2 wielkie dla mnie problemy ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-03, 08:59   #1
jutrzenka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 15

2 wielkie dla mnie problemy ...


po 1 - depilacja.No więc już blisko wakacje a ja niewiem w dalszym ciagu jak sie pozbyc owłosienia na nogach.Będę długo nad jeziorami a niechciałabym by ktoś mnie widział z TAAAKImi nogami.Jak dotąd zawsze korzystałam z golenia ale to było bez sensu a efekt już po 2 dniach znikał i pojawiały się te włoski znowuż więc już z plażowania musiałam rezygnować.Czy są jakieś inne lepsze metody które mogłabym w domu zastosować ? Zeby efekt był długotrwały tzn. np na tydzień lub dwa bez owłosienia i zeby za dużo nie wydać.Chciałąbym skorzystać z plastrów ale niewiem jak i co.No .
Teraz problem 2.
Mam krzywe brwi.Jedna idzie do góry a druga to pozioma kreska.Sama się za nie wzięłam bo to już był busz a teraz żałuję.Jak coś zrobić by mieć łądne naturalne-prawieże brwi?
Myślę by udać się do kosmetyczki ale się wstydzę co ona powie i boję się jak mi naprawi te brwi.Proszę o dobre rady ... najlepiej na mój mail; jutrzenka28@wp.pl dziękuję
jutrzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 09:36   #2
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: 2 wielkie dla mnie problemy ...

Jeśli chodzi o depilację nóg, to spróbuj plasterków. Ja używam tych na zimno i jestem bardzo zadowolona. Włosków na nogach mam strasznie dużo i są bardzo sztywne, tak więc po ich wieczornym ogoleniu, rano już mi wystają jakieś tam kikucie. Plasterki wyrywają skutecznie i włoski nie odrastają przez jakieś dwa tygodnie, tyle, że raczej nie dasz rady sama tego zroić bo to boli jak cholerka [img]icons/icon30.gif[/img]. Ja sobie przyklejam plasterki, które potem jednym ruchem odrywa moja małżowina ....nie wiedzieć czemu ma przy tym ogromną satysfakcję [img]icons/icon31.gif[/img] [img]icons/icon21.gif[/img]
Co do brwi, to chyba najlepiej jak się udasz do kosmetyczki. Ja raz tak zrobiłam, wyregulowała mi brwi tak jak powinny wyglądać i od tego czasu reguluję już je sobie sama. [img]icons/icon40.gif[/img]
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 09:36   #3
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: 2 wielkie dla mnie problemy ...

Hej Jutrzenko, jak napiszę na forum to chyba się nie obrazisz, bo po to mamy wizaż [img]icons/icon7.gif[/img] aby dziewczyny się wypowiadały i abyśmy wszystkie sobie udzielały rad.
Po pierwsze, jeśli nie boisz się bólu to skorzystaj z depilacji woskiem (najlepiej pierwszy raz zrób ją u kosmetyczki), zobaczysz jakie będą efekty. Możesz później spróbować depilatora (to jest wydatek, ale masz go pod ręką cały czas). Tylko te dwie metody zapewnią Ci dłuższą gładkoś (nie mówię o depilacji laserem, bo to kosztuje kupę kasy i robi się chyba w specjalnych klinikach lub gabinetach). Musisz sama wypróbowac co będzie dla ciebie dobre. Ja np. używam wosku i depilatora i jest super, jednak niekóre dziewczyny nie są zadowolone z wosku. Poszukaj w wyszukiwarce, jest mnóstwo wątków na temat depilacji.
Co do brwi to rzeczywiście mogłaś udać sie do kosmetyczki, jednak nie wachaj sie i idź do niej (już nei eksperymentuj sama), bo kosmetyczki od tego są aby nam poamgać. Zapewniam cię, że nikt się nie będzie śmiał. Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon12.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.