Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-01, 11:09   #2941
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
wczoraj zrobiłam 30% glikol,wytrzymałam 3 minuty. Nawet po neutralizowaniu skóra paliła, pomogły trochę maski chłodzące.
teraz mam skórę ekstremalnie suchą.. czym się smarujecie w takiej sytuacji?
serum nawilżające z bioliq zupełnie nie daje rady
wielokrotnie pisałyśmy
physiogel
avene cicalfate
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:18   #2942
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
wielokrotnie pisałyśmy
physiogel
avene cicalfate
1) moja skóra go nie toleruje
2) ma w składzie parafinę więc wysyp gwarantowany

Cicaplast ktoś używał?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:21   #2943
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
1) moja skóra go nie toleruje
2) ma w składzie parafinę więc wysyp gwarantowany

Cicaplast ktoś używał?
ja używałam
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:21   #2944
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
wczoraj zrobiłam 30% glikol,wytrzymałam 3 minuty. Nawet po neutralizowaniu skóra paliła, pomogły trochę maski chłodzące.
teraz mam skórę ekstremalnie suchą.. czym się smarujecie w takiej sytuacji?
serum nawilżające z bioliq zupełnie nie daje rady
Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
wielokrotnie pisałyśmy
physiogel
avene cicalfate
Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
1) moja skóra go nie toleruje
2) ma w składzie parafinę więc wysyp gwarantowany

Cicaplast ktoś używał?
Jak masz ściągnięta mocno skórę, to jeden raz z Cicalfatem nie zapcha, a ten krem szybko regeneruje.

Poza tym kremy dla dzieci polecam, np Babydream to takie najłatwiej dostępne i bez parafiny, albo rybki Dermogal.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:24   #2945
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak masz ściągnięta mocno skórę, to jeden raz z Cicalfatem nie zapcha, a ten krem szybko regeneruje.

Poza tym kremy dla dzieci polecam, np Babydream to takie najłatwiej dostępne i bez parafiny, albo rybki Dermogal.
cicalfate jest obłędny w regeneracji
mi się już czasami nie chce odpisywać na te same pytania
czy ktoś czyta w ogóle poprzednie wpisy
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:46   #2946
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
1) moja skóra go nie toleruje
2) ma w składzie parafinę więc wysyp gwarantowany

Cicaplast ktoś używał?
Ja uzywam i uratowal mi dwa lata temu skore po mega wysypie i podraaznieniu po Glico A

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 12:57   #2947
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
cicalfate jest obłędny w regeneracji
mi się już czasami nie chce odpisywać na te same pytania
czy ktoś czyta w ogóle poprzednie wpisy
Piszą, że czytają, ale wychodzi szydło z worka, jak to samo pytanie, co na poprzedniej stronie milion odpowiedzi na nie.

Ale jest też druga kwestia, że niektórzy oczekują indywidualnego podejścia, jak do pacjenta a niestety, nie biorą pod uwagę, że my nie lekarze z rękami, które leczą, w dodatku na odległość, że my nie możemy za nie myśleć i że to co piszemy to są tylko wskazówki, które można wziąć pod uwagę, a nie panaceum na wszelkie bolączki dla każdego. Chodzi mi o to, że pomimo, iż czytają, to uważają, że i tak ich to nie dotyczy, bo pytanie zadał ktoś inny.... jeśli ktoś zrozumiał, o co mi chodzi
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 13:03   #2948
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Dlatego ja czasami w ogóle nie odpisuję, czytam i wyłączam Niestety mam bardzo niski próg cierpliwości, pewnie powiem coś niemiłego, dostanę ostrzeżenie i tak się skończy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 13:14   #2949
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

W takim razie po co forum? Myślałam że po to aby odpowiadać na wzajemne pytania... Inaczej zbierzmy najczęstsze pytania w 1 post i zamknijmy temat.
a zanim powiecie że jest wyszukiwarka.. to mi w tej chwili nawala..


Robił ktoś migdał z tej receptury? http://ecospa.pl/receptury/peeling-kwasem-migdalowym-40
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 13:33   #2950
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48759275]Dlatego ja czasami w ogóle nie odpisuję, czytam i wyłączam Niestety mam bardzo niski próg cierpliwości, pewnie powiem coś niemiłego, dostanę ostrzeżenie i tak się skończy [/QUOTE]

Ja kiedyś odpisywałam każdemu z osobna elaboraty, ciagle na ten sam temat, tym bardziej więc cierpliwość się wypaliła

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
W takim razie po co forum? Myślałam że po to aby odpowiadać na wzajemne pytania... Inaczej zbierzmy najczęstsze pytania w 1 post i zamknijmy temat.
a zanim powiecie że jest wyszukiwarka.. to mi w tej chwili nawala..


Robił ktoś migdał z tej receptury? http://ecospa.pl/receptury/peeling-kwasem-migdalowym-40
Mała podpowiedź, wujek google szuka lepiej, niż wewnętrzna wyszukiwarka wizaż. Wystarczy w haśle wyszukiwania dopisać wizaz.pl.
Po co forum? Na pewno nie po to, żeby powielać odpowiedzi po tysiąckroć, a co do wyszukiwarki się zgadzam, jest fazie testów beta od jakichś dwóch lat i dalej nawala
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 15:29   #2951
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja kiedyś odpisywałam każdemu z osobna elaboraty, ciagle na ten sam temat, tym bardziej więc cierpliwość się wypaliła



Mała podpowiedź, wujek google szuka lepiej, niż wewnętrzna wyszukiwarka wizaż. Wystarczy w haśle wyszukiwania dopisać wizaz.pl.
Po co forum? Na pewno nie po to, żeby powielać odpowiedzi po tysiąckroć, a co do wyszukiwarki się zgadzam, jest fazie testów beta od jakichś dwóch lat i dalej nawala
no mi się też już nie chce odpisywać na pytania typu czym nawilżyć twarz po kwasach?

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Piszą, że czytają, ale wychodzi szydło z worka, jak to samo pytanie, co na poprzedniej stronie milion odpowiedzi na nie.

Ale jest też druga kwestia, że niektórzy oczekują indywidualnego podejścia, jak do pacjenta a niestety, nie biorą pod uwagę, że my nie lekarze z rękami, które leczą, w dodatku na odległość, że my nie możemy za nie myśleć i że to co piszemy to są tylko wskazówki, które można wziąć pod uwagę, a nie panaceum na wszelkie bolączki dla każdego. Chodzi mi o to, że pomimo, iż czytają, to uważają, że i tak ich to nie dotyczy, bo pytanie zadał ktoś inny.... jeśli ktoś zrozumiał, o co mi chodzi
dokładnie
nic dodać nic ująć
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 16:48   #2952
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mała podpowiedź, wujek google szuka lepiej, niż wewnętrzna wyszukiwarka wizaż. Wystarczy w haśle wyszukiwania dopisać wizaz.pl.
Po co forum? Na pewno nie po to, żeby powielać odpowiedzi po tysiąckroć, a co do wyszukiwarki się zgadzam, jest fazie testów beta od jakichś dwóch lat i dalej nawala
.

Prawie w ogole nie korzystam z forumowej wyszukiwarki. No może tylko czasem wpisuje swoj nick, żeby sprawdzić, ile dodałam kosmetyków do KWC. To chyba jej jedyna sensowna funkcja.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 17:05   #2953
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
.

Prawie w ogole nie korzystam z forumowej wyszukiwarki. No może tylko czasem wpisuje swoj nick, żeby sprawdzić, ile dodałam kosmetyków do KWC. To chyba jej jedyna sensowna funkcja.
O nie wiedziałam, że tak się da
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 11:01   #2954
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Jaki byłby najlepszy kwas do blizn po trądziku?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 11:09   #2955
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Kupiłam dziś zachwalany przez Was Avene Cicalfate, kusicielki niedobre Dojdzie w czwartek lub piątek, zamawiałam z apteki internetowej Gemini (po raz pierwszy), mają korzystne ceny.

Czekoladka2210, ja się ostatnio zachwycam mlekowym, mocno złuszcza i wybiela Na pewno podziała na przebarwienia, a może i na dziurki...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 11:27   #2956
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48780576]Kupiłam dziś zachwalany przez Was Avene Cicalfate, kusicielki niedobre Dojdzie w czwartek lub piątek, zamawiałam z apteki internetowej Gemini (po raz pierwszy), mają korzystne ceny.

Czekoladka2210, ja się ostatnio zachwycam mlekowym, mocno złuszcza i wybiela Na pewno podziała na przebarwienia, a może i na dziurki...[/QUOTE]

avene jest super ) testowałam chyba wszystkie regeneracyjne
tez często zamawiam z gemini maja dobre ceny
widzę że mlekowy wiedzie prym kocham go też ale trzeba z nim uważać, silna bestia
wczoraj robiłam 40% migdał z kojowym na 15 minut i dziś zero zaczerwienienia
nawilżam się olejem kokosowym cudny buzia jak pupa niemowlaka, mięciutka
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 11:41   #2957
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Mają dobre ceny, ale trochę mnie denerwuje ich polityka Doz ma ceny wyższe (w niektórych przypadkach dużo wyższe), ale cały proces zamawiania jest w 100% przyjazny klientom, można odebrać w dowolnej aptece zamówienia powyżej 20 złotych, aptek jest tyle że każdy znajdzie blisko siebie. Gemini ma większość aptek w woj. pomorskim (czyli "u mnie"), ale z kolei można odebrać tylko w jednej - w Gdańsku (w takiej lokalizacji, że zdecydowanie mi nie na rękę tam jechać), a w pozostałych tylko zamówienia powyżej 150 zł. Nie rozumiem dlaczego - co to dla nich za problem wraz z poranną dostawą leków dostarczyć kilka rzeczy, żeby czekały pod czyimś nazwiskiem. Cały poranek próbowałam się dodzwonić do sopockiej apteki (byłoby mi najwygodniej tam pojechać), ale nie udało mi się. Chciałam zapytać o cenę "stacjonarnie" - o ile jest wyższa i czy produkty, które chciałam zamówić (Avene Cicalfate, Vichy matujący SPF50, rybki Dermogal, Alantandemoline) są dostępne od ręki, czy musiałabym je zamówić. W efekcie się wkurzyłam i zamówiłam wszystko kurierem za zawrotną kwotę 12,50 zł I z adnotacją żeby przyszło dopiero w czwartek lub piątek, bo we wtorek i środę nie ma szans, żeby ktokolwiek odebrał zamówienie. Skoro już się tak skupiają na sprzedaży wysyłkowej, mogliby dać chociaż opcję paczkomatu Pytałam czy planują, podobno tak ale nie wiadomo kiedy. Wszystko jest takim jednym wielkim utrudnieniem - aptek jest sporo, ale nie zamówisz, bo poniżej 150 zł

To Wy mnie tutaj skusiłyście mlekowym i nie żałuję, mimo początkowych przebojów z milionem krostek Mnie migdał 40% też wcale nie podrażniał Z jakiej firmy masz migdałowy-kojowy? Widziałam, że biocosmetics ma (pH=1,9), nawet chciałam kiedyś dorzucić do koszyka, ale potem pomyślałam, że tyle mam jeszcze tego migdała (w czystej formie, sypkiej), że to by było marnotrawstwo

Z olejem kokosowym mam złe wspomnienia, ale to na włosy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 12:38   #2958
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Ja też robię peeling mlekowym 20 %. Przy pierwszym nie zabezpieczyłam wrażliwych miejsc i miałam mega zaczerwienienie przy ustach i oczach i tylko tam się łuszczyłam. Za drugim razem zabezpieczyłam wazeliną i trzymałam kwas krócej i ładnie mi skóra schodziła dość równomiernie.
Wyskoczyło mi kilka takich gul które są głęboko i ciężko wycisnąć i nie wiem czy to od oczyszczania czy tak przed okresem. Chociaż zazwyczaj na okres to mi wyskakiwaly takie zwykłe pryszcze raczej a nie gule.
Trzeci peeling miałam robić w sobotę ale miałam dziś rozmowę o pracę a ciężko przewidzieć jak skóra będzie wyglądać... Więc zrobię dzisiaj
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 12:52   #2959
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48781050]Mają dobre ceny, ale trochę mnie denerwuje ich polityka Doz ma ceny wyższe (w niektórych przypadkach dużo wyższe), ale cały proces zamawiania jest w 100% przyjazny klientom, można odebrać w dowolnej aptece zamówienia powyżej 20 złotych, aptek jest tyle że każdy znajdzie blisko siebie. Gemini ma większość aptek w woj. pomorskim (czyli "u mnie"), ale z kolei można odebrać tylko w jednej - w Gdańsku (w takiej lokalizacji, że zdecydowanie mi nie na rękę tam jechać), a w pozostałych tylko zamówienia powyżej 150 zł. Nie rozumiem dlaczego - co to dla nich za problem wraz z poranną dostawą leków dostarczyć kilka rzeczy, żeby czekały pod czyimś nazwiskiem. Cały poranek próbowałam się dodzwonić do sopockiej apteki (byłoby mi najwygodniej tam pojechać), ale nie udało mi się. Chciałam zapytać o cenę "stacjonarnie" - o ile jest wyższa i czy produkty, które chciałam zamówić (Avene Cicalfate, Vichy matujący SPF50, rybki Dermogal, Alantandemoline) są dostępne od ręki, czy musiałabym je zamówić. W efekcie się wkurzyłam i zamówiłam wszystko kurierem za zawrotną kwotę 12,50 zł I z adnotacją żeby przyszło dopiero w czwartek lub piątek, bo we wtorek i środę nie ma szans, żeby ktokolwiek odebrał zamówienie. Skoro już się tak skupiają na sprzedaży wysyłkowej, mogliby dać chociaż opcję paczkomatu Pytałam czy planują, podobno tak ale nie wiadomo kiedy. Wszystko jest takim jednym wielkim utrudnieniem - aptek jest sporo, ale nie zamówisz, bo poniżej 150 zł

To Wy mnie tutaj skusiłyście mlekowym i nie żałuję, mimo początkowych przebojów z milionem krostek Mnie migdał 40% też wcale nie podrażniał Z jakiej firmy masz migdałowy-kojowy? Widziałam, że biocosmetics ma (pH=1,9), nawet chciałam kiedyś dorzucić do koszyka, ale potem pomyślałam, że tyle mam jeszcze tego migdała (w czystej formie, sypkiej), że to by było marnotrawstwo

Z olejem kokosowym mam złe wspomnienia, ale to na włosy [/QUOTE]

az tak nie analizowałam ich polityki sprzedażowej, tym bardziej ze opcja odbioru osobistego nie wchodziła w grę więc nie zgłębiałam tematu.
kwas mam wlasnie z Biocosmetics lubie ich produkty
z olejem kokosowym na włosy tez mam niemiłe wspomnienia, puch ... ale na ciało i wlosy jest mega choć niektórych zapycha na twarzy

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Ja też robię peeling mlekowym 20 %. Przy pierwszym nie zabezpieczyłam wrażliwych miejsc i miałam mega zaczerwienienie przy ustach i oczach i tylko tam się łuszczyłam. Za drugim razem zabezpieczyłam wazeliną i trzymałam kwas krócej i ładnie mi skóra schodziła dość równomiernie.
Wyskoczyło mi kilka takich gul które są głęboko i ciężko wycisnąć i nie wiem czy to od oczyszczania czy tak przed okresem. Chociaż zazwyczaj na okres to mi wyskakiwaly takie zwykłe pryszcze raczej a nie gule.
Trzeci peeling miałam robić w sobotę ale miałam dziś rozmowę o pracę a ciężko przewidzieć jak skóra będzie wyglądać... Więc zrobię dzisiaj
dla mnie 20% mlekowego to teraz optymalne stężenie choć i tak trzymam tylko 5 minut.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 12:54   #2960
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48780576]Kupiłam dziś zachwalany przez Was Avene Cicalfate, kusicielki niedobre Dojdzie w czwartek lub piątek, zamawiałam z apteki internetowej Gemini (po raz pierwszy), mają korzystne ceny.

Czekoladka2210, ja się ostatnio zachwycam mlekowym, mocno złuszcza i wybiela Na pewno podziała na przebarwienia, a może i na dziurki...[/QUOTE]

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48781050]Mają dobre ceny, ale trochę mnie denerwuje ich polityka Doz ma ceny wyższe (w niektórych przypadkach dużo wyższe), ale cały proces zamawiania jest w 100% przyjazny klientom, można odebrać w dowolnej aptece zamówienia powyżej 20 złotych, aptek jest tyle że każdy znajdzie blisko siebie. Gemini ma większość aptek w woj. pomorskim (czyli "u mnie"), ale z kolei można odebrać tylko w jednej - w Gdańsku (w takiej lokalizacji, że zdecydowanie mi nie na rękę tam jechać), a w pozostałych tylko zamówienia powyżej 150 zł. Nie rozumiem dlaczego - co to dla nich za problem wraz z poranną dostawą leków dostarczyć kilka rzeczy, żeby czekały pod czyimś nazwiskiem. Cały poranek próbowałam się dodzwonić do sopockiej apteki (byłoby mi najwygodniej tam pojechać), ale nie udało mi się. Chciałam zapytać o cenę "stacjonarnie" - o ile jest wyższa i czy produkty, które chciałam zamówić (Avene Cicalfate, Vichy matujący SPF50, rybki Dermogal, Alantandemoline) są dostępne od ręki, czy musiałabym je zamówić. W efekcie się wkurzyłam i zamówiłam wszystko kurierem za zawrotną kwotę 12,50 zł I z adnotacją żeby przyszło dopiero w czwartek lub piątek, bo we wtorek i środę nie ma szans, żeby ktokolwiek odebrał zamówienie. Skoro już się tak skupiają na sprzedaży wysyłkowej, mogliby dać chociaż opcję paczkomatu Pytałam czy planują, podobno tak ale nie wiadomo kiedy. Wszystko jest takim jednym wielkim utrudnieniem - aptek jest sporo, ale nie zamówisz, bo poniżej 150 zł

To Wy mnie tutaj skusiłyście mlekowym i nie żałuję, mimo początkowych przebojów z milionem krostek Mnie migdał 40% też wcale nie podrażniał Z jakiej firmy masz migdałowy-kojowy? Widziałam, że biocosmetics ma (pH=1,9), nawet chciałam kiedyś dorzucić do koszyka, ale potem pomyślałam, że tyle mam jeszcze tego migdała (w czystej formie, sypkiej), że to by było marnotrawstwo

Z olejem kokosowym mam złe wspomnienia, ale to na włosy [/QUOTE]

Ja mam u nich w koszyku produkty opiewające w sumie na 200 zł Ceny są bardzo korzystne, ale zgadzam się, że polityka dystrybucyjna mocno szwankuje. Mam aptekę gemini stacjonarnie u siebie, w zasadzie szczęśliwy traf, bo jest to jedna z trzech w ogóle aptek w moim mieście (bo to dziura). Niestety moja apteka nie jest w ogóle objęta dostawą z internetowej, co dopiero darmową Poza tym ceny stacjonarnie są z goła odmienne od tych na stronie, przebitka kosmiczna Do tego dochodzi niedosyt, że pomimo iż chcę złożyć zamówienie na 13 produktów za wyżej wymienioną sumę, to i tak nie zwalnia mnie to z opłaty za przesyłkę, a mogli by sobie darować, tymczasem darmowa dopiero od 300 zł Ciekawe, czy będą uczestniczyć w ddd...
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 17:56   #2961
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Dobry wieczór! Witam się, bo się tu nie udzielałam a widzę że część z Was tu stale bywa
Zastanawiam się nad jakimś kwasem w wyższym stężeniu, jeśli do końca grudnia Acne-Derm nic nie wskóra (mam dość odporną cerę chyba). Kusicie tym mlekowym, bo przebarwienia to właśnie mój największy problem, a średnio mnie stać na regularne wizyty u kosmetyczek... Poza tym nie ufam im za bardzo, a sprawdzonych nie mam poczytam w wolnej chwili więcej Waszych postów i może uda mi się wybrać coś dla siebie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:07   #2962
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór! Witam się, bo się tu nie udzielałam a widzę że część z Was tu stale bywa
Zastanawiam się nad jakimś kwasem w wyższym stężeniu, jeśli do końca grudnia Acne-Derm nic nie wskóra (mam dość odporną cerę chyba). Kusicie tym mlekowym, bo przebarwienia to właśnie mój największy problem, a średnio mnie stać na regularne wizyty u kosmetyczek... Poza tym nie ufam im za bardzo, a sprawdzonych nie mam poczytam w wolnej chwili więcej Waszych postów i może uda mi się wybrać coś dla siebie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witam
przebarwienia to też moja zmora niedługo będę mogła powiedzieć była ... ale jeszcze trochę walki
masz posłoneczne ? czy potrądzikowe?
skinoren lepszy niż acne
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:16   #2963
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Witam
przebarwienia to też moja zmora niedługo będę mogła powiedzieć była ... ale jeszcze trochę walki
masz posłoneczne ? czy potrądzikowe?
skinoren lepszy niż acne
Potrądzikowe
Kupiłam Acne bo był tańszy, ale za to z tego co patrzyłam to mniej ekonomiczny, bo dawkowanie wskazuje na większą wydajność Skinorenu. Tylko że ja jestem ciekawa świata (i kwasów ) i chciałabym spróbować czegoś mocniejszego. Jestem gotowa się nawet połuszczyć :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 20:44   #2964
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Potrądzikowe
Kupiłam Acne bo był tańszy, ale za to z tego co patrzyłam to mniej ekonomiczny, bo dawkowanie wskazuje na większą wydajność Skinorenu. Tylko że ja jestem ciekawa świata (i kwasów ) i chciałabym spróbować czegoś mocniejszego. Jestem gotowa się nawet połuszczyć :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na potrądzikowe w moim przypadku świetnie sprawdza się salicyl + effaclar duo. Nie wiem którego bardziej to zasługa, może effaclaru, bo ma w składzie rozjaśniający niacynamid, a może to salicyl. W każdym razie dzięki temu połączeniu czerwone ślady szybciej znikają, co prawda nie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ale widzę, że zdecydowanie szybciej niż bez tego duetu.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 21:44   #2965
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Zrobiłam sobie drugi tonik salicylowy wg przepisu z Mazideł. Niestety nie wszystko poszło tak, jak trzeba i sporo kwasu się wytrąciło w postaci igiełek. Być może powodem było dodanie na koniec paru kropli olejku herbacianego, który miał zabić smród polysorbatu-80 (oczywiście dalej go czuć). Trudno mi ocenić, ile tego kwasu się wytrąciło, wygląda na to, że sporo. Nie wiem, czy jest sens się tym w ogóle smarować
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 06:45   #2966
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Na potrądzikowe w moim przypadku świetnie sprawdza się salicyl + effaclar duo. Nie wiem którego bardziej to zasługa, może effaclaru, bo ma w składzie rozjaśniający niacynamid, a może to salicyl. W każdym razie dzięki temu połączeniu czerwone ślady szybciej znikają, co prawda nie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ale widzę, że zdecydowanie szybciej niż bez tego duetu.
niacynamid jest super na przebarwienia
stosuję go w formie serum
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:07   #2967
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
niacynamid jest super na przebarwienia
stosuję go w formie serum
Jakie serum? :-D
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:17   #2968
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie drugi tonik salicylowy wg przepisu z Mazideł. Niestety nie wszystko poszło tak, jak trzeba i sporo kwasu się wytrąciło w postaci igiełek. Być może powodem było dodanie na koniec paru kropli olejku herbacianego, który miał zabić smród polysorbatu-80 (oczywiście dalej go czuć). Trudno mi ocenić, ile tego kwasu się wytrąciło, wygląda na to, że sporo. Nie wiem, czy jest sens się tym w ogóle smarować
Raczej nie ma sensu, prawdopodobnie za niskie jest ph, nie może spaść poniżej 3. Spróbuj lekko podgrzać i trzeba by podnieść ph.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:21   #2969
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
niacynamid jest super na przebarwienia
stosuję go w formie serum
Dzięki
Mogłybyście mi jeszcze wytłumaczyć, co to kwas l-mlekowy? To samo co mlekowy? W teorii czytałam na stronie że niby tak, ale jakoś ostatnio mało ufna się zrobiłam :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:29   #2970
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Jakie serum? :-D
niacynamid z żelem hialuronowym

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dzięki
Mogłybyście mi jeszcze wytłumaczyć, co to kwas l-mlekowy? To samo co mlekowy? W teorii czytałam na stronie że niby tak, ale jakoś ostatnio mało ufna się zrobiłam :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to samo
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 21:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.