Prezent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 19:58   #1
Roberto90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13

Prezent


Witam !

Szukam czegoś dla mojej żony na prezent urodzinowy jakiś fajny zestaw tak do 50 zł co możecie polecić
Roberto90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 20:07   #2
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Prezent

Poszukaj w The Body Shopie, ja koleżance kupiłam za 40 zł zestaw kosmetyków do twarzy (żel, tonik, 2 kremy).
A tak poza tym to na pewno znajdziesz jakieś zestawy w Rossmanie.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:39   #3
Mart_91
Rozeznanie
 
Avatar Mart_91
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 996
GG do Mart_91
Dot.: Prezent

Cytat:
Napisane przez Roberto90 Pokaż wiadomość
Witam !

Szukam czegoś dla mojej żony na prezent urodzinowy jakiś fajny zestaw tak do 50 zł co możecie polecić
A może jakiś drobiazg (np. z biżuterii) i coś własnej roboty? Mnie takie niespodzianki od serca cieszą najbardziej, nie coś prostego ze sklepu z czym wiąże się zero wysiłku...może spróbuj zaplanować jakiś romantyczny wieczór, sam zrobisz kolację, przygotuj żonie kąpiel itp. Moim zdaniem bardziej się ucieszy z czegoś co sam przygotowałeś i poświęciłeś na to czas, specjalnie dla niej...
Mart_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:52   #4
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Prezent

Cytat:
Napisane przez Mart_91 Pokaż wiadomość
A może jakiś drobiazg (np. z biżuterii) i coś własnej roboty? Mnie takie niespodzianki od serca cieszą najbardziej, nie coś prostego ze sklepu z czym wiąże się zero wysiłku...może spróbuj zaplanować jakiś romantyczny wieczór, sam zrobisz kolację, przygotuj żonie kąpiel itp. Moim zdaniem bardziej się ucieszy z czegoś co sam przygotowałeś i poświęciłeś na to czas, specjalnie dla niej...
a mnie by wlasnie bardziej zadowolilo to, ze facet kupuje mi kosmetyki tzn to zapewne zalezy od kobiety, jej typu.. kwiatki, romantyczny wieczor to marzenie kazdej romantyczki, ja jednak wolalabym gdyby facet sprezentowal mi fajny zestaw bym mogla o siebie dbac dla niego

tak, w the body shopie sa fajne zestawy, w rossmannie tez, mozesz zawsze sam skompletowac jakis zestaw zonie. zobacz czego chetnie uzywa, zapisz nazwy, pojdz do sklepu i tam na pewno ci doradza. powodzenia zycze
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:26   #5
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Prezent

Namaluj dla niej obraz. Nawet nie wiesz jakie to słodkie nie mów tylko "nie potrafię", każdy potrafi, tylko przelej swoje uczucia na obraz, a nie staraj się namalować hiperrealistycznego dzieła, bo to nie wyjdzie (; (chyba że jesteś malarzem )
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.