Powtarzajacy sie sen... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 18:39   #1
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188

Powtarzajacy sie sen...


Witam wizazanki. Ponad rok temu moja siostra zerwalam z chlopakiem. Byla z nim jakos 8 lat i bardzo sie do niego przyzwyczailam, bylam jeszcze mlodziutka jak zaczeli ze soba chodzi. Zerwali ze soba. Minely moze 2-3 miesiace a ona juz miala nowego. Taki cfaniak... nie trawie go i nigdy nie bede... Z tym nowym jest juz rok. Od dluzszego czasu mi sie sni tamten z ktorym byla tak dlugo "byly przyszly szfagier". Kazdy sen konczy sie na tym ze wkoncu wracaja do siebie. Co to moze znaczyc? Juz sie przywyczailam do tego ze on nigdy nie wroci. Jeszcze do wielkanocy mialam nadzieje, ale teraz juz nie. Co moga oznaczac te sny? Mam ich dosc. Dodam ze przez jakis czas moja mama tez miala takie sny. Prosze o opinie eksperta.
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:52   #2
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

Pewnie Ci się to śni w wyniku negatywnych emocji do obecnego chłopaka siostry i uwielbienia/przyzwyczajenia do tamtego, zwłaszcza że był fajny.
Sny generalnie nie znaczą nic (nie można przy ich pomocy przewidzieć czegokolwiek) - moim zdaniem oczywiście.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:57   #3
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Witam wizazanki. Ponad rok temu moja siostra zerwalam z chlopakiem. Byla z nim jakos 8 lat i bardzo sie do niego przyzwyczailam, bylam jeszcze mlodziutka jak zaczeli ze soba chodzi. Zerwali ze soba. Minely moze 2-3 miesiace a ona juz miala nowego. Taki cfaniak... nie trawie go i nigdy nie bede... Z tym nowym jest juz rok. Od dluzszego czasu mi sie sni tamten z ktorym byla tak dlugo "byly przyszly szfagier". Kazdy sen konczy sie na tym ze wkoncu wracaja do siebie. Co to moze znaczyc? Juz sie przywyczailam do tego ze on nigdy nie wroci. Jeszcze do wielkanocy mialam nadzieje, ale teraz juz nie. Co moga oznaczac te sny? Mam ich dosc. Dodam ze przez jakis czas moja mama tez miala takie sny. Prosze o opinie eksperta.
Ja w prorocze sny osobiscie nie wierze.
Wydaje mi sie ze po prostu widzisz, ze obecny TZ Twojej siostry jest nieodpowiednim czlowiekiem dla niej i bardzo go nie lubisz. Jego osoba budzi w Tobie duze emocje. Poprzedni byl dla niej lepszy, wiec to takie Twoje podswiadome pragnienie zeby byla z nim czy kimkolwiek innym byle nie z obecnym.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:09   #4
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

Zgadzam się z dziewczynami - to Twoja podświadomość, a i świadomość też , bo myślisz/myślałaś chyba o tym, by do siebie powrócili, prawda? Tak samo było z Twoją mamą.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:10   #5
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

Dziekuje za odpowiedz. Osobiscie tez w dny nie wierze, tylko jakos zdzwilo mnie to kazdy sen konczy sie tak samo. Pierwszy raz w zyciu dosiwadczam czegos takiego:P
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:15   #6
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

A ja nie wierzyłam w 'potęgę' snów, do póki mojej mamie się nie przyśniło, że zmarła nasza kochana ciocia, obudziła się z krzykiem w środku nocy, a rano zadzwonili, że ciocia faktycznie w nocy zmarła

Ale w tym wypadku, to może faktycznie Twoja podświadomość, może zakodowałaś sobie, że tak będzie i teraz Ci się to zwraca w postaci snów ?
A może i coś znacz

.. nigdy nic nie wiadomo i może jeszcze znowu się zejdą
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:17   #7
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

A ja właśnie w sny wierze, raz śniły mi się wypadające zęby - oznaka śmierci i w ciągu tygodnia zmarł dziadek.
Wydaje mi sie, ze ta osoba musi poprostu myslec o Tobie i Twojej mamie, dlatego tak czesto Wam sie sni.
Kiedys przytrafila mi sie sytuacja gdzie w ciagu dnia 2 razy przypadkowo zauwazylam imie Darek. Na koniec dnia okazalo sie,ze ta osoba 2 razy o mnie mowila. Wszystko to zalezy indywidualnie od czlowieka, jesli sie nie wierzy, to tak jak mowia dziewczyny - widocznie przyzwyczailas sie i tesknisz za ta osoba, dlatego to sie przejawia w taki sposob.
Zawsze mozesz tez skorzystac z sennika.
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 19:25   #8
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

Tylko ze nie wiem pod jaka nazwa mam szukac w senniku. Mozliwe ze mysli bo on bardzo dobrze sie u nas czul, zawsze jak przyjezdzal to nawet moj piesek go poznawal i sie cieszyl jakby to byl jego pan
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:32   #9
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

Za często podświadomie, a może i świadomie o nim myślisz
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:39   #10
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

Tutaj mam o powtarzajacym sie http://www.sennik.biz/sennik-powtarzajacy-sie-sen/
Rozpisz sobie sen i wylap najwazniejsze i najmocniejsze slowa.
Jezeli sni Ci sie np, ze facet caluje kobiete to oczywiscie patrzysz na pocalunek, ale mozna tez na faceta.
Sprawdz moze pod chłopak, znajomy, powracać, związek.
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 20:29   #11
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Powtarzajacy sie sen...

Nic to nie znaczy, poza tym, ze podswiadomie bys chciala, zeby oni wrocili do siebie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.