Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 10:32   #991
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
mi sie złamały wszyskie kurcze boli jak fix
ja tez mam krotkie ja na samym poczatku przed zapuszczaniem, jestem wsciekla jak nie wiem co....lamia sie rozdwajaja...juz mam dosc
zadzwonilam do kosmetyczki i chyba zrobie sobie zele bo nie moge patrzec na swoje pazury wrrrrr..
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:39   #992
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Będziesz miała jeszcze gorzej.
Żel bardzo niszczy płytke
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:45   #993
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

To ja chyba mam najgorzej, bo nie dość, że się porozdwajały i obgryzłam, to wczoraj sobie "zgoliłam" maszynką i mam rozcięte do połowy płytki Skleiłam Kropelką i muszę czekać, aż odrosną, a wyglądają obleśnie
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:55   #994
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

O Boże oO
Co ty na tych paznokciach miałaś?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 11:14   #995
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
O Boże oO
Co ty na tych paznokciach miałaś?
Wiesz co, miałam gołe paznokcie i trzymałam maszynkę za ostrza i nawet nie zauważyłam, jak rozcięłam sobie dwa paznokcie A teraz tą kropelkę spiłowałam i wygląda to trochę jak zrośnięte pozostałości żelu
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 11:23   #996
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

O kurde... No to nieźle
Ja robie teraz przerwe na 2 miesiące od lakierów, skończył mi sie zmywacz i teraz musiałam zedrzeć lakier nożykiem _-_
Są cienkie jak papier, zdarłam ten lakier razem z płytką
Jak sie połamią przez to, to sie pokroje na kawałki naprawde...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:02   #997
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
O kurde... No to nieźle
Ja robie teraz przerwe na 2 miesiące od lakierów, skończył mi sie zmywacz i teraz musiałam zedrzeć lakier nożykiem _-_
Są cienkie jak papier, zdarłam ten lakier razem z płytką
Jak sie połamią przez to, to sie pokroje na kawałki naprawde...
Wydaje mi się, że chyba lepiej użyć zmywacza. Dla mnie najlepszy jest Laura Conti różowy (w każdym Rossmannie jest), bo po jego użyciu paznokcie nie dość, że nie są wysuszone, to jeszcze autentycznie natłuszczone Muszę mu naskrobać recenzję w KWC, bo już 3 flachy zużyłam.
A teraz natłuszczaj paznokcie cały czas, to będzie dobrze. Możesz przed wyjściem z domu posmarować jedwabiem do włosów (w którymś wątku o tym pisałam). Trochę to ochroni paznokcie przed czynnikami zewnętrznymi i wysuszeniem.
No i najlepiej codziennie je odrobinkę spiłuj i wypoleruj brzegi, żeby się zadziorki nie robiły.
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 12:07   #998
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

No właśnie mi sie zmywacz skończył a wyjść na dwór to Boże... wichura straszna,okna nie można uchylić.
Wcieranie tranu pomoże? Mam troche tego, nie wiem skąd Mogłabym poświęcić kilka kapsułek jak i tak ciągle siedze w domu

Wiesz, nie wiem jak to określić- one są na bokach troche tak na skos, nie wiem jak mi sie one tak piłowały o.o więc na bokach piłować nie chce dopóki nie odrosną, narazie to ja je musze wzmocnić czymś, nie chce żeby mi sie połamały T_T
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2011-04-09 o 12:08
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 14:00   #999
baakusiowa
Przyczajenie
 
Avatar baakusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Omg .
To widzę ,że ja nie mam jeszcze takich najgorszych pazurków
No bo to już 3 lata od zakończeni obgryzania . I już się pazurki zdążyły wyleczyć Czekam teraz na was
__________________
Zapuszczam grzywkę

Jest : za nos , będzie za usta
Pazurki start :
Jest : 3mm będzie 7mm
baakusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 14:15   #1000
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
No właśnie mi sie zmywacz skończył a wyjść na dwór to Boże... wichura straszna,okna nie można uchylić.
Wcieranie tranu pomoże? Mam troche tego, nie wiem skąd Mogłabym poświęcić kilka kapsułek jak i tak ciągle siedze w domu

Wiesz, nie wiem jak to określić- one są na bokach troche tak na skos, nie wiem jak mi sie one tak piłowały o.o więc na bokach piłować nie chce dopóki nie odrosną, narazie to ja je musze wzmocnić czymś, nie chce żeby mi sie połamały T_T
Możesz spróbować, ale ostrzegam, że tran z kapsułki ponoć śmierdzi niemiłosiernie

Chyba rozumiem, o co Ci chodzi. To tam nie piłuj, co najwyżej troszkę wypoleruj.
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 14:18   #1001
baakusiowa
Przyczajenie
 
Avatar baakusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Możesz spróbować, ale ostrzegam, że tran z kapsułki ponoć śmierdzi niemiłosiernie

Chyba rozumiem, o co Ci chodzi. To tam nie piłuj, co najwyżej troszkę wypoleruj.
Zgadzam się . Tran z kapsułki. Fuuuj ! Śmierdzi jak nie wiem co . Wiem , bo musiałam jeść ! Feee !
__________________
Zapuszczam grzywkę

Jest : za nos , będzie za usta
Pazurki start :
Jest : 3mm będzie 7mm
baakusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 18:02   #1002
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Yy, jak ryba? Mi ten zapach nie przeszkadza, bakusiowa nie pisz postów typu "zgadzam się", jest to uznawane za spam.
Nie obrzydzaj sie tak, tran to tran, płyn z wątroby jakiejś ryby o.o Tran biore od tylu lat i już przywykłam do tego zapachu, nie unoś sie tak. Dla mnie nie ma tu nic dziwnego
Rozwartwił mi sie paznokieć i musiałam spiłować... ból, cierpnienie... eh...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:19   #1003
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja mam juz w miare dobre te panokcie ale kurcze mam 7 ładnych a 3 takie krótkie

strasznie mnie to denerwuje ehh...
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:32   #1004
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Ja mam juz w miare dobre te panokcie ale kurcze mam 7 ładnych a 3 takie krótkie

strasznie mnie to denerwuje ehh...
mam to samo - lewa ręka krótki serdeczny, prawa wskazujący i serdeczny....ale nie piłuję, bo jak spiłuję to zacznę obgryzać.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:59   #1005
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Wcieranie tranu wydaje mi się wersją dla odważnych :P zdecydowanie nie dla mnie, ale jeśli działa, chciałabym dowiedzieć się o efektach eh, też mam nie wszystkie paznokcie równej długości, ładniejszych szkoda mi piłować, te gorsze od czasu do czasu spiłuje, ale na szczęście nie ma zbyt dużej różnicy w mm, więc nie powinno się to rzucać w oczy... Ale przynajmniej są już mocniejsze i lepiej wyglądają niż choćby miesiąc temu
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:46   #1006
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez emilienne Pokaż wiadomość
Wcieranie tranu wydaje mi się wersją dla odważnych :P zdecydowanie nie dla mnie, ale jeśli działa, chciałabym dowiedzieć się o efektach eh, też mam nie wszystkie paznokcie równej długości, ładniejszych szkoda mi piłować, te gorsze od czasu do czasu spiłuje, ale na szczęście nie ma zbyt dużej różnicy w mm, więc nie powinno się to rzucać w oczy... Ale przynajmniej są już mocniejsze i lepiej wyglądają niż choćby miesiąc temu
To znaczy?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:56   #1007
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez emilienne Pokaż wiadomość
Wcieranie tranu wydaje mi się wersją dla odważnych :P zdecydowanie nie dla mnie, ale jeśli działa, chciałabym dowiedzieć się o efektach eh, też mam nie wszystkie paznokcie równej długości, ładniejszych szkoda mi piłować, te gorsze od czasu do czasu spiłuje, ale na szczęście nie ma zbyt dużej różnicy w mm, więc nie powinno się to rzucać w oczy... Ale przynajmniej są już mocniejsze i lepiej wyglądają niż choćby miesiąc temu
Moim zdaniem działa na pewno, bo w końcu to nie dość, że tłuszcz, to jeszcze kwasy omega, witaminki A i D.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
To znaczy?
Pewnie chodzi o ewentualny smrodek. Ja też bym się bała tego spróbować, bo czytałam na włosowym o doświadczeniach z tranem Taki płynny nigdy mi nie śmierdział jakoś wybitnie, ale ponoć z kapsułki jest gorszy.
Albo po prostu testowały to dziewczyny o bardziej wrażliwych nosach niż ja, a tak naprawdę te dwa rodzaje tranu pachną Ale i tak teraz nie wcinam, więc nie sprawdzę.
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 23:14   #1008
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Śmierdzi troche, ale wiem że chyba do 5 roku życia rozgniatałam te kapsułki żeby wąchać ten zapach dziecięcy umysł xD Może dlatego mnie to nie drażni
No przyczyn jest wiele
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2011-04-10 o 09:47
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 07:40   #1009
PartyzantK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Dziewczyny trzeba walczyć! Ja od Nowego Roku (to nie było postanowienie, samo jakoś wyszło tak) staram się mieć te pazurki ładne i póki co jeszcze się trzymają. Chociaż muszę znowu codziennie skrzyp&pokrzywę pić i jeść w tabletkach bo widzę, że się osłabiły jak przestałam.
PartyzantK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 09:44   #1010
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Właśnie oni tak robią- jak sie bierze to pomaga a jak sie przestaje brać to są efekty "uboczne" że tak powiem- łamiące sie paznokcie, rozdwajanie itd itd [nie straszę, mówię jakie są efekty po innych suplementach] i takie tableteczki są zazwyczaj cholernie drogie i mają z tego kase, że ciągle trzeba kupować...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:26   #1011
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

ja pomyczalam troche w oliwie z cytryna witamina a i olejkiem rycynowym....jest troszke lepiej, i wcieram herba studio.
postanowilam dac im jeszcze jedna szanse...zanim zaloze zele, bo tak szczerze to mi sie nie chce tylko po prostu nie moge na nie patrzec jak sa takie krotkie i porozdwajane i brzydkie i ....
poczekam do swiąt...jak sie nie naprawia to zele zaloze
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:17   #1012
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
ja pomyczalam troche w oliwie z cytryna witamina a i olejkiem rycynowym....jest troszke lepiej, i wcieram herba studio.
postanowilam dac im jeszcze jedna szanse...zanim zaloze zele, bo tak szczerze to mi sie nie chce tylko po prostu nie moge na nie patrzec jak sa takie krotkie i porozdwajane i brzydkie i ....
poczekam do swiąt...jak sie nie naprawia to zele zaloze


hmm.. Marcelina z tego co pamiętam miałaś bardzo ładne paznokcie. Ja miałam założone żele równy rok temu chodziłam do kosmetyczki na uzupełnienie ogólnie miałam paznokcie żelowe ok miesiąca i po zdjęciu ich na początku się ucieszyłam bo były super długie moje naturlane paznokcie ale jak papier zginały sie w każdą strone były tak jakby nasiaknięte woda okropne.. i po 2 dniach wszystkie mi się złamały i musiałam dbać o te paznokcie co mi zostały a były naprawde małe wiec juz sobie powiedzialam nigdy wiecej żeli.

To jest radość na te tygodnie co ma się je na paznokciach a po zdjeciu ich jest horror niestety.
Teraz też myslałam nad tymi żelami że założe i będę miała ładne długe paznokcie ale po 1. to jest drogi interes na założenie dobrych żeli trzeba dac ok 150-200 zł uzupełnienie kosztuje tyle co założenie praktycznie a uzupełniać trzeba mniej wiecej co 2 tyg. wiec na miesiąc wychodzi ok 400 zł. noo strasznie dużo

Więc Marcelina spróbuj odbudować swoje paznokcie napewno nie jest tak strasznie zle z nimi

Edytowane przez Kalunia94
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:20
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:35   #1013
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
hmm.. Marcelina z tego co pamiętam miałaś bardzo ładne paznokcie. Ja miałam założone żele równy rok temu chodziłam do kosmetyczki na uzupełnienie ogólnie miałam paznokcie żelowe ok miesiąca i po zdjęciu ich na początku się ucieszyłam bo były super długie moje naturlane paznokcie ale jak papier zginały sie w każdą strone były tak jakby nasiaknięte woda okropne.. i po 2 dniach wszystkie mi się złamały i musiałam dbać o te paznokcie co mi zostały a były naprawde małe wiec juz sobie powiedzialam nigdy wiecej żeli.

To jest radość na te tygodnie co ma się je na paznokciach a po zdjeciu ich jest horror niestety.
Teraz też myslałam nad tymi żelami że założe i będę miała ładne długe paznokcie ale po 1. to jest drogi interes na założenie dobrych żeli trzeba dac ok 150-200 zł uzupełnienie kosztuje tyle co założenie praktycznie a uzupełniać trzeba mniej wiecej co 2 tyg. wiec na miesiąc wychodzi ok 400 zł. noo strasznie dużo

Więc Marcelina spróbuj odbudować swoje paznokcie napewno nie jest tak strasznie zle z nimi
tak kulania mialam super paznokcie...
a zele zakladalam juz z milion razy, moja kosmetyczka jak sciaga zele to nie niszczy tak pazurkow wiec chyba sie zdecyduje. bede dzisiaj u niej to zapytam sie co moze zdzialac i co proponuje. a paznokcie tak sie rozdwajaja ze nie mam juz na nie sily...do polowy plytki wlasnie mi sie rozwarstwil i teraz mam taki uskok.
aha i wracajac do zeli to ja zawsze jak mialam je zalozone to smarowalam przy skorkach herba studio lub innymi preparatami , moze dlatego po sciagnieciu nie mialam tak zniszczonych...
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:04   #1014
szalonaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Chce miec wkoncu dlugie paznokcie! :(

Witajcie Dziewczyny mam problem,starszny problem .. Mam 16 lat i obgryzam paznokcie,juz bardzo długo,to jest jak nałóg ..
Chciałabym z tym wkoncu SKONCZYĆ! Niestety nic mi nie pomaga,ani zadne tipsy,ani zadne preparaty,lakiery o niedobrym smaku,kompletnie nic .
Zbliżaja sie wakacje i chciałabym je wkoncu zapuscic .
Co mam zrobic? POMOZCIE MI,RPOSZE!
szalonaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 11:04   #1015
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Chce miec wkoncu dlugie paznokcie! :(

nic tylko silna wola. Jesli bardzo chcesz mieć ładne paznkocje to musisz o to zawalczyc.to tak jak z rzuceniem papierosów, alkoholu czy przejściu na diete. Wszystko zalezy od ciebie. i my niewielne pomozemy. moze wątek zbiorczy o obgryzaniu cię zmotywuje? gdzies na forum pazurkowym go widziałam. Kup dobre odżywki żeby je wzmocnić i nie wkładaj ich do buzi
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 11:22   #1016
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Chce miec wkoncu dlugie paznokcie! :(

Ja polecam również poprzeglądać nasze inne wątki, napewno Ci coś pomoże Ja obgryzałam dosyć długo, do połowy opuszka nie miałam paznokci a teraz ciesze się zdrowymi paznokciami za opuszek
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 11:38   #1017
justyna_suw
Raczkowanie
 
Avatar justyna_suw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 30
Dot.: Chce miec wkoncu dlugie paznokcie! :(

a może miej przy sobie coś do gryzienia? moze dziwnie to brzmi hehe ale ja np przeskoczyłam z paznokci na długopisy(różnie to się kończyło):P po prostu jak mnie nachodziło na gryzienie paznokci to gryzłam co miałam pod ręką..linijki, ołówki, cokolwiek aby nie paznokcie..no i cóż, nie obgryzamgorzkie lakiery nie pomagają bo człowiek się szybko przyzwyczaja do tego smaku
justyna_suw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:44   #1018
szalonaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Chce miec wkoncu dlugie paznokcie! :(

nie wiem,naprawde dziewczyny co mam zrobic. Wydaje mi sie ze to rownież przez stres spowodowany w szkole musze sie jakos zmobilizowac i nie obgryzac,ale to bedzie trudne

szalonaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:53   #1019
justyna_suw
Raczkowanie
 
Avatar justyna_suw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 30
Dot.: Chce miec wkoncu dlugie paznokcie! :(

szalona a próbowałąs poprostu malowac paznokcie ciemnymi lakierami, lakierami z brokatem, wzorkami?? tzn we wzorki:P
Chodzi mi o to, że (z własnego doświadczenia) jak miałam np pomalowane na czerwono to ich nie gryzłamz prostej przyczyny, lakier zostawał na zębach..a wszkole zebów myc się nie da:p i się bałam, ze jak będę z kims rozmawiac albo się usmiechac to że coś tam będzie widac:p tak samo z brokatem..zostawałby na ustach, zębach itd..a gdybys zrobiła sobie ładny wzorek to zwyczajnie byłoby Ci szkoda własnej pracy i ładnie wyglądających paznokci
justyna_suw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 13:31   #1020
szalonaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Chce miec wkoncu dlugie paznokcie! :(

ale ja mam je takie krótkie ze nawet nie mam na czymz robic tych wzorków zreszta jak mam pomalowane to brzydko to wyglada,bo rzuca sie w oczy a one w dodatku takie krótkie
szalonaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.