Wypadanie w³osów=³ysienie - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-08-19, 08:59   #1
ada9122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 156

Wypadanie w³osów=³ysienie


Hej!
Moim problemem od ponad pó³ roku jest wypadanie w³osów. Brzmi to banalnie i pewnie sobie pomy¶licie " a tutaj to ka¿da przychodzi z takim problemem do forum, a nie do lekarza". Tak to prawda mo¿e i tak jest ale moje w³osy ju¿ s± w takim stanie, ¿e chce mi siê p³akaæ. Prawie rok temu by³am u trychologa w super drogiej klinice w Warszawie gdzie za kosmetyki sprowadzane prosto z Hiszpanii zap³aci³am 400z³. Ogólne do¶wiadczenie z takiej wizyty mam nijakie. Pani co prawdzie mi³a zaprowadzi³a mnie do ma³ej klitki gdzie przeprowadzi³a ze mn± wywiad (pytania typu czy bada³a Pani tarczycê, jak siê Pani od¿ywia itd)nastêpnie po je¿d¿eniu kamerk± po skórze g³owy stwierdzi³a, ¿e moja skóra g³owy jest bardzo zaczopowania przez ³ój i powinnam stosowaæ w³a¶nie ich kosmetyki bo nic innego mi nie pomo¿e. Hmm fakt faktem kupi³am te kosmetyki efekty jakie¶ tam by³y, a po skoñczeniu kosmetyków znowu mia³am p³aciæ 400z³! Nie by³o mnie staæ na taki wydatek co 3mies tyle kasy! Umówi³am siê na wizytê do Pani dermatolog przeprowadzi³a ogólny wywiad opowiedzia³am jej o swoich do¶wiadczeniach, a ona nawet nie zerknê³a na moj± skórê g³owy przepisa³a loxon2% , PHYSIOGEL co ma mi pomóc. Po 5mies. trochê tych w³osków odros³o stosowa³am tak jak producent radzi w ulotce. Efekt mam ³ysego placka na ¶rodku g³owy w±sy pod nosem i ju¿ nie wiem co mam robiæ. Nie ufam lekarzom w Warszawie bo wydajê du¿o pieniêdzy a mój problem jest i to bardzo du¿y. Aktualnie biorê revalid , szampon Montibello treat naturtech,maskê oczyszczaj±c± clarity mask z artego i czarn± maskê z kosmetyków z syberii. Po mies widzê du¿o ma³ych w³osków ale i te ju¿ wypadaj±. Znacie mo¿e jakiego¶ dobrego dermatologa na Ursynowie który mo¿e mi pomóc? Na dole widniej± zdjecia aktualnego stanu moich w³osów. Bardzo proszê was o radê !
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036.jpg (54,6 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0037.jpg (54,6 KB, 20 za³adowañ)
ada9122 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-19, 15:27   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: Wypadanie w³osów=³ysienie

Na pewno zmieñ lekarza na jakiego¶ dobrego specjalistê, w Warszawie z pewno¶ci± znajdziesz kogo¶ wartego zaufania. Nie martw siê, bo przyczyn wypadania w³osów jest ca³e mnóstwo, a na zdjêciach naprawdê nie wygl±da to ¼le, w³a¶ciwie normalnie.
Anonimka1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-19, 15:37   #3
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Wypadanie w³osów=³ysienie

Koniecznie wejd¼, poczytaj i napisz w tym w±tku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=730531
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 16:37:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.