Kręcenie biodrami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-12, 19:21   #1
Reni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 31

Kręcenie biodrami


Mam problem z moimi biodrami. Polega on na tym, że podczas chodzenia strasznie nimi kręcę (nie wiem, czy dobrze to określam). Podejrzewam, że jest to spowodowane niewypracowanymi mięśniami w tych okolicach. Czy znacie jakieś metody na pozbycie się takiego problemu? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam (podoba mi się ta ikonka)
Reni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-16, 16:03   #2
dziewczątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 15
Re: Kręcenie biodrami

Droga Reni
Widzisz mam ten sam problem tj. przy chodzeniu dość znacvznie ruszam pupą. W moim przypadku wygląda to tak, że ruch odbywa sie do przodu i do tyłu (a nie na boki!!, chociaż wygląda to podobnie) mimo to niektórzy moim znajomi zwracają na to uwagę. Myśle, że przyczyną tego nie jest niewyćwiczenie mięsni. Jestem dość wysportowana tańcze, chodze na siłownie i aerobik, przyczyny tego szukam w dużej u mnie ruchomości miednicy stawów biodrowych kręgosłupa i rozciądnięcia mięśni i ścięgien. Uważam, że wcale nie chodze brzydko, choć nieukrywam że czasem mi to przeszkadza. Niestety nieznalazłam sposobu by nieruszać biodrami wiem tylko ze chodząc na obcasach robię to bardziej niż w sportowych butach. Pozdrawiam !
dziewczątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.