ocena na dyplomie czy wazna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 20:36   #1
gumka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 295

ocena na dyplomie czy wazna?


Dostalam sie na 2 etap rozmowy w instutucie na asystentke w ksiegowosci i kazali mi przyjsc z dyplomami , a ja mam same 3 i 3,5 z zawodow ksiegowych, bo mialam wymagajacych nauczycieli i tez czasem sie nie przykladalam w 100%. I teraz obawiam sie ze sie rozczaruja, malo tego ze nie mam doswiadczenia, to jeszcze 4 na dyplomie i duzo 3 w ocenach NIgdy na zadnej rozmowie nie prosili mnie o ocene z dyplomu wstyd mi teraz tam isc, wiekszosc starszych znajomych mowili ze ocena nie ma znaczenia, ale moze jak nie mam doswiadczenia dobrze jakbym miala lepsze oceny..moze dlatego na to chca zwrocic uwage..a tam tyle ocen dostatecznych
gumka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 11:20   #2
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: ocena na dyplomie czy wazna?

Cytat:
Napisane przez gumka24 Pokaż wiadomość
Dostalam sie na 2 etap rozmowy w instutucie na asystentke w ksiegowosci i kazali mi przyjsc z dyplomami , a ja mam same 3 i 3,5 z zawodow ksiegowych, bo mialam wymagajacych nauczycieli i tez czasem sie nie przykladalam w 100%. I teraz obawiam sie ze sie rozczaruja, malo tego ze nie mam doswiadczenia, to jeszcze 4 na dyplomie i duzo 3 w ocenach NIgdy na zadnej rozmowie nie prosili mnie o ocene z dyplomu wstyd mi teraz tam isc, wiekszosc starszych znajomych mowili ze ocena nie ma znaczenia, ale moze jak nie mam doswiadczenia dobrze jakbym miala lepsze oceny..moze dlatego na to chca zwrocic uwage..a tam tyle ocen dostatecznych
Argument z wymagającymi nauczycielami mnie nie przekonuję
Czasu nie cofniesz, idź najwyżej ci podziękują
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 16:15   #3
Shyrem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: ocena na dyplomie czy wazna?

Dokładnie, idź, nie ma co marnować szansy
Shyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-07 16:15:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.