Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 10:46   #3421
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Przecie True to Chłodna, a Bright - Kontrastowa, no to ktora jest bardziej?

Choc pewnie TW moze byc czasem bardziej kontrastowa, ale to nie znaczy, ze bedzie jej lepiej w kolorach Bright. Chyba pol na pol.

To jakby powiedziec, ze True Spring jest bardziej kontrastowa od Bright, a tak nie jest.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:49   #3422
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
No to juz wiem ze jestem DW

Okazalo sie ze w szafie mojej mamy jest cala skarbnica kolorow DA. Nigdy w zyciu bym nie podejrzewala ze tak mi dobrze w ciemnych kolorach, wiedzialam ze w mocniejszych niz te letnie w ktorych wygladam nijako ale myslalam ze w tak ciemnych po prostu zgine i chyba dlatego tak sie przyczepilam do tej TW bo uchodzi za typ delikatniejszy niz DW. Okazalo sie ze ciemne kolory bardzo mi sluza, moje brwi nawet nie potrzebuja podkresenia nie potrzebuje ani grama makijazu. Wszystko jest wyrazne i nic mnie nie tlamsi w ciemnych kolorach, uroda jest bardziej wyrazna. To byl dobry trop z tymi ciemnymi typami.

W kolorach ciemnej jesieni wygladam tez dobrze ale nie robi mi tak dobrze na twarzy jak chlodniejsze odcienie a do tego jesli chodzi o makijaz to kolory DA kompletnie odpadaja, w ogole mi to nie pasuje. Za to kolory DW pasuja wszystkie, czern to zdecydowanie moj kolor, chlodne bordo, chlodne moro, a w szarym bezu wygladam przepieknie. Twarz jednolita i wszystko takie ladnie zmatowione jednolite. W makijazu tez kolory DW jak najbardziej wszystko podkreslaja, nie wygladaja ciezko i sztucznie czy gotycko. Nie mam po prostu do czego sie przyczepic przy DW, wszystko pieknie wspolgra i podkresla moja twarz nawet te brwi nie sa za blade w tym wszystkim. Dzieki dziewczyny!
Super, gratulacje!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czysta czern i biel to nie sa ani chlodne ani cieple kolory, a zupelnie neutralne. Moje rozumienie zawsze bylo takie, ze pasuja zimom, poniewaz kontrast jest odpowiedni/wysoki.



Nie powiedzialabym "pieknie", bo na to, co odbieramy jako piekne sklada sie wiele czynnikow. "Korzystnie" to lepsze slowo. Przymierzanie kolorow z nastawieniem, ze odpowiednie wygladaja "pieknie" moze, moim zdaniem, prowadzic do testowania i zastanawiania sie w nieskonczonosc. Raczej chodzi o to, zeby dostrzec w czym wyglada sie zdrowo, na to gust nie ma wplywu.


Wpadlam tu, bo znowu mialam zagwozdke czy jestem BW czy DW, ale chyba jednak sobie nie bede tym tylka zawracac.
Imho czarny i biały są odbierane jako chłodne. Mówię tu o śnieżnej bieli i głębokiej czerni. bo mogą być ciepławe odcienie czerni i bieli, jednak wtedy oko je odbiera jako "nieczyste".
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:49   #3423
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki masz kolor włosów, ale jeśli bliski czarnego to pomaluj się śliwkową ciemną szminką, załóż czarną bluzkę - jeśli da to efekt gotycki i ponury to znaczy, że jesteś BW. BW nie zniesie za dużo ciemności jest za delikatna.
Poza tym możesz popróbować z kolorami wiosny - na BW powinny być ok (intensywne, ciepławe np. koralowy, ocieplony róż) a na DW się odetną i twarz będzie wyglądać niezdrowo, bo to sezon zgaszony. Ewentualnie szminkami wiosny np. jakąś MAC Crosswires, coś z koralem.
Ew. popróbuj intensywne szminki typu MAC Relentlessly Red, Candy yum yum, Pink pigeon, jeśli te kolory będą się odcinać, nie będą wyglądać naturalnie i podkreślać pozytywnie twarzy to nie BW tylko coś bardziej stonowanego.
Candy yum yum nie lubie, mialam wrazenie, ze sie nieznacznie, ale jednak, odcinala od mojej twarzy. Relentlessly red to jedna z moich ulubionych szminek, wygladam w niej rewelacyjnie.
Czesto nosze tez:
MAC ruby woo
MAC russian red
Bourjois Ole flamingo
Bourjois Ping Pong

Co powoduje ze sadze, ze jestem BW, to wlasnie to, ze w np. bordowych ustach wygladam mniej "naturalnie" niz w chociazby jaskrawym rozu.
Nie wiem czy mozna powiedziec, ze wygladam ponuro, bo przy odpowiednim makijazu w bordowych ustach wygladam swietnie. Faktem jest jednak, ze mniej agresywnie to wyglada jesli zaloze gore np. szara lub musztardowa.

Wygladam tragicznie w wyraznie cieplych kolorach, ale neutralne lub lekko cieple sa ok (chociazby wspomniana musztarda). Mimo wszystko wole neutralne lub chlodne (ale nie 100% zimne) kolory. Nosze srebro i zloto w zaleznosci od nastroju, ale srebro wyglada chyba nieco lepiej.

Wlosy mam czarne.
W czystej bieli (nie niebieskawej ani nie lekko zlamanej bezem) i czystej czerni jest mi swietnie.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-10-08 o 10:53
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:54   #3424
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Przecie True to Chłodna, a Bright - Kontrastowa, no to ktora jest bardziej?

Choc pewnie TW moze byc czasem bardziej kontrastowa, ale to nie znaczy, ze bedzie jej lepiej w kolorach Bright. Chyba pol na pol.

To jakby powiedziec, ze True Spring jest bardziej kontrastowa od Bright, a tak nie jest.

A jak definiować kontrastowość w takim razie?
bo ja chyba mam coś innego na myśli niż Wy

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Candy yum yum nie lubie, mialam wrazenie, ze sie nieznacznie, ale jednak, odcinala od mojej twarzy. Relentlessly red to jedna z moich ulubionych szminek, wygladam w niej rewelacyjnie.
Czesto nosze tez:
MAC ruby woo
MAC russian red
Bourjois Ole flamingo
Bourjois Ping Pong

Co powoduje ze sadze, ze jestem BW, to wlasnie to, ze w np. bordowych ustach wygladam mniej "naturalnie" niz w chociazby jaskrawym rozu.
Nie wiem czy mozna powiedziec, ze wygladam ponuro, bo przy odpowiednim makijazu w bordowych ustach wygladam swietnie. Faktem jest jednak, ze mniej agresywnie to wyglada jesli zaloze gore np. szara lub musztardowa.

Wygladam tragicznie w wyraznie cieplych kolorach, ale neutralne lub lekko cieple sa ok (chociazby wspomniana musztarda). Mimo wszystko wole neutralne lub chlodne (ale nie 100% zimne) kolory. Nosze srebro i zloto w zaleznosci od nastroju, ale srebro wyglada chyba nieco lepiej.

Wlosy mam czarne.
Obstawiłabym BW
U mnie bordowe usta też są bardzo ok, ale makijaż oczu musi być wówczas jasny a koszulka lepiej jaśniejsza niż czarna np. węglowa lub grafit jest optymalna.
Mogę się zapytać jaką masz karnację?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 10:59   #3425
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Bardzo (!) jasna, lekko chlodna z podtonami oliwkowymi (miejscami wrecz zolto-zielonkawa). Opalam sie latwo na taka oliwke.

Tez mi sie wydaje, ze BW jest lepsza, chociaz nie przepadam za soba w np. intensywnie limonkowym kolorze czy wspomnianej Candy Yum Yum. Inna sprawa, ze zle tez w nich nie wyglada, mam jednak zawsze wrazenie ze te mega najintensywniejsze kolory potrafia mnie lekko przytloczyc.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-10-08 o 11:01
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:02   #3426
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zależy, czy pasuje ich efekt kolorystyczny, czy ich układanie się na ciele. Patrz na efekt udrapowania ich pod twarzą, nie efekt założenia ubrania.
Bardziej matowe tkaniny dające ładniejszy efekt kolorystyczny sugerują typ bardziej zgaszony. Podobnie rozproszony połysk (metaliczna nitka w matowym, spatynowany metal).

Jeśli miękkie, lejące się materiały lepiej śłużą twojej sylwetce to raczej chodzi o typ Kibbego.
Mam na myśli efekt kolorystyczny przy twarzy Czy to by dyskwalifikowało jasną wiosnę, czy niekoniecznie?
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:06   #3427
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Bardzo (!) jasna, lekko chlodna z podtonami oliwkowymi (miejscami wrecz zolto-zielonkawa). Opalam sie latwo na taka oliwke.
Fajnie , zazdroszczę jeszcze piegi masz powiedz to mnie skręci
Pytałam się, bo szukam BW z ciemną karnacją

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Bardzo (!) jasna, lekko chlodna z podtonami oliwkowymi (miejscami wrecz zolto-zielonkawa). Opalam sie latwo na taka oliwke.

Tez mi sie wydaje, ze BW jest lepsza, chociaz nie przepadam za soba w np. intensywnie limonkowym kolorze czy wspomnianej Candy Yum Yum. Inna sprawa, ze zle tez w nich nie wyglada, mam jednak zawsze wrazenie ze te mega najintensywniejsze kolory potrafia mnie lekko przytloczyc.
Na mnie candy yum yum jest za niebieska i wygląda trochę tandetnie. Jest za chłodna. No ale intensywne kolory właśnie pasują, bo jakos skóra wyglada lepiej np. limonka
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 11:09   #3428
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Piegow mam malo i nie sa niestety bardzo widoczne ubolewam nad tym, uwielbiam jak w lecie pojawia mi sie ich wiecej.

Wyciagne jutro candy yum yum z kuferka i zobaczymy. Kiedys mierzylam cos jaskrawo limonkowego i nie wzielam z powodu fasonu, nie koloru.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:10   #3429
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Piegow mam malo i nie sa niestety bardzo widoczne ubolewam nad tym, uwielbiam jak w lecie pojawia mi sie ich wiecej.

Wyciagne jutro candy yum yum z kuferka i zobaczymy. Kiedys mierzylam cos jaskrawo limonkowego i nie wzielam z powodu fasonu, nie koloru.
A co z MAC masz jeszcze?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:24   #3430
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Hmm...
impassioned
all fired up
Brave (dla mnie idealne nude)
Diva
Rebel
Girl About Town (nie lubie, za malo wyrazista)
Morange (nie nosze, za ciepla)
Mam jeszcze jakies cholernie ciemne bordo, nie nosze bo za ciemne.

+ wymienione
relentlessly red
Ruby Woo
Russian Red
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:32   #3431
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Hmm...
impassioned
all fired up
Brave (dla mnie idealne nude)
Diva
Rebel
Girl About Town (nie lubie, za malo wyrazista)
Morange (nie nosze, za ciepla)
Mam jeszcze jakies cholernie ciemne bordo, nie nosze bo za ciemne.

+ wymienione
relentlessly red
Ruby Woo
Russian Red
Heh, mam wszystkie oprócz Morange i Brave. Brave to faktycznie piękne nude, ale mam wrażenie, że tylko dla jasnych karnacji. Długo się nad nią zastanawiałam i probowałam jej odpowiedniki, ale odpuściłam bo to nie był ten efekt jaki mi się podoba. Moim "Brave" jest Amorous.
GOT za mało wyrazista? a Rebel i Diva wyraziste? Ciekawe
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 11:35   #3432
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No w moim odczuciu GAT jest malo wyraziste/intensywne w porownaniu do moich innych rozy. Rebel i Diva to dosc intensywne, ciemne kolory. Moze lepiej sie w nich czuje, bo kontrastuja, a w GAT jakos tak... meh. Zawsze mam pod reka lepszy roz.

Co jeszcze masz z MACa albo innych marek?

Edit: nie twierdze bynajmniej, ze GAT to zgaszony roz , ale z tego, co pamietam, nie jest w 100% czysty/nasycony. Mysle jednak ze efekt moze w duzym stopniu zalezec od karnacji.
Zerkne na niego jutro rano.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-10-08 o 11:49
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:53   #3433
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No w moim odczuciu GOT jest malo wyraziste/intensywne w porownaniu do moich innych rozy. Rebel i Diva to dosc intensywne, ciemne kolory. Moze lepiej sie w nich czuje, bo kontrastuja, a w GOT jakos tak... meh. Zawsze mam pod reka lepszy roz.

Co jeszcze masz z MACa albo innych marek?
Nie mam też GOT, zapomniałam to dodać. Mam jej odpowiednik Barry M. W sumie rzadko noszę, ciemne karnacje wolą czerwienie A to taka fuksja, ale twarzowa. Może faktycznie Rebel robi u Cb większy kontrastm bo ja bym nie uznała R i Divy jako intensywniejszych od GOT. To też lekko zgaszone kolory.

Porgubiam te które mogę Ci szczerze polecić jako BW a dodatkowo podkreślam te które najbardziej lubię-lubię (z tym, że ja mało w tyg się maluje więc nosząc szminki solo - lubię te z półtransparentnym wykończeniem i nie super-intensywne, takie co dają efekt no-lipstick)

z MACów mam jeszcze Lustering, Hot Tahiti (dla mnie MLBB), Craving, Capricious, Hollywood Cerise, Salon Rouge, Plumful, Costa chic (tragedia! jedyny całkiem nieudany zakup), Flamingo (do jasnej karnacji ok, dla mnie raczej nie), Bold spring (polecam, bardzo dzienny fioletowy róż), Crosswires, Brick-o-la (te dwie nie są dla BW, ale są w miarę OK), Media, Dark side (jakby ciut za ciepła), Creme cup (fajny kolor i do karnacji pasuje, ale nie do końca lubię jasne szminki na ciemnej karnacji), Lovelorn, Chatterbox, Perpetual Flame, Viva glam I, V i chyba VI , Amorous, Fast play (nie polecam, wydałam zbyt zgaszona i szara), Fanfare, See sheer, Syrup, Lady Bug, Cockney Violetta (nie przepadam, ton dobry, ale kolor nieczysty), Captive, Chilli.. te co Ty wymieniłaś i szczerze mówiąc możliwe, że jeszcze kilka innych, których teraz nie pamiętam
Z Bourjois mam na pewno 7, 10 i Pink ponga
i jeszcze 35 Entry Vip

Mam też Cherry Blossom z Revlona, Peach coś tam z Mary Kay i z NYX Alabamę - niby odpowiednik MAC VG 1, ale jak dlam nie fajniejszy kolor
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-10-08 o 11:57
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:47   #3434
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki masz kolor włosów, ale jeśli bliski czarnego to pomaluj się śliwkową ciemną szminką, załóż czarną bluzkę - jeśli da to efekt gotycki i ponury to znaczy, że jesteś BW. BW nie zniesie za dużo ciemności jest za delikatna.
Poza tym możesz popróbować z kolorami wiosny - na BW powinny być ok (intensywne, ciepławe np. koralowy, ocieplony róż) a na DW się odetną i twarz będzie wyglądać niezdrowo, bo to sezon zgaszony. Ewentualnie szminkami wiosny np. jakąś MAC Crosswires, coś z koralem.
Ew. popróbuj intensywne szminki typu MAC Relentlessly Red, Candy yum yum, Pink pigeon, jeśli te kolory będą się odcinać, nie będą wyglądać naturalnie i podkreślać pozytywnie twarzy to nie BW tylko coś bardziej stonowanego.
To nie jest takie łatwe... typy to zakresy i można być BW "bliżej" BS albo "bliżej" DW. To nie jest żadna "domieszka" ani "pomiędzy", dalej jesteś BW, tylko w innym miejscu. Poza tym ja bym nie nazwała BW delikatną, w sumie żadna Zima nie jest delikatna jako typ, indywidualna osoba może mieć delikatny typ urody, ale i tak zniesie więcej kontrastu niż inny typ.

Wydaje mi się, że ja jestem bliżej DW właśnie. W czarnej bluzce i śliwkowej szmince mam bardzo fajny efekt... czy jest gotycki? Może, ale udanie gotycki, nie wyglądam jak przebrana ani jak kindergot, tylko elegancko i ładnie. Jeszcze lepiej wyglądam w nasyconoczerwonej. Kolory wiosny akurat u mnie na ustach niezbyt się mi podobają. Już pisałam, że na grupie BW na fejsbuku widać, że część preferuje szminki w odcieniach średniego różu i koralu a część w czerwieni, fiolecie/purpurze.

Imho kwestia indywidualnego poziomu waloru, "temperatury", kontrastu.

Zgadzam się, że kolory BS są lepsze u BW niż u DW, odwrotnie jest z kolorami DA, ale to też zależy, jaki kolor, różnice moga nie być takie proste do wychwycenia.
Imho najlepiej kontynuowac porównania przez przymierzanie oznych kolorów BS i BW i patrzeć, które są lepsze, które są te wow.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Mam na myśli efekt kolorystyczny przy twarzy Czy to by dyskwalifikowało jasną wiosnę, czy niekoniecznie?
Nie, ja bym w ogóle na tym nie opierała oceny.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jak definiować kontrastowość w takim razie?
bo ja chyba mam coś innego na myśli niż Wy
Wszystko w Sci/Art odnosi się do pasujących kolorów bardziej niż do tego, jak ktoś wygląda.

Jesli lepiej wyglądasz w skrajnych kontrastach (biało-czarny, żółto-fioletowy) to masz wysoki kontrast. Jeśli wyglądasz lepiej w nieco lżej skontrastowanych kolorach, to masz niższy.

Myślenie o kontraście w kategorii czy ktoś ma ciemne wlosy przy jasnej cerze jest błędem, bo mozna miec jasną karnację i ciemne wlosy i brwi a być łagodnym latem. Mozna być jasną blondynką z jasnymi brwiami i być intensywną zimą.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:48   #3435
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Candy yum yum nie lubie, mialam wrazenie, ze sie nieznacznie, ale jednak, odcinala od mojej twarzy. Relentlessly red to jedna z moich ulubionych szminek, wygladam w niej rewelacyjnie.
Czesto nosze tez:
MAC ruby woo
MAC russian red
Bourjois Ole flamingo
Bourjois Ping Pong

Co powoduje ze sadze, ze jestem BW, to wlasnie to, ze w np. bordowych ustach wygladam mniej "naturalnie" niz w chociazby jaskrawym rozu.
Nie wiem czy mozna powiedziec, ze wygladam ponuro, bo przy odpowiednim makijazu w bordowych ustach wygladam swietnie. Faktem jest jednak, ze mniej agresywnie to wyglada jesli zaloze gore np. szara lub musztardowa.

Wygladam tragicznie w wyraznie cieplych kolorach, ale neutralne lub lekko cieple sa ok (chociazby wspomniana musztarda). Mimo wszystko wole neutralne lub chlodne (ale nie 100% zimne) kolory. Nosze srebro i zloto w zaleznosci od nastroju, ale srebro wyglada chyba nieco lepiej.

Wlosy mam czarne.
W czystej bieli (nie niebieskawej ani nie lekko zlamanej bezem) i czystej czerni jest mi swietnie.
Podpisałabym się pod prawie wszystkim - oprócz musztardy i czarnych włosów (mam średni/ciemny brąz) czyli potwierdza się, że mogę być BW.

Ole Flamingo uwielbiam Wyglądam w niej bardzo dobrze, Ping Pong też mam i jest w porządku.
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Hmm...
impassioned
all fired up
Brave (dla mnie idealne nude)
Diva
Rebel
Girl About Town (nie lubie, za malo wyrazista)
Morange (nie nosze, za ciepla)
Mam jeszcze jakies cholernie ciemne bordo, nie nosze bo za ciemne.

+ wymienione
relentlessly red
Ruby Woo
Russian Red
Pogrubione testowałam i było wow (z All Fired Up muszę zrobić jeszcze test, bo wydaje mi się że w Relentlesly Red wyglądałam lepiej). GAT lubię

Brave wypada na mnie zbyt brązowo, jak na mój gust, a Rebel wydaje mi się być nieco zgaszona, ale wygląda ok.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie mam też GOT, zapomniałam to dodać. Mam jej odpowiednik Barry M. W sumie rzadko noszę, ciemne karnacje wolą czerwienie A to taka fuksja, ale twarzowa. Może faktycznie Rebel robi u Cb większy kontrastm bo ja bym nie uznała R i Divy jako intensywniejszych od GOT. To też lekko zgaszone kolory.

Porgubiam te które mogę Ci szczerze polecić jako BW a dodatkowo podkreślam te które najbardziej lubię-lubię (z tym, że ja mało w tyg się maluje więc nosząc szminki solo - lubię te z półtransparentnym wykończeniem i nie super-intensywne, takie co dają efekt no-lipstick)

z MACów mam jeszcze Lustering, Hot Tahiti (dla mnie MLBB), Craving, Capricious, Hollywood Cerise, Salon Rouge, Plumful, Costa chic (tragedia! jedyny całkiem nieudany zakup), Flamingo (do jasnej karnacji ok, dla mnie raczej nie), Bold spring (polecam, bardzo dzienny fioletowy róż), Crosswires, Brick-o-la (te dwie nie są dla BW, ale są w miarę OK), Media, Dark side (jakby ciut za ciepła), Creme cup (fajny kolor i do karnacji pasuje, ale nie do końca lubię jasne szminki na ciemnej karnacji), Lovelorn, Chatterbox, Perpetual Flame, Viva glam I, V i chyba VI , Amorous, Fast play (nie polecam, wydałam zbyt zgaszona i szara), Fanfare, See sheer, Syrup, Lady Bug, Cockney Violetta (nie przepadam, ton dobry, ale kolor nieczysty), Captive, Chilli.. te co Ty wymieniłaś i szczerze mówiąc możliwe, że jeszcze kilka innych, których teraz nie pamiętam
Z Bourjois mam na pewno 7, 10 i Pink ponga
i jeszcze 35 Entry Vip

Mam też Cherry Blossom z Revlona, Peach coś tam z Mary Kay i z NYX Alabamę - niby odpowiednik MAC VG 1, ale jak dlam nie fajniejszy kolor
Muszę potestować Chatterbox i Media

Syrup i Lovelorn są ok, ale bez szału. Creme Cup u mnie przechodzi.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:09   #3436
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dziewczyny, a czy Creme Cup nadaje się dla TS? Chcę kupić pomadkę MAC (mój pierwszy raz) i głowa mnie boli już od przeglądania słoczy w necie, a i tak jak na razie napalona jestem jedynie na Plumful...ale z takich dziennych bardziej jaki kolor byłby ok? Na pewno nie chcę żadnych bardzo jasnych, bo w takich jestem już rozmyta, natomiast co do GAT to mam jej odpowiednik z GR i u mnie to jest rakieta...za ostra, za mocna. Podobno Up the Amp jest ok dla TS, ale ciężko mi sobie to wyobrazić, za dużo fioletu w niej
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:48   #3437
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
To nie jest takie łatwe... typy to zakresy i można być BW "bliżej" BS albo "bliżej" DW. To nie jest żadna "domieszka" ani "pomiędzy", dalej jesteś BW, tylko w innym miejscu. Poza tym ja bym nie nazwała BW delikatną, w sumie żadna Zima nie jest delikatna jako typ, indywidualna osoba może mieć delikatny typ urody, ale i tak zniesie więcej kontrastu niż inny typ.

Wydaje mi się, że ja jestem bliżej DW właśnie. W czarnej bluzce i śliwkowej szmince mam bardzo fajny efekt... czy jest gotycki? Może, ale udanie gotycki, nie wyglądam jak przebrana ani jak kindergot, tylko elegancko i ładnie. Jeszcze lepiej wyglądam w nasyconoczerwonej. Kolory wiosny akurat u mnie na ustach niezbyt się mi podobają. Już pisałam, że na grupie BW na fejsbuku widać, że część preferuje szminki w odcieniach średniego różu i koralu a część w czerwieni, fiolecie/purpurze.

Imho kwestia indywidualnego poziomu waloru, "temperatury", kontrastu.

Zgadzam się, że kolory BS są lepsze u BW niż u DW, odwrotnie jest z kolorami DA, ale to też zależy, jaki kolor, różnice moga nie być takie proste do wychwycenia.
Imho najlepiej kontynuowac porównania przez przymierzanie oznych kolorów BS i BW i patrzeć, które są lepsze, które są te wow.[COLOR=Silver]
Nie wydaje mi się, abym to co napisała w jakikolwiek sposób wykluczało powyższe. W swoim poście miałam na myśli, że DW nie bedzie wyglądać dobrze w wiosennych kolorach - co zresztą potwierdziłaś sama ze szminkami na swoim przykładzie i to będąc BW tyle, że bliżej DW A druga rzecz - co innego śliwkowa szminka i ciemna bluzka (to jest faktycznie fajny efekt dramatyczny pasujący każdej zimie) a co innego ciemny makijaż oka, np. czarną kredką, śliwkowe usta, czarna bluzka i czarne włosy (wydaje mi się, że kiedyś pisałaś, że masz średni brąz a nie czarne). Dla mnie to jest za dużo ciemności.
Mi te dwie sprawy (wiosenne kolory i test ile ciemnego zniosę) pomogły przy rozróżnieniu czy jestem BW czy DW. No i na pewno nasycenie kolorów.
A o tej delikatności BW chodzi o to, że w moim odczuciu, na ile przerabiałam, BW jest delikatniejsza - choćby makijaż oka, który jednak musi być jasny. Zresztą to jest informacja m.in z Twojego bloga, która naprawdę naprowadza na dobry trop Znam wiele zim, zwłaszcza TW, bo to popularny typ i one wyglądają super w ciemnych cieniach, w dramatycznych kreskach linerem. Ja wyglądam jak trans.

Cytat:

Wszystko w Sci/Art odnosi się do pasujących kolorów bardziej niż do tego, jak ktoś wygląda.

Jesli lepiej wyglądasz w skrajnych kontrastach (biało-czarny, żółto-fioletowy) to masz wysoki kontrast. Jeśli wyglądasz lepiej w nieco lżej skontrastowanych kolorach, to masz niższy.

Myślenie o kontraście w kategorii czy ktoś ma ciemne wlosy przy jasnej cerze jest błędem, bo mozna miec jasną karnację i ciemne wlosy i brwi a być łagodnym latem. Mozna być jasną blondynką z jasnymi brwiami i być intensywną zimą.
No właśnie ja pojmowałam kontrast w tym drugim rozumowaniu. Wiem, że to nie przekłada się na kontrasty jakie można nosić, ale mówiąc o kontrastowej urodzie myślę o percepcji danej osoby. Teraz chociaż rozumiem co macie na myśli
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy Creme Cup nadaje się dla TS? Chcę kupić pomadkę MAC (mój pierwszy raz) i głowa mnie boli już od przeglądania słoczy w necie, a i tak jak na razie napalona jestem jedynie na Plumful...ale z takich dziennych bardziej jaki kolor byłby ok? Na pewno nie chcę żadnych bardzo jasnych, bo w takich jestem już rozmyta, natomiast co do GAT to mam jej odpowiednik z GR i u mnie to jest rakieta...za ostra, za mocna. Podobno Up the Amp jest ok dla TS, ale ciężko mi sobie to wyobrazić, za dużo fioletu w niej
CC nie wiem, ale chłodne zimy z którymi rozmawialam są zadowolone bardzo z Plumful i całkiem całkiem z Up the Amp
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-10-08 o 17:53
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 18:46   #3438
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A o tej delikatności BW chodzi o to, że w moim odczuciu, na ile przerabiałam, BW jest delikatniejsza - choćby makijaż oka, który jednak musi być jasny. Zresztą to jest informacja m.in z Twojego bloga, która naprawdę naprowadza na dobry trop Znam wiele zim, zwłaszcza TW, bo to popularny typ i one wyglądają super w ciemnych cieniach, w dramatycznych kreskach linerem. Ja wyglądam jak trans.
Moze wygladasz zle, bo je robisz w niewlasciwy sposob lub sa niedopasowane do budowy powieki czy proporcji twarzy?
Nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby BW "musialy" nosic jasny makijaz oka, chociaz oczywiscie niech mnie ktos poprawi jesli sie myle. Ja na co dzien, jesli nie maluje ust na intensywny kolor, prawie zawsze nosze smokey eye albo mocna kreske eyelinerem i jedna z ostatnich rzeczy, ktore mozna powiedziec, to ze wygladam w takim makijazu przerysowanie, chociaz DW wygladaja w takim chyba naturalniej niz ja - dlatego zreszta sadze, ze jestem BW.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-10-08 o 18:50
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 19:00   #3439
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość

CC nie wiem, ale chłodne zimy z którymi rozmawialam są zadowolone bardzo z Plumful i całkiem całkiem z Up the Amp
Ta Plumful mi baardzo chodzi po głowie Jest cudna! Ok dzięki za odp.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 19:15   #3440
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Moze wygladasz zle, bo je robisz w niewlasciwy sposob lub sa niedopasowane do budowy powieki czy proporcji twarzy?
Nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby BW "musialy" nosic jasny makijaz oka, chociaz oczywiscie niech mnie ktos poprawi jesli sie myle. Ja na co dzien, jesli nie maluje ust na intensywny kolor, prawie zawsze nosze smokey eye albo mocna kreske eyelinerem i jedna z ostatnich rzeczy, ktore mozna powiteedziec, to ze wygladam w takim makijazu przerysowanie, chociaz DW wygladaja w takim chyba naturalniej niz ja - dlatego zreszta sadze, ze jestem BW.
To gdzieś było na 12 blueprints a i na barwyurody chyba jest. Nie wiem co masz na myśli przy smokey eye, bo są różne U mnie ciemny cień na całej powiece by nie przeszedł. Również jakiś czarny rockowy makijaż rozmazaną kredką itd. Może to być też kwestią mojej indywidualnej urody, nie wiem czy budowy oka, bo mam raczej standardowe. Zresztą, jak Wampierz napisała, BW jedna drugiej nie równa a AK to nie jest klamka, ktora zapadła Różne informacje o typach są nazywane "pomocnicze" przy identyfikacji i wcale nie wszystkie muszą się sprawdzać każdemu. Jest masę innych czynników - od naszej urody, kształtu oka, twarzy, koloru karnacji, indywidualnej temperatury aż do preferencji. To, co ja określam mianem "trans" dla kogoś może być normalnym makijażem
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 20:40   #3441
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No owszem, sa rozne, ale jednak smokey eye to raczej nigdy nie jest makijaz, ktory mozna okreslic jako "delikatny" lub "jasny".
Widze na 12 blueprints te tabelke z kolorami, faktycznie wg niej BW powinna oczy malowac jasno. Niestety sam blog zupelnie do mnie nie przemawia, uwazam, ze na stronie o analizie kolorystycznej zdjecia powinny byc dobrej jakosci i robione przy dobrym swietle, to, co tam widac jest tego zaprzeczeniem.

Znalazlam troche swoich zdjec, moge je tu wrzucic na chwile.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 20:51   #3442
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Teoretycznie BW jest najjaśniejsza (albo sprawia takie wrazenie), wiec musi miec jasniejszy makijaż niz dwie pozostale Zimy. Ale wszystko zależy od tego, jak lubimy sie malować.
Mnie np. pasuje czysty słoneczny żółty cień, ale uwazam, że mam na to za małe oczy. Grafitowa kreska jest lepsza niż czarna, ale czarna powieksza oko (maluję tylko zewnętrzne kąciki).
Dopiero kilka miesiecy temu nauczyłam się uzywac różu (blada jestem i piegowata).
Dopiero kilka miesięcy temu zaczęłam uzywac szminki.
Kupilam niebieski i fioletowy tusz.
Zapuszczam brwi (ale mi nie rosną haha )

Duzo we mnie nie pasuje do opisu BS (ale no właśnie - jak jest BS?), ale nie ma innych kolorow, ktore by tak pasowały, jak kolory BS. Czasem zapuszczam sie w rejony WS, ale omijam ciepłe czerwienie, bo wygladam w nich jak chora.
Przed analizą byla czarna kreska, czarny tusz, czasem jakis brudny/neutralny/szary cien (jezuuuuu).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 21:01   #3443
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja lubię 12 blueprints, strona jest unikalna. Fakt jednak, że autorka podchodzi do tematu bardziej artystycznie niż analitycznie, przynajmniej w moim odbiorze. A zdjęcia z AK są IMO i tak mało użyteczne, kwestia światła, aparatu, ustawień monitora i tysiąca innych. Ktoś może wyglądać na żywo szalowo w X kolorze a na zdjęciu jak żółty kosmita

Pewnie, wrzucaj zdjęcia My z Kaguya pasjami sobie wrzucamy fotki, przyda nam się refresh i jakieś inne twarze niż nasze
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 21:42   #3444
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ustawienia monitora to jedno, na to nikt nie ma wplywu, ale same zdjecia mozna zrobic duzo lepiej. W tym przypadku najwazniejsze jest oswietlenie - dobrze ustawione neutralne swiatlo (np. nie powodujace samo z siebie, ze na twarzy pojawiaja sie dziwne cienie itp.), o stalej temperaturze (5500K, swiatlo dzienne).
Blog na temat analizy kolorystycznej bez porzadnych zdjec w moich oczach jest zupelnie nieprofesjonalny.

Wrzucam zenujaca galeryjke wypozowanych zdjec. Analizowac (lub nie ) szybko, bo na dlugo tego tu nie zostawie.
Niestety nie znalazlam zadnych Waszych...

Foty sa dosc stare.
1 bez makijazu
2 z resztkami makijazu jak mialam wlosy... no wlasnie takie
3 w delikatnym makijazu
4 smokey - bardzo lubie sie tak malowac
5 i 6 - szmina

No i nie wiem, ktory to typ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140309_105634_Richtone(HDR).jpg (50,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140815_094901.jpg (57,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140407_142553.jpg (45,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140715_092204_Richtone(HDR).jpg (54,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (56,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo-on-10-02-2014-at-09.17-#2.jpg (43,0 KB, 38 załadowań)
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 05:51   #3445
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Super, zazdroszczę
Nie jest takie mocne to smokey z 4 zdjęcia
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:49   #3446
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy Creme Cup nadaje się dla TS? Chcę kupić pomadkę MAC (mój pierwszy raz) i głowa mnie boli już od przeglądania słoczy w necie, a i tak jak na razie napalona jestem jedynie na Plumful...ale z takich dziennych bardziej jaki kolor byłby ok? Na pewno nie chcę żadnych bardzo jasnych, bo w takich jestem już rozmyta, natomiast co do GAT to mam jej odpowiednik z GR i u mnie to jest rakieta...za ostra, za mocna. Podobno Up the Amp jest ok dla TS, ale ciężko mi sobie to wyobrazić, za dużo fioletu w niej
Może ja pomogę, bo jestem TSu (bo rozumiem, że o True Summer Ci chodziło) i mam sporo pomadek MAC Creme Cup nie polecam - ja wyglądałam w niej jak trup i ogólnie nie jest to kolor dla TSu. Plumful będzie IDEALNA, uważana jest wręcz za kolor testowy dla TSu. Up the Amp też wbrew pozorom pasuje świetnie, choć również się jej obawiałam
Z "dziennych" świetna może być Lovelorn. U mnie też super sprawdza się Faux. Na pewno też Syrup - ona jest ciut jaśniejsza i bardziej zgaszona niż Plumful, na dzień idealna (choć ja w Plumful też śmigam normalnie w dzień ).
Jakby co pytaj, postaram się coś podpowiedzieć
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 08:52   #3447
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

O TW myślałaś?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:14   #3448
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
O TW myślałaś?
Zastanawialam sie, ale to jednak zdecydowanie za zimny typ.

Edit: Candy Yum Yum odpada, jest chyba za jasna. W kazdym razie odcina sie od twarzy i nie wyglada to najlepiej. Jeden jedyny raz w niej wyszlam z domu i mialam mocno obrysowane czarna kredka oczy i wtedy dopiero bylo w miare.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-10-09 o 09:16
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:18   #3449
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie, ale to jednak zdecydowanie za zimny typ.

Edit: Candy Yum Yum odpada, jest chyba za jasna. W kazdym razie odcina sie od twarzy i nie wyglada to najlepiej. Jeden jedyny raz w niej wyszlam z domu i mialam mocno obrysowane czarna kredka oczy i wtedy dopiero bylo w miare.
Urodę masz dosc kontrastową, taki makijaż to podkreśla. Ale dzielnie znosisz duzo czerni. Dałabym ci BW i wrzuciła kilka kolorow DW.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 09:43   #3450
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

CYY jest za zimna wg mnie, mi też się odcina i wygląda jakoś mało naturalnie.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.