Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 22:11   #4051
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja do Aqua Brow nic nie mam, nie jest to najwygodniejszy w użyciu produkt do brwi, ale efekt mi się podoba. Nawet dokupiłam na Ebay'u drugą tubkę, w kolorze 35 taupe, który u nas jest niedostępny.
Używam go w duecie z Macowym pędzelkiem 263, który wg mnie do brwi jest najlepszy. Dodam, że brwi mam naturalnie czarne, nie za gęste, z niezbyt długimi włoskami.
Oprócz Aqua Brow do brwi używam tej kredki Mac. Moim zdaniem jest świetna.
Też lubię tę kredkę Bardzo trudno nią sobie zrobić krzywdę
Poza tym w chłodnym odcieniu brązu jest żel Bobbi Brown # Mahogany i kredka do brwi Bobbi Brown także Mahogany
Niestety to nie są kosmetyki z tych tańszych
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 22:13   #4052
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja do Aqua Brow nic nie mam, nie jest to najwygodniejszy w użyciu produkt do brwi, ale efekt mi się podoba. Nawet dokupiłam na Ebay'u drugą tubkę, w kolorze 35 taupe, który u nas jest niedostępny.
Używam go w duecie z Macowym pędzelkiem 263, który wg mnie do brwi jest najlepszy. Dodam, że brwi mam naturalnie czarne, nie za gęste, z niezbyt długimi włoskami.
Oprócz Aqua Brow do brwi używam tej kredki Mac. Moim zdaniem jest świetna.
a masz sprawdzonego sprzedawcę na ebayu? dałabyś linka?
Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja mam same dziury w brwiach niestety, takie juz sa, na dodatek mam ich bardzo malo, sa cienkie i prawie niewidoczne, i moim hitem i absolutnym KWC brwiowym jest Benefit Brows a go go, masz tam dwa kolory ktore ew mozna mieszac, ja na brwi uzywam jasnego a na dziury ciemnego, wosk, zeby je utrzymac w ryzach, bardzo fajne rozjasniacze na luk i wew. kaciki, cudo! A ile ja kredek wczesniej zuzylam, nikt nie policzy, bo to moj najcodzienniejszy kosmetyk, benefit na dodatek jest superwydajny!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dzięki jak będę w krk to sprawdzę
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44575282]A masz na tyle wloskow, aby dziure zakryc? Isa Dora za slaba, ale Bobbi Brown utrzyma zmieniony kierunek wlosa . Jak nie masz czym zakryc dziury to najlepsza bedzie kredka. Doskonale recenzje w sieci maja kredki Anastasii.

To bierz M. na wycieczke i w droge.[/QUOTE]nie mam właśnie mam 3 dziury, zero włosków, a obok same malutkie i krótkie niestety:/ akurat w tych miejscach brwi nie chcą mi rosnąć i muszę uzupełniać braki żelami żeby nie było tego widać, bo to akurat jest górna cześć brwi i trochę to źle wygląda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 22:42   #4053
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

dzięki jak będę w krk to sprawdzę
nie mam właśnie mam 3 dziury, zero włosków, a obok same malutkie i krótkie niestety:/ akurat w tych miejscach brwi nie chcą mi rosnąć i muszę uzupełniać braki żelami żeby nie było tego widać, bo to akurat jest górna cześć brwi i trochę to źle wygląda
To jak masz dziury to Aqua Brow sie nie nada. Przykrycie dziury bedzie zbyt widoczne. Ja bym na Twoim miejscu sprobowala polecanej wyzej kredki MACowej.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Kiedys na pewno Albo w ciemno kupie.
Daj znac koniecznie jak cos wymacasz albo kupisz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 22:44   #4054
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44576853]To jak masz dziury to Aqua Brow sie nie nada. Przykrycie dziury bedzie zbyt widoczne. Ja bym na Twoim miejscu sprobowala polecanej wyzej kredki MACowej
.[/QUOTE]

... Albo mojej lorealowej
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-12 o 22:49
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 22:55   #4055
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

mnie z rzeczy dobrwiowych wpadł w oko brow perfector Nars. Ktoś miał? Poszukuję bardzo trwałej woskowej kredki o niezbyt dużej pigmentacji raczej dla stworzenia tła dla żelu BB, którym wykańczam brwi. Dziur jednak on nie zasłoni Wybieram między wspomnianą wcześniej kredką mac i nars'a.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-01-12 o 22:58
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 23:01   #4056
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44576853]

Daj znac koniecznie jak cos wymacasz albo kupisz .[/QUOTE]

Ok

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
... Albo mojej lorealowej
Monia, jak buzia?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 23:15   #4057
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Hej dzisiaj uzylam pierwszy raz Lancome - caly dzien trzymal mi sie elegancko, nie sypał, nie sklejał ani nie odciskał na dolnej powiece co w przypadku dwoch poprzednikow ( diorshow new look i sexy pulp z YR) było nagminne i mega irytujace!
Ładnie wydłuża i rozczesuje rzęski.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 00:08   #4058
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczęta, chciałam zapytać, czy możecie mi polecić jakiś antyperspirant, w miarę naturalny i bezzapachowy (i nie jakiś mega drogi)?
Musze mieć jakiś do szpitala (kompletuję torbę na porodówkę), zapach ma nie przeszkadzać dziecku.

Patrzyłam w KWC, niezłe opinie ma YR, ale on jest zapachowy.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 00:17   #4059
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, chciałam zapytać, czy możecie mi polecić jakiś antyperspirant, w miarę naturalny i bezzapachowy (i nie jakiś mega drogi)?
Musze mieć jakiś do szpitala (kompletuję torbę na porodówkę), zapach ma nie przeszkadzać dziecku.

Patrzyłam w KWC, niezłe opinie ma YR, ale on jest zapachowy.
Może Ałun
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 01:09   #4060
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Może Ałun

to coś takiego?:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-kamieniu.html
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 06:43   #4061
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Może Ałun

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
są chyba w rossmannie te kryształy ja swój w organique kupowałam
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
... Albo mojej lorealowej
nawet nie zwróciłam uwagi nigdy czy loreal ma coś takiego jest dostępne bez problemu w sieciówkach u nas? serio nigdy nie zauważyłam takiego cuda

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
To jak masz dziury to Aqua Brow sie nie nada. Przykrycie dziury bedzie zbyt widoczne. Ja bym na Twoim miejscu sprobowala polecanej wyzej kredki MACowej.[COLOR="Silver"]


Daj znac koniecznie jak cos wymacasz albo kupisz .
Czyli będę musiała zawitać do salonu MACa a te kobiety takie dziwne jakieś
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 07:53   #4062
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a masz sprawdzonego sprzedawcę na ebayu? dałabyś linka?

dzięki jak będę w krk to sprawdzę
nie mam właśnie mam 3 dziury, zero włosków, a obok same malutkie i krótkie niestety:/ akurat w tych miejscach brwi nie chcą mi rosnąć i muszę uzupełniać braki żelami żeby nie było tego widać, bo to akurat jest górna cześć brwi i trochę to źle wygląda
Ja Aqua Brow kupowałam dwukrotnie u tego sprzedawcy.
Wg mnie to, jak Aqua Brow będzie wygladał, zależy od dobrego dopasowania koloru farbki do własnych brwi. Ja mam w niektórych miejscach prześwity, poza tym linię brwi mam krótszą, niż powinna być, więc sobie delikatnie rozcieram farbkę w miejsca, gdzie praktycznie skóra tylko jest, i nie wygląda to źle. Jak będę mieć chwilę to może wrzucę jakąś fotę, jak Aqua Brow u mnie wygląda.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, chciałam zapytać, czy możecie mi polecić jakiś antyperspirant, w miarę naturalny i bezzapachowy (i nie jakiś mega drogi)?
Musze mieć jakiś do szpitala (kompletuję torbę na porodówkę), zapach ma nie przeszkadzać dziecku.

Patrzyłam w KWC, niezłe opinie ma YR, ale on jest zapachowy.
Ja bardzo lubię dezodorant kulkowy Vichy. Używam wprawdzie wersji zapachowej (z taką seledynową nakrętką), ale zdaje mi się, że jest też wersja bezzapachowa (chyba z białą nakrętką). Normalnie on kosztuje ok. 30 zł w aptekach, ale w Superpharm bywają promo i wtedy jest po ok. 20 zł.

Edit - fota na szybko zrobiona telefonem. Malowałam się rano, szybko, więc nie jest to efekt dopracowany, niemniej mniej więcej tak u mnie Aqua Brow wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (31,4 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-01-13 o 08:07
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 08:47   #4063
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i mam nową zachciewajkę- kusi mnie aqua brow chyba faktycznie ten mój miesięczny limit nie ma szans
Dimi,ja zakupiłam,na -30% i jestem zachwycona,używam od jakiś 2 tyg.i jak byłam zakochana w kredkach,a szczególnie Sisley,tak teraz Aqua jest moją miłością.Jest mega trwała,jak rano zrobie sobie makijaż,to brwi do wieczora idealne,gdzie po reszcie prawie nie ma śladu.
Nie wahaj się,to będzie udany zakup,tylko musisz uważać,żeby nie przesadzić,mnie się to zdarzyło już 3 krotnie kropelka wielkości ziarnka piasku starczy na jedną brew

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44572508]Mam tak samo. Niby rece drobne, ale czesto nie trafiam w literke. Na starych telefonach z tradycyjna klawiatura badz na laptopie pisze blyskawicznie. Dam rade pisac w razie potrzeby z zamknietymi oczami. Z telefonem dotykowym sie mecze.



Slaby ten Aqua Brow jest. Nie polecam. Sporo lepszych produktow jest.
Voila. Zaoszczedzilas .[/QUOTE]
Ja mam inne zdanie,a jak wcześniej pisałam mam niewielki ubytek na brwi(malutka blizna) i u mnie spisuje się idealnie.Dodatkowo mam dłuższe brwi,co wymaga dokładnej aplikacji.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44574308]Stara wersje zelu Isa Dory i zel BB.



Nie mam pojecia. Maila dalej brak, a pieniadze sa na koncie PayU od wczoraj.[/QUOTE]
James,po prostu jeszcze nie wpłacił kupujący kasy.Gdy wplacisz dostaniesz maila z powiadomieniem nie mniej jednak sprawdzaj konto czy moze zrobił przelew.A i jeszcze w tym mailu powinno Ci przyjść jaką opcję wysyłki wybrał,to tez powinno Ci rozjaśnić

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja mam same dziury w brwiach niestety, takie juz sa, na dodatek mam ich bardzo malo, sa cienkie i prawie niewidoczne, i moim hitem i absolutnym KWC brwiowym jest Benefit Brows a go go, masz tam dwa kolory ktore ew mozna mieszac, ja na brwi uzywam jasnego a na dziury ciemnego, wosk, zeby je utrzymac w ryzach, bardzo fajne rozjasniacze na luk i wew. kaciki, cudo! A ile ja kredek wczesniej zuzylam, nikt nie policzy, bo to moj najcodzienniejszy kosmetyk, benefit na dodatek jest superwydajny!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja mam paletkę z benefitu i powiem tak: nie urywa,kredki w moim przypadku dają lepszy efekt,juz pomijając,że z cieniemi i woskiem trzeba się pobawić.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja do Aqua Brow nic nie mam, nie jest to najwygodniejszy w użyciu produkt do brwi, ale efekt mi się podoba. Nawet dokupiłam na Ebay'u drugą tubkę, w kolorze 35 taupe, który u nas jest niedostępny.
Używam go w duecie z Macowym pędzelkiem 263, który wg mnie do brwi jest najlepszy. Dodam, że brwi mam naturalnie czarne, nie za gęste, z niezbyt długimi włoskami.
Oprócz Aqua Brow do brwi używam tej kredki Mac. Moim zdaniem jest świetna.
Też się nad nią zastanawiałam jak o niej pisałyście,jednak -30% zrobiło swoje i kupiłam Aqua i kredke benefit,jestem zadowolona,chociaż kredka nie zachwyca jak sislejowa

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja do Aqua Brow nic nie mam, nie jest to najwygodniejszy w użyciu produkt do brwi, ale efekt mi się podoba. Nawet dokupiłam na Ebay'u drugą tubkę, w kolorze 35 taupe, który u nas jest niedostępny.
Używam go w duecie z Macowym pędzelkiem 263, który wg mnie do brwi jest najlepszy. Dodam, że brwi mam naturalnie czarne, nie za gęste, z niezbyt długimi włoskami.
Oprócz Aqua Brow do brwi używam tej kredki Mac. Moim zdaniem jest świetna.
Też się nad nią zastanawiałam jak o niej pisałyście,jednak -30% zrobiło swoje i kupiłam Aqua i kredke benefit,jestem zadowolona,chociaż kredka nie zachwyca jak sislejowa.
Muszę pomyśleć jeszcze nad tym pędzelkiem,uzywam z Sephory do brwi i też jest ok,ale ostatnio zastanawiam się nad lepszymi pedzlami,mam 2 lancome,1 chanel i 1 sisley,ale już mają kupę lat,a resztę mam z Sephory,więc czas pomysleć o czymś lepszym i nowszym

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

James już kumam zagmatwane z tym All.Pewnie mają awarię
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 08:47   #4064
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja sie chyba w koncu szarpnę na ten bezbarwny zel z BB.
Aczkolwiek wolalabym cos tańszego, ale obecnie mam paskudne brwi.
Włoski odrastaja mi kazdy w inna strone, bezkształtne takie jakies . Nie podobaja mi sie bardzo Do tego sama nie potrafie ich ładnie wyregulować, a nie mam tez kosmetyczki która by to potrafiła.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 08:48   #4065
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja Aqua Brow kupowałam dwukrotnie u tego sprzedawcy.
Wg mnie to, jak Aqua Brow będzie wygladał, zależy od dobrego dopasowania koloru farbki do własnych brwi. Ja mam w niektórych miejscach prześwity, poza tym linię brwi mam krótszą, niż powinna być, więc sobie delikatnie rozcieram farbkę w miejsca, gdzie praktycznie skóra tylko jest, i nie wygląda to źle. Jak będę mieć chwilę to może wrzucę jakąś fotę, jak Aqua Brow u mnie wygląda.


Ja bardzo lubię dezodorant kulkowy Vichy. Używam wprawdzie wersji zapachowej (z taką seledynową nakrętką), ale zdaje mi się, że jest też wersja bezzapachowa (chyba z białą nakrętką). Normalnie on kosztuje ok. 30 zł w aptekach, ale w Superpharm bywają promo i wtedy jest po ok. 20 zł.

Edit - fota na szybko zrobiona telefonem. Malowałam się rano, szybko, więc nie jest to efekt dopracowany, niemniej mniej więcej tak u mnie Aqua Brow wygląda.

Olu czy to grafit?fajnie wygląda,no i w ogóle nie widac jakiegokolwiek nawet minimalnego ubytku
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 09:06   #4066
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
mam tak samo, kupiłam sobie "Sztuczne naturalne"
A cóż to takiego?

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
No to i ja sie przyznam, klamki wiecznie zostawiały mi siniaki na rękach, a biurka na udach ramieniem o framugę też często bolesnie otrę, a z czym to związane, nie mam pojecia, bo innych jakichs dziwnych ciapowatości u siebie nie zauważam...
Mnie atakują uchwyty kuchenne.
Jak robiłam remont, to zamontowałam zaokrąglone uchwyty, choć wizualnie wolę te kanciaste

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ile razy się wsciekam, jak mam coś pisać za pomocą telefonu na www Jednak co klawaitura rzeczywista, to rzeczywista.
Generalnie ujdzie, ale niezbyt przepadam za dotykowym pisaniem i tyle.
Mam dokładnie tak samo i dlatego się zastanawiam, czy warto kupować tablet.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 09:49   #4067
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Olu czy to grafit?fajnie wygląda,no i w ogóle nie widac jakiegokolwiek nawet minimalnego ubytku
To jest taki grafit, z maleńką kapką beżu, taki taupe .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:27   #4068
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, chciałam zapytać, czy możecie mi polecić jakiś antyperspirant, w miarę naturalny i bezzapachowy (i nie jakiś mega drogi)?
Musze mieć jakiś do szpitala (kompletuję torbę na porodówkę), zapach ma nie przeszkadzać dziecku.

Patrzyłam w KWC, niezłe opinie ma YR, ale on jest zapachowy.
Ja w szpitalu pamiętam stosowałam kulkę Vichy , polecam. Są chyba teraz nawet w promocji w SP.

U mnie do brwi najlepiej sprawdza się kredka z Catrice. Z drugiej strony ma bardzo funkcjonalną szczoteczkę. Bardzo podobna , może delikatnie bardziej wpadająca w szarość jest kredka do brwi z Urban Decay.
Jeśli mam ochotę na żelowy produkt używam tańszych zamienników Aqua B , żel do brwi z Vipery , fajny kolor taupe lub żelowego cienia color tatoo pernament taupe
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 10:58   #4069
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziękuję za polecenie dezodorantów/antyperspirantów
Vichy znam i mam, ale on jest mocno blokujący, więc używam tylko wtedy, gdy mam ważne wyjście itd.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


są chyba w rossmannie te kryształy ja swój w organique kupowałam
Tak, wydaje mi się, że jest w Rossmanie - dzisiaj go kupię.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 11:10   #4070
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Przyszedł własnie kurier do mnie z paczka maca No i rozswietalcz jest przpepiekny, natomiast co do fluidka mam mieszane uczucia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 11:50   #4071
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyszedł własnie kurier do mnie z paczka maca No i rozswietalcz jest przpepiekny, natomiast co do fluidka mam mieszane uczucia
rozświetlacz z maca jakie masz odcień?
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:01   #4072
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Monia, jak buzia?
Spoko, jeszcze sie sypię ale zaczyna to powoli juz jakos wyglądać

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nawet nie zwróciłam uwagi nigdy czy loreal ma coś takiego jest dostępne bez problemu w sieciówkach u nas? serio nigdy nie zauważyłam takiego cuda

:
Normalnie są, ja co prawda kupowalam w douglasie, ale w ross czy sp tez powinny byc. Wygladaja jak lancomowskie czy chanelowe kredki do brwi, maja ta szczoteczke do czesania, ja mam Deep brown ale to bardzo naturalny kolor jest
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:02   #4073
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
rozświetlacz z maca jakie masz odcień?
Ten z LE Magnetic Nude, konkretnie dokupiłam Magnetic Appeal
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:07   #4074
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Zaraz umre z nadmiaru słodkości umowilam sie z kumpela w kafejce i wlasnie na nia czekam, i obsluguje tak przesłodki Francuz (ten akcent!!!!) wlasnie mnie przephrasial ze mu czekoladowy sosik kapnął nie w tym miejscu na ciastku niż on chciał, i wzorek mu na talerzu tez trosiećkie sie popsiuł, i on bardzo przerphrasia i w ogóle cały jest do zjedzenia . I croissanty sa do wyboru troche bardziej albo troche mniej napalone
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-13 o 12:09
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:22   #4075
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Zaraz umre z nadmiaru słodkości umowilam sie z kumpela w kafejce i wlasnie na nia czekam, i obsluguje tak przesłodki Francuz (ten akcent!!!!) wlasnie mnie przephrasial ze mu czekoladowy sosik kapnął nie w tym miejscu na ciastku niż on chciał, i wzorek mu na talerzu tez trosiećkie sie popsiuł, i on bardzo przerphrasia i w ogóle cały jest do zjedzenia . I croissanty sa do wyboru troche bardziej albo troche mniej napalone
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:41   #4076
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Zaraz umre z nadmiaru słodkości umowilam sie z kumpela w kafejce i wlasnie na nia czekam, i obsluguje tak przesłodki Francuz (ten akcent!!!!) wlasnie mnie przephrasial ze mu czekoladowy sosik kapnął nie w tym miejscu na ciastku niż on chciał, i wzorek mu na talerzu tez trosiećkie sie popsiuł, i on bardzo przerphrasia i w ogóle cały jest do zjedzenia . I croissanty sa do wyboru troche bardziej albo troche mniej napalone
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 13:29   #4077
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Zaraz umre z nadmiaru słodkości umowilam sie z kumpela w kafejce i wlasnie na nia czekam, i obsluguje tak przesłodki Francuz (ten akcent!!!!) wlasnie mnie przephrasial ze mu czekoladowy sosik kapnął nie w tym miejscu na ciastku niż on chciał, i wzorek mu na talerzu tez trosiećkie sie popsiuł, i on bardzo przerphrasia i w ogóle cały jest do zjedzenia . I croissanty sa do wyboru troche bardziej albo troche mniej napalone
słodziutki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:22   #4078
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A ja sobie wreszcie fundnelam Sugarbomb z Benefitu - roz, ktory jako pierwszy mnie zainteresowal ta marka, a ktory odradzaly mi Panie w S przy kazdym moim postoju przy standzie Benefitu w ciagu ostatniego roku i co? Efekt jest boski i zdecydowanie powinnam byla go kupic ten rok temu :P ach, normalnie sie przegladam wciaz w lusterku jak jakis kopciuszek i napatrzyc sie nie moge

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:55   #4079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A ja sobie wreszcie fundnelam Sugarbomb z Benefitu - roz, ktory jako pierwszy mnie zainteresowal ta marka, a ktory odradzaly mi Panie w S przy kazdym moim postoju przy standzie Benefitu w ciagu ostatniego roku i co? Efekt jest boski i zdecydowanie powinnam byla go kupic ten rok temu :P ach, normalnie sie przegladam wciaz w lusterku jak jakis kopciuszek i napatrzyc sie nie moge

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Poka foty w nim, poka!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 15:31   #4080
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Zaraz umre z nadmiaru słodkości umowilam sie z kumpela w kafejce i wlasnie na nia czekam, i obsluguje tak przesłodki Francuz (ten akcent!!!!) wlasnie mnie przephrasial ze mu czekoladowy sosik kapnął nie w tym miejscu na ciastku niż on chciał, i wzorek mu na talerzu tez trosiećkie sie popsiuł, i on bardzo przerphrasia i w ogóle cały jest do zjedzenia . I croissanty sa do wyboru troche bardziej albo troche mniej napalone
A gdzie to można takie słodkości spotkać?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.