ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-15, 15:35   #421
Marta
Raczkowanie
 
Avatar Marta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mińk Mazowiecki
Wiadomości: 38
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

No właśnie,czy można robić peeling podczas kuracji acne derm?Bo to jednak kwas,więc skóra jest uwrażliwiona.Złuszczanie mechaniczne nie jest wtedy chyba wskazane.Może ktoś wie coś więcej na ten temat?
Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 15:47   #422
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Ja przy stosowaniu AcneDermu robilam peeling, tak jak zawsze-tj co poltora, dwa tyg, tylko naprawde delikatnie, choc AcnDerm stosowalam miejscowo, po peelingu lagodzacy krem
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 16:44   #423
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

2 dzien kuracji ale jeszcze nie zauwazyłem efektow ostrosnie sie obchodze z tym kwasem bo moze odbrawic ciuchy juz sie o tym przekonałem na szczescie to była tylko koszulka .POczekamy zobaczymy jakie beda efekty stosuje go 2 razy dziennie rano i wieczorem przed tym myje sie mydłem siarkowym i tonizuje pichta.Jak narazie brak blokerka i peelingu ale nie zauwazyłem złuszczania skory.


_________________
Keep on waiting!!
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 17:12   #424
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
.POczekamy zobaczymy jakie beda efekty stosuje go 2 razy dziennie rano i wieczorem przed tym myje sie mydłem siarkowym i tonizuje pichta.Jak narazie brak blokerka i peelingu ale nie zauwazyłem złuszczania skory.


_________________
Keep on waiting!![/QUOTE]


To moje gratulacje. Rób tak dalej! acne-derm na dzień i bez filtra!!!
Tylko może nie chwal się swoimi nieodpowiedzialnymi wyczynami na forum, bo inni pomyślą, że tak trzeba.

Wątków na ten temat było kilka, nawet jaiś miesiąc temu?
Czytałeś choć jeden?

A tak poza tym, co ma bloekr do złuszcvzania skóry?
Nie wiem!

Ja się po acne-derm wcale nie łuszczyłam, bo to było dla mnie zbyt słabe.
Piling robię i owszem, żeby pozbyć się odstakących skórek.

Może powrócisz do tematu wątku: acne-derm+filtr Vichy.

Może poczytaj to:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=acne-derm

Bo jaki jest cel Twoich relacji z acne-derm, jeśli nic nie poczytałeś na ten temat?
Co one wniosą?

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:00 Powód: post pod postem
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 22:21   #425
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Oj widze ze sie zdenerwowałas czytałem ten watek jakis zas temu ale z le mnie zrozumiałas napisałem "jak narazie brak blokerka"-czyli wrotce go zakupie narazie nie mam funduszy.Zastanawia mnie jedno dlaczego producent nic nie wspomniał o jednoczesnym stosowaniu acne derm i filtra dziwne jesli ten preparat jest tak agresywny dla skory to czemu narazaja ludzi ktorzy to kupuja.Zastanwoie sie nad uzywaniem tego kremu tylko i wyłacznie nan noc wtedy napewno bede sie mniej narazał na działanie promieni UV rano tylko oczyszcze twarz no i zastosuje tonik co ty na to??


_________________
Keep on waiting!!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=acne-derm

Przeczytałem to jeszcze raz i wypowiedzi sa rozne niejedni zachwalaja a inni wrecz gania A-d wiadomo ze nie wszystko wszystkim bedzie pasowac ale poczekajmy jak narazie 1 tubke jade jak bedzie dobrze szło zakupie kolejne ale nie planujmy,bo moze ten srodek nie okaze sie "złotym" na moje problemy.Zalezy mi na lekkim wygładzeniu skory no i oczywiscie na pozbyciu sie zaskornikow ciekawe czy ten specyfik dojdzie tak głeboko.


POZdro!



Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:01 Powód: post pod postem
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 11:00   #426
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sweet Babe
gusia to na AD stosujesz jeszcze podklad ja jak kiedys nalozylam na niego podklad + puder to wysyp od razu.... i tak sie zastanawiam czy jak stosuje tylko na noc to w dzien jak juz na umyta twarz daje bloker i pozniej bym dala podklad to czy nic by sie nie stalo czy nadal jest on troche aktywny i moze wywolac jakas reakcje??

Nie no co ty!!! Przerazilam sie AD smaruje tylko na noc a rano myje buzie zelem do mycia twarzy, ale nie do skory z problemami tylko Soraya (zielona, jakis tam oczyszczajacy) i dopiero nakladam cala reszte
Ja swojej buzi nie poznaje, wygladzila sie i rozjasniala, przebarwienia znikaja, male blizenki chyba tez zanikaja
Do tego wszystkiego mam okres juz kilka dni i powinnam miec jakies 6 wielkich wulkanow na twarzy, a nie ma ani jednego, tylko jakis jeden malutki i niepozorny
PS. Nie wiem, czy on jest dalej aktywny...moze ktos nam powie?
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 15:05   #427
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
a tak wlasniwie to po co stosowac te filtr jak slonca nie ma? prosze o wytlumaczenie
gdzie nie ma słońca??? to, że go nie widzisz gołym okiem, nie znaczy, że go nie ma! zimą promieniowanie UVA jest najsilniejsze. przenika ono przez chmury, szyby... proszę, przeczytaj wszystkie artykuły np. Basi Kwiatkowskiej na Wizażu i Biochemii Urody nt. promieniowania UV oraz kwasów. wtedy wróć i zadawaj pytania, bo inaczej to nie ma sensu.

Cytat:
Napisane przez broker19
Zastanwoie sie nad uzywaniem tego kremu tylko i wyłacznie nan noc wtedy napewno bede sie mniej narazał na działanie promieni UV rano tylko oczyszcze twarz no i zastosuje tonik co ty na to??
nie ma znaczenia to, czy rano zmyjesz Acne Derm, gdyż podczas używania kwasów skóra cały czas jest bardziej wrażliwa i narażona na działanie promieni UV.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 16:09   #428
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Ok filterek pilnie poszukuje prosze o linki!
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 17:13   #429
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

acne dermu używa się na czystą, umytą skórę. ja nie stosuję mydła i wody, bo bardzo mnie podrażniają, ale przecieram twarz tonikiem bielendy. myślicie, że to spowoduje pryszcze w połączeniu z acne dermem?
__________________
Hania
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 19:59   #430
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Nie no co ty!!! Przerazilam sie AD smaruje tylko na noc a rano myje buzie zelem do mycia twarzy, ale nie do skory z problemami tylko Soraya (zielona, jakis tam oczyszczajacy) i dopiero nakladam cala reszte
Ja swojej buzi nie poznaje, wygladzila sie i rozjasniala, przebarwienia znikaja, male blizenki chyba tez zanikaja
Do tego wszystkiego mam okres juz kilka dni i powinnam miec jakies 6 wielkich wulkanow na twarzy, a nie ma ani jednego, tylko jakis jeden malutki i niepozorny
PS. Nie wiem, czy on jest dalej aktywny...moze ktos nam powie?
U mnie tez super efekty juz stosowalam go ok 3 miesiace z przerwa 2 tyg przed sylwestrem zeby z raz opalic sie na solarium najgorsze co ze jak go odstawilam to pelno zaskornikow jak przez cala kuracja ale wrocilam do niego i znowu piekna gladka buzia jeszcze nic tak fajnych efektow nie dawalo ale AD jest super zaskornikow brak jem wszystko na co mam ochote(czytaj ->niezdrowe jedzonko)i na buzi nic nie wyskakuje, przy okresie to samo kosmetyk idealny a jeszcze mi mowisz ze mozna nakladac na buzie puder itp to w ogole super
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:12   #431
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sweet Babe
najgorsze co ze jak go odstawilam to pelno zaskornikow jak przez cala kuracja ale wrocilam do niego i znowu piekna gladka buzia
Czyli jak go odstawie to problem wroci? A co bedzie latem? Nie wyobrazam sobie siebie w upale 40 stopni z wysokim filtrem na buzi. przeciez wszystko mi sie zapcha i juz w ogole bede mogla sobie dac spokoj z tym wszystkim....
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 22:14   #432
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja powiem tak. Uzywałam i załuje!!!!!! Mam teraz gdzieniegdzie jakby czerwone plamki ktore uwydatniaja sie przy ciepłym powietrzu bardz zimnym. Uwrażliwiła sie jakby skóra. Nie uzywam juz tego od 2 miesiecy chyba i nie ma poprawy. A dodam ze oprocz tego uzywalam kremu zwyklego.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:29   #433
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Cytat:
Napisane przez broker19
Ok filterek pilnie poszukuje prosze o linki!
info o promieniowaniu UV, dlaczego trzeba stosować filtry oraz przykłady _skutecznych_ kremów z filtrami:
http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/articles-sun.htm
http://www.wizaz.pl/images/menu/_opalanie.php

seria artykułów o kwasach z przykładami preparatów (przykłady kremów nie do końca aktualne, ale ogólne zasady stosowania kwasów - tak):
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php

opinie użytkowniczek o poszczególnych "blokerach":
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=155
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 22:38   #434
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Czyli jak go odstawie to problem wroci? A co bedzie latem? Nie wyobrazam sobie siebie w upale 40 stopni z wysokim filtrem na buzi. przeciez wszystko mi sie zapcha i juz w ogole bede mogla sobie dac spokoj z tym wszystkim....
No wlasnie nie wiem...tego najbardziej sie obawiam...moze trzeba AD dluzej stosowac...albo to przez zime...nie wiem juz pocieszam sie sama hmm moze jest jakis specyfik ktory chociaz podtrzyma uzyskane efekty przez AD i zeby mozna na slonce wyjsc....
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 19:20   #435
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Asik_
Ja powiem tak. Uzywałam i załuje!!!!!! Mam teraz gdzieniegdzie jakby czerwone plamki ktore uwydatniaja sie przy ciepłym powietrzu bardz zimnym. Uwrażliwiła sie jakby skóra. Nie uzywam juz tego od 2 miesiecy chyba i nie ma poprawy. A dodam ze oprocz tego uzywalam kremu zwyklego.
Mowisz powaznie??? Przejrzalam prawie cale forum w sprawie AD ale jestes pierwsza osoba, ktora mnie tak nastraszyla
Teraz to ja juz nic nie wiem.....a mam teraz taka ladna buzie jakiej nie mialam od kilkunastu lat
kurcze nie chce sobie narobic jeszcze wiekszych klootow

Tylko jedno pytanie: czy to Ci sie zrobilo dokladnie w miejscach, ktore smarowalas AD?
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 10:44   #436
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Talking

dziekuje Justa duży buziak!!!!!!!!!!!!

Siemka wczoraj zakupiłem sobie 2 buteleczke toniku pichtowego no i zostałem mile zaskoczony tonik był w innej butelce mimo to skład pozostał ten sam zobaczcic jak teraz wyglada tonik pichtowy!


Doadktowo pani z apteki mnie zaskoczyła gdy kupowałem mydełko siarkowe mowi ze sie juz powoli odchodzi od tego typu srodkow na rzecz żeli itp. Dała mi probke IWOSTIN purritin żel do mycia twarzy

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 15:09 Powód: post pod postem
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 05:27   #437
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mnie niestety Acne Derm strasznie podraznil i to po jednorazowym uzyciu-posmarowalam sie raz na noc i mam dziwne czerwone grudki na brodzie ktore nie chca zejsc -mam juz je 5 dni,wiem ze to AD na 100% bo posmarowalam sobie takze plecy i ramiona i mam to samo i strasznie mnie swedzi-moja skora go nie lubi niestety.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 12:14   #438
smutasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
Glyco a i acne derm połączenie

mam pytanie: czy można stosować tą kombinację?
np. rano acne derm, a glyco a na noc?
albo w opcji: co dygi dzien glyco a w pozostałe acne derm na noc
rano nawilżanie plus skuteczny filtr?
help
smutasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 12:31   #439
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Glyco a i acne derm połączenie

Glyko to kwas AHA a aknederm to kwas azaleinowy. Możesz tak stosować. Ja mam krem zawierający AHA i kwas azaleinowy w jednym. Tylko taka kuracja wieczorem glyko a rano aknederm wysusza skórę. Musisz uważać, żeby nie wysuszyć jej za bardzo.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 12:36   #440
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Glyco a i acne derm połączenie

Nie sądzę, żeby to było dobre połączenie. Oba te preparaty bardzo mogą mocno podrażniać skórę (szczególnie GlycoA). Zresztą wrzuć GlycoA czy AcneDerm w wyszukiwarkę i z pewnością znajdziesz wyczerpującą odpowiedź na Twoje pytanie.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 10:37   #441
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

I jak idzie kuracja, Broker? Zadowalające efekty po kilku tygodniach stosowania?
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 13:18   #442
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Szkoda,ze watek sie wyciszyl...
Przeczytalam calosc,mysle,ze dokladnie i pozostala mi jedna watpliwosc,czy mozna stosowac przemienie AD i Diacneal?
Jedna noc AD,nastepna D?Czy nie oslabi to dzialania zadnego z kremow,nie gryza sie ze soba?Dodam jeszcze,ze po Diacnealu nie mam
spektakularnych efektow,a stosuje go juz ze 3tygodnie...Kilkakrotnie nalozylam tez Effeclar,mialam probki,dzialal bardziej widocznie,ale slyszalam,ze probki czesto sa jakby lepsze...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 13:28   #443
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ad w ogóle na mnie nie działa..... ani pozytywnie ani negatywnie . Dziwna jakaś jestem
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 13:31   #444
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gonia
Ad w ogóle na mnie nie działa..... ani pozytywnie ani negatywnie . Dziwna jakaś jestem
Co masz na mysli Gonia?Nie zadzialal na przebarwienia ani troche?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 13:38   #445
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Cool Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mango bzik
Co masz na mysli Gonia?Nie zadzialal na przebarwienia ani troche?
zużyłam 1 tubke i nic..... Wolę Glyco-A
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 13:41   #446
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Asik_
Ja powiem tak. Uzywałam i załuje!!!!!! Mam teraz gdzieniegdzie jakby czerwone plamki ktore uwydatniaja sie przy ciepłym powietrzu bardz zimnym. Uwrażliwiła sie jakby skóra. Nie uzywam juz tego od 2 miesiecy chyba i nie ma poprawy. A dodam ze oprocz tego uzywalam kremu zwyklego.

Asik A filtry na dzien, co jest podstawa przy kwasach? Pytam bo piszesz, ze oprocz Acne Derm uzywalas kremu zwyklego. Nie ma sensu uzywac zadnych kwasow jesli nie uzywa sie filtra w dzien, bez wzgledu na pore roku, przeciez jedne plamy znikna a przez uwrazliwienie skory na UV poprzez stosowanie AD wyjda nastepne.
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 13:47   #447
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Na Glico A nie mam odwagi...Pora roku tez chyba nie jest najlepsza,coraz wiecej sloneczka...A jesli chodzi o filtry,to moze kupie narazie Ivostin(nie wiem czy to dobra pisownia)
Bardzo bym chcilala kiedys jeszcze wyjsc z domu bez tapety...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 14:03   #448
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mama mojego chłopaka wybrała się do apteki i przy okazji chciała kupić dla niego Brevoxyl. Pani w aptece powiedziała, że już się go nie poleca, bo okazało się, że jednak nie jest najlepszy i ma jakieś tam skutki uboczne. Czy któraś z Was o tym słyszała? bo niestety mama chłopaka nie potrafi powtórzyć o co dokładie chodziło, a ja wczoraj zaczęłam właśnie maziać się Brevozylem żeby zlikwidować moje rozszerzone, zanieczyszczone pory na nosie....
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 14:05   #449
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mango bzik
Na Glico A nie mam odwagi...Pora roku tez chyba nie jest najlepsza,coraz wiecej sloneczka...A jesli chodzi o filtry,to moze kupie narazie Ivostin(nie wiem czy to dobra pisownia)
Bardzo bym chcilala kiedys jeszcze wyjsc z domu bez tapety...
Jesli postawisz na stabilne filtry "apteczne" ale nie Ivostin tylko np LRP, Avene, Vichy, SVR to wyjdziesz niedlugo z domku w samym kremiku i skrobii, bez podkladu, pudru, korektora. Mi filtry bardzo poprawily stan sktory, uzywam je od 4 miesiecy i od 3 miesiecy nie stosuje zadnych podkladow i pudrow, bo mam zmniejszone przetluszczanie sie skory, pryszcze nie wylaza, zaskornikow malo, choc mialam przed tem skore w zlym stanie
jak na noc jeszcze acne derm to moze byc rewelka, ja polecam
pozdrawiam cmok
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 14:33   #450
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mango bzik
Na Glico A nie mam odwagi...Pora roku tez chyba nie jest najlepsza,coraz wiecej sloneczka...A jesli chodzi o filtry,to moze kupie narazie Ivostin(nie wiem czy to dobra pisownia)
Bardzo bym chcilala kiedys jeszcze wyjsc z domu bez tapety...
Pora roku właśnie jest w sam raz, wielu osobom kwasy używane w mrozy bardzo szkodzą Teraz temperatura już jest bardziej znośna, więc można śmiało używać kwasów jeszcze conajmniej do końca marca, ewentualnie jeszcze w kwietniu, ale wtedy może już za mocne być słoneczko.
Iwostin w żadnym razie nie nadaje się jako ochrona przeciwsłoneczna, postw raczej na firmy wymienione przez Biedronkę Tylko pamiętaj o ich przepisowej ilości nakładania!!
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.