zmiana z french na szklane... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 10:58   #1
ghamra85
Raczkowanie
 
Avatar ghamra85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50

zmiana z french na szklane...


hej dziewczyny!
chciałabym się dowiecieć czy mogę zmienić paznokcie żelowe-french na takie przezroczyste.Moze opiszę od początku.tydzień temu zakładałam paznokcie zelowe na formie.sama nie wiedziałam co chcę więc powiedziałam, ze chyba french będzie najbardziej naturalny.i teraz mi się odwidziało.chciałabym, zeby były przezroczyste i moze końcówka taka frenchowa(ja sama nie wiem jak mam to wytłumaczyć,zrobiłam sobie paznokcie drugi raz więc jestem zielona).i moje pytanie: czy da radę tak zrobić?czy muszę odczekać az te odpadną, albo moze przy uzupelnianiu będzie mozna to zmienić?bo teraz mam na tej "formie" przezroczystej nałozony rózowy zel i biały na końcowkę.doradźcie dziewczyny...pozdrawiam.
ghamra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 11:21   #2
chudzia
Raczkowanie
 
Avatar chudzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 140
GG do chudzia
Dot.: zmiana z french na szklane...

oczywiscie ze mozna, przy dopelnieniu Pani powinna Tobie sppilowac french a pod spodem z tego co napisalas jest przezroczysty szkielecik wiec nie widze problemu... gdyby french byl z bialego tipsa to inna sprawa, wtedy tzreba zdjac paznokcie i od nowa na przezroczystym tipsie lub na formie przezroczysty szkielet ale w takim ukladzie nie powinno byc klopotu
chudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 11:50   #3
ghamra85
Raczkowanie
 
Avatar ghamra85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: zmiana z french na szklane...

dzięki za odpowiedź.A może orientujesz się z ceną tej zmiany?za paznokcie zapłaciłam 70zł.o uzupełnianie się nie pytałam, a z tego co piszesz nie mogę iść jutro zmienić sobie tylko jeszcze poczekac do uzupełnienia(tyle wytrzymam).ile to może kosztować?jak nowe paznokcie czy w cenie uzupełniania?zjeszcze raz dięki
ghamra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 10:15   #4
chudzia
Raczkowanie
 
Avatar chudzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 140
GG do chudzia
Dot.: zmiana z french na szklane...

mysle ze w cenie dopelnienia, przynajmniej w moim salonie tak jest- cena dopelnienia ze zmiana ozdob jest taka sama jak bez zmiany ale z tego co wiem to w wiekszoci salonach sa dwie ceny... nizsza za dopelnienie tylko samego odrostu i odpowiednio wyzsza za spilowanie starego wzorku i zrobienie nowego...
chudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 19:44   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: zmiana z french na szklane...

Jeżeli masz pod białą końcówką przeżroczysty żel mozna zrobić odnowę i zmienic na przeźroczysty, jezeli natomiast masz koncówke robiona tylko białym zelem, to niestey trzebaby zdjąc zel i nałozyc nowe.

Poza tym french jest cool! Moze po prostu pomaluj sobie jakieś fajne wzorki ?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.