Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-25, 09:05   #3601
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A farbko Evolution kto¶ u¿ywa?
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 09:35   #3602
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

nie pomogê bo mam calkowicie odwrotnie - juz przy ciemnym blondzie moje w³osy wygl±daj± czarnawo
ja ogólnie polecam farby Allwaves, mieszam obecnie ciemny popielaty blond ze ¶rednim blondem naturalnym i jest fajny kolorek. Co prawda sp³ukuje siê ale i to ma swoje zalety - najpierw s± bardzo ciemne, po tygodniu przez jakies 2 tygodnie maj± najlepszy odcien a potem s± za jasne, ale mi odpowiada taka zmiana Przynajmniej jak ponownie zafarbujê to widaæ zmianê.
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:01   #3603
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 018
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez milcia23 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Farbowa³am ostatnio
JOANNA Multi Cream Color KOLOR cynamonowy br±z zdjêcie nr 1 nak³ada³am farbê na taki ¶redni blond jak na zdjêciu nr 2. W³osy wysz³y ³adnie tak jak na opakowaniu. W³osy po farbowaniu zdrowe i b³yszcz±ce. Mimo drastycznej zmiany w³osy nie ucierpia³y ani nie wypadaj± nadmiernie. Mi Joanna s³u¿y chocia¿ mojej mamie wypadaj± po niej w³osy ale ka¿demu s³u¿y co innego.
Prze¶liczny masz ten kolor!
Czy on w ¶wietle dziennym jest taki, jak na zdjêciu?
Bo na opakowaniu farba wydawa³a mi siê dosyæ ciemna, a u Ciebie wyszed³ ¶liczny kasztanowy kolor - dok³adnie taki mi siê marzy
__________________
♥♥♥

Ka¿dy szuka swojego miejsca na ¶wiecie,
gdzie czu³by siê tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:01   #3604
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a u¿ywa³a która¶ z Was Palette COLOR SHAMPOO 317 Orzechowy blond ?? to niby blond ale tez pod jasny br±zik podchodzi jestem ciekawa jakby wyszed³ na takim jasnym kasztanie i czy wogole by wyszed³ ??? czyta³am pozytywne opinie o nim ale nie wiem sama ..
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzieñ-67 styczeñ- 66
mmiinnii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-26, 08:52   #3605
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomo¶ci: 3 951
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja to muszê chyba ciemne br±zy u¿ywaæ, zawsze ja¶niejszych kolorów u¿ywa³am bo tak ka¿dy zaleca³ ¿eby czerñ nie wysz³a, ale ta gorzka czekolada to przecie¿ ciemny kolor i co... ;/
__________________
wymianka

w³osy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-26, 12:17   #3606
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Poka¿ wiadomo¶æ
a u¿ywa³a która¶ z Was Palette COLOR SHAMPOO 317 Orzechowy blond ?? to niby blond ale tez pod jasny br±zik podchodzi jestem ciekawa jakby wyszed³ na takim jasnym kasztanie i czy wogole by wyszed³ ??? czyta³am pozytywne opinie o nim ale nie wiem sama ..

Witajcie br±zowow³ose Wi¿a¿anki,
jestem nowa na tym w±tku, w³a¶nie skoñczy³a siê moja przygoda z bia³ym blondem i z w±tku o farbach blond wyl±dowa³am tutaj

mmiinnii tak siê sk³ada, ¿e raz malowa³am tym szamponem w tamtym roku i efekt by³ bardzo ³adny, by³am zadowolona, kororek do¶æ d³ugo siê trzyma³, a szampon nie poczyni³ spustoszeñ we w³osach efekt to 2 pierwsze foto pierwsze trochê ja¶niejsze bo z fleszem drugie to kolor najbardziej zbli¿ony

A teraz moje pytanko. Kolejne 2 zdjêcia ju¿ siê przewija³y w tym w±tku, ale jako¶ nie znalaz³am odpowiedzi jak uzyskac taki kolor. Kiedy¶ sama taki mia³am ale farbowa³am palette XXL color jackie brown (stara seria) no i ju¿ go nie ma, a teraz poszukujê farby, która da mi w³a¶nie taki odcieñ.. zastanawia³am siê nad jak±¶ mocc±, ale przed chwil± moj± uwagê przyku³ wellaton odcieñ 3.66 blue velvet [ostatnie foto] (ni to czerwieñ ni fiolet) bardzo spodoba³ mi siê na opakowaniu. Mo¿e która¶ z Was farbowa³a? Podzielcie siê zdjêciami i wra¿eniami bardzo bym chcia³a by by³ to ciemny odcieñ zbli¿ony do ciemnego br±zu lecz z takim po³yskiem. dok³adnie jak na 3 i 4 zdjêciu.
Dziêkujê za odpowiedzi
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-27, 07:34   #3607
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Na 3 fotce dziewczyna uzywla casting jasny braz,na ostatniej fotce szampon palette kawowy braz.Jesli uzyjesz wellaton 3.66 bedziesz miec niebieskie wlosy wklejam fotke wellatonu 3.66 zinna szata graficzna,inna modelka.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 14:25   #3608
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

arzd±c dziêki kochana za info, castinga wola³abym unikn±c, raz go wypróbowa³am i straci³am po³owê w³osów...nie jest dla mnie. Wypróbujê Palette, bo kolorek cudny. Jeszcze raz dziêki
__________________
trenujê => wyrze¼bione cia³o do wakacji

Gubiê kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda³o siê)
Jowitka061987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:01   #3609
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomo¶ci: 2 373
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Na 3 fotce dziewczyna uzywla casting jasny braz,na ostatniej fotce szampon palette kawowy braz.Jesli uzyjesz wellaton 3.66 bedziesz miec niebieskie wlosy wklejam fotke wellatonu 3.66 zinna szata graficzna,inna modelka.
moglabys wkleic fotke opakowania tego kawowego brazu? nie umiem znalezc na necie a bylabym zainteresowana
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:38   #3610
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Musialabys zapytac wlascicielki tej fotki, ja znalazlam w necie tylko szamponetke joanny kawowy braz.Te fotke to zapamietalam bo tez mi sie ten kolorek podoba³.Wkleje te szamponetke joanny ,moze tez da taki efekt.

W³ascicielka zdjecia (szamponetka palette kawowy braz) to wiki 124 ,ta fotka jest na str.55

Edytowane przez arzd±c
Czas edycji: 2010-10-28 o 10:39 Powód: dopisek
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:57   #3611
~Angel
Przyczajenie
 
Avatar ~Angel
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny!
Ja rozja¶nia³am w³osy rozja¶niaczem z Joanny albo do ca³ych w³osów albo do pasemek i nie potwierdzam tego, i¿ bardzo niszczy w³osy.Moje w³osy sa takie same jak przed rozjasnianiem i farbowaniem a moze nawet maja lepsza kondycje bo zakupi³am sobie odzywke do w³osów farbowanych.Dlatego je¶li chcecie rozja¶niac w³oski z ciemnych kolorków takich jak czarne polecam rozjasniacz z joanny, pozniej swój wymarzony br±zik.Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez milcia23 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Farbowa³am ostatnio
JOANNA Multi Cream Color KOLOR cynamonowy br±z zdjêcie nr 1 nak³ada³am farbê na taki ¶redni blond jak na zdjêciu nr 2. W³osy wysz³y ³adnie tak jak na opakowaniu. W³osy po farbowaniu zdrowe i b³yszcz±ce. Mimo drastycznej zmiany w³osy nie ucierpia³y ani nie wypadaj± nadmiernie. Mi Joanna s³u¿y chocia¿ mojej mamie wypadaj± po niej w³osy ale ka¿demu s³u¿y co innego.
¦liczny masz ten kolorek,na prawde bardzo mi sie podoba
Ja od jakiegos czasu rozja¶niam, probuje coraz to nowszych farb ale na taki ³ady odcien nie trafi³am jeszcze.Twoje blond w³oski s± naturalne?
__________________
^^ Patrz w niebo, tym co ludzkie gardz ^^!!











mmmm...M****
~Angel jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 06:56   #3612
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomo¶ci: 2 373
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Musialabys zapytac wlascicielki tej fotki, ja znalazlam w necie tylko szamponetke joanny kawowy braz.Te fotke to zapamietalam bo tez mi sie ten kolorek podoba³.Wkleje te szamponetke joanny ,moze tez da taki efekt.

W³ascicielka zdjecia (szamponetka palette kawowy braz) to wiki 124 ,ta fotka jest na str.55
mi sie wydaje ze wlascicielce sie pomylily nazwy i chodzilo jej wlasnie o joanne bo palette nie ma chyba takiego odcienia, w kazdym razie ja nie umiem znalezc
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-29, 13:50   #3613
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny przez wieelee lat (20) bylam blondynk± (od ciemnej naturalnej przez rudaw± do platynowej). Od 3tygodni jestem szatynk±(bo szatynki to brazowowlose prawda?). Uzylam farbe Schwarzkopf Natural&Easy kaszmirowy jasny br±z który na pocz±tku wyszed³ prawie czarny, ale spodziewa³am siê tego dlatego wybra³am "jasny br±z". Trochê juz siê wyp³uka³ ale nadal jestem zadowolona. A przede wszystkim cieszê siê, ¿e nie jestem ju¿ blondynk± Liczê, ¿e dziêki rezygnacji z rozja¶niania w³osów ³atwiej bêdzie mi zadbaæ o nie.

Ps. w avku mam jeszcze starsze zdjêcie w ciemnym blondzie, ¿eby nei by³o, ¿e blondynka wbija na forum br±zowow³osych
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-02, 08:31   #3614
201702060926
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Generalnie je¶li wcze¶niej w³osy rozja¶nia³a¶, to ponoæ potem na pocz±tku ka¿dy inny kolor siê trochê wyp³ukuje.... dawno farbowa³a¶?
Pewnie wybra³a¶ z palety taki kolor, jaki docelowo chcia³a¶ mieæ - trzeba by³o wybraæ co¶ trochê ja¶niejszego, bo rozja¶nione w³osy mog± z³apaæ kolor bardziej.

Ja dzisiaj szuka³am czego¶ dla siebie, niby jedn± opcjê ju¿ mam, farba jakiej¶ w³oskiej firmy na E, zapomnia³am nazwy ciê¿ko mi co¶ znale¼æ, bo te wszystkie br±zy s± albo popielate, zimne, albo z czerwieni±. A ja chcê taki kolor, jak ma tabliczka czekolady, albo nawet i ciemniej, ale na pewno w ciep³ej tonacji, bo oczy mam br±zowe, a karnacjê lekko brzoskwiniow±...

Hej, jak co¶ znajdziesz to koniecznie siê tutaj pochwal!
Szukam (na razie bez skutku) dok³adnie tego samego co Ty, te¿ w¶ród profesjonalnych farb.
Bêdê oczekiwaæ na dobre wie¶ci
201702060926 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:14   #3615
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No ja generalnie znalaz³am, z farb Evolution, tylko nie pamiêtam jaki to kolor - w ka¿dym razie ³adny, czekoladowy br±zik, bez cienia czerwieni, kolor chyba 5NB
Z Kolestonu jeszcze mam na oku dwa odcienie, ale raczej zdecydujê siê na Evolution.
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:18   #3616
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 241
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Musialabys zapytac wlascicielki tej fotki, ja znalazlam w necie tylko szamponetke joanny kawowy braz.Te fotke to zapamietalam bo tez mi sie ten kolorek podoba³.Wkleje te szamponetke joanny ,moze tez da taki efekt.

W³ascicielka zdjecia (szamponetka palette kawowy braz) to wiki 124 ,ta fotka jest na str.55
no wlasnie co do tego kolorku i tej szamponetki czy ona sie calkowicie zmywa?? czy kolorek wyjdzie taki jak na opakowaniu?? macie jakies doswiadczenia?
__________________
* zapuszczam w³osy od : 18.07.2010
* d³ugo¶æ : 13 cm
* cel : 50 cm

powróci³am do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDA£A PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:36   #3617
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej dziewczyny.Pofarbowalam dzisjaj wlosy na zloty ciemny blond i mi wyszly rude odrosty a pozostale wlosy nic nie zostaly ruszone fraba.teraz mam brazowe wlosy nawet takie dosyc ciemne.czy jesli pofarbuje terraz wlosy na ciemy braz pokryje mi farba te rude odrosty czy musze raczej czarna farba robic wloski??
__________________
WZROST 166 cm
by³o - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
bêdzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:48   #3618
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny.Pofarbowalam dzisjaj wlosy na zloty ciemny blond i mi wyszly rude odrosty a pozostale wlosy nic nie zostaly ruszone fraba.teraz mam brazowe wlosy nawet takie dosyc ciemne.czy jesli pofarbuje terraz wlosy na ciemy braz pokryje mi farba te rude odrosty czy musze raczej czarna farba robic wloski??
br±z pokryje, we¼ najlepiej ale jaki¶ zwyk³y bez z³otych czy rudych refleksów. Ale jak chcesz zmieniæ kolor na ja¶niejszy to masz teraz okazje Rozja¶niæ w³osy farb± np o 4-6 tony albo nawet 6-8 na³o¿yæ farbê od koñców w stronê czubka g³owy pomijaj±c odrost przy rozja¶nianiu. I potem na to na³ó¿ sobie jaki¶ np. ciemny blond i powinno wyj¶æ. A jak nie wyjdzie to wtedy po³ó¿ jaki¶ zimny popielaty br±z i te¿ powinno byæ ok.
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:46   #3619
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

to kupie dzisja jakis ciemny brazik z garniera moze.a wloski zmaierzam rozjasniac jakos po nowym roku ale z tym udam sie do fryzjera na dekoloryzacje wole sama nie kombinowac w domu
__________________
WZROST 166 cm
by³o - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
bêdzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 08:58   #3620
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 74
Farba w odcieniu br±z :)

Poszukujê dobrej farby , odcieñ br±z .. w wakacje ju¿ 2 razy rozja¶nia³am w³osy , mam niektóre pasma platynowe , blond i br±z .. Szuka³am w internecie farb , ale jako¶ mnie nie przekona³y . Jedyne co to zauwa¿y³am na wiza¿u reklamê z farb GARNIER Color Naturals zainteresowa³ mnie odcieñ 4.3 - z³oty br±z . Czy to dobry pomys³ ? , czy która¶ z was ju¿ u¿y³a tej farby ? Chcia³abym ju¿ co¶ zmienic . Kiedy¶ farbowa³am na ciemne odcienie , gdy¿ mi nie podoba³y sie jasne odcienie , ale moje upodobania jak widac siê zmieni³y ;P , wiêc je wkoñcu rozja¶ni³am , by potem przejsc na jaki¶ jasny odcieñ br±zu ... a mo¿e macie jakie¶ do¶wiadczenia z innymi farbami o odcieniach br±zu ? z jakiej firmy ? czy by³y dobre ? czy odcieñ wyszed³ tak jak na opakowaniu ? . Proszê o pomoc . Bardzo mi na tym zale¿y .
enigmatic91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:05   #3621
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Farba w odcieniu br±z :)

Ja osobi¶cie lubiê farby Palette ale nie ka¿demu one pasuj±. Niektórzy skar¿± siê, ze w³osy po nich wypadaj± czy co¶ no bo to s± fakt faktem mocne farby ale u¿ywaj±c ich mam przynajmniej pewno¶æ, ¿e jak chce br±z to mi wyjdzie br±z (na pocz±tku wyjd± ci czarne ale po paru myciach siê zmyje do br±zu jak na pude³ku) i nie sp³ucze siê po 2 tygodniach tak jak to bywa w przypadku Garniera i innych farb. Mi po u¿ywaniu Garniera robi³y siê w³a¶nie rude w³osy przy czubku g³owy w miarê sp³ukiwania siê farby i osobi¶cie wole u¿yæ Palette i mieæ fajny ¶wie¿y kolor przez 3 miesi±ce ni¿ mieæ rudo¶æ po 2 tygodniach i farbowaæ znowu i znowu.
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:38   #3622
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczêta mam na g³owie Syoss 5-1 , efekt: ch³odny do¶æ ciemny br±z, akurat taki jaki sobie wymarzy³am. W Rossmannie i Super-Pharmie jak na z³o¶æ nie mieli Brillance naturalny br±z, który zawsze wychodzi³ u mnie ch³odno i piêknie b³yszcza³, wiêc skusi³am siê na Syossa. Wiem, ¿e niektóre dziewczyny narzeka³y na zapach - moim zdaniem w ¿adnym stopniu gorszy czy lepszy ni¿ jakikolwiek inny; na sztywno¶æ w³osów po zabiegu farbowania, owszem, i ja to zauwa¿y³am, ale od¿ywka ta + resztka od¿ywki z farby loreala = ³adne w³oski ; na wypadanie - nie potwierdzam. A co do trwa³o¶ci wypowiem siê jak umyjê w³oski po raz kolejny, póki co kolor - rewelacja
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-03, 15:41   #3623
sozzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczêta mam na g³owie Syoss 5-1 , efekt: ch³odny do¶æ ciemny br±z, akurat taki jaki sobie wymarzy³am. W Rossmannie i Super-Pharmie jak na z³o¶æ nie mieli Brillance naturalny br±z, który zawsze wychodzi³ u mnie ch³odno i piêknie b³yszcza³, wiêc skusi³am siê na Syossa. Wiem, ¿e niektóre dziewczyny narzeka³y na zapach - moim zdaniem w ¿adnym stopniu gorszy czy lepszy ni¿ jakikolwiek inny; na sztywno¶æ w³osów po zabiegu farbowania, owszem, i ja to zauwa¿y³am, ale od¿ywka ta + resztka od¿ywki z farby loreala = ³adne w³oski ; na wypadanie - nie potwierdzam. A co do trwa³o¶ci wypowiem siê jak umyjê w³oski po raz kolejny, póki co kolor - rewelacja

prosze o fotki !! by³abym wdziêczna!
sozzi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:19   #3624
yoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Chcia³abym poprosiæ Was o radê. Na g³owie mam Loreal Recital Preference A3 czyli Havane-to taki rudy-jasny br±z. Ze wzglêdu na starania ci±¿owe chcê zrezygnowaæ z farby z amoniakiem i zast±piæ j± Loreal Casting. Po Przeczytaniu wielu opinie zdecydowa³am siê na ciemny blond, który ma podobno wyj¶æ jak jasny br±z, a o taki kolor mi chodzi. My¶licie, ¿e ten kolor wyjdzie na Havane?
yoga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:59   #3625
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A odk±d to w ci±¿y nie powinno siê farbowaæ w³osów farb±?
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 14:09   #3626
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka¿ wiadomo¶æ
A odk±d to w ci±¿y nie powinno siê farbowaæ w³osów farb±?
1. Wdychanie amoniaku podczas farbowania
2. Sk³adniki z farby mog± dostaæ siê do krwiobiegu i naraziæ p³ód (by³y badania w tej kwestii, ale jednoznacznie nie potwierdzono)
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 14:47   #3627
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Nie s± to takie ilo¶ci, ¿eby siê faktycznie zatruæ - wiêcej teratogenów siê kobieta mo¿e nawdychaæ zupe³nie nie¶wiadomie a z tym przedostaniem siê do krwioobiegu to jeszcze mniejsza szansa. Akurat mia³am takie rzeczy na zajêciach i s± to przes±dy, zmy¶lone rzeczy, na równi z tym, ¿e korali nie wolno nosiæ
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 14:51   #3628
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie s± to takie ilo¶ci, ¿eby siê faktycznie zatruæ - wiêcej teratogenów siê kobieta mo¿e nawdychaæ zupe³nie nie¶wiadomie a z tym przedostaniem siê do krwioobiegu to jeszcze mniejsza szansa. Akurat mia³am takie rzeczy na zajêciach i s± to przes±dy, zmy¶lone rzeczy, na równi z tym, ¿e korali nie wolno nosiæ
No ok, a os³abienie w³osów podczas ci±¿y? Czy chemiczna farba nie os³abi ich jeszcze bardziej?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:10   #3629
yoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hmmm. Nie wiem co odpisaæ. Poczu³am siê zaatakowana za to, ¿e chcê zmieniæ farbê na tak± teoretycznie zdrowsz±/lagodniejsz± czyli bez amoniaku. Czy jest w tym co¶ z³ego? My¶la³am, ¿e otrzymam radê.

Edytowane przez yoga
Czas edycji: 2010-11-05 o 15:14
yoga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-05, 15:39   #3630
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ciê¿ko mi powiedzieæ, czy w farbie bez amoniaku nie ma innych ¶wiñstw, zamiast niego.
Farba do w³osów nie jest niebezpieczna dla dziecka, wiêc z tego powodu nie musisz jej zmieniaæ. Ale jak chcesz, to zmieniaj - dla siebie.
W³osy mo¿e os³abiæ nawet zwyk³a szamponetka do kilu myæ - na to ju¿ nie ma regu³y.
Znajoma w czasie ci±¿y zmienia³a kolor chyba z 5 razy i w³osy dalej ma w dobrej kondycji, a innej kobiecie mog± siê w³osy przerzedziæ, ale to ju¿ kwestia zmian hormonalnych w organi¼mie.
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.