Idealne oczyszczanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 14:53   #1
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365

Idealne oczyszczanie


Witajcie

Wizażanki, mam następujący problem: od jakiegoś czasu na mojej skórze pojawiają się krostki. Nie są one bolesne, ani duże. Mam skórę suchą. Nie wiem czy to na okres pojawiają się takie wypryski? Co polecacie na skórę suchą, by dobrze ją oczyścić? Zwyczajny peeling z drogerii czy może dermokosmetyk?

Pomożecie?
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 07:53   #2
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Idealne oczyszczanie

moze to jakies uczulenie? chyba lepiej bedzie przejsc sie do dermatologa. jesli uzyjesz zbyt mocnego peelingu to mozesz tym pogorszyc stan krostek. pewnie najlepsza bylaby jakas lekka masc dermatologiczna a czy do tej pory zauwazylas, ze masz wiecej wypryskow podczas okresu? jesli zdecydujesz sie na wizyte u dermatologa i na stosowanie masci, ona moze troche cie wysuszac... a z racji tego, ze masz juz sucha skore to zainwestuj w dobry nawilzacz lub rob od czasu do czasu maseczki np. z alg- ladnie nawilzaja pozdrawiam
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 09:49   #3
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Idealne oczyszczanie

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
moze to jakies uczulenie? chyba lepiej bedzie przejsc sie do dermatologa. jesli uzyjesz zbyt mocnego peelingu to mozesz tym pogorszyc stan krostek. pewnie najlepsza bylaby jakas lekka masc dermatologiczna a czy do tej pory zauwazylas, ze masz wiecej wypryskow podczas okresu? jesli zdecydujesz sie na wizyte u dermatologa i na stosowanie masci, ona moze troche cie wysuszac... a z racji tego, ze masz juz sucha skore to zainwestuj w dobry nawilzacz lub rob od czasu do czasu maseczki np. z alg- ladnie nawilzaja pozdrawiam
Dzięki za rady. Od czasu napisania tego tematu krostki zniknęły trochę. Myślę, że to na okres, ale na wszelki wypadek wybiorę się do dermatologa.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 21:59   #4
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Idealne oczyszczanie

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Witajcie

Wizażanki, mam następujący problem: od jakiegoś czasu na mojej skórze pojawiają się krostki. Nie są one bolesne, ani duże. Mam skórę suchą. Nie wiem czy to na okres pojawiają się takie wypryski? Co polecacie na skórę suchą, by dobrze ją oczyścić? Zwyczajny peeling z drogerii czy może dermokosmetyk?

Pomożecie?
A może po prostu zjadłaś ostatnio więcej czegoś niezdrowego, jakieś chipsy, coś z czekoladą, fast fooda? Albo coś na co masz nietolerancję pokarmową. Po czymś takim też jak najbardziej potrafi wysypać, zwłaszcza, jeśli wcześniej nie miałaś z tym problemu, czyli Twoja pielęgnacja cery była ok.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-05 22:59:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.