krem BB/CC dla bladolicej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-21, 08:33   #1
loverosie93
Przyczajenie
 
Avatar loverosie93
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Cool

krem BB/CC dla bladolicej


Witajcie, mam pytanie. Jakie kremy BB/CC stosunkowo lekkie mogłybyście polecić do cery tłustej/trądzikowej i bladej? Szukam takiego, który nie będzie z czasem ciemniał na twarzy, nie będzie też podkładem. Problem, polega na tym, że moja skóra jest wrażliwa i jeśli posmaruję nią kremem z silikonami, parafiną na pierwszych miejscach w składzie to mam wysyp trąddziku i gul Szukam coś bardziej jak 8w1 itp. nawilżający.
Posiadam na ten moment z Eweline matujący BB (turkusowe opakowanie) ale błyszczy mi się po nim twarz okrutnie
Kupiłam ostatnio BB Lorea'l Skin Perffection i po nim dopiero mi pięknie wysypało..... a był praktycznie idealny, jasny odcien idealnie pasujący, matowienie wystarczające i nie schodził nieestetycznie z twarzy....

Pomóżcie, już sporo przeglądałam na forach tych tematów, ale ciężko trafić na jakiś sensowny krem jak widać

Pozdrawiam
loverosie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 17:38   #2
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: krem BB/CC dla bladolicej

Cytat:
Napisane przez loverosie93 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam pytanie. Jakie kremy BB/CC stosunkowo lekkie mogłybyście polecić do cery tłustej/trądzikowej i bladej? Szukam takiego, który nie będzie z czasem ciemniał na twarzy, nie będzie też podkładem. Problem, polega na tym, że moja skóra jest wrażliwa i jeśli posmaruję nią kremem z silikonami, parafiną na pierwszych miejscach w składzie to mam wysyp trąddziku i gul Szukam coś bardziej jak 8w1 itp. nawilżający.
Posiadam na ten moment z Eweline matujący BB (turkusowe opakowanie) ale błyszczy mi się po nim twarz okrutnie
Kupiłam ostatnio BB Lorea'l Skin Perffection i po nim dopiero mi pięknie wysypało..... a był praktycznie idealny, jasny odcien idealnie pasujący, matowienie wystarczające i nie schodził nieestetycznie z twarzy....

Pomóżcie, już sporo przeglądałam na forach tych tematów, ale ciężko trafić na jakiś sensowny krem jak widać

Pozdrawiam
żeby nie schodziło nieestetycznie dobrze jest to utrwalić - przypudrować, wydłuża to trwałość zarówno kremów bb/cc jak i podkładów. Co do samego kremu bb/cc, moim zdaniem, one wszystkie swoimi właściwościami są podobne do zwykłych podkładów tzn według mnie należy pod nie jakiś krem zastosować mimo wszystko. Mnie zapycha prawie wszystko ale po under twenty zapychania nie stwierdziłam, całkiem przyjemny (w miarę trwały i matowy tylko pod warunkiem przypudrowania), z tym, że nie nadaje się do suchej skóry, bo dość mocno ją wysusza - ale Ty masz cerę tłustą, więc powinno być ok.
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 13:14   #3
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: krem BB/CC dla bladolicej

U mnie wszystkie drogeryjne były za ciemne.
Idealny jest ten Pięknie się wtapia, nie odcina się. Trzeba go troszkę przypudrować, ale cera wygląda ładnie cały dzień. Nie ciemnieje. Przy codziennym stosowaniu 50 ml wystarczyło mi na ok. 7 miesięcy
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 22:51   #4
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: krem BB/CC dla bladolicej

Krem BB z Golden Rose nr 1, ma podobno ładny, jasny odcień, ale nie testowałam i nie wiem jak z zapychaniem
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 15:25   #5
kosmetykoholiczka9
kosmetykoholiczka
 
Avatar kosmetykoholiczka9
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: krem BB/CC dla bladolicej

Bardzo jasny, dobry nawet dla prawdziwych bladziochów jest Missha Perfect Cover, odcień 13 i 21 są naprawdę jaśniutkie. Z drogeryjnych jest mega trudno znaleźć coś tak jasnego. Tylko trzeba pamiętać o przypudrowaniu twarzy bo inaczej mocno się świeci i oczywiście przedłuża to trwałość makijażu
__________________
Zapraszam również na mój blog, gdzie staram się umieszczać recenzje interesujących produktów, najnowsze odkrycia kosmetyczne i wiele innych urodowych tematów
Mój Blog
Kosmetyczni ulubieńcy stycznia 2016 TUTAJ
Niekosmetyczni ulubieńcy stycznia 2016 TUTAJ
kosmetykoholiczka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 21:44   #6
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: krem BB/CC dla bladolicej

Pytanie do Autorki jaki masz ton skory?
skin79 wyzej polecany ma wyraŹny różowy podton, tak samo wspomniana Misscha, zarowno 13 i 21. Poza tym Misscha to mocny podkład, żeby nie napisać szpachla.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 22:05   #7
Stitch
Przyczajenie
 
Avatar Stitch
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: krem BB/CC dla bladolicej

Polecam krem BB z Golden Rose Ładnie nawilża, nadaje skórze naturalny, delikatny mat, a kolor nr 1 jest świetny dla bladej cery. Także mam trądzik, lecz nie zauważyłam po nim żadnego zwiększenia ilości krostek.
Stitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 23:37   #8
kosmetykoholiczka9
kosmetykoholiczka
 
Avatar kosmetykoholiczka9
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: krem BB/CC dla bladolicej

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Pytanie do Autorki jaki masz ton skory?
skin79 wyzej polecany ma wyraŹny różowy podton, tak samo wspomniana Misscha, zarowno 13 i 21. Poza tym Misscha to mocny podkład, żeby nie napisać szpachla.
Jeśli chodzi o Missha to wszystko zależy od sposobu nałożenia, jeśli nałożymy podwójną warstwę to wszystko może być szpachlą. Osobiście używałam naprawdę małej ilości i nakładałam gąbeczką do makijażu i krycie było zadowalające, ale mega tapetą bym tego nie nazwała
__________________
Zapraszam również na mój blog, gdzie staram się umieszczać recenzje interesujących produktów, najnowsze odkrycia kosmetyczne i wiele innych urodowych tematów
Mój Blog
Kosmetyczni ulubieńcy stycznia 2016 TUTAJ
Niekosmetyczni ulubieńcy stycznia 2016 TUTAJ
kosmetykoholiczka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 11:02   #9
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: krem BB/CC dla bladolicej

Cytat:
Napisane przez kosmetykoholiczka9 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Missha to wszystko zależy od sposobu nałożenia, jeśli nałożymy podwójną warstwę to wszystko może być szpachlą. Osobiście używałam naprawdę małej ilości i nakładałam gąbeczką do makijażu i krycie było zadowalające, ale mega tapetą bym tego nie nazwała
Ok, ja piszę ze swojej persperktywy-posiadaczki idealnej skóry...dla mnie jedna warstwa to aż nadto
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-28 12:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.