Potrzebuję paru informacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-13, 09:03   #1
lesny_stworek
Raczkowanie
 
Avatar lesny_stworek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 101

Potrzebuję paru informacji


Witam Was, drogie Wizażanki

Z góry przepraszam, jeśli taki wątek już był. Przejrzałam im sporo, jednak nadal nie mam odpowiedzi na moje pytania.

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem pójścia do wizażystki/wizażysty. Jednak nie po to, żeby mnie umalował na jakąś specjalną okazję, tylko żeby pokazał (nauczył) jak powinnam się malować na co dzień, jaki kolor włosów jest stworzony dla mnie, oraz żeby zrobił mi pasującą fryzurkę (u fryzjerów z jakimi miałam przyjemność obcować niestety wygląda to tak , że trzeba wytłumaczyć jak chce się być ściętym, a następnie i tak robią po swojemu W rezultacie mam dośc długie włosy który wiszą bezwładnie dając bardzo marny efekt). Chcę po prostu wydobyć z siebie to co ładne.

I teraz pytania:
1) Czy opłaca się w ogóle iść do takiej osoby? Czy da to zamierzony efekt? Są tu dziewczyny, które były i są zadowolone (lub nie są)?
2) Ile może (orientacyjnie) kosztować taka przyjemność?
3) Czy możecie mi polecić kogoś w Koszalinie lub Trójmieście?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
lesny_stworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:17   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Potrzebuję paru informacji

hmm..zależy na kogo trafisz.. niektóre wizażystki dobrze mogą doradzić inne źle. najlepiej szukać sprawdzonej wizażystki wypróbowanej wśród znajomych. Wizażystka raczej Cię nie uczesze tylko może podpowiedzieć Ci jaka fryzura korzystnie będzie wyglądała do kształtu twojej twarzy, jaki kolor włosów będzie odpowiedni. Co do nauki to powinna przeprowadzić analizę kolorystyczną i powiedzieć Ci jakim jesteś typem kolorystycznym a następnie jakiej tonacji kolorów powinnaś używać a wtedy mówi i objaśnia dlaczego takie kolory właśnie Tobie pasują. Jeśli chodzi o cenę to w zależności od ceny w Łodzi tak od500do1000zł..ale nie jestem pewna w 100%..ps. najlepiej jak byś miała jakąś orientacje w wizażu aby wizażystka Cię nie zmyliła albo kitu nie wcisnęła;P
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:34   #3
Skrzydlaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 127
Dot.: Potrzebuję paru informacji

ja również jestem zdania że to zalezy na kogo trafisz. Lepiej zapłacić więcej a być zadowolonym z efektu niż zaoszczedzić i żeby efekt był marny. Najlepiej idź do kogoś już sprawdzonego przez znajomą
Skrzydlaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 13:37   #4
medheriel
Przyczajenie
 
Avatar medheriel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Potrzebuję paru informacji

Lesny_stworku, jesli chcesz isc do Stylisty, to polecam Panią Aleksandrę Matuszak. Z tym, że za całodniową stylizację (w tym zakupy itd) bierze o ile dobrze pamiętam aż 1500 zł.

tu kilka wypadów z tą Panią:
http://www.eprestiz.pl/trojmiasto/2/...-1875/moda.htm
http://www.eprestiz.pl/trojmiasto/5/...etamorfoza.htm

A tu kontakt. Zadzwoń, pewnie dowiesz się więcej szczegółów. Osobiście nigdy nie korzystałam z jej usług, ale miałam z nią zajęcia, widziałam jak pracuje i mogę Ci ją swobodnie polecić
http://www.abcwizerunku.pl/
medheriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 15:29   #5
lesny_stworek
Raczkowanie
 
Avatar lesny_stworek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 101
Dot.: Potrzebuję paru informacji

dziekuje bardzo za wszystkie wypowiedzi, i za namiary
Do poleconej Pani na pewno się odezwę. Nieźle się nakręciłam na ten pomysł. Mam nadzieje ze metamorfoza bedzie udana. Jeśli tak - na pewno się pohwalę
lesny_stworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 14:03   #6
medheriel
Przyczajenie
 
Avatar medheriel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Potrzebuję paru informacji

No to czekamy na rezultaty Pozdrawiam serdecznie i cieszę się, że mogłam pomóc!
medheriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.