Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 14:56   #1
linusiaihaha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: arkadia
Wiadomości: 210
GG do linusiaihaha
Question

Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.


Drogie wizażanki, z góry przyznaje się, że nie przeczytałam wszystkich wątków na ten temat, ale i nie wiele znalazłam.
Problem polega na tym, że kiedy wybrałam się do ginekologa po tabletki anty, zrobił mi od razu cytologię. Dzisiaj dostałam okres i powinnam wziąć 1 tabletkę ale gdy zadzwoniłam po wyniki okazało się, że wynik cytologii jest II stopnia i mam nadżerkę.
Czytałam o tym i z tego, co niektóre z Was pisały powinnam powstrzymać się od brania tabletek, chociaż lekarz powiedział, że spokojnie mogę je brać.
Co o tym sądzicie? Pytam bo nie mam możliwości skonsultowania tego z innym lekarzem jeszcze dzisiaj i nie wiem czy zaczynać brać tabletki.
I mam jeszcze jedno pytanie, czy wynik II stopnia i nadżerka to automatycznie konieczność wypalania jej/ zamrażania? Bo takiego zdania jest mój lekarz a też różne głosy słyszałam. Z góry dzięki za pomoc
linusiaihaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 15:04   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez linusiaihaha Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki, z góry przyznaje się, że nie przeczytałam wszystkich wątków na ten temat, ale i nie wiele znalazłam.
Problem polega na tym, że kiedy wybrałam się do ginekologa po tabletki anty, zrobił mi od razu cytologię. Dzisiaj dostałam okres i powinnam wziąć 1 tabletkę ale gdy zadzwoniłam po wyniki okazało się, że wynik cytologii jest II stopnia i mam nadżerkę.
Czytałam o tym i z tego, co niektóre z Was pisały powinnam powstrzymać się od brania tabletek, chociaż lekarz powiedział, że spokojnie mogę je brać.
Co o tym sądzicie? Pytam bo nie mam możliwości skonsultowania tego z innym lekarzem jeszcze dzisiaj i nie wiem czy zaczynać brać tabletki.
I mam jeszcze jedno pytanie, czy wynik II stopnia i nadżerka to automatycznie konieczność wypalania jej/ zamrażania? Bo takiego zdania jest mój lekarz a też różne głosy słyszałam. Z góry dzięki za pomoc
Możesz brać tabletki. II grupa cytologi nie daje 100% pewności, że to nadżerka... Taka pewnosc daje tylko kolposkopia, a jezeli to niewielka nadzerka to mozna to leczyc farmakologicznie, a dopiero potem mozna myslec o wypalaniu/zamrazaniu. Zreszta od wypalania sie juz odchodzi.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 15:30   #3
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Ja mam 2 z cytologii, i nie bylo w ogole tematu o nadzerce.Ba, wrecz ze wiekszosc kobiet, glownie wspolzyjacych ma drugą grupe, i ze jest to calkowicie ok
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 15:56   #4
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

no właśnie, ja też mam II stopnia i lekarz mi nic nie mówił o wypalaniu bo stwierdził że nie chce mnie "kaleczyc" przed ciążą bo mam tylko II stopień dopiero po ciąży jak już dziecko urodzę...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 17:05   #5
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

mam dwójke z cytologii lekarz nic ni mie mowił,że nie mozna barc tabletek
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 17:12   #6
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

ja w zeszłym roku tez mialam II grupe i tez mi lekarz chcial usuwac rzekomą nadżerkę... a w tym roku mam grupe I, nadżerka cudownie zniknęła chyba
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 19:27   #7
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

hej hej. ja mialam przed ciąża też nadżerke ponad rok i normalnie bralam tabletki. i powiem wam ze chociaz mialam ją duża to mi nic nie wypalali. normalnie tabletkami dopochwowo wyleczylam. no i oczywiscie moj mąż tez sie leczył..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 19:37   #8
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hej hej. ja mialam przed ciąża też nadżerke ponad rok i normalnie bralam tabletki. i powiem wam ze chociaz mialam ją duża to mi nic nie wypalali. normalnie tabletkami dopochwowo wyleczylam. no i oczywiscie moj mąż tez sie leczył..
mąż na nadżerkę?
a to ciekawe...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 19:45   #9
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
mąż na nadżerkę?
a to ciekawe...
Nie. mąż mógł mieć jakieś zapalenie, czy cokolwiek.. niewiesz że jak jedna osoba coś ma to i druga ma..? mi zapalenie wracało 2 raz przez to że mąż sie nie leczył. więc lepiej tego nie lekceważyć,
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:09   #10
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Nie. mąż mógł mieć jakieś zapalenie, czy cokolwiek.. niewiesz że jak jedna osoba coś ma to i druga ma..? mi zapalenie wracało 2 raz przez to że mąż sie nie leczył. więc lepiej tego nie lekceważyć,
Przy zapaleniu to tak, ale nie przy samej nadżerce.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:23   #11
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Przy zapaleniu to tak, ale nie przy samej nadżerce.
no ja mialam i to i to. wzystko wyleczone tabletkami. na szczescie bez wymalania czegokolwiek
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 21:08   #12
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

W sumie dla mnie to dziwne, że jak gin badal, to nie widzial nadżerki, tylko wyszło mu dopiero z wyniku cytologii. Ja miałam drugi raz podczas cytologii II grupe i jakos dopiero teraz lekko nadżerkę. Swoją drogą ja ją leczę solcogynem (czy jakoś tak). A wypalanek chyba raczej nie robi się u kobiet, które nie rodziły.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:52   #13
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Czyli jak mam 2 grupę to mam nadżerkę? Zawsze mi sie wydawało, że druga grupa to ok.. Tym bardziej ze niedawno mialam cytologie robioną, wyszla druga a gin potwierdziła, że jest ok. Żadnych krwawien nie mam ani nic takiego
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 23:26   #14
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Czyli jak mam 2 grupę to mam nadżerkę?
2 grupa cytologii nie znaczy, że masz nadżerkę. możesz mieć stan zapalny albo cokolwiek innego.

za to jeżeli masz nadżerkę to na pewno nie będziesz miała 1 grupy. przynajmniej tak twierdzi moja gin
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:19   #15
linusiaihaha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: arkadia
Wiadomości: 210
GG do linusiaihaha
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Ok, bardzo dziękuję za pomoc
linusiaihaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:09   #16
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

tak jak dziewczyny pisza, nadzerke jesli juz powinien wychwycic lekarz podczas badania. i jesli juz to stwierdzi to powinnas poprosic o kolposkopie. bo wielu lekarzy naciaga na leczenie, zachecaja dziewczyny do swoich prywatnych gabinetow gdzie zostawisz $, z farmakologi tez czerpia przeciez $

ja zawsze mialam 2 grupe i jest wszystko w porzadku, lekarz dal karteczke z wynikiem i odsylal mnie po 2 min do domu

jakies stany zapalne nie wplywaly na wyniki cytologi

mialam raz stwierdzona mala nadzerke, wyleczylam ja tanimi globulkami, to bylo kilka lat temu i nie mialam o tym pojecia co to jest itp, teraz nie slysze nic takiego od lekarzy
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 08:56   #17
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

polecam ci sposob z aloesem, pewnie wiesz jakie zdrowotne dzialanie ma aloes, wiec kupujesz gotowy aloes do picia, rozcienczas go z przegotowana woda w stosunku 1:1 (to sie nazywa alocit), wkładasz tampon (taki bez tej sliskiej otoczki) i aplikujesz 15ml alocitu do niego - aplikujsz go strzykawka bez igly. i idziesz spac na noc.
Zabiegi nalezy stosowac przez 3-4 dni i potem 3-4 dni przerwy az do wyleczenia. Przedstawiona kuracja jest nieco klopotliwa ale skuteczna, leczy torbiele, nadzerki szyjki macicy, infekcje pochwy.
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:02   #18
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Dziewczyny dopisuję się do wątku. Mam praktycznie identyczną sytuację jak autorka. Dzisiaj dostałam okres więc powinnam wziąć pierwszą tabletkę anty, dzwoniłam właśnie do rejestracji i okazało się, że mam II grupę i stan zapalny, więc w piątek muszę zgłosić się po receptę na globulki. Już w badaniu ginekolog stwierdził u mnie malutką nadżerkę, ale powiedział, że wystarczy ją obserwować. Czy mogę dzisiaj zacząć brać tabletki?
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:44   #19
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez sweet88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dopisuję się do wątku. Mam praktycznie identyczną sytuację jak autorka. Dzisiaj dostałam okres więc powinnam wziąć pierwszą tabletkę anty, dzwoniłam właśnie do rejestracji i okazało się, że mam II grupę i stan zapalny, więc w piątek muszę zgłosić się po receptę na globulki. Już w badaniu ginekolog stwierdził u mnie malutką nadżerkę, ale powiedział, że wystarczy ją obserwować. Czy mogę dzisiaj zacząć brać tabletki?
tak, możesz.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 17:59   #20
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:06   #21
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

ja tez mam 2 grupę, podobno mam nadżerkę malutką, tabletki normalnie biorę
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 01:19   #22
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

No właśnie, jak to jest z tą drugą grupą cytologii. Czy nie powinno się wdrażać leczenia kiedy jest taki wynik ? Bo to przecież wskazuje na stan zapalny czy tam inne nieprawidłowości. Czy nie należałoby wtedy przeprowadzić kolejnych badań żeby stwierdzić na jakim tle jest ten stan zapalny, na który wskazuje wynik cytologii ?
Lekarze zwykle machają na to ręką, bo to podobno kobiety współżyjące seksualnie mogą mieć tę grupę. Czy nie powinno się jednak "dążyć" do wyleczenia i osiągnięcia I grupy ? No i dlaczego kobiety, które współżyją mogą mieć II grupę i niby jest w porządku ? Pytam, bo sama od zawsze mam II grupę w cytologii i nigdy żaden lekarz się tym nie przejął...nawet jak pytałam dlaczego się nie przejmuje A zastanawia mnie to od "zawsze".

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-04-21 o 01:26
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 05:40   #23
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Sama jestem ciekawa, może ktoś odpowie. Generalnie ja słyszałam, że niektóre kobiety po prostu mają 2 grupę i tyle, nawet jeśli nie mają stanów zapalnych.
Mnie zaciekawiło, że ktoś dostał globulki na nadżerkę, a u mnie jest tylko obserwacja.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 06:09   #24
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No właśnie, jak to jest z tą drugą grupą cytologii. Czy nie powinno się wdrażać leczenia kiedy jest taki wynik ? Bo to przecież wskazuje na stan zapalny czy tam inne nieprawidłowości. Czy nie należałoby wtedy przeprowadzić kolejnych badań żeby stwierdzić na jakim tle jest ten stan zapalny, na który wskazuje wynik cytologii ?
Lekarze zwykle machają na to ręką, bo to podobno kobiety współżyjące seksualnie mogą mieć tę grupę. Czy nie powinno się jednak "dążyć" do wyleczenia i osiągnięcia I grupy ? No i dlaczego kobiety, które współżyją mogą mieć II grupę i niby jest w porządku ? Pytam, bo sama od zawsze mam II grupę w cytologii i nigdy żaden lekarz się tym nie przejął...nawet jak pytałam dlaczego się nie przejmuje A zastanawia mnie to od "zawsze".
Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa, może ktoś odpowie. Generalnie ja słyszałam, że niektóre kobiety po prostu mają 2 grupę i tyle, nawet jeśli nie mają stanów zapalnych.
Mnie zaciekawiło, że ktoś dostał globulki na nadżerkę, a u mnie jest tylko obserwacja.
poczytajcie sobie w wątku o nadżerce o ektopii
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:10   #25
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
poczytajcie sobie w wątku o nadżerce o ektopii
No ale przeciez zeby miec druga grupe nie trzeba miec nadzerki. Ja juz od paru lat nie mam (a mialam spora), a II grupe mam zawsze A przeciez o zdrowiu swiadczy I grupa...

Hmm...znalazlam w necie taki opis stanu jaki odnotwuje sie w II grupie cytologii:
Grupa II - w rozmazie obok komórek stwierdzanych w grupie I-szej widać liczne komórki zapalne, komórki nabłonkowe wykazujące zmiany zwyrodnieniowe oraz komórki pochodzące z procesów regeneracyjnych. Grupa ta obejmuje bardzo szerokie spektrum zmian i dlatego winno się okreslić charakter zmiany na podstawie stwierdzonego obrazu morfologicznego, np. zapalenie czy proces regeneracyjny (reparacyjny). W przypadku zapalenia wprawny cytolog potrafi określić czynnik wywołujący zapalenie. W większości takich przypadków należy zaproponować badanie kontrolne po przeprowadzeniu leczenia przeciwzapalnego. W grupie II-giej nie stwierdza się komórek dysplastycznych czy nowotworowych. Grupa II-ga bardzo często
występuje u pacjentek z tzw. nadżerką.


Nic juz nie lapie...

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-04-21 o 09:06
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 08:19   #26
lilja00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

Witam ! Jestem tu pierwszy raz. Mam takie pytanie. Byłam ostatnio u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne (jeszcze ich nie brałam), okazało się że mam nadżerke grupa 2. Po miesiaczce czyli za jakieś dwa tygodnie mam się zgłosić do ginekologa będzie mi to wymrażac. I tu pytanie czy jak pójdę przed ta miesiaczka to czy te tabletki nie będą koligować z tym zabiegiem ? Proszę o szybką pomoc .
lilja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 07:36   #27
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Nadżerka a tabletki antykoncepcyjne.

czesc dziewczyny!
Pisze na forum,bo trafił mi sie okroony lekarz..
chodzilam do swojej p.doktor, zawsze mialam 2 grupe cytologii ale raz tylko dostalam jakies tabletki na infekcje. zaczelam anty 2 mies temu i skonczyla mi sie recepta a nie ma mojej lekarki i poszlam do innej.
"nadzerke pani ma,to pani wie"-no nie,nie wiem...
nie powiedziala mi co dalej. tylko,zeby obserwowac. tylko dodała, że jak biorę tabletki,to nic nie da sie i tak z tym zrobic. no przeciez tabletki nie sa dla mnie najwazniejsze,tylko zdrowie... Niestety byla tak niemila,ze chcialam opuscic gabinet.
Powinnam udac sie na kontrole do innego lekarza?
jestem neiródką, tabsy biore po raz pierwszy od 2 miechów, mam 25 lat.

ps. czy jak robilyscie badania pod kątem dobrania tabletek, to miałyście robione usg piersi? bo pani doktor była oburzona, ze zaczełam anty bez tego usg.. a ufałam swojemu lekarzowi...
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-09 08:36:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.