Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-17, 12:49   #91
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Zielona Zapalka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nigdzie nie znalazłam wątku o lakierach firmy "Tifton". Znalazłam bardzo ciekawą ofertę zestawu do hybrydy. Tylko nie wiem nic o lakierach tej firmy. Miała już może któraś z Was styczność z nimi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
widziałam ofertę , mają śliczne kolory , ale opinie negatywne , więc nie ryzykowałam
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 14:17   #92
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

No właśnie czytałam opinie alegrowicza i ma dwa negatywy ze względu na lakiery... ale były też opinie pozytywne o lakierach i nie wiem co myśleć o tym...
I 27 osób kupiło ten zestaw, a to sporo jak patrzyłam na inne aukcje
Wysłane z mojego GT-I9300

Edytowane przez Zielona Zapalka
Czas edycji: 2013-11-17 o 14:26
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:54   #93
majulek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

ola21111983 ja zaczelam pracowac na Cuccio Jak dla mnie rewelacyjne, dlaczego? powiem na swoim przykladzie: mam bardzo pracujacą płytke, tzn miekką nie dzieje sie nic, trzymaja sie bosko choc zmywam gary recznie
ale no wlasnie jest jedno ale.....
nie sciagaja sie acetonem, tzn trzeba podpilowac do warstwy pierwszego koloru i potem blokiem ale to masakra jest z tym sciaganiem
Moje pytanie brzmi: " Czy Shillac jest miekki i pracuje razem z paznikciem czy mocno utwardza paznokiec? Musze zmienic firme bo nie mam zamiaru pilowac hybryd aby je zdjac
potzrebuje hybrydy ktora p[racuje z paznokciem, nie kruszy sie i nie schodzi platami tak jak np La Femme

Edytowane przez majulek17
Czas edycji: 2013-11-17 o 18:56
majulek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 23:07   #94
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja szukam lakierów które długo się utrzymują, współpracują z płytką paznokcia oraz usuwają się bez piłowania... i oczywiście nie są bardzo drogie bo niestety Lubie często zmieniać kolorki

Wysłane z mojego GT-I9300
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:18   #95
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

a próbowałaś może soak offów ze Star Nail'sa? to miękkie żele odmaczane w acetonie
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:52   #96
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez gosiadzika Pokaż wiadomość
a próbowałaś może soak offów ze Star Nail'sa? to miękkie żele odmaczane w acetonie
Nie mam dużego doświadczenia w hybrydach ale używałam tylko lakierów typowo hybrydowych. Nie wiem dokładnie jak wyglądają i jak z trwałością lakierożeli etc

Wysłane z mojego GT-I9300
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:02   #97
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

A co myslicie o hybrydach diamond cosmetics??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 18:37   #98
majulek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Czym sie rozni soak off od hybrydy?
majulek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 22:28   #99
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Dzisiaj skonsultowałam się z koleżanką, która jest kosmetologiem i poradziła mi lakiery Gelish i Indigo - (jakość + cena) więc zamówiłam przed chwilą lampę a jutro zamawiam lakiery z Indigo więc się podzielę wrażeniami niebawem

Ogólnie dowiedziałam się, że lepiej jest nie kupować zestawów (lampa+lakiery i milion dodatków) tylko lampę na allegro np. a lakiery od producenta

Wysłane z mojego GT-I9300
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 23:01   #100
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Zielona Zapalka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nigdzie nie znalazłam wątku o lakierach firmy "Tifton". Znalazłam bardzo ciekawą ofertę zestawu do hybrydy. Tylko nie wiem nic o lakierach tej firmy. Miała już może któraś z Was styczność z nimi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jestem w trakcie testowania lakierów tej firmy.

Testuje je na dwóch bazach-spn i gelish.
Póki co koleżanka chodzi z nimi bez uszczerbku już tydzień.

Co zauważyłam to większość kolorów wymaga trzech warst.
Kolory są powiedzmy lekko transparentne.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 23:05   #101
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie testowania lakierów tej firmy.

Testuje je na dwóch bazach-spn i gelish.
Póki co koleżanka chodzi z nimi bez uszczerbku już tydzień.

Co zauważyłam to większość kolorów wymaga trzech warst.
Kolory są powiedzmy lekko transparentne.
Jestem bardzo ciekawa ile wytrzymają na paznokciach oraz jak się ściągają. Czy za pomocą acetonu czy trzeba będzie piłować

Wysłane z mojego GT-I9300
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 23:19   #102
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Mam znajomą,która też je testuje i podobno normalnie się odmaczają.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 09:09   #103
karolaka88
Przyczajenie
 
Avatar karolaka88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja ze swojej strony polecam hybrydy Orly. Fajne kolorki i ogólnie jestem bardzo zadowolona. Poza tym maja bardzo fajne preparaty witaminowe, które świetnie odżywiają rosnącego pod hybrydą paznokcia, co powoduje, że po jej zdjęciu pazurki mają się naprawdę bardzo dobrze
karolaka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:49   #104
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Hej dziewczyny!
Wczoraj pomalowałam moje pazurki lakierem firmy "Indigo". Na razie jestem zachwycona. Kolorek śliczny (caffe late), ładnie napigmentowany i cudowny połysk (top też z tej samej firmy). Jestem ciekawa ile mi wytrzymają i jak ze ściąganiem ich. Mam nadzieję, że za nie mniej niż 2 tygodnie podzielę się z Wami moimi wrażeniami co do tej firmy

Wysłane z mojego GT-I9300
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 17:07   #105
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

hybrydowy mollon 7 fuchsia
nic sie nie marszczy w lampie, nie odpryskuje, kolor intensywny , w trakcie malowania nie robia sie smugi


uzywam kolor z mollona a base& finish z LNC
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2438.jpg (85,5 KB, 121 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 17:17   #106
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
hybrydowy mollon 7 fuchsia
nic sie nie marszczy w lampie, nie odpryskuje, kolor intensywny , w trakcie malowania nie robia sie smugi


uzywam kolor z mollona a base& finish z LNC
Długo używasz lakierów Mollon? Zdarzyło mi się trafić na tę firmę przez przedstawiciela, ale ciągle mnie zastanawia jak się sprawują różne kolory. Z Mistero Milano jest taki myk, że ciemne kolory są do d bo się marszczą, brzydko nakładają. A tu?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 06:04   #107
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja pracuje na Mollonie od dłuższego czasu i są to chyba jedyne lakiery z którymi nie miałam żadnych dziwnych przygód a mam ich ponad 40 kolorów.
Nigdy nic nie utleniło sie na paznokciu tj.kolor sie nie zmienił/nie wyblakł na paznokciu.
Konsystencja -rewelacja,super sie je nakłada.Dobrze sie utwardzają,nigdy nie marszczyły mi się w lampie.

A przepraszam miałam jeden "felerny"kolor(nr.89-taka ciemna zieleń)i on nie chciał utwardzić mi się na paznokciach chociaż np.na wzorniku utwardził się bez problemu)
Firma bez problemu wymieniła mi na nowy.
Generalnie uwielbiam Mollona
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 14:23   #108
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Ja pracuje na Mollonie od dłuższego czasu i są to chyba jedyne lakiery z którymi nie miałam żadnych dziwnych przygód a mam ich ponad 40 kolorów.
Nigdy nic nie utleniło sie na paznokciu tj.kolor sie nie zmienił/nie wyblakł na paznokciu.
Konsystencja -rewelacja,super sie je nakłada.Dobrze sie utwardzają,nigdy nie marszczyły mi się w lampie.

A przepraszam miałam jeden "felerny"kolor(nr.89-taka ciemna zieleń)i on nie chciał utwardzić mi się na paznokciach chociaż np.na wzorniku utwardził się bez problemu)
Firma bez problemu wymieniła mi na nowy.
Generalnie uwielbiam Mollona
Witam ze sobie chwale mollona mam pytanie odnosnie kolekcji mollon carnaval tez brokatem
czy dobrze sie utwardzaja i czy przy malowaniu robia sie jakies smugi?

Ostatnio bardzo zainteresowała mnie nowość monophase mollon nakłada sie tylko kolor i do lampy -2 warstwy. Czy próbowałaś juz możne te nowości ?

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Długo używasz lakierów Mollon? Zdarzyło mi się trafić na tę firmę przez przedstawiciela, ale ciągle mnie zastanawia jak się sprawują różne kolory. Z Mistero Milano jest taki myk, że ciemne kolory są do d bo się marszczą, brzydko nakładają. A tu?
mollona uzywam jakies 5 miesiecy moze troszke dłuzej kolory sa super nasycone , slicznie sie aplikuja i co najwazniejsze wszystko sie trzyma do ponad 2 tygodni tylko wiadomo pojawia sie odrost . Ja jestem bardzo zadowolona wczesniej uzywałam LNC i wiekszosc kurczyła sie dziwnie w lampie nie wiem czy były jakies "stare" i sklep mi takie wysłał próbowałam przemywac paznokcie po nałozeniu bazy i bez przemywania koszmar wszystko sie w lampie kurczyło i marszczyło po mimo cienkich warst ,szczegolnie wszystkie odcienie czerwieni . Jedynie dobrze nakładaja mi sie 2 kolory granat i fiolet reszta poszła w kosz W mollonie takiej sytuacji nie miałam .
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 14:33   #109
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Dzięki dziewczyny za opinie, będę je miała na uwadze w najbliższym czasie
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 21:31   #110
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

[QUOTE=ifrit;43911679]Witam ze sobie chwale mollona mam pytanie odnosnie kolekcji mollon carnaval tez brokatem
czy dobrze sie utwardzaja i czy przy malowaniu robia sie jakies smugi?

Ostatnio bardzo zainteresowała mnie nowość monophase mollon nakłada sie tylko kolor i do lampy -2 warstwy. Czy próbowałaś juz możne te nowości ?[COLOR="Silver"]


Nie znam lakierów z kolekcji carnaval.

O monophase póki co same dobre opinie słyszę.
cena 6ozł.
http://www.youtube.com/watch?v=rRwuovhldlo
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:51   #111
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

[QUOTE=asik G;43919553]
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Witam ze sobie chwale mollona mam pytanie odnosnie kolekcji mollon carnaval tez brokatem
czy dobrze sie utwardzaja i czy przy malowaniu robia sie jakies smugi?

Ostatnio bardzo zainteresowała mnie nowość monophase mollon nakłada sie tylko kolor i do lampy -2 warstwy. Czy próbowałaś juz możne te nowości ?[COLOR="Silver"]


Nie znam lakierów z kolekcji carnaval.

O monophase póki co same dobre opinie słyszę.
cena 6ozł.
http://www.youtube.com/watch?v=rRwuovhldlo
tylko ciekawe gdzie można kupić monophase bo Pani z Mollona do której dzwoniłam stwierdziła że to tylko oferta dla salonów kosmetycznych więc jak ktoś jest pasjonatką jak ja a nie posiada salonu kosmetycznego to już sobie tego cuda zakupić nie może
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 11:48   #112
BeLovedEm
Przyczajenie
 
Avatar BeLovedEm
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Dziewczyny a co sądzicie o base i top coat z Mollon'a ? Ostatnio koleżanka zrobiła mi hybrydę i robiła na Jessice i Mistero Milano, w piątek mija dopiero tydzień a mój lakier już jest pokruszony po bokach, pęka (bardzo tego nie widać bo mam czarny lakier, ale na jasnym wyglądałoby to paskudnie). Zastanawiam się w czym tkwi sekret długiego utrzymania hybrydy w dobrym stanie?
Chciałam kupić base i top coat Shellac albo Mollon ale cena jest duża, pytanie jak z wydajnością i czy na pewno są dobre. Może macie jakieś doświadczenia?
BeLovedEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 18:05   #113
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez BeLovedEm Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o base i top coat z Mollon'a ? Ostatnio koleżanka zrobiła mi hybrydę i robiła na Jessice i Mistero Milano, w piątek mija dopiero tydzień a mój lakier już jest pokruszony po bokach, pęka (bardzo tego nie widać bo mam czarny lakier, ale na jasnym wyglądałoby to paskudnie). Zastanawiam się w czym tkwi sekret długiego utrzymania hybrydy w dobrym stanie?
Chciałam kupić base i top coat Shellac albo Mollon ale cena jest duża, pytanie jak z wydajnością i czy na pewno są dobre. Może macie jakieś doświadczenia?
...
pomijając jakość hybryd i jakość wykonania,to duż znaczenia ma jakość Twoich paznokci,czy są miekkie,rozdwajające się itd...i to jak nimi pracujesz na codzien<prace domowe bez rękawiczek,kontak z chemią do czyszczenia itd...>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:15   #114
BeLovedEm
Przyczajenie
 
Avatar BeLovedEm
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Dark01,
problem w tym, że taki sam manicure hybrydowy miała robiona moja koleżanka, też przez tę samą osobę i na tych samych produktach i efekt końcowy jest taki sam jak u mnie.
Nie sądzę, żeby to poodpadało przez prace domowe bo jak coś robię to zawsze w rękawiczkach, jedynie pielęgnacja ciała odbywa się bez nich.
Zastanawiam się po prostu czy lepiej wydać więcej na Shellac czy Mollon czy postawić na niższą półkę skoro nie mam doświadczenia w tym i pouczyć się na tanich produktach a później kupić droższe?
Choć z drugiej strony manicure hybrydowy nie wydaje mi się być zbytnio skomplikowany, co tam można zepsuć? Jakieś podpowiedzi? :P Na co szczególnie uważać itd?

Edytowane przez BeLovedEm
Czas edycji: 2013-12-06 o 09:17
BeLovedEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:24   #115
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez BeLovedEm Pokaż wiadomość
Dark01,
problem w tym, że taki sam manicure hybrydowy miała robiona moja koleżanka, też przez tę samą osobę i na tych samych produktach i efekt końcowy jest taki sam jak u mnie.
Nie sądzę, żeby to poodpadało przez prace domowe bo jak coś robię to zawsze w rękawiczkach, jedynie pielęgnacja ciała odbywa się bez nich.
Zastanawiam się po prostu czy lepiej wydać więcej na Shellac czy Mollon czy postawić na niższą półkę skoro nie mam doświadczenia w tym i pouczyć się na tanich produktach a później kupić droższe?
Choć z drugiej strony manicure hybrydowy nie wydaje mi się być zbytnio skomplikowany, co tam można zepsuć? Jakieś podpowiedzi? :P Na co szczególnie uważać itd?
.....
jak masz produkt dobrej jakości,to jak coś nie gra,przynajmniej wiesz gdzie szukać powodu,w procedurze hybrydowania...i wiele rzeczy może pójść nie tak z hybrydą ja bym kupiła najlepszą jaką się da baze i top....kolory mozna mieszać z innych firm najczęściej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:31   #116
BeLovedEm
Przyczajenie
 
Avatar BeLovedEm
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Darko01,
ok czyli baza i top może być Mollon lub Shellac? Ich cena jest chyba najwyższa poza tym Shellac chyba jest najpopularniejszy wśród profesjonalistów
A może podpowiesz mi jakiej firmy kupić lakiery w takim razie? I remover bo nigdzie nie mogę znaleźć removera Shellaca i Mollona.
BeLovedEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:36   #117
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez BeLovedEm Pokaż wiadomość
Darko01,
ok czyli baza i top może być Mollon lub Shellac? Ich cena jest chyba najwyższa poza tym Shellac chyba jest najpopularniejszy wśród profesjonalistów
A może podpowiesz mi jakiej firmy kupić lakiery w takim razie? I remover bo nigdzie nie mogę znaleźć removera Shellaca i Mollona.
...
ja najbardziej lubie Gelish,Indigo i Mistero Milano....również bazy i topy od nich.... bazy są zróżnicowane albo typowe do rozpuszczania acetonem,albo takie które trzeba troszke podpiłować...wszystko pisze na stronie producentów...nie musisz mieć removea,wystarczy aceton kosmetyczny<emovery zawierają aceton+jakiś składnik nawilżający najczęściej,sa mniej agresywne>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:47   #118
BeLovedEm
Przyczajenie
 
Avatar BeLovedEm
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ja najbardziej lubie Gelish,Indigo i Mistero Milano....również bazy i topy od nich.... bazy są zróżnicowane albo typowe do rozpuszczania acetonem,albo takie które trzeba troszke podpiłować...wszystko pisze na stronie producentów...nie musisz mieć removea,wystarczy aceton kosmetyczny<emovery zawierają aceton+jakiś składnik nawilżający najczęściej,sa mniej agresywne>

A co powiesz na Charbonne? Czytałam sporo pochwalnych opinii na ich temat i kosztują 39zł za 15ml a mają też wersje mini po 5ml
BeLovedEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:49   #119
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez BeLovedEm Pokaż wiadomość
A co powiesz na Charbonne? Czytałam sporo pochwalnych opinii na ich temat i kosztują 39zł za 15ml a mają też wersje mini po 5ml
...
nie miałam ich,ale miałam inne produkty od Charbonne typu żele,akryle i jak dla mnie bardzo średnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 10:25   #120
BeLovedEm
Przyczajenie
 
Avatar BeLovedEm
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie miałam ich,ale miałam inne produkty od Charbonne typu żele,akryle i jak dla mnie bardzo średnie.
Ok, a gdzie można kupić Indigo? Na allegro jest dosłownie garstka kolorów, mały wybór.
A primer? Jest konieczny? I jeszcze cleaner - jakiej firmy?

Zamęczę Cię dzisiaj
BeLovedEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 07:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.