Pytania i porady fryzjerskie - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-30, 10:29   #1741
545978f71844ac1beb11e57951e8867328da2f9e_60fc9b969b356
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: pielegnacja wlosow

Dziêkujê za radê. My¶la³am o 9% w³a¶nie tylko obawiam siê co z siwymi pewnie nie pokryje.
545978f71844ac1beb11e57951e8867328da2f9e_60fc9b969b356 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-04, 14:59   #1742
bogini6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 11
Talking Dot.: farbowanie

Cze¶æ, to mo¿e ja zaczne od poczatku z ciemnego br±zu robilam dekoloryzacje w³osy wysz³y rudawo z³ote, kupilam farbe alfaparf 11.21 i utleniacz 9% z Joanny po na³o¿eniu w³osy nic a nic sie nie zmieni³y.. zacze³am kombinowac zastanawiac sie nad farbami z loreal, olia dzis kupilam olia 10.1 bardzo jasny blond i j± na³o¿y³am ( g³upia ja my¶la³am ¿e po takiej farbie bede miala piekne blond wlosy ) a przeciez to oczywiste ¿e nie ma nawet takich szans no i w³osy lekko rozjasnily przy nasadzie ale doslownie ledwo to widac bo dalej jest jaki¶ z³oty dodaje zdjêcie bo ju¿ sama nie wiem jaki mam w tej chwili kolor strasznie siê upar³am na ten blond i mysla³am nad wella koleston by ju¿ nie kombinowac z alfaparf bo nic Mi to nie da³o.. polecicie jakies sprawdzone farby i co mam zrobic by ostatecznie ten blond uzyskaæ..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01948-1-1.jpg (81,7 KB, 17 za³adowañ)
bogini6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-04, 15:00   #1743
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Wella Koleston to mocna farba, wiêc my¶lê, ¿e lepiej by sobie poradzi³a. Spróbuj z 12.22 - je¶li chcesz mocniej rozja¶niæ w³osy, mo¿e na 12%?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-04, 15:19   #1744
bogini6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: pielegnacja wlosow

boje siê nak³adaæ 12% bo do najzdrowszych to Moje w³osy niestety ju¿ nie nale¿± po tym kombinowaniu a zalezy Mi na blondzie z poziomu 10/11
bogini6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-04, 15:37   #1745
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2 078
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez bogini6 Poka¿ wiadomo¶æ
boje siê nak³adaæ 12% bo do najzdrowszych to Moje w³osy niestety ju¿ nie nale¿± po tym kombinowaniu a zalezy Mi na blondzie z poziomu 10/11
Ciê¿ko mi stwierdziæ po tym zdjêciu które doda³a¶ jaki to poziom aktualnie ale na czyst±, ³adn± 10 czy 11 na razie bym nie liczy³a.
__________________

calliope86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-04, 20:01   #1746
MPdiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 7
Angry POMOCY-Ratujcie :(

Witam, mam do¶æ nietypowy problem ( a mo¿e typowy ). Mia³am w³osy blond (rozja¶nione), po czym po nieudanej wizycie u fryzjera moje w³osy by³y koszmarne, a mianowicie: przysz³am z nadziej± uzyskania ¶redniego br±zu, a na g³owie mia³am masakrê. Fryzjerka zrobi³a mi czarne ok. 5 cm odrosty (nie rozumiem dlaczego), a na ca³o¶ci wyszed³ zielono-szary br±z . Oczywi¶cie zauwa¿y³am to na drugi dzieñ. Wróci³am do salonu z "reklamacj±" wiêc zafarbowano ca³o¶æ na bardzo ciemny br±z, po kilku myciach czarny odrost zosta³, a reszta w³osów siê powoli zmywa. Moje pytanie: " Czy jest jaki¶ ratunek dla tych k³aków, aby pozbyæ siê tych ciemnych w³osów? Dodam, ¿e w³osy s± gêste, ale niestety zniszczone, a naturalny odrost, oczywi¶cie mysi, wiêc nie wiem jak siê za to wszystko zabraæ. Fryzjerów odwiedzi³am wielu, raczej podziêkujê ich "fachowo¶ci".
MPdiva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-05, 05:16   #1747
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie
 
Avatar InteligentnaBlondynka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: pielegnacja wlosow

MPdiva - mia³am tak± sam± historie. Z blondu poziom 10, chcia³am mieæ JASNY br±z. Oczywi¶cie u fryzjera. I wszystko identycznie jak u ciebie. W³osy du¿o ciemniejsze ni¿ chcia³am i zielona poswita. Ale rozjasniane w³osy ju¿ tak maj±, ¿e chwytaj± du¿o intensywniej te ciemne kolory. Pocieszenie jest takie, ¿e kolor siê szybko wyplukuje, blaknie, bo rozjasniony w³os jest "pusty" i nie trzyma pigmentu. Chocia¿ ja pofarbowalam jeszcze wtedy 2-3 razy tym brazem z domieszk± rudgo, ¿eby siê pozbyæ tej zieleni i ogólnie jako¶ wygl±daæ. A tak poza tym to za 9 msc (licz±c od pierwszego farbowania na braz), fryzjerka zrobi³a mi dekoloryzacje i by³am znów blondi jako¶ ¼le siê czu³am w ciemnych w³osach :p a ty mo¿e myj w³osy szamponem przecuwlupiezowym, który na pewno trochê wyplucze kolor
InteligentnaBlondynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 13:29   #1748
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Wybierz czerwonawy br±z o numeracji typu 6.5 lub 5.5. Zgasi zieleñ. Dobrze te¿ by³oby zrobiæ pigmentacje przed.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-05, 16:29   #1749
MPdiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: pielegnacja wlosow

InteligentnaBlondynka- myjê przeciw³upie¿owym, ale problem w tym, ¿e wszystko siê sp³ukuje oprócz tych odrastaj±cych czarnych odrostów. Tak¿e mam 3 kolory: swój ju¿ naturalny odrost, pofarbowane odrosty 5 cm (które siê nie sp³ukuj±) i sp³ukuj±ca siê reszta w³osów (br±zowych. Gdyby nie te czarne odrosty zrobione przez fryzjerkê to by³oby ok dobra³abym farbê, a nie chce farbowaæ na czarno, ¿eby w³osy by³y równe tym odrostom, bo w czarnych nie wygladam najlepiej
MPdiva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-05, 19:39   #1750
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez MPdiva Poka¿ wiadomo¶æ
InteligentnaBlondynka- myjê przeciw³upie¿owym, ale problem w tym, ¿e wszystko siê sp³ukuje oprócz tych odrastaj±cych czarnych odrostów. Tak¿e mam 3 kolory: swój ju¿ naturalny odrost, pofarbowane odrosty 5 cm (które siê nie sp³ukuj±) i sp³ukuj±ca siê reszta w³osów (br±zowych. Gdyby nie te czarne odrosty zrobione przez fryzjerkê to by³oby ok dobra³abym farbê, a nie chce farbowaæ na czarno, ¿eby w³osy by³y równe tym odrostom, bo w czarnych nie wygladam najlepiej
Mo¿e spróbuj dekoloryzacji tych czarnych czê¶ci?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-05, 20:02   #1751
MPdiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: pielegnacja wlosow

Do fryzjera boje siê znowu pój¶æ i szkoda mi kasy na ich eksperymenty. My¶la³am nad k±piel± rozja¶niaj±c± i po³o¿yæ jak±¶ farbê, ale nigdy tego nie robi³am. Polecacie mo¿e jakie¶ kosmetyki do tej k±pieli ? Dodaje fotkê moich w³osów naturalnych za czasów gimnazjum ( tylko od tamtej pory mia³am blond, pó¼niej czarny, nastêpie rudy, blond i znowu ciemny br±z i nie urywam, ¿e chcia³abym po tej k±pieli rozja¶niaj±cej wróciæ jako¶ do naturalnego)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Biwak 112.jpg (36,5 KB, 15 za³adowañ)
MPdiva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 23:50   #1752
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Je¶li fryzjerskie, oxydant obojêtnie jakiej marki, rozja¶niacze polecam Alfaparf i Vincent Ledier.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-06, 09:43   #1753
GeluSizna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 1
Niebiesko-zielone w³osy - proszê o pomoc :)

Witam wszystkie Forumowiczki
Postanowi³am napisaæ nowy w±tek, poniewa¿ nie znalaz³am na forum odpowiedzi na swój problem, a wydaje mi siê on trochê inny ni¿ poruszane dotychczas Mam prawie ca³e niebieskie w³osy, gdzieniegdzie zielony, którego chcia³abym siê pozbyæ. Mo¿e zacznê od pocz±tku..
Mój naturalny kolor to br±z, z którego nie jest ciê¿ko zej¶æ do blondu (u mnie wystarczy rozja¶niæ z wod± 6% i otrzymujê piêkny blond). Wszystko piêknie, ale... Zanim postanowi³am zafarbowaæ ca³e w³osy na niebiesko, to wcze¶niej mia³am pó³ g³owy niebieskiego, a drugie pó³ czarne.. i przez ten czarny zaczê³y siê schody :/ Przy rozja¶nianiu ca³ej g³owy z czarnego (który mia³am ju¿ na g³owie 2 miesi±ce) wyszed³ w¶ciek³y rudy. Z braku wiêkszej ilo¶ci rozja¶niacza po³o¿y³am niebieski toner, co oczywi¶cie da³o turkusow± zieleñ Po 3 miesi±cach musia³am odnowiæ kolor niebieski + rozja¶niæ zarosty, wiêc przy okazji zosta³y te¿ rozja¶nione niektóre pasma zielonego. Powiem szczerze, ¿e da³o to efekt, ale niestety nie wszêdzie i gdzieniegdzie ta zieleñ siê utrzymuje Szczególnie to widaæ gdy ten niebieski siê troszkê spierze.
St±d moje pytanie - czy jest jaki¶ ¶rodek, który skutecznie wyp³ukuje zieleñ? Kole¿anka poradzi³a mi na³o¿yæ na zielony p³ukankê z fioletowym pigmentem, bo podobno fiolet niweluje zieleñ. Tylko w³a¶nie taki tu problem - jak mam to zrobiæ, skoro zieleñ jest tylko w niektórych miejscach? Ogólnie obawiam siê równie¿, ¿e ta p³ukanka po 1 zniszczy³a by niebieski (nie wiem jak inaczej mia³abym j± na³o¿yæ jak nie na ca³e w³osy) po 2 nie zesz³aby tak ³atwo, przez co nie mog³abym uzyskaæ z powrotem mojego niebieskiego Ogólnie mogê jeszcze dodaæ, ¿e mam w domu fioletowy szampon, którego u¿ywam po rozja¶nianiu w³osów, by wyp³ukaæ brzydk± ¿ó³æ. Kole¿anka mówi³a, ¿e z jego pomoc± tak¿e mogê siê pozbyæ zieleni, ale ju¿ nie powiedzia³a jak konkretnie mia³abym go u¿yæ.. Mo¿e mog³abym zmieszaæ go z od¿ywk± i potrzymaæ to jaki¶ czas na g³owie? Jestem kompletnie pogubiona w tym temacie, dlatego postanowi³am napisaæ nowy w±tek. Mam nadziejê, ¿e przez to nikt siê na mnie nie zdenerwuje. Proszê o odpowiedzi lub (je¶li s± odpowiednie) linki do dobrych porad.
Z góry dziêkujê za wszelk± pomoc i pozdrawiam
GeluSizna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-06, 14:29   #1754
HeavenLeszno
Przyczajenie
 
Avatar HeavenLeszno
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Leszno
Wiadomo¶ci: 4
Question Trzy kolory na g³owie ! Help ! :(

cze¶æ mój naturalny kolor w³osów to czarny jednak niedawno mia³am zrobione ombre i wysz³y mi 3 kolory na w³osach :0 Pierwszy czarny, pó¼niej rudy/ciemny br±z i na koñcówkach ciemny br±z, wygl±dam jak szop pracz, moje pytanie to : czy je¶li na ca³± d³ugo¶æ w³osów na³o¿ê czarn± farbê to kolor bêdzie taki sam na górze jak i na dole ? czy mo¿e zdarzyæ siê ¿e koñcówki bêd± nadal ja¶niejsze ? Jak zrobiæ ¿eby kolor by³ taki sam na ca³ej d³ugo¶ci w³osów (nie staæ mnie na fryzjera ) ? Z góry dziêkujê za wszelk± pomoc :3
HeavenLeszno jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-06, 15:58   #1755
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Niebiesko-zielone w³osy - proszê o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez GeluSizna Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie Forumowiczki
Postanowi³am napisaæ nowy w±tek, poniewa¿ nie znalaz³am na forum odpowiedzi na swój problem, a wydaje mi siê on trochê inny ni¿ poruszane dotychczas Mam prawie ca³e niebieskie w³osy, gdzieniegdzie zielony, którego chcia³abym siê pozbyæ. Mo¿e zacznê od pocz±tku..
Mój naturalny kolor to br±z, z którego nie jest ciê¿ko zej¶æ do blondu (u mnie wystarczy rozja¶niæ z wod± 6% i otrzymujê piêkny blond). Wszystko piêknie, ale... Zanim postanowi³am zafarbowaæ ca³e w³osy na niebiesko, to wcze¶niej mia³am pó³ g³owy niebieskiego, a drugie pó³ czarne.. i przez ten czarny zaczê³y siê schody :/ Przy rozja¶nianiu ca³ej g³owy z czarnego (który mia³am ju¿ na g³owie 2 miesi±ce) wyszed³ w¶ciek³y rudy. Z braku wiêkszej ilo¶ci rozja¶niacza po³o¿y³am niebieski toner, co oczywi¶cie da³o turkusow± zieleñ Po 3 miesi±cach musia³am odnowiæ kolor niebieski + rozja¶niæ zarosty, wiêc przy okazji zosta³y te¿ rozja¶nione niektóre pasma zielonego. Powiem szczerze, ¿e da³o to efekt, ale niestety nie wszêdzie i gdzieniegdzie ta zieleñ siê utrzymuje Szczególnie to widaæ gdy ten niebieski siê troszkê spierze.
St±d moje pytanie - czy jest jaki¶ ¶rodek, który skutecznie wyp³ukuje zieleñ? Kole¿anka poradzi³a mi na³o¿yæ na zielony p³ukankê z fioletowym pigmentem, bo podobno fiolet niweluje zieleñ. Tylko w³a¶nie taki tu problem - jak mam to zrobiæ, skoro zieleñ jest tylko w niektórych miejscach? Ogólnie obawiam siê równie¿, ¿e ta p³ukanka po 1 zniszczy³a by niebieski (nie wiem jak inaczej mia³abym j± na³o¿yæ jak nie na ca³e w³osy) po 2 nie zesz³aby tak ³atwo, przez co nie mog³abym uzyskaæ z powrotem mojego niebieskiego Ogólnie mogê jeszcze dodaæ, ¿e mam w domu fioletowy szampon, którego u¿ywam po rozja¶nianiu w³osów, by wyp³ukaæ brzydk± ¿ó³æ. Kole¿anka mówi³a, ¿e z jego pomoc± tak¿e mogê siê pozbyæ zieleni, ale ju¿ nie powiedzia³a jak konkretnie mia³abym go u¿yæ.. Mo¿e mog³abym zmieszaæ go z od¿ywk± i potrzymaæ to jaki¶ czas na g³owie? Jestem kompletnie pogubiona w tym temacie, dlatego postanowi³am napisaæ nowy w±tek. Mam nadziejê, ¿e przez to nikt siê na mnie nie zdenerwuje. Proszê o odpowiedzi lub (je¶li s± odpowiednie) linki do dobrych porad.
Z góry dziêkujê za wszelk± pomoc i pozdrawiam
Kole¿anka ¼le radzi: zieleñ zbija siê czerwieni±, nie fioletem. I nie p³ukank±, nale¿y j± trzymaæ d³u¿ej na zielonych pasmach. mo¿esz nawet koncentratu pomidorowego spróbowaæ

Cytat:
Napisane przez HeavenLeszno Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ mój naturalny kolor w³osów to czarny jednak niedawno mia³am zrobione ombre i wysz³y mi 3 kolory na w³osach :0 Pierwszy czarny, pó¼niej rudy/ciemny br±z i na koñcówkach ciemny br±z, wygl±dam jak szop pracz, moje pytanie to : czy je¶li na ca³± d³ugo¶æ w³osów na³o¿ê czarn± farbê to kolor bêdzie taki sam na górze jak i na dole ? czy mo¿e zdarzyæ siê ¿e koñcówki bêd± nadal ja¶niejsze ? Jak zrobiæ ¿eby kolor by³ taki sam na ca³ej d³ugo¶ci w³osów (nie staæ mnie na fryzjera ) ? Z góry dziêkujê za wszelk± pomoc :3
Teoretycznie tak, bo czerñ jest wieczna, ale dla pewno¶ci zrobi³abym na najja¶niejsz± czê¶æ pigmentacjê.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-06, 19:25   #1756
Monika22997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 3
Unhappy fioletowe w³osy

Pomocy!
Dwa miesi±ce temu mia³am malowan± czê¶æ w³osów na fioletowo. By³ to fiolet wzmocniony czerni±. Kolor nie zszed³ przy myciach. Pare dni temu zdecydowa³am siê na dekoloryzacjê w salonie fryzjerskim, ale fiolet tylko sta³ siê ja¶niejszy i bardziej ró¿owy. Nie pu¶ci³! Nie wiem ju¿ co zrobiæ, ¿eby pozbyæ siê tego fioletu z g³owy! Mo¿e spróbowaæ u¿yæ rozja¶niacza? S³ysza³am, ¿e daje mocniejsze efekty ni¿ dekoloryzator, choæ bardziej niszczy w³osy. Jestem w stanie zrobiæ wszystko z tymi w³osami byleby siê pozbyæ tego fioletu!
Monika22997 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-06, 20:32   #1757
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Ja bym próbowa³a dzia³aæ z³otem, bo on neutralizuje fiolet (i odwrotnie).

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-08, 11:34   #1758
BeatryczeKefir
Raczkowanie
 
Avatar BeatryczeKefir
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Pzn - Konin
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: fioletowe w³osy

Mi na pozbycie siê niebieskiego pomóg³ rozja¶niacz, ale niszczy mocno w³osy
BeatryczeKefir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-09, 14:21   #1759
gtagta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 3
do-farbowanie w³osów

Witam serdecznie Po wielu przej¶ciach z w³osami ostatecznie uda³o mi siê wyhodowaæ odrost mniej wiêcej za uszy. Mo¿e a¿ tak bardzo to nie razi, ale mam wra¿enie jakby ka¿dy siê na to patrzy³, ¿e s± takie niezadbane. Naturalny swój kolor mam do¶æ ciemny blond, a czê¶æ w³osów farbowanych to taki mix blondów, który powsta³ po dekoloryzacjach etc. Mam bardzo gêste w³osy i z 2 miesi±ce temu by³am u fryzjera pozbyæ siê chocia¿ odrobiny tych brzydkich blond pozosta³o¶ci i nadaæ fryzurze lekko¶ci. W³osy mam ró¿nej d³ugo¶ci i s± takie przed ³opatki. Widaæ, ¿e te blond s± zniszczone, ale nie mogê ich ju¿ obci±æ bardziej. Czy mo¿na zrobiæ tak, ¿eby tylko pofarbowaæ te blond koñce na mniej wiêcej mój kolor odrostu? Jak mówi³am mam do¶æ ciemny blond, co kiedy¶ skusi³o mnie na farbowanie na ciemno... i tzw ' pazurki'? Czy taki zabieg mo¿e sprawiæ, ¿e te koñcówki w³osów mog± byæ odrobinê zdrowsze, albo chocia¿ tak wygl±daæ? Nie chcia³abym farbowaæ odrostu. Czy fryzjer chcia³by takie co¶ zrobiæ? Pozdrawiam serdecznie
gtagta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 17:56   #1760
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam pytanko. Zachcia³o mi siê rudo¶ci. Wiem, ¿e jeszcze niedawno pisa³am o platynie. Kobieta zmienn± jest Po wakacjach my¶lê nad zmian± koloru. Mam ju¿ wybran± farbê ale nie o tym chcia³am pisaæ. Obecnie i przez jeszcze jaki¶ czas bêdê farbowaæ ch³odnymi blondami. Niestety zrobi³am ma³y zapas i chcia³abym je jak najszybciej zu¿yæ. Co mam zrobiæ by nie uzyskaæ zielonych w³osów? Czy wystarczy po³o¿yæ naturê i pó¼niej zafarbowaæ docelowym kolorem? Mam krótkie w³osy wiêc pó³ tubki profesjonalnej farby mi wystarczy. Co w miarê taniego z natury by¶cie mi poleci³y?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-09, 19:20   #1761
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 286
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej
mam pytanie do Pañ z wyobra¼ni± albo tych, które zajmuj± siê farbowaniem blond w³osów w praktyce...
chcia³abym uzyskaæ bardziej naturalny efekt (nawet z ciemniejszymi "prze¶witami"mojego naturalnego koloru) przy farbowaniu odrostu na blond - czy nak³adanie na niego do¶æ cienkiej warstwy farby i oddzielanie trochê grubszych pasm w³osów od siebie ma sens? jak to widzicie?
bêdê wdziêczna za pomoc!
zuzaankaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-10, 10:08   #1762
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

ja farbuje wlosy na blond juz od 12 lat, wiec wiem na pewno ze pasemkami na pewno wyjdzie jasniej jak na raz na cala glowe. juz mialam roznie wlosy robione, i czy to farba czy rozjasniacz na oddzielonych pasmach zawsze jest jasniej, kolor na cale wlosy zawsze wyjdzie nie rowno, bo inna temperatura jest i wlosy sa jakby zbite w jedno i wtedy sama wiem ze dookola glowy jest jasniej a na srodku glowy ciemny rudy zawsze jest.
teraz zrobilam pasmeka,i odrost ladnie rozjasnilo, ale nie lubie tego koloru po rozjasniaczu, wlos wydaje sie pusty i suchy, moze nawet taki jest, chcialabym farbe polozyc na cale wlosy, ale moze lepiej je zapienic tylko? mam farbe goldwella 11n ale nie wiem czy moge ja uzyc, jaki oxydant uzyc do tego , ale farbe sklepowa - ale tez pytanie jaki kolor - moze casting? cos bez amoniaku? czy ktoras z Was nakladala farbe po rozjasnianu wlsosow pasmekami - rozjasniaczem???????????
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-10, 19:13   #1763
MPdiva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Z blondu na rudy raczej nie powinno byæ zieleni ja gdy z blondu farbowa³am na ciemny (ch³odny) br±z u fryzjera wyszed³ zielono-szaro br±zowy, ale przy dodatku czerwonego pigmentu zieleñ znika, a w rudym taki pigment ju¿ jest tak¿e wydaje mi siê, ¿e problemu nie bêdzie. Pamiêtaj, ¿e rudy trzeba czêsto "uzupe³niaæ", bo z blondu siê wyp³ukuje te¿ kiedy¶ z blondu na rudy przesz³am i niestety to w³osy niszczy. Pozdrawiam
MPdiva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-10, 19:58   #1764
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez MPdiva Poka¿ wiadomo¶æ
Z blondu na rudy raczej nie powinno byæ zieleni ja gdy z blondu farbowa³am na ciemny (ch³odny) br±z u fryzjera wyszed³ zielono-szaro br±zowy, ale przy dodatku czerwonego pigmentu zieleñ znika, a w rudym taki pigment ju¿ jest tak¿e wydaje mi siê, ¿e problemu nie bêdzie. Pamiêtaj, ¿e rudy trzeba czêsto "uzupe³niaæ", bo z blondu siê wyp³ukuje te¿ kiedy¶ z blondu na rudy przesz³am i niestety to w³osy niszczy. Pozdrawiam
Je¿eli to by³o do mnie to powiem Ci, ¿e obecnie k³adê na w³osy ch³odne blondy na poziomie 10. Zafarbowanie od razu na rudo lub nawet na z³oto bojê siê, ¿e spowoduje i¿ bêd± mia³y zielon± po¶wiatê, a o typowym glonie ju¿ nie wspomnê. Tak¿e chyba raczej nie zaryzykujê po³o¿enia od razu docelowego koloru. Chocia¿ raz zafarbujê je naturalnym blondem. Tak siê sk³ada, ¿e w³osy mam bardzo krótkie wiêc zniszczenia jakiego¶ tam nie bêdzie. Zreszt± podcinam je co 1.5 miesi±ca. Wiem, ¿e rudy do¶æ szybko siê wyp³ukuje, mia³am ju¿ wszystkie mo¿liwe kolory na g³owie nawet czarne Lubiê zmiany, a rudy na jesieñ bêdzie idealny. Ale my¶lê o takim bardzo jasnym. W¶ciek³a marchewka nie dla mnie.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-10, 21:25   #1765
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Cool Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

w³a¶nie to jest myl±ce, bo jedna fryzjerka mówi³a, ¿e popiele mog± wyjsc zielono na blondach, a druga, ¿e to natura wychodzi zielono, wiec ja juz nie wiem..
zg³upialam przez to forum, nawet nie mam pojecia jak± teraz farbe polo¿yc na moje rozjasnione rozjasniaczem wlosy! chcialabym ladna perle, opalenizujacy kolor, ale nie wiem czy jak kupie 10,21 to bedzie ok, bo wlosy mam po rozjasniaczu, wiec biale nie sa, ale jasne na pewno.. i na jaki czas wtedy farbe polozyc, bo na pewno nie na 40-50 min.. masakra
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-11, 09:52   #1766
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez MPdiva Poka¿ wiadomo¶æ
Z blondu na rudy raczej nie powinno byæ zieleni ja gdy z blondu farbowa³am na ciemny (ch³odny) br±z u fryzjera wyszed³ zielono-szaro br±zowy, ale przy dodatku czerwonego pigmentu zieleñ znika, a w rudym taki pigment ju¿ jest tak¿e wydaje mi siê, ¿e problemu nie bêdzie. Pamiêtaj, ¿e rudy trzeba czêsto "uzupe³niaæ", bo z blondu siê wyp³ukuje te¿ kiedy¶ z blondu na rudy przesz³am i niestety to w³osy niszczy. Pozdrawiam
Mo¿e byæ zieleñ przy z³ym dobraniu farby. Poza tym, ¿eby zapobiec p³ukaniu, starczy zrobiæ pigmentacje.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-11, 16:20   #1767
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A ja teraz z inne beczki. Posiadam w domu farbê Matrix. Wed³ug kodu na opakowaniu data produkcji to February 2012. Niby jest ju¿ przeterminowana bo minê³y 3 lata. Nigdy jej nie otwiera³am i by³a przechowywana w szafce. My¶licie, ¿e mog³abym jej jeszcze u¿yæ czy lepiej nie ryzykowaæ?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-11, 16:36   #1768
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

To trochê sporo po terminie, dlatego zdecydowanie zrobi³abym test na pasemku gdzie¶ pod spodem w³osów. Niby ¶wiat³o siê nie dosta³o i nie by³a otwierana, ale lepiej nie ryzykowaæ a¿ tak od razu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-11, 19:26   #1769
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
To trochê sporo po terminie, dlatego zdecydowanie zrobi³abym test na pasemku gdzie¶ pod spodem w³osów. Niby ¶wiat³o siê nie dosta³o i nie by³a otwierana, ale lepiej nie ryzykowaæ a¿ tak od razu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Data produkcji luty 2012. Nie jest nigdzie napisane ile jest wa¿na. Jedynie w dekalkulatorze widnieje informacja, ¿e 36 miesiêcy. Czyli po terminie nieca³e 4 miesi±ce. Nie dam rady zrobiæ testu bo mam bardzo krótkie w³osy i ty³ jest skrócony maszynk±. Farbê chcia³am dodaæ do innej by minimalnie tylko zmieniæ kolor.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-05-11, 19:27   #1770
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

A, data produkcji! Ja to czasem nie spojrzê w³a¶ciwie... Wobec tego, ja bym j± po³o¿y³a.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.