Fraxel repair - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 21:09   #1
cameron85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4

Fraxel repair


Hej.

Chciałabym się dowiedziec czy któraś z Was miała robiony repair na blizny potrądzikowe i czy faktycznie potrzebny jest wtedy tylko jeden zabieg?
I jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu? Czy naprawde przez miesiąc lepiej nie wychodzic z domu?
cameron85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 16:29   #2
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Fraxel repair

Czesc Cameron, skąd masz info, że wystarczy tylko jeden zabieg laserem fraxel żeby usunąc blizny potradzikowe?? Trzeba zrobic minimum 3 zabiegi, najlepiej w odstępach co 3 tygodnie. Przez kolejne tygodnie skóra się odnawia i dlatego efekt jest widoczny dopiero po dwóch, trzech miesiącach .
po zabiegu masz wrażenie, jagbyś spiekła się na słońcu. Skóra piecze i swędzi , jest zaczeriweniona. I rzeczywiście wygląda to trochę jak opalenizna. Bez sensu jest siedzieć w domu przez cały czas. takie zaczerwienienie można ukryć pod makijażem. A już po kilku dniach wraca do normy. Ważne żeby przed zabiegiem nie opalać się (nie chodzić do solarium) bo na opaloną skórę nikt Ci nie zrobi fraxela..
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 20:37   #3
cameron85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fraxel repair

tak usłyszałam w jednym gabinecie medycyny estetycznej, ze jeden fraxel repair wystarczy, co innego fraxel restore tam właśnie trzeba koło3-5 zabiegów, hmm już nie wiemczy jest sens robic ten repair czy lepiej restore..
cameron85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:21   #4
Miraclle86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fraxel repair

Właśnie mam ten sam problem re pair czy re store .
Jakoś nie jestem przekonana, że jeden zabieg jest w stanie spłycić blizny potrądzikowe.
Wg mnie powtarzanie zabiegu ma działanie falowe...
Miraclle86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 09:19   #5
sandra11115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Dot.: Fraxel repair

Studjuje kosmetologie mialam dermatologie z lekarzem ktory wykonuje zabiegi fraxelem repair i mowli ze u wiekszosci osob wystarczyJEDEN zabieg gora dwa jesli skora jest mocno uszkodzona,restore jest ogolnie na odmlodzenie a repair na odbudowe,pokazywal na wykladach efekty naprawde rewelacja sama bym sie skusila
sandra11115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:42   #6
JegoLalka
Przyczajenie
 
Avatar JegoLalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 13
Dot.: Fraxel repair

Czy mogłabys cos wiecej napisac? Skóra jest napieta a co z bliznami? Jaki koszt i o jakim lekarzu mowa? Bardzo proszę o odpowiedz, pozdrawiam.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

A o jakim laserze mówisz? FRaxel repair czy restore? Czytałam ze restore jest lepszy na odmłodzenie skóry, na blizny lepszy jest podobno repair? Czy możesz się do tego odnieść w jakiś sposób????
JegoLalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.