb i niektóre takie średnie, chociaż to kwestia gustu.
Jak szukasz kogoś ze Szczecina to mogę Ci polecić Beatę Zalcman (ale terminy dopiero na kwiecień) albo tam gdzie ja byłam. Jak chcesz to odezwij się na PW.
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"

Edytowane przez Jacqueline27
Czas edycji: 2015-12-09 o 17:35
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 22:38   #5027
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Ja mam paodobny problem. Niecały miesiąc temu robiłam brwi metodą microblading no i widzę jak mi się te kreski wypłukały a to tylko miesiąć!! Kurde oczekiwałam ze dłuższy efekt. Idę na korektę i tez mam nadzieję ze jakoś glebiej wprowadzi poigment bo za takie pieniądze to marny efekt. Czy metoda piórkowa jest lepsza jezeli chodzi o trwałość?

Witam Cię !
Piękne usta a co to za metoda i jak wykonywana?? Naturalny efekt
\
Ja robiłam równo dwa tygodnie temu i widać dokładnie każdą kreseczkę, no chyba , że jeszcze zejdą. Teraz już nic z nich nie schodzi.

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
mi odłażą wrecz płatami
pod spodem kolor za jasny i duzo ciensze sa wiec musze pogrubic
Mi schodziły takie malutkie kawałeczki, może raz czy dwa odszedł tak jakby cały włosek.

Cytat:
Napisane przez MartB24 Pokaż wiadomość
No właśnie, w złej kolejności wgrały się fotki. Ostatnie jest dzień po a środkowe właśnie z wczoraj- dokładnie szósty dzień po zrobieniu. Właśnie one są baaardzo delikatne w tym momencie, już dziś w ruch poszedł ciemny cień aby stały się wyraźniejsze Poczekam do 11go stycznia bo w tedy mam korektę i zobaczymy co mi powie, niby na niej może zrobić ciemniejsze i może zrobic szersze brwi jakbym chciała- tak mi mówiła. Mam nadzieję,że do tego czasu brwi mi całkowicie "nie znikną"

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------


No właśnie mi babka też mówiła, że po wygojeniu brwi będą ok 30-40% jaśniejsze, a są prawie niewidoczne Mam nadzieję, że korekta zdziała cuda W 100% byłam pewna do kogo pójść robić brwi i z opinii i z zamieszczanych zdjęć na stronie, mam nadzieję, że moje brwi będą wyglądały tak pięknie jak na zdjęciach u tych kobiet: https://www.facebook.com/Malwina-Siw...=page_internal
Ostanie zdjęcie najładniejsze. A środkowe tak jakby za bardzo Ci zeszły. Nie rozmazały się?
Nie za wcześnie na malowanie?

Właśnie nasuwa mi się pytanie - ile w zasadzie goi się permanentny? Jak pisałam jestem dwa tygodnie po i teraz mam wrażenie, że zrobiły się trochę ciemniejsze (co mi odpowiada). Czytałam gdzieś, że mogą się utleniać, ale na waciku nie pozostawiają już żadnych śladów.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 20:54   #5028
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a po korekcie tak samo będą takie bardzo ciemnie na początku i pożniej będą schodziły te płaty?
__________________




Edytowane przez justyss
Czas edycji: 2015-12-10 o 20:55
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 21:04   #5029
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Tak


Wysłane z mojego iPhone'a przez Tapatalk
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 22:53   #5030
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Przy korekcie można zmienić trochę kształt? Bo swoje bym jednak chciała trochę podnieść bokami.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 13:46   #5031
wilczynska
Przyczajenie
 
Avatar wilczynska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Question Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć,
nie znalazłam takiego tematu, więc piszę tutaj.
Zapisałam się na makijaż permanentny oczu - kreska górna ponieważ zależało mi zależało mieć załatwiony temat makijażu na wyjeździe do Azji. Zapisana na zabieg jestem na 5 stycznia (niestety nie było terminów na najbliższe dni), a wylatuję 19 stycznia, aż na miesiąc. Jak to w Azji - będzie słonecznie, ciepło itd.

Są źródła, które mówią, że po 2 tygodniach już można mieć do czynienia ze słońcem (wiadomo jakiś kapelusz, okulary przeciwsłoneczne itd), ale są miejsca w internecie gdzie jest zabronione opalanie na słońcu aż do 3 miesięcy po zabiegu!

Przy zapisywaniu do salonu poruszyłam tę kwestię, zapytano czy miałam robiony jakiś tatuaż i jak się goił. Tak się składa, że tatuaż miałam kiedyś robiony i goił się bezproblemowo i szybko. W takiej sytuacji założono, że 2 tygodnie wystarczy.

Teraz pytanie, jakie mogą być konsekwencje przebywania w ciepłych krajach na 2 tygodnie po zrobieniu kreski górnej?

Czy kreski będą mniej trwałe? Zmienią kształt? wyblakną? będą się babrać?

A także wyczytałam w kilku źródłach, że normą jest robienie korekty po około 2 tygodniach od zrobienia kresek. Skoro wyjeżdżam na tak długo, to czy robiłoby jakąś różnicę gdybym zrobiła korektę dopiero po 2 miesiącach?

Będę wdzięczna za Wasze porady <3
wilczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 17:53   #5032
olusia790
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Leena,
Przepraszam ze odpisuje dopiero teraz. Z tego co sie orientuje to do marca nie ma juz zapisow. Jej galerie mozesz obejrzec na jej fb"izabela cytrowska" Swoich niebede narazie wstaweiac bo mam gdzie niegdzie jeszcze strupki i zle to wyglada na zdjeciach ale mysle max dwa dni i beda wygojone to wtedy podesle. Mam nadzieje w najblizszym czadsie na korekte bo gdzie nie gdzie dodlabym pre wloskow Pozdrawiam
olusia790 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 00:22   #5033
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olusia790 Pokaż wiadomość
Leena,
Przepraszam ze odpisuje dopiero teraz. Z tego co sie orientuje to do marca nie ma juz zapisow. Jej galerie mozesz obejrzec na jej fb"izabela cytrowska" Swoich niebede narazie wstaweiac bo mam gdzie niegdzie jeszcze strupki i zle to wyglada na zdjeciach ale mysle max dwa dni i beda wygojone to wtedy podesle. Mam nadzieje w najblizszym czadsie na korekte bo gdzie nie gdzie dodlabym pre wloskow Pozdrawiam
Nie mogę znaleźć tej Pani

Ja w moich też widzę ubytki, ale korekta załatwi sprawę.
Wstawiam w takim razie zdjęcia. Pierwsze robione przed, a drugie po - dziś robione zdjęcie (2 tyg i dwa dni po zabiegu).
brwi stare.jpg12386624_516730388481763_909825277_n.jpg
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 09:43   #5034
olusia790
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Niestety nie da się załadować zdjęć.
olusia790 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 12:26   #5035
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Postanowiłam napisać bo moje brwi trochę zjaśniały. Miałam brwi kruczo czarne po zabiegu permanentnym i wyglądało to ohydnie ale ponieważ robiłam często peelengi na brwi to widzę, że ten kolor wypłowiał. Nadal jest czarny ale już nie rzuca się aż tak w oczy i co najważniejsze da się to skamuflować na brązowo. Nadal sam makijaż permanentny wygląda bardzo źle ale po prostu zjaśniał na tyle że da się go zakryć.Dzisiaj zrobiłam próbę makijażu brwi na ten permanentny i całkiem nieźle to wygląda. Oczywiście sam goły makijaż permanentny jest niemalże ohydny nadal ale kiedy pomalowałam skórę i brwi brązowym odcieniem to nawet wygląda to nieźle. Wstawiam zdjęcia jak to obecnie wygląda w makijażu zrobionym przeze mnie. Jutro zrobię zdjęcie gołych brwi bez malowania ich żeby było porównanie jak jest w makijażu a jak bez makijażu kolorowego.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 12:42   #5036
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zdjęcie w makijażu robionym dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2015-12-14 at 12.17.12.png (347,3 KB, 115 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 12:50   #5037
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Tutaj wygląda to dość naturalnie ale w rzeczywistości mam bardzo dużo nałożonego kosmetyku na brwi, jednak nie wygląda to źle. Mam bardzo dobrą paletę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mama.jpg (25,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mama2.jpg (21,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: png mama3.png (346,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: png mama4.png (351,9 KB, 125 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 12:51   #5038
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Po części brwi mi odrosły i myślę że także to dzięki odżywce lbiotica. Piszecie że ona jest tanie i nie działa, ale ona działa tylko trzeba stosować często i grubo na brwi.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 12:58   #5039
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie dziewczyny,

planujemy z siostrą i tatą złożyć się na urodzinowy prezent dla mamy, którym ma być makijaż permanentny brwi. Jestem w trakcie poszukiwań kogoś kto zrobi to dobrze. Jestem z Zabrza, możecie kogoś polecić z Zabrza lub okolic (Gliwice, Tarnowskie Góry, Katowice). Co sądzicie o pracach pani z tego salonu, ma dużo zdjęć, brwi wyglądają ok, ale cena podejrzanie niska https://www.facebook.com/zabiegi.upi...epszych.cenach ? Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 13:12   #5040
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Tutaj wygląda to dość naturalnie ale w rzeczywistości mam bardzo dużo nałożonego kosmetyku na brwi, jednak nie wygląda to źle. Mam bardzo dobrą paletę.
Piękne. Idealne. To ostatnie zdjęcie jest bez makijażu?
Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

planujemy z siostrą i tatą złożyć się na urodzinowy prezent dla mamy, którym ma być makijaż permanentny brwi. Jestem w trakcie poszukiwań kogoś kto zrobi to dobrze. Jestem z Zabrza, możecie kogoś polecić z Zabrza lub okolic (Gliwice, Tarnowskie Góry, Katowice). Co sądzicie o pracach pani z tego salonu, ma dużo zdjęć, brwi wyglądają ok, ale cena podejrzanie niska https://www.facebook.com/zabiegi.upi...epszych.cenach ? Z góry dziękuję za odpowiedź
Woow, wszystkie prace tej pani mi się bardzo podobają. Cena rzeczywiście bardzo podejrzana. Oprócz tego widzę, że bardzo naturalnie powiększa usta.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.