Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-11, 12:54   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Wybielanie zębów- wątek zbiorczy


Dziewczynki kochane!Kusi mmie bardzo żeby wybielić sobie ząbki.Tylko czy ja nie bębe tego żałowała?????Moze któraś z Was ma to już za sobą?Jak długo utrzymuje sie efekt?Czy warto?Bardzo prosze o wszelkie informacje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-11, 13:27   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: białe ząbki

Jakiś czas temu kupiłam sobie preparat Biala Perla, ale do tej pory nie miałam odwagi go użyć... Poza tym p[iję dużo czerwonej herbaty, więc boję się, że efekt byłby krótkotrwały.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-11, 18:13   #3
JazzyW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34
Re: białe ząbki

Biela Perla jest rewelacyjny. Zastosowałam go 2 lata temu, bo po hektolitrach kawy jakie wypijałam na studiach moje snieznobiałe zabki staly sie historią. Moja dentystka nie wyrazila sprzeciwu. Efekt utrzymuje się do tej pory. Zęby mają się dobrze. [img]icons/icon40.gif[/img]
JazzyW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-11, 18:19   #4
sdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 4
Re: białe ząbki

3 miesiace temu wybielalam sobie zeby preparatem(takim zelem)Opalescence firmy Ultradent ktory w sposob bezpieczny i skuteczny usuwa przebarwienia ja mialm strasznie ciemne zeby chociaz ani nie palilam i nie pilam kawy najpierw napisze ci jak sie wybiela idzisz do lekarza stomatologa i on ci robi najpierw wycisk gornej szczeki i z tego wycisku robi ci nakladke na ten zel ktora naklada sie na noc z tym zelem nakladka kosztoje 150 zl do tego musisz kupic strzykawki z tym zelem zel ten wstrzykujesz do nakladki jedna strzykawka z zelem kosztowala 25 zl(na 3 noce) ja potrzebowalam ich 5 w sumie zaplacilam 250 zl za gorna szczeke jestem bardzo zadowolona z efektu sa super biale ale nie dlugo musze wybielic dolne bo sie odrozniaja
jak jest napisane w ulotce i jak mi stomatolog powiedziala to zeby moga po kilku latach sciemniec lecz sciemnienie jest nieznaczne za rok mozna sobie kupic 1 strzykawke i zeby znowu beda bialutenkie ta nakladke nie musisz oddawac
sie rozpisalam jak bedziesz miala pytania to pisz
viola napisał(a):
> Dziewczynki kochane!Kusi mmie bardzo żeby wybielić sobie ząbki.Tylko czy ja nie bębe tego żałowała?????Moze któraś z Was ma to już za sobą?Jak długo utrzymuje sie efekt?Czy warto?Bardzo prosze o wszelkie informacje.
sdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-13, 22:49   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: białe ząbki

Dlugo trwa takie wybielanie zabkow ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-14, 02:00   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: białe ząbki

Hej, napisz prosze, ile ta biała perła kosztuje i gdzie ja mozna kupić i jak sie ja używa?! Dziekuje
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-14, 08:48   #7
JazzyW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34
Re: białe ząbki

Z tego co pamietam to ok. 60 zlotych, mozna kupic w aptekach (nie we wszystkich, z tego co sie orientuje, ale większości). W opakowaniu są 2 tuby i 2 plastikowe 'szyny'. Jesli jestes anglojezyczna, zerknij na strone www.whitepearl.com. Tam poczytaj sobie w informacjach, FAQ itp. Cena Internetowa jest oczywiscie nie do pozazdroszczenia [img]icons/icon7.gif[/img] 70$ !? Z tym, że tam w opakowaniui są jeszcze jakieś nie-wiem-komu potrzebne bajery. [img]icons/icon40.gif[/img]
JazzyW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-02, 19:05   #8
daro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 9
Wybielanie zębów - wątek zbiorczy

Moje pytanie nie jest skierowane bezpośrednio do pani kosmetyczki. Ale może pani używała tych pasków ?
Chcę się dowiedzieć czy faktycznie są tak skuteczne.
Czekam na Wasze opinie na ten temat.
Pozdrowienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kameleon2.jpg (11,8 KB, 719 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4zd.jpg (7,0 KB, 567 załadowań)
daro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 19:36   #9
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Ja nie uzywalam ale mam zamiar zaczac od poniedzialku.
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 20:59   #10
daro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 9
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

A więc czekam na twoje spostrzeżenia.
Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (11,8 KB, 623 załadowań)
daro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 09:02   #11
Mysiapysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 2
GG do Mysiapysia
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Ile tam jest tych paseczków, na jak długo wystarcza paczka?Jak długo mialaby trwać taka kuracja?
Mysiapysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-03, 10:26   #12
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Kochanie,pisałam o tym sporo na for.plotkowym swego czasu.Wpisz w wyszukiwarce "whitestrips".Odp:kur acja trwa 2tyg(czyli opakowanie)W tym czasie wybieli się to co się wybieli-nie uzyskasz lepszego efektu stosując drugie.Kuracja nie jest dla każdego(lepiej nie mieć plomb i marwych zębów z przodu,bo te się nie wybielą)Wybielanie jest skuteczne ale nie trwałe(ok pół do jednego roku)
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 07:32   #13
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Zaczelam uzywac tego we wt. Wlasnie mam je teraz na zabkach - 3 raz. Gdy polykam sline to czuje troszke nieprzyjemny smak tego zelu,ale narazie jest ok. Napisze za tydz.czy juz sa jakies efekty.
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 10:21   #14
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Uzywam ich dopiero 4 dni i juz widze rezultaty, no chyba ze wmawiam to sobie [img]icons/icon7.gif[/img] Ale serio juz troche sie wybielily. Super!
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-17, 17:51   #15
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Juz nie jestem taka zadowolona. Dzis mija 10 dzien mojego wybielania zabkow i juz nie widze efektow. Na poczatku niezle szlo a teraz wydaje mi sie ze kolor jest wciaz taki sam. Sa troszke jasniejsze niz na poczatku ale myslalam ze efekt bedzie lepszy. Ale jeszcze zostaly 4 dni [img]icons/icon7.gif[/img]
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-20, 16:23   #16
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ? - ja!

Dzis kuzynka podniosla mnie na duchu bo wciaz sie podniecala jakie ja mam biale zeby. Postanowila ze tez kupi sobie te paski. Wiec jednak dzialaja [img]icons/icon7.gif[/img] Widocznie ja juz nie zauwazam efektow bo widze swoje zabki codziennie.
(jutro ostatni dzien)
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 15:47   #17
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ? - ja!

Hihi.Ja byłam w Galerii Mokotów w aptece.Patrzyłam sobie na kosmetyki a tu nagle jakies babki zapraszają mnie do jakiegos testu właśnie tych pasków.No ja sie zgodziłamHihi.Ale byly jajaBabki zrobily mi zdjątko i komputerowo wybieliły mi ząbkiEkstra miałam bieluśkie zębyJa jakos w to nie wierze.Ja myje zęby 4 razy na dzień i cały czas mam barwe żółtawąNiestety mam chyba taką kośc i nic na to nie poradze.Papa
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 18:30   #18
Perełka
Raczkowanie
 
Avatar Perełka
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 232
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?/Kkarolinaaa

Karolinko,mam pytanie do Ciebie,bo wiem,że używałaś Whitestrips. Ile to to sie trzyma na ząbkach (nakleja się na noc czy na krócej)i ile sztuk jest w opakowaniu? Czy efekt nadal sie utrzymuje? Z góry dziękuje za odpowiedzi. [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Ja też chcę wakacje!!
Perełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 19:08   #19
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?/Kkarolinaaa

dostałam przypadkowo dwa paski (bez opakowania "pudełkowego") i nie wiem jak ich uzyć [img]icons/icon7.gif[/img] będę wdzięczna za instrukcje [img]icons/icon7.gif[/img]
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-27, 20:36   #20
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Zaklada sie je dwa razy dziennie na pol godz. Na noc podobno nie mozna. Jesli kupisz te paski to w podelku jest "instrukcja obslugi". W pudelku jest 28 paskow na gorne zeby i 28 na dolne. Wydawalo mi sie ze na poczatku zęby byly bielsze (nie snieznobiale!) ale moze juz sie przyzwyczailam.
Odkleja sie pasek i przykleja, strona z zelem, do zebow. Dół paska (ktory wystaje) zagina sie.
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 21:10   #21
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

a bym chiala uslyszec porownanie-czy te paski sa lepsze od zelu biala perla (biela perla). Ale chyba nie znajde tu takiej osoby. Ja uzywalam zelu i efekt byl niezly, no a cena o polowe nizsza od paskow [img]icons/icon7.gif[/img] Ciekawa jestem wiec czy warto paski kupic
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 21:46   #22
magdoosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20
GG do magdoosia
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Hmm Julita pierwszy raz slysze o takim zelu... Moglabys mi powiedziec ile kosztuje [bo nie wiem ile to polowa ceny White Strips [img]icons/icon12.gif[/img]], gdzie mozna go dostac i jak [oraz jak dlugo] sie go uzywa? Bylabym bardzo dzwieczna [img]icons/icon10.gif[/img]
magdoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 21:50   #23
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

ok 70-80 zlotych. Zel w aplikatorach (takie nasadki na zeby gorne oraz dolne). dziala na cale zeby a nie tylko przod jak whitestrips. Wyciskasz z tubek do aplikatorow. Opakowanie starcza na dwie kuracje, ale jedna raz na pol roku, wiec w sumie cena to 1/4 white strips ktore kosztuja 150 zlotych i to jednorazowa kuracja, nastepna po pol roku.
Cenowo wiec biala perla jest bezkonkurencyjna. Ciekawi mnie czy dzialanie jest o tyle lepsze jak cena. Bo perla dzialala ok. Wymaga cierpliwosci te 3 tygodnie po 20 minut dziennie stosowania, ale czegoz sie nie robi .....
Do kupienia w aptekach
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 21:23   #24
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

A mnie i moja koleżankę od tych pasków dosyć mocno bolały zęby, szczególnie dolne. Owszem, może i wybieliły się trochę, ale po miesiącu żółtawy kolor powrócił [img]images/icons/icon9.gif[/img]
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-17, 17:17   #25
Anila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 15
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Karola - ja miałam ten sam problem. Po kilku dniach zęby zaczęły mnie "łupać" jak w lodowatej wodzie. Ale niestety o tym piszą w instrukcji - jest to tzw. nadwrażliwość. Trzeba zrobić jednodniową przerwę i ponownie spróbować - ponoć miało to minąć. Niestety w moim przypadku nie minęło - musiałam przerwać kurację....
Anila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-17, 21:06   #26
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Ja też zrobiłam tę przerwę, jednak podobnie jak u Ciebie, nic to nie dało. Również przerwałam wybielanie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif Chciałam wrócić do tych pasków po dłuższym czasie, ale mam teraz taki wstręt do nich, że nie moge się zmobilizować. To był bardzo nieprzyjemny ból, ponieważ zęby bolały mnie nie tylko podczas trzymania na nich pasków, ale potem przez cały dzień. Gdy ból mijał, przychodziła pora na "wieczorną kurację" po której z kolei zęby bolały mnie całą noc. I tak w kółko. Szkoda, bo rzeczywiście wybielało http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-18, 09:44   #27
Anila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 15
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

Mam dokładnie identyczne odczucia... Prawdę mówiąc chciałam się zaprzeć i wytrzymać, ale tak sobie myślę, że w końcu ten ból coś sygnalizuje - boję się, że mogę sobie zaszkodzić. Ale trzeba przyznać, że efekt był... szkoda, że tylko na przednich zębach...
Anila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 14:02   #28
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Whitesrips. Kto z Was używał?

Mnie tez zeby bolaly ale jakos wytrzymalam. Chyba z nimi wszystko ok - mam taka nadzieje.
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 23:13   #29
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Whitestrips. Kto z Was używał ?

osobiście nie widziałam niestety prawie zadnych efektów po Białej Perle- zęby rozjaśniły się może o pół tonu, maksimum o jeden ton i wszystko bardzo szybko wróciło do stanu sprzed wybielania http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 23:46   #30
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Whitesrips. Kto z Was używał? (2raz)

Myslicie ze moge uzyc paskow 2 raz po przerwie 5 miesiecznej a nie 6?
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.