Krem pod oczy dla 23-24 -25 latki??Jaki?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-06, 10:57   #31
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

tak Sylwiasta, ale ja tylko potwierdziłam spostrzeżenie Pitipel o tym, że Avene pielęgnuje skórę pod oczami bo także to zauważyłam.

Tak czy owak na dzień jest wystarczająca pod oczka (i na powiekę także) natomiast na noc można cosik położyć z vit.C lub rokitnika.
Zastanawiam się, czy nie założyć wątku o preparatach z rokitnikiem, bo to na wskroś interesująca syberyjska roślinka. Nie dość, że zawiera bardzo duże ilości flawonoidów (kwercetyna, rutyna) oraz karotenoidów (głównie beta-karoten) to mamy tu także: NNKT, minerały(żelazo, fosfor, mangan), pektyny, witaminy (C,E,K i z grupy B).

Szczególnie interesuje mnie rutyna i ewentualne stosowanie rokitnika na naczynka, na całą buzię.
Witamina E, betakaroten (czyli prowitamina A) oraz kwas lipokenowy będą synergistycznie działać antyoksydacyjnie i regenerować skórę (czyli pod oczka jak znalazł).

Wiem, że jest kremik ROKITODERM za bajecznie niską cenę ok. 8 zl.
Poza tym, rokitnik występuje najczęsciej w postaci oleju do picia, ale ja do olejów jakoś nie tego...
Wolałabym kapsułkę jakąś tylko nie doszukałam się jak na razie takowych.. A ciekawe, czy tym olejem można by sobię twarz nasmarować bez obaw, że nie poznam siebie w lustrze następnego ranka

Jestem uzależniona wprost od olejku Hauschki i ciekawam, czy istnieje jakiś substytut (oprócz Clarinsa - cenowo nie wygląda to ciekawie). Wiem, że jakiś przepis na biochemii był na umerdanie własnego serum olejkowego ale tak kombinuję, może by w pojedynkę jakimiś olejami się smarować, tylko nie wiem, które by nie były komedogenne.
Trochę się rozpisałam
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 11:42   #32
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Crumb, to jakas telepatia z tym rokitnikiem!
Natknelam sie ostatnio na watek o nim na Biochemii i interesowalo mnie szczegolnie to dzialanie...ozlocajace skore Lenna w watku skupila sie glownie na dzialaniu na wlosy ale ja z wlosami akurat problemow nie mam, za to na wiosne chcialabym nie straszyc podfiltrowa bladoscia! A przeca na solarke nie pojde
Z tego co wiem, to olejek do suchej skory, ma piekny pomaranczowy kolorek i...pachnie sianem. Szybko sie wchlania, nie powinno sie go ogrzewac.
Jedyny "wic" to to barwienie skory wlasnie - trzeba go rozcienczac z innymi olejami (np jojoba) 1:9.
Ja sobie sprytnie wymyslilam, zeby zamiast wit E w kapsulkach (a jest tez w nia bogaty) dodac do serum z kwasem askorbinowym kilka kropel tego olejku.
Nie szukalam jeszcze go - nie mam za bardzo pomyslu gdzie go kupic - w aptece? W sklepei zielarskim? dzisiaj wyjde z domu i pobiegam w tym celu po miescie.
P.S. zakladaj watek "czem predzej", to ja juz nie bede zasmiecala forum 30-tkowego swoim !
I moze po prostu skopiuj do niego nasze dwie ostatnie wypowiedzi z tego
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:05   #33
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

a ja używam Juvitu i chwalę sobie, ale przydałoby się cos na dzień mam 24 latka
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:14   #34
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

a u mnie najwiekszym problemem sa zmarszczki mimiczne i cienie pod oczami Czytałam KWC i nadal nie mogę znaleźć nic dla siebie i ciągle sie waham jaki krem byłby dla mnie najlepszy... Moze pomożecie... aha, mam 23 lata (w lutym 24)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:16   #35
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

fajny ten rokitnik co nie?
Sylwiasta przy okazji dziękuję, że mnie nakierowałaś na tę emulsję Avene, bo siakoś nie było okazji.. Pomaupowałam także Lysanel tonik, ale odstawię go chyba bo mi potem bardzo zimno w nos. To znaczy tak strasznie uwrażliwia skórę na zimno, że nawet angorowa czapa Kangola + misiowaty kaptur nie dają rady i na dworze wyglądam jak pijaczyna.

Zaraz powklejam nasze wiadomości i nowy wąteczek założę czem prędzej. Jest pełno w necie ofert z substytutami, min. oferują ten olej. Tylko nie jestem pewna, której firmie zaufać, żeby nie był jakis zjełczały do choroby.
Albo nie posiadał jakich tajemnych oznaczeń typu kody w Kanebo

Oleofarm ma w ofercie olej rokitnikowy i to byłoby chyba najbardziej optymalne rozwiązanie. Ale może wizażanki jakiegoś procha lub mazidło znajdą z rokitnikiem..??
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 17:24   #36
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Ja również mam 23 lata i nie mam swojego kremu pod oczy
nie znosze specyfików w formie żelowej, denerwują mnie już samą swoją konsystencją.
Zastanawiam się nad kremem z seri Dr Irena Eris. Chociaż sama nie wiem który byłby odpowiedni. Czy wskazany byłby również krem pod oczy na noc. Mam sińce pod oczami i jak tu znaleźć coś idealnego!?
Dziewczyny, 23 latki i mniej więcej w tym wieku macie jakieś swoje kremy pod oczy które mogłybyście polecic?
Pozdrawiam
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 17:52   #37
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Dołączam się, przeczytałam już wszystkie opinie na KWC i jestem w kropce Jeśli jest wysoka ocena, to okazuje się, że tylko jedna opinia... i jak tu wybrać coś dla siebie? Byłabym wdzięczna za wszelkie propozycje, szczególnie z uwzględnieniem tego, że mam cerę skłonną do przetłuszczania się
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 18:16   #38
maruna
Raczkowanie
 
Avatar maruna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Błonie k Warszawy
Wiadomości: 32
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Ja mam 24 lata i do tej pory używałam na oczy tego samego co na buzię Generalnie specyfiki na oczy to nic innego jak lżejszy odpowiednik kremów na twarz.
Od tygodnia używam kremiku pod oczi i na powieki Preventi Dermiki i jestem bardzo zadowolona. Ślicznie sie wchłania, bezzapachowy , skóra jest nawilżona i elastyczna
Polecam

Jeżeli ktos uzywał kremu pod oczy Folacyna Dr Eris proszę o opinie
__________________
MARUNA

grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam gdzie chcą
maruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:50   #39
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Maruna, czy ten krem wygładza choć troszkę zmarszczki mimiczne?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:55   #40
maruna
Raczkowanie
 
Avatar maruna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Błonie k Warszawy
Wiadomości: 32
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

nie , jeżeli troche to tylko przez nawilżenie, ale nie jest ani liftingujący ani z pseudobotox
on raczj zapobiega, chroni przed UV, rodnikami, przesuszeniem itd
__________________
MARUNA

grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam gdzie chcą
maruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:57   #41
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Cytat:
Napisane przez maruna
Od tygodnia używam kremiku pod oczi i na powieki Preventi Dermiki i jestem bardzo zadowolona. Ślicznie sie wchłania, bezzapachowy , skóra jest nawilżona i elastyczna
Polecam

Jeżeli ktos uzywał kremu pod oczy Folacyna Dr Eris proszę o opinie
Ja się własnie zastanawialam nad Preventi, mam krem na dzien i jestem zadowolona. Miałam w rece ten pod oczy ale nie chcialo mi sie na raz wydawac tyle pieniedzy
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 19:54   #42
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

A ile kosztuje krem Preventi i czy można go kupić w większości sklepów kosmetycznych?
Czy jest to krem na dzień i na noc, czy trzeba kupić dwa?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:48   #43
Lilyth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 16
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Ja polecam krem z Flos Leku, seria regeneracyjno - odżywcza (wit.C i Fitohormony) dla skóry wrażliwej. Naprawdę wygładza i co najważniejsze likwiduje worki i cienie pod oczami. I nie uczula!!! Polecam!
Lilyth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:17   #44
maruna
Raczkowanie
 
Avatar maruna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Błonie k Warszawy
Wiadomości: 32
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Yedanna, Preventi jest pod oczy i na powieki.,zawiera filtr 6 i może byc na noc i dzień. Kosztuje ok 35zł za 15ml. Ja go kupiłam w Rossmanie, ale myślę żę dermika jest powszechnie dostępna
__________________
MARUNA

grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam gdzie chcą
maruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:30   #45
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Dzięki dziewczyny, skuszę się chyba na ten Preventi. Floss Lek jest nie do zdobycia, szukałam go już kiedyś na podstawie KWC i nic a o skórę trzeba dbać
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:19   #46
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Zastanów sie jeszcze ... Ja polecałabym Ci bardziej Ystheal albo Active C.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej skorzystaj z wyszukiwarki, oraz zobacz recenzje na KWC pzdr
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:10   #47
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Question Krem pod oczy dla 23-24 -25 latki??Jaki??

Podobno rocznikowi 82 wypada już stosowac krem pod oczy...Ale jaki..przeciez nie przeciwzmarszczkowy bo efekty moga byc nie takie jak trza Kupilam dzis krem w aptece ktory polecila mi pani magister Nie byl drogi, jedyne 3,95 - firmy Ziaja z witamina E. Jest niby dla cery dojrzalej. Nie wiem sama czy dobry wybor. A wy? Jakich kremikow uzywacie?A moze w ogole nie uzywacie? I kiedy?Na noc? Codziennie sie maluje (no chyba w tym nie jestem wyjatkowa wsrod wizazanek i robienie demakijazu oczom chyba nie sprzyja. Wiec jaka rada? Dziekuje za ewewntualne sugestie
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:22   #49
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Krem pod oczy dla 23-24 -25 latki??Jaki??

Pocecam Flos Lek seria z witaminą C. Gęsty, świetnie nawilza i ponoć zwalcza pierwsze zmarszki. Skóra jest po nim taka jędrna, wypoczeta i dobrze nawilżenia. A cena jak najbardziej przystępna ok 13 zł
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 18:00   #50
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Krem pod oczy dla 23-24 -25 latki??Jaki??

a ja czasami uzywam nawilzjacy krem pod oczy z Oriflame'u z aloesem
sprawdza sie zwlaszcza wtedy gdy jestem baradzo zmeczona
i ladnie nawilza moja 16-letnia skore oczu
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 19:01   #51
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Krem pod oczy dla 23-24 -25 latki??Jaki??

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka
Podobno rocznikowi 82 wypada już stosowac krem pod oczy...Ale jaki..przeciez nie przeciwzmarszczkowy bo efekty moga byc nie takie jak trza Kupilam dzis krem w aptece ktory polecila mi pani magister Nie byl drogi, jedyne 3,95 - firmy Ziaja z witamina E. Jest niby dla cery dojrzalej. Nie wiem sama czy dobry wybor. A wy? Jakich kremikow uzywacie?A moze w ogole nie uzywacie? I kiedy?Na noc? Codziennie sie maluje (no chyba w tym nie jestem wyjatkowa wsrod wizazanek i robienie demakijazu oczom chyba nie sprzyja. Wiec jaka rada? Dziekuje za ewewntualne sugestie
kasiukasienko, demakijaż oczu jest bardzo wskazany nawet, jak ktoś się nie maluje.Należy tylko pamiętać,aby demakijaż był wykonany delikatnie i preparatem do oczu.Ten krem, który kupiłaś jest ok.Dobry byłby także żel ze świetlika.W twoim wieku chodzi tylko o to, aby wyrobić sobie nawyk smarowania skóry wokół oczu, ponieważ w okolicy 30-tki jest to obowiązkowe(skóra wokół oczu jest 5 razy cieńsza i wymaga specjalnej pielęgnacji już wcześniej)
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:00   #52
Justyna_sz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 33
GG do Justyna_sz
Krem pod oczy - proszę o radę

Witam!

Czytałam recenzje kosmetyków i ciężko mi coś wybrać. Zdania są bardzo podzielone... a ja chciałabym wybrać najlepiej. Poradźcie mi jaki krem pod oczy jest najlepszy dla mnie? Mam 22 lata, ale potrzebuję już coś przecizmarszczkowego... Chciałabym coś naprawdę dobrego, bo mam tyle samo zmarszczek ile moja mama!

Pozdrawiam. Justyna
Justyna_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:07   #53
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Krem pod oczy - proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Justyna_sz
Witam!

Czytałam recenzje kosmetyków i ciężko mi coś wybrać. Zdania są bardzo podzielone... a ja chciałabym wybrać najlepiej. Poradźcie mi jaki krem pod oczy jest najlepszy dla mnie? Mam 22 lata, ale potrzebuję już coś przecizmarszczkowego... Chciałabym coś naprawdę dobrego, bo mam tyle samo zmarszczek ile moja mama!

Pozdrawiam. Justyna
Jeśli sytuacja jest tak poważna jak mówisz, to polecam zaiast kremów

1. albo krople z wit.C JUvit
2. albo cos mocniejszego - retinoidy, np. Ystheal+ od Avene [ten do twarzy, nie oplaca sie kupowac mniejszego o polowe opakowania z kremem pod oczy skoro skład ten sam]

link do postu o Ysthealu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93447

link do wątku o Juvicie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80117
dziewczyny pisza tu o szerokim zastosowaniu Juvitu

A na przyszlosc, np. na wolne wieczory polecam lekture

www.biochemiaurody.com
to kopalnia wiedzy, ktora zmieni Twoje poglady na pielegnacje skory
Pierwsza zasada jakiej sie tam nauczysz to to, ze kosmetykow nie dobieramy do wieku, tylko do potrzeb skory.

pozdrawiam
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:23   #54
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Krem pod oczy - proszę o radę

Jeśli byś chciała jakiś krem pod oczy to możesz wypróbować Nivea Q10 pod oczy.Jeśli już pojawiły ci się zmarszczki ,to tak jak pisze moja poprzedniczka,niezależnie od wieku należy rozpocząć z nimi walkę.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:11   #55
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Krem pod oczy - proszę o radę

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 13:36
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:38   #56
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Krem pod oczy - proszę o radę

no właśnie, na dzień przydałyby się dobre filtry. z kremów typowo pod oczy polecam Biodermę SPF30, ale równie dobrze może to być ten sam krem z filtrami, co na resztę twarzy. z kremów, po których moje zmarszczki pod oczami były mniej widoczne, a skóra lepiej napięta - Hydrofirming i żel z peptydami Avonu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 20:12   #57
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Krem pod oczy - proszę o radę

Poczytaj ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53232
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 06:47   #58
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: krem pod oczy i na powieki dla skóry młodej...jaki??

odkopuje watek, też 20 mi stuknęła i narazie najlepszym rozwiązaniem dla mnie jest krem Physiogel, na powieki i pod oczy nie znalazłam do tej pory nic lepszego i chyba szukac już nie bedę bo ten spełnia moje oczekiwania w 100%
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 14:01   #59
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Cześć dziewczyny
Po pierwsze właśnie skończyłam 24 lata i dowiedziałam się że... krem pod oczy można zastąpić zwykłym, którego używa się na codzień I tak też robię Pod oczy z własnego doświadczenia polecam z Dax Cosmetics, Perfecta HydroMax. Jest bardzo fajny i nadaje sie pod makijarz Teraz się przeniosłam na maseczkę Dax Cosmetics, Perfecta Nawilżanie, Maseczka nawilżająca i regenerująca na twarz, dekolt i szyję, którejużywam pod oczy i na powieki i mnie nie podrażnia a jest bardziej przeciwzmarszczkowa niż HydroMax
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 16:52   #60
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: krem pod oczy dla 23 latki

Hah, od kiedy napisałam pierwszy post w tym temacie, minął prawie rok. Teraz już nie szukam czegoś "pielegnujacego a jednoczesnie delikatnie wygladzajacego skore pod oczami", ale preparatu, który poradzi sobie z pierwszymi zmarszczkami

@19katarina82 wypróbuję maseczkę Dax; mam nadzieję, że pomoże

Pozdrawiam.
__________________
The less routine, the more life
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.