Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 15:59   #2941
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Sprobowalam wlasnie,calkiem niezly sposob,dziekuje
Moze macie jeszcze jakies sugestie co do tej nieszczesnej szczoteczki?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Cieszę się!
Co do szczoteczki to niestety nie pomogę... :/
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:06   #2942
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Nie rozumie Pani wzburzenia? Hmmmm, może nową osobę do wątku można by było przyjąć milej/ Napisać coś? A przynajmniej nie ignorować prośby o przyłączenie się do zamówienia topu
Wizaz to świetne forum dbajmy o to by nadal takie było i szanujmy innych użytkowników, nie tylko młodsi starszych ale i odwrotnie
Spokojnie, bez paniki. Rozgosc sie tutaj, poczytaj, pogadaj, zapoznaj sie z nami. Na pewno za chwile bedzie organizowane kolejne zamowienie to sie dolaczysz na spokojnie
Co do szczoteczki, ja bym sie przeszla po drogeriach i pomacala kazda mozliwa. Inaczej sobie nie dobierzesz tak w ciemno

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-01-13 o 16:07
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:10   #2943
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Spokojnie, bez paniki. Rozgosc sie tutaj, poczytaj, pogadaj, zapoznaj sie z nami. Na pewno za chwile bedzie organizowane kolejne zamowienie to sie dolaczysz na spokojnie
Co do szczoteczki, ja bym sie przeszla po drogeriach i pomacala kazda mozliwa. Inaczej sobie nie dobierzesz tak w ciemno
Kupilam wlasnie u chinczyka zestaw 3 takich malych(byly zapakowane,wiec nie moglam dotknac),nie sa tak twarde jak te od DR ale to tez jeszcze nie to
Niby zwykla pierdoła a jaki problem zeby znalezc dostatecznie miekka...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:17   #2944
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Twojego wyburzenia
Nie rozumie Pani wzburzenia? Hmmmm, może nową osobę do wątku można by było przyjąć milej/ Napisać coś? A przynajmniej nie ignorować prośby o przyłączenie się do zamówienia topu
Wizaz to świetne forum dbajmy o to by nadal takie było i szanujmy innych użytkowników, nie tylko młodsi starszych ale i odwrotnie[/QUOTE]

Nie musisz mi mówić przez Pani Przecież jeszcze nie raz będzie zamawiane spokojnie wtedy dołączysz
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:18   #2945
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Nie rozumie Pani wzburzenia? Hmmmm, może nową osobę do wątku można by było przyjąć milej/ Napisać coś? A przynajmniej nie ignorować prośby o przyłączenie się do zamówienia topu
Wizaz to świetne forum dbajmy o to by nadal takie było i szanujmy innych użytkowników, nie tylko młodsi starszych ale i odwrotnie
Nikt nie miał nic do powiedzenia,więc nie powiedział. Nikogo nie witamy szczególnymi powitaniami,sama jestem stosunkowo nowa w tym wątku i nie pamiętam żadnej uroczystej ceremonii w związku z moim pojawieniem się w temacie. Jeśli chcesz się tu udzielać - po prostu to rób,a zapoznasz się z dziewczynami w trakcie. Co do topu,chyba już nie ma miejsc ponieważ początkowo miał być zamawiany po 15 ml potem po 12,a teraz po 9 co zbyt wielką pojemnością nie jest. Być może więcej osób się zgłosi i wtedy powstanie druga lista
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:19   #2946
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
czy robiąc syernkę, po dokładnym wtarciu w paznokieć, pędzelek od topu sie brudzi? czy uzyc jakiegoś innego pędzelka
dobrze wtarta syrenka nie brudzi pędzelka, ale z holo już tak fajnie nie jest :/ dlatego zamówiłam sobie do holo osobny i tani top na aliexpress
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:23   #2947
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Kupilam wlasnie u chinczyka zestaw 3 takich malych(byly zapakowane,wiec nie moglam dotknac),nie sa tak twarde jak te od DR ale to tez jeszcze nie to
Niby zwykla pierdoła a jaki problem zeby znalezc dostatecznie miekka...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Ja mam taką szczoteczkę:
https://www.google.pl/search?q=szczo...86BQvt-eshM%3A
Jest miękka, ja nią "szczotkuję" resztki pyłków holo i syrenki jak już wetrę w paznokcie.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 16:23   #2948
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Co do topu zgłosiłam się dość wcześnie, ale zachowałyście się jak zachowałyście Nie oczekuję wielkich powitań tylko uprzejmości

Szczoteczka--> polecam szczoteczkę do twarzy FYB z Rossmanna sprawdza się bardzo dobrze, lub taki tańszy pędzel do twarzy
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:26   #2949
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny,dzwoniła do mnie przed chwilą babka od sleek shine z informacją,że nie ma jednego z kolorów które zamawiałam i jaki ma mi wysłać (ciekawe bo dziś cały dzień się nie odzywali,koniec końców po mojej interwencji mailowej odpisali ok 14 że paczka wysłana,a tu takie rzeczy ) Zamówiłam specjalnie kurierem bo chciałam aby doszły mi koniecznie na piątek,a teraz wyjdzie na to,że sobie poczekam i tak do poniedziałku,albo wtorku...Nie lubię takich niejasnych sytuacji
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:29   #2950
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ja mam dwie takie szczoteczki i jedna jest miękka, a druga twarda
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:38   #2951
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam na sklepie darma wczoraj z rana i od razu zrobiłam przelew i do teraz nie mam żadnej wiadomości,czy przyjęli zamówienie,czy wysłali czy co
wydaje mi się że lepiej zamówić z allegro, choćby dlatego że do 10 lakierów wysyłka poleconym ekonomicznym gratis także się opłaca. No i wydaje mi się że pewniej jest na aukcji są zaznaczone kolory, których brakuje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 16:39   #2952
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ehh baby a nie lepeij kupic zwykla miekka szczoteczke do zebow ?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:41   #2953
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wydaje mi się że lepiej zamówić z allegro, choćby dlatego że do 10 lakierów wysyłka poleconym ekonomicznym gratis także się opłaca. No i wydaje mi się że pewniej jest na aukcji są zaznaczone kolory, których brakuje
W sklepie też niby było zaznaczone których kolorów brakuje. Ten nie był zaznaczony,a mimo wszystko go nie ma. Na allegro znalazłam tylko ofertę 6sztuk +2,a nie chciałam od razu brać tyle,ehh...
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 16:51   #2954
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Szczoteczka--> polecam szczoteczkę do twarzy FYB z Rossmanna sprawdza się bardzo dobrze, lub taki tańszy pędzel do twarzy
Wlasnie o tej tez myslalam,ale mialam nadzieje,ze cos taniej uda mi sie upolowac


Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
ja mam dwie takie szczoteczki i jedna jest miękka, a druga twarda
No wlasnie,wiec loteria z nimi. Najlepiej wlasnie dorwac gdzies i dotknac,ale u mnie w niewielu miejscach jest taka szansa;/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 17:12   #2955
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
dobrze wtarta syrenka nie brudzi pędzelka, ale z holo już tak fajnie nie jest :/ dlatego zamówiłam sobie do holo osobny i tani top na aliexpress
Tez tak zrobiłam 😉

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Ja do wymiatania resztek syrenki używam szczoteczki do zebown😁

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 17:19   #2956
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Co do topu zgłosiłam się dość wcześnie, ale zachowałyście się jak zachowałyście Nie oczekuję wielkich powitań tylko uprzejmości
Jaja sobie robisz? Co to w ogóle ma być?
Ten wątek nie ma tytułu "wspólne zakupy" i nie temu służy. Ty się zarejestrowałaś tylko po to, żeby dołączyć do zakupów. I nie czytasz nas regularnie, bo byś wiedziała, że już przed świętami było 5 osób na liście, a chętnych było już 8 osób przed Tobą, tylko zapomniałam o jednej. Napisałaś wczoraj o 17.44, było już po ptakach.

Nikt Cię nie skreśla, ale tak jak piszą dziewczyny, pobądź z nami, popisz trochę i daj się poznać. A zamawiać na pewno będziemy jeszcze.

Nawiasem mówiąc, dziewczyny, chyba wysłali ten top jeszcze wczoraj wieczorem, bo dziś rano miałam smsa i nr trackingowy. Chyba, ze to butelki, ale nie sądzę.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 17:28   #2957
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Idą jak burza, mój już wyszedł z WER Warszawa i jutro pewnie będzie. W nocy z pon na wt napisali ze zapakowane, wczoraj o 17 ze wyslane, dzis rano dostalam z poczty smsa z numerem.

Dziewczyny, niepotrzebnie narobiłam hałasu, skoro umawiałyście się wcześniej na 15 ml to ja się wciskać do podziału nie będę, bo jak tak dalej pójdzie to po 5 ml będziecie rozlewać. Będę polować na następną rozbiórkę

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2016-01-13 o 17:31
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 17:29   #2958
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Jaja sobie robisz? Co to w ogóle ma być?
Ten wątek nie ma tytułu "wspólne zakupy" i nie temu służy. Ty się zarejestrowałaś tylko po to, żeby dołączyć do zakupów. I nie czytasz nas regularnie, bo byś wiedziała, że już przed świętami było 5 osób na liście, a chętnych było już 8 osób przed Tobą, tylko zapomniałam o jednej. Napisałaś wczoraj o 17.44, było już po ptakach.

Nikt Cię nie skreśla, ale tak jak piszą dziewczyny, pobądź z nami, popisz trochę i daj się poznać. A zamawiać na pewno będziemy jeszcze.

Nawiasem mówiąc, dziewczyny, chyba wysłali ten top jeszcze wczoraj wieczorem, bo dziś rano miałam smsa i nr trackingowy. Chyba, ze to butelki, ale nie sądzę.
Przepraszam ze się nie odzywalam w sprawie topu! Nie zaglądam juz tak często tutaj. Po ile ml i za ile wychodzi? Obecnie średnio stoję z kasa dlatego jeżeli to nie problem to zrezygnuje jak kwota będzie za wysoka dla mnie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 17:33   #2959
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Jaja sobie robisz? Co to w ogóle ma być?
Ten wątek nie ma tytułu "wspólne zakupy" i nie temu służy. Ty się zarejestrowałaś tylko po to, żeby dołączyć do zakupów. I nie czytasz nas regularnie, bo byś wiedziała, że już przed świętami było 5 osób na liście, a chętnych było już 8 osób przed Tobą, tylko zapomniałam o jednej. Napisałaś wczoraj o 17.44, było już po ptakach.

Nikt Cię nie skreśla, ale tak jak piszą dziewczyny, pobądź z nami, popisz trochę i daj się poznać. A zamawiać na pewno będziemy jeszcze.

Nawiasem mówiąc, dziewczyny, chyba wysłali ten top jeszcze wczoraj wieczorem, bo dziś rano miałam smsa i nr trackingowy. Chyba, ze to butelki, ale nie sądzę.
Nie robię sobie jak to pięknie napisałaś "jaj" Wystarczy trochę uprzejmości i milszy ton, a z pewnością się dogadamy.

Witam na wątku dziewczyny

A na top poczekam i przemyślę w tym czasie czy warto go tutaj zamawiać, tylko zapytalam

Edytowane przez Malinowaslodycz
Czas edycji: 2016-01-13 o 17:34
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 17:46   #2960
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Idą jak burza, mój już wyszedł z WER Warszawa i jutro pewnie będzie. W nocy z pon na wt napisali ze zapakowane, wczoraj o 17 ze wyslane, dzis rano dostalam z poczty smsa z numerem.

Dziewczyny, niepotrzebnie narobiłam hałasu, skoro umawiałyście się wcześniej na 15 ml to ja się wciskać do podziału nie będę, bo jak tak dalej pójdzie to po 5 ml będziecie rozlewać. Będę polować na następną rozbiórkę
Spoko, nie umawiałyśmy się, ze to ma byc 15, wtedy tak wychodziło.
jesli Goldika rezygnuje, to jest 7 osób, czyli po 10,7 ml.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Przepraszam ze się nie odzywalam w sprawie topu! Nie zaglądam juz tak często tutaj. Po ile ml i za ile wychodzi? Obecnie średnio stoję z kasa dlatego jeżeli to nie problem to zrezygnuje jak kwota będzie za wysoka dla mnie
Goldika, ja wczesniej wkleiłam ten post z rozliczeniem, tylko przesyłka buteleczek niższa, ok 1 zł bedzie i cena topu niższa, podziel 139 na liczbę osób.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 17:49   #2961
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Obiło mi sie o uszy, żeby lakier się nie bąblował to trzeba lekko stuknąć dnem np o stół z otwartą buteleczką , mam nadzieję że każda zrozumiała bo jakoś dziś nie umiem przekazać swoich myśli
Zrobiłam dziś tak z kolorem Indigo z Semilaca i nie pomogło.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 17:54   #2962
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Tez tak zrobiłam 😉
a jaki kupiłaś? ja wzięłam z elite99, bo kupowałam też żele do zdobień i wzięłam przy okazji najtańszy jaki mieli i tak mam zamiar pokrywać go topem eco
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 18:26   #2963
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Nie robię sobie jak to pięknie napisałaś "jaj" Wystarczy trochę uprzejmości i milszy ton, a z pewnością się dogadamy.

Witam na wątku dziewczyny

A na top poczekam i przemyślę w tym czasie czy warto go tutaj zamawiać, tylko zapytalam
Jeśli wymagasz kultury od innych to najpierw powinnaś sama się nią wykazać,a nie z oburzeniem tupać nóżką o atencję.
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 18:35   #2964
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
a jaki kupiłaś? ja wzięłam z elite99, bo kupowałam też żele do zdobień i wzięłam przy okazji najtańszy jaki mieli i tak mam zamiar pokrywać go topem eco
Smarta z tej aukcji

http://s.aliexpress.com/6nUBfQv2
Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

Edytowane przez Madzeska75
Czas edycji: 2016-01-13 o 18:37
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 18:40   #2965
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
ahali123☠ sorki!! Nie wiem, jak to się stało. Mogę cię dopisać, wtedy będzie po ok 9 ml.
nic nie szkodzi, nie przypomniałam się w porę.
chętnie bym się przyłączyła, ale pozostałe dziewczyny chyba wolałyby po więcej wziąć,
a może się jeszcze ktoś chętny znajdzie i można by 2 buteleczki rozlać
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 18:54   #2966
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dobrze, może mój błąd. Jeżeli kogoś urazilam bardzo przepraszam.

Mam propozycję, może zobaczymy ile osób tak luźno narazie uda się uzbierać na drugą buteleczkę?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 18:59   #2967
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ty serio myslisz ze ktos ma ochote wejsc w uklad z laska ktora pojawia sie z nikad i jeszcze z paszcza skacze .... nooo sorry

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:06   #2968
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Teraz ty zachowujesz się nie fajnie. Ja za to że kogoś urazilam przeprosiłam, a ty mnie atakujesz. Czuje sie tak jak.by w tym wątku nie było dla mnie miejsca, bo ja chcę tylko dołączyć a teraz ty mnie atakujesz trochę niesłusznie. Pojawiła się z nikad.... a ty skąd się pojawiałas na początku?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:11   #2969
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny robicie kolejną telenowelę. Dajcie spokój to nie jest wątek do obrazania kogoś. Z pewnością ktoś będzie chętny, a jak macie 7 osób to uzbierajcie jeszcze 3 podzielcie się po 15 ml. Cena tak czy inaczej będzie korzystna. I proponuję założyć wątek wspólnych zakupów
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:14   #2970
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Bardzo ci dziękuję, ze chociaż ty na mnie nie nakrzyczalas, ale ja jednak zrezygnuje, nie będę nikogo zmuszac do ryzykownych układów.
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.