Podkład do skóry mieszanej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 21:49   #1
Carolinnne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9

Podkład do skóry mieszanej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami.


Witam. Mam ogromny problem. Zamierzam kupić podkład i nie wiem na jaki się zdecydować. Moja skóra jest raczej "chropowata", to znaczy mam dużo małych, ledwo widocznych zaskórników, czasem zdarzają się krosty. Ponadto pory są bardzo widoczne, rozszerzone. Do tej pory stosowałam Maybelline Dream Matte Mousse i nie powiem, żebym była zadowolona. Na początku wszystko wyglądało dobrze (może poza drobną "maską" na twarzy ), ale po 2-3 godzinach skóra strasznie się błyszczała, lepiła, wystarczyło dotknąć palcem i wszystko "zjeżdżało" z twarzy. Skórki - strasznie widoczne. Kiedy chciałam zmatowić pudrem, twarz wyglądała jak z horroru i wydawała się jeszcze bardziej chropowata. Zastanawiałam się więc nad zakupem czegoś innego, np. Maybelline Stay 24h lub Dream Satin Liquid, ale opinie na ich temat są tak różne, że już nie wiem co mam myśleć. Zależy mi na podkładzie, który będzie w miarę się trzymał, krył niedoskonałości, nie tworzył maski i sprawiał wrażenie wygładzonej skóry. Może mogłybyście mi coś polecić? Z góry dziękuję za pomoc.
Carolinnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:16   #2
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Podkład do skóry mieszanej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami.

Cytat:
Napisane przez Carolinnne Pokaż wiadomość
Witam. Mam ogromny problem. Zamierzam kupić podkład i nie wiem na jaki się zdecydować. Moja skóra jest raczej "chropowata", to znaczy mam dużo małych, ledwo widocznych zaskórników, czasem zdarzają się krosty. Ponadto pory są bardzo widoczne, rozszerzone. Do tej pory stosowałam Maybelline Dream Matte Mousse i nie powiem, żebym była zadowolona. Na początku wszystko wyglądało dobrze (może poza drobną "maską" na twarzy ), ale po 2-3 godzinach skóra strasznie się błyszczała, lepiła, wystarczyło dotknąć palcem i wszystko "zjeżdżało" z twarzy. Skórki - strasznie widoczne. Kiedy chciałam zmatowić pudrem, twarz wyglądała jak z horroru i wydawała się jeszcze bardziej chropowata. Zastanawiałam się więc nad zakupem czegoś innego, np. Maybelline Stay 24h lub Dream Satin Liquid, ale opinie na ich temat są tak różne, że już nie wiem co mam myśleć. Zależy mi na podkładzie, który będzie w miarę się trzymał, krył niedoskonałości, nie tworzył maski i sprawiał wrażenie wygładzonej skóry. Może mogłybyście mi coś polecić? Z góry dziękuję za pomoc.

Na KWC warto zajrzeć

Jaki przedział cenowy?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:23   #3
Carolinnne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Podkład do skóry mieszanej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami.

Mniej-więcej do 40 zł.
Carolinnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:02   #4
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Podkład do skóry mieszanej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami.

True Match L'oreala powinien dać radę. Albo jakikolwiek rozświetlający. Pytanie - pudrujesz podkład od razu po aplikacji ?

Ale tak na prawdę to poleciłabym Ci azjatyckie oryginalne kremy bb - na allegro w okolicach 40 złotych pojawia się czasem, seria herbaciana - jest lekka, kryje i ,jak wiekszość bb optycznie wygładza. Fakt, że przy problematycznej cerze trzeba dwa razy bardzie się starac przy demakijażu, ale efekt jest wart.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 23:03   #5
Carolinnne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Podkład do skóry mieszanej, trądzikowej, z rozszerzonymi porami.

Dziękuję za pomoc.
Carolinnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.