Opadające powieki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 12:19   #61
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Opadła mi powieka, co zrobić?

Idź do lekarza, najlepiej neurologa, możesz mieć uszkodzony nerw. Idź lepiej szybko, bo nerwy nie zawsze się regenerują, może Ci tak zostać.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:52   #62
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 300
GG do asthenia
Dot.: Opadła mi powieka, co zrobić?

a poza tym, nie ważne czy uprawnienia są czy nie, ile razy się powtarza, że od przebijania jest tylko i wyłącznie PIERCER i SALON PIERCINGU?
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:09   #63
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: Opadła mi powieka, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez asthenia Pokaż wiadomość
a poza tym, nie ważne czy uprawnienia są czy nie, ile razy się powtarza, że od przebijania jest tylko i wyłącznie PIERCER i SALON PIERCINGU?
dokladnie ale wkurza mnie takie gadanie bo chłopak jednak był u kosmetyczki i nic tu nie pomoże gadanie, że było iśc robić kolczyk w salonie piercingu. On raczej prosi o pomoc a nie po to żebyśmy mu "nawrzucały" że zrobił to w nieodpowiednim miejscu.

a wracając do tematu myśle, że sam żadnymi maściami nic nie wskórasz chyba, że masz opuchliznę ale tego nie napisałeś więc pozostaje Ci lekarz
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:27   #64
Rafik1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 24
Dot.: Opadła mi powieka, co zrobić?

ano, zrobilem to w salonie kosmetycznym , dlatego że znalem juz kilka osob, ktore sobie w nim zrobily kolczyka i niekoniecznie w brwi i nic zlego im sie nie stalo... a mi buu i opadla powieka, kolczyka juz nie mam opuchlizny tez no i w zasadzie to juz chyba jest all zagojone ... zastanawiam sie czy to moze byc przez to że np brew mi sie delkiatnie podniosla[co zauwazylem] (moze kolczyk w tym miejscu podciagal ją do góry(gdy byl) i dlatego po jego zdjeciu brew nie chce sie "odzwyczaic"... bo wydaje mi suie ze druga jest deliktanie na nizszym poziomie przez co powieka trzyma sie przy oku... hmm, ale jestescie pewne ze musze sie udac do neurologa ? bo ja jestem kompletnie zielony do jakiego lekarza powinienem pojsc w tej sytuacji... co do kosmetyczki to przebijala mi tez w innym miejscu i all jest good... ale ta brew to masakra...

~~ Candy dzieki za wyrozumialosc ^
Rafik1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:45   #65
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Opadła mi powieka, co zrobić?

Nie za bardzo mogę sobie wyobrazić technicznie rzecz biorąc jak kolczyk mógł podnieść brew... Co do lekarza, neurolog powie Ci czy to wina uszkodzonego nerwu czy nie, jeśli tak to z tego co się orientuję za wiele zrobić się nie da bo nerwy przecież się nie regenerują. Jeśli się okaże że to nie problem neurologiczny, to poszłabym do dobrego dermatologa może on coś zaradzi. Ale chociaż masz nauczkę i może kolejnego kolczyka zrobisz u piercera
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:49   #66
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Opadła mi powieka, co zrobić?

Samo sie nie "naprawi", musisz iść do lekarza. Jeżeli to jest to co myśle-zapalenie fragmentu nerwu trójdzielnego to pomogą Ci naświetlania lampą Solux. Miałam coś o tym w szkole ale pewna nie jestem czy to to.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:50   #67
20071990
Raczkowanie
 
Avatar 20071990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 84
Dot.: opadające powieki

mam pytanie czy te masci i masaze pomoga na tw powieki?
20071990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 11:40   #68
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Opadające powieki

no własnie jak zaradzić tym nieszczęsnym powiekom, tak, żeby nie operować ich chirurgicznie?
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:07   #69
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez Sophe Pokaż wiadomość
no własnie jak zaradzić tym nieszczęsnym powiekom, tak, żeby nie operować ich chirurgicznie?
Wszystko można przeczytać w poprzednich postach
Polecam najpierw się przebadać, czy przypadkiem nasz organizm nie szwankuje. Jak mówię - ja miałam badane najpierw nerki, a później jeszcze test alergologiczny.
Dla mnie najlepszy okazał się masaż limfatyczny twarzy. Od tamtego czasu nie byłam u masażystki ani razu i wszystko gra. Czasami tylko powieki są lekko nabrzmiałe, ale to sama sobie wymasuję wieczorem i rano jest wszystko ok
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:22   #70
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Opadające powieki

tak, już wszystko wiem, dzięki temu forum, dziękuję
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:32   #71
truflogon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Opadające powieki

Powiem tak: właśnie rozmawiałam z mamą i zapytałam się jej od kiedy zauważyła opadające powieki u mnie. Powiedziała, że od około 7-go roku życia. Przeczytałam różne fora, artykuły itp. dotyczące opadania powiek. Nie jest to choroba nerek, taczycy ani niczego takiego - najprawdopodobniej uwarunkowania genetyczne. Czy w takim razie masaż limfatyczny twarzy coś pomoże? Nie jestem pełnoletnia, więc zabiegi typu blepharoplastyka czyli operacja powiek odpadają. Zauważyłam, że wiele koleżanek z klasy ma podobny problem, ale ja chcę to zmienić. Proszę o pomoc, PILNE!
truflogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 19:04   #72
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez truflogon Pokaż wiadomość
Powiem tak: właśnie rozmawiałam z mamą i zapytałam się jej od kiedy zauważyła opadające powieki u mnie. Powiedziała, że od około 7-go roku życia. Przeczytałam różne fora, artykuły itp. dotyczące opadania powiek. Nie jest to choroba nerek, taczycy ani niczego takiego - najprawdopodobniej uwarunkowania genetyczne. Czy w takim razie masaż limfatyczny twarzy coś pomoże? Nie jestem pełnoletnia, więc zabiegi typu blepharoplastyka czyli operacja powiek odpadają. Zauważyłam, że wiele koleżanek z klasy ma podobny problem, ale ja chcę to zmienić. Proszę o pomoc, PILNE!

ej no uwierz mi to nie jest aż taka tragedia jak przestaniesz się skupiac na oczkach
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 23:05   #73
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez truflogon Pokaż wiadomość
Powiem tak: właśnie rozmawiałam z mamą i zapytałam się jej od kiedy zauważyła opadające powieki u mnie. Powiedziała, że od około 7-go roku życia. Przeczytałam różne fora, artykuły itp. dotyczące opadania powiek. Nie jest to choroba nerek, taczycy ani niczego takiego - najprawdopodobniej uwarunkowania genetyczne. Czy w takim razie masaż limfatyczny twarzy coś pomoże? Nie jestem pełnoletnia, więc zabiegi typu blepharoplastyka czyli operacja powiek odpadają. Zauważyłam, że wiele koleżanek z klasy ma podobny problem, ale ja chcę to zmienić. Proszę o pomoc, PILNE!
Spróbuj,nic Ci nie zaszkodzi.Ja byłam na 4 takich masażach,niestety bez efektu. Słyszałam o falach radiowych,które na 100% pomoga jak zapewniały panie w gabinecie,ale sa drogie.

Cytat:
Napisane przez Sophe Pokaż wiadomość
ej no uwierz mi to nie jest aż taka tragedia jak przestaniesz się skupiac na oczkach
W sumie jak większość problemów na tym forum,ale skoro można znaleźć pomoc,to czemu nie skorzystać?
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:36   #74
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Opadające powieki

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Spróbuj,nic Ci nie zaszkodzi.Ja byłam na 4 takich masażach,niestety bez efektu. Słyszałam o falach radiowych,które na 100% pomoga jak zapewniały panie w gabinecie,ale sa drogie.


W sumie jak większość problemów na tym forum,ale skoro można znaleźć pomoc,to czemu nie skorzystać?

no to wrzucam pomysł na opadające powieki jak malowac
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:14   #75
RoXi2611
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 63
GG do RoXi2611
Dot.: opadające powieki

ja mam dopiero zaczęte 18 lat i też z dnia na dzień opadła mi powieka, co gorsza to widać.

Byłam na 2 wizytach u okulisty, który zmierzył mi ciśnienie w gałce ocznej, sprawdził czy nie mam wytrzeszczu oka, ogólnie zbadał siatkówkę. Dał mi skierowanie do neurologa. Tylko problem w tym że masakrycznie trzeba długo czekać. Jutro idę do prywatnego.

Powiem tak - nie warto iść do okulisty jeśli to oko tylko opada, najlepiej iść do internisty i to samo zrobi czyli skieruje do neurologa

Szczerze to myślę że leczyć się w Polsce u publicznych lekarzy to masakra, zapewniam was że w takim wypadku poczekacie na rezultaty w leczeniu oka ok roku, albo ok roku na sam zabieg
RoXi2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:00   #76
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Opadająca powieka ;/

Tak jak w temacie, mam ten problem ale jakiś dziwny ... Powieka opada najczęściej gdy wstane rano, w południe czasami jest niezauważalne to, z bliska prawie w ogóle nie widać różnicy ale jak się odsunę z 3-4 m od lustra to już widać ; / Na dodatek gdy zamkne powieke to robi mi sie taki 'fałd' jakbym miał za dużo skóry albo ta skóra mi obwisła nie wiem ocb. Ostatnio przeglądałem zdjęcia sprzed 4 lat, i tego problemu nie miałem ... Wie ktoś jaka może być tego przyczyna? Może da się to jakimiś maściami 'zamalować'? Jestem chłopakiem i troche sie wstydze iśc z tymi powiekami do kosmetyczki, bo powiedzą że panikuje jeszcze ;s ale w ostateczności bym poszedł bo to troche śmiesznie wygląda i irytuje ... zwłaszcza jak sie komuś w oczy patrzy :S Czekam na wasze propozycje, tylko błagam żadnych zabiegów po 5 tyś zł ;/

PS. Ta opadająca powieka przy lewym oku sprawia wrażenie jakby mi sie kleiła ze skórą, często musze pocierać oczy bo mam wrażenie że sie jakoś klei ;s

Edytowane przez Przemq20
Czas edycji: 2011-04-18 o 10:03
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:08   #77
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Opadająca powieka ;/

Powieki opadaja jak sie czlowiek starzeje. popatrz na zdjecia mamy jakie miala piekna oczy za mlodu, a jak wyglada teraz. Piszesz ze to tylko na jednym oku to moze byc spowodowane zlym spaniem. ja mam wiecej zmarszczek pod prawym okiem, bo czesto jak sie ukladalam na poduszce to jakos tak ze sie skora marszczyka, zagniatala i po latach sie to utrwalilo, a lewa strona jest gladka. Powieki tez opserwuje juz lekko opadaja. Klasyczny porces starzenia.
na to nic nie pomoze jak operacja plastyczna
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:44   #78
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Opadająca powieka ;/

Kobieto, mam 16 lat i ty mi mówisz, że ja sie starzeje? No to dziękuje bardzo ;s Operacja plastyczna? 3 - 7 tysięcy ? Suchar ... : ( Żadne kremy 'ujędrniające' by nie pomogły?
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:43   #79
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Opadająca powieka ;/

Cytat:
Napisane przez Przemq20 Pokaż wiadomość
Kobieto, mam 16 lat i ty mi mówisz, że ja sie starzeje? No to dziękuje bardzo ;s Operacja plastyczna? 3 - 7 tysięcy ? Suchar ... : ( Żadne kremy 'ujędrniające' by nie pomogły?
Od urodzenia sie starzejemy ;o)
Jesli uwazasz to za problem to idz do lekarza.
Kremy to dla mnie to pic na wode.
aaa jeszcze mi sie przypomnialo, ale moze to jednak ciebie nie dotyczyc. Moja przszywana siostra majac 17 lat zima dostala paralizu polowy twarzy. Wogole tego nie czula. Bylo -30 stopni i ona chodzila bez czapki, ogolem porozpinana jak to czesto u nastolatek bywa. W szkole jej kolezanki zwrocily uwage ze sie polgebkiem smieje, a jak po szkole wrocila do domu to moja mama zauwazyla ze i oko jej opadlo, ogolem cala polowa twarzy nie reagowala na mimike i nie miala tez czucia, mozna ja bylo walic po twarzy i ona nie czula.
U ciebie to tylko oko, ale moze to cos w ten desen, bez lekarza sie nie obejdzie zeby wykluczyc zjawisko chorobowe.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 13:05   #80
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Opadająca powieka ;/

Wiem że człowiek sie starzeje od urodzenia ale bez przesady, żebym w wieku 16 lat wyglądał jakbym 40 miał skończyć ; /

Ja żadnego poparzenia nie miałem, nigdy. Jednak myśle że coś źle zrobiłem, co przez 4 lata mogło się zmienić z tą powięką ? Sama sobie opadła czy może ja czymś zawiniłem? przeważnie śpie na brzuchu =D

A te różne ćwiczenia na rozciąganie? Warto by było ich spróbować?
No i w ostateczności ile kosztuje ta operacja plastyczna? ; /

Dzięki wszystkim za info, jeszcze jakieś inne, POZYTYWNE mile widziane.

Dziękuje
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:12   #81
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Opadająca powieka ;/

Przede wszystkim najpierw iść do lekarza.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:23   #82
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Opadająca powieka ;/

Tylko jakiego? Troche wstyd jest mi iść gdziekolwiek ...
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:47   #83
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Opadająca powieka ;/

A co to za wstyd? Do okulisty najlepiej.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:04   #84
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Opadająca powieka ;/

Okulista? I to jest to, że zamiast z czymś poważnym to z powieką do okulisty no hmm ... W sumie to jest dla mnie dość poważne =s
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:19   #85
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Opadająca powieka ;/

Opadająca powieka,to po prostu defekt,który można naprawić jedynie zabiegiem chirurgicznym podciągając skórę.Żadne maści,kremy,ani inne tu nie pomogą niestety Wcale nie musi być związany ze starzeniem.Więc albo zaakceptujesz siebie z opadającą powieką,albo...Pozdrawiam .
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:29   #86
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Opadająca powieka ;/

A ile taki zabieg?
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 17:06   #87
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Opadająca powieka ;/

Cytat:
Napisane przez kotu4 Pokaż wiadomość
Opadająca powieka,to po prostu defekt,który można naprawić jedynie zabiegiem chirurgicznym podciągając skórę.
Ale może być związany z jakimś schorzeniem neurologicznym, a to powinien wyjaśnić lekarz. Potem można się brać za korektę chirurgiczną.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 20:56   #88
Przemq20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Opadająca powieka ;/

Eh jestem załamany, czytałem dużo o tej powiece i powiem że chyba skocze z wieżowca... Czytałem i doczytałem, że jedną z przyczyn może być nadczynność tarczycy, na skutek czego OPADA POWIEKA, WIDZI SIE PODWÓJNIE ( ja właśnie widze podwójnie, gdy stoje przed lustrem i sie bliżej przyjże to widzę palce podwójnie, zęby ale tylko od tego lustra ) Myśle że powinienem iść do okulisty ( tak w ogóle to mam tam jakąś wade wzroku ) a dawno nie byłem i nie wiem czy sie pogarsza czy nie ; / Na dodatek gdyby to była tarczyca, może rozwinąć raka ( ) zajeeeee ..... Ale gdyby to nie było nic z tych rzeczy ( trzeba być optymistą : ) to doczytałem się czegoś takiego https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=480431 i przeczytajcie sobie odpowiedź, teraz zgłupiałem, czy od NFZ są refundowane tylko wtedy gdy grozi to zdrowiu, czy również jako defekt ? No raczej w tamtej odpowiedzi koleś sie pomylił ... a już byłem taki szczęśliwy : (
Przemq20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:14   #89
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Opadająca powieka ;/

Cytat:
Napisane przez Przemq20 Pokaż wiadomość
Eh jestem załamany, czytałem dużo o tej powiece i powiem że chyba skocze z wieżowca... Czytałem i doczytałem, że jedną z przyczyn może być nadczynność tarczycy, na skutek czego OPADA POWIEKA, WIDZI SIE PODWÓJNIE ( ja właśnie widze podwójnie, gdy stoje przed lustrem i sie bliżej przyjże to widzę palce podwójnie, zęby ale tylko od tego lustra ) Myśle że powinienem iść do okulisty ( tak w ogóle to mam tam jakąś wade wzroku ) a dawno nie byłem i nie wiem czy sie pogarsza czy nie ; / Na dodatek gdyby to była tarczyca, może rozwinąć raka ( ) zajeeeee ..... Ale gdyby to nie było nic z tych rzeczy ( trzeba być optymistą : ) to doczytałem się czegoś takiego https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=480431 i przeczytajcie sobie odpowiedź, teraz zgłupiałem, czy od NFZ są refundowane tylko wtedy gdy grozi to zdrowiu, czy również jako defekt ? No raczej w tamtej odpowiedzi koleś sie pomylił ... a już byłem taki szczęśliwy : (

Zamiast samemu stawiac sobie diagnoze lepiej wybrac sie do lekarza
Szperajac w internecie mozna sobie wkrecic kazda chorobe
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 13:26   #90
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Opadająca powieka ;/

Cytat:
Napisane przez Przemq20 Pokaż wiadomość
Na dodatek gdyby to była tarczyca, może rozwinąć raka
Od samej nadczynności tarczycy się raka nie dostaje.. jak buczaka już pisała, zamiast sobie szukać chorób w necie najlepiej udać się do lekarza.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-15 13:45:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.