Perfumy męskie - pomoc, sugestia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 07:47   #1
arcio12321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2

Perfumy męskie - pomoc, sugestia.


Witam
Planuje zakup męskiego zapachu jednak mam problem z wyborem. Waham się między czterema:

- Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme
- Hugo Boss No.6 Bottled
- Paco Rabanne 1 Million
- Carolina Herrera 212 VIP MEN

Chciałbym żeby był to perfum zdecydowanie lubiany przez kobiety (dlatego to chyba pytanie głównie do kobiet; szukam czegoś czym kobieta byłaby zachwycona) oraz żeby był trwały i wyczuwalny. Jeśli ktoś mógłby doradzić, wskazać byłbym bardzo wdzięczny
Pozdrawiam
arcio12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 08:31   #2
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Perfumy męskie - pomoc, sugestia.

Cytat:
Napisane przez arcio12321 Pokaż wiadomość
Witam
Planuje zakup męskiego zapachu jednak mam problem z wyborem. Waham się między czterema:

- Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme
- Hugo Boss No.6 Bottled
- Paco Rabanne 1 Million
- Carolina Herrera 212 VIP MEN

Chciałbym żeby był to perfum zdecydowanie lubiany przez kobiety (dlatego to chyba pytanie głównie do kobiet; szukam czegoś czym kobieta byłaby zachwycona) oraz żeby był trwały i wyczuwalny. Jeśli ktoś mógłby doradzić, wskazać byłbym bardzo wdzięczny
Pozdrawiam
1 Million mnie jako kobietę odrzuca...Acqua Di Gio-klasyka, niektórzy twierdzą że oklepana i przez masowe podrabianie ma zszarganą opinię-ja mimo tego lubie je.Reszta też ok.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 09:25   #3
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy męskie - pomoc, sugestia.

Cytat:
Napisane przez arcio12321 Pokaż wiadomość
Witam
Planuje zakup męskiego zapachu jednak mam problem z wyborem. Waham się między czterema:

- Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme
- Hugo Boss No.6 Bottled
- Paco Rabanne 1 Million
- Carolina Herrera 212 VIP MEN

Chciałbym żeby był to perfum zdecydowanie lubiany przez kobiety (dlatego to chyba pytanie głównie do kobiet; szukam czegoś czym kobieta byłaby zachwycona) oraz żeby był trwały i wyczuwalny. Jeśli ktoś mógłby doradzić, wskazać byłbym bardzo wdzięczny
Pozdrawiam
Kupujesz dla siebie czy dla kobiety? Bedziesz sie perfumowac zapachem, ktory ci nie podchodzi, moze cie nawet draznic, ale ktory lubi kobieta? O moj boze Chlopie, badz mezczyzna, nie potrafisz sam zadecydowac jaki chcesz zapach? To co z innymi meskimi decyzjami?
Dobra, jestem kobieta i jesli mialbys DLA MNIE kupic zapach, zebym sama sie nim psikala to wybieram Acqua Di Gio. Swoja droga, jako malolata podkradalam je tacie

I jeszcze jedno: nie mow przy kobiecie "perfum", uzywaj formy "perfumy". Bedzie ci za to wdzieczna i zapunktujesz
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 14:27   #4
arcio12321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Perfumy męskie - pomoc, sugestia.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Kupujesz dla siebie czy dla kobiety? Bedziesz sie perfumowac zapachem, ktory ci nie podchodzi, moze cie nawet draznic, ale ktory lubi kobieta? O moj boze Chlopie, badz mezczyzna, nie potrafisz sam zadecydowac jaki chcesz zapach? To co z innymi meskimi decyzjami?
Dobra, jestem kobieta i jesli mialbys DLA MNIE kupic zapach, zebym sama sie nim psikala to wybieram Acqua Di Gio. Swoja droga, jako malolata podkradalam je tacie

I jeszcze jedno: nie mow przy kobiecie "perfum", uzywaj formy "perfumy". Bedzie ci za to wdzieczna i zapunktujesz
To nie jest tak, że kupie taki zapach, który mi kompletnie nie podchodzi i będzie mnie drażnił Bardziej chodzi o to, że byłem w perfumerii i spośród wszystkich zapachów z jakimi miałem styczność te 4 najbardziej mi się podobają dlatego proszę tutaj o opinie i rade i za to serdecznie Ci dziękuję

AAAnka Tobie również dziękuje za opinię i radę
arcio12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 16:33   #5
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy męskie - pomoc, sugestia.

Cytat:
Napisane przez arcio12321 Pokaż wiadomość
Witam
Planuje zakup męskiego zapachu jednak mam problem z wyborem. Waham się między czterema:

- Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme
- Hugo Boss No.6 Bottled
- Paco Rabanne 1 Million
- Carolina Herrera 212 VIP MEN

Chciałbym żeby był to perfum zdecydowanie lubiany przez kobiety (dlatego to chyba pytanie głównie do kobiet; szukam czegoś czym kobieta byłaby zachwycona) oraz żeby był trwały i wyczuwalny. Jeśli ktoś mógłby doradzić, wskazać byłbym bardzo wdzięczny
Pozdrawiam
Wybrałeś strasznie oklepane zapachy. Trzeba być ciut oryginalnym, a przynajmniej nie pachnieć jak pół miasta . Gdybym był kobietą mi byś w pamięć nie zapadł zapachowo, żadnego z nich nie lubię.
Ile razy byłeś w tej perfumerii, ile zapachów testowałeś i w jaki sposób?

Nie pytaj się na forum o takie rzeczy, bo ile głów tyle zdań. Masz dziewczynę? Jeśli tak, to zabierz ją i wybierzcie coś razem. A jeśli nie masz, to koleżankę, wymyśl coś, bo chyba masz konkretny "cel", któremu mają się podobać Twoje perfumy.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 12:07   #6
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Perfumy męskie - pomoc, sugestia.

ja też bym wolała poczuć coś innego , niż te oklepane zapachy
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 08:15   #7
FemmeBlonde
Raczkowanie
 
Avatar FemmeBlonde
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 194
Dot.: Perfumy męskie - pomoc, sugestia.

Witaj Arcio hmm..zdecydowanie Herrera 212 VIP MEN.Dlaczego? trwały,elegancki i ma to coś.A z tych niewymienionych przetestuj Gucci Guilty Intense Pour Homme może akurat ten
__________________
,,Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie''

E L. JAMES..................................

FemmeBlonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.