link do ankiety wynikowej Vichy Aqualia AntiOX - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stres w wielkim mieście

Notka

Stres w wielkim mieście
Zapraszamy Was do dyskusji i zadawania pytań na tematycznym forum "Stres w wielkim mieście". Od 22 lutego (poniedziałek) do 21 marca na forum co tydzień będzie odpowiadał na Wasze pytania specjalista z zakresu dietetyki, fitnesu, psychologii, stylizacji i dermatologii.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 13:33   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

link do ankiety wynikowej Vichy Aqualia AntiOX


Do informacji wszystkich zainteresowanych produktami Vichy z serii Aqualia AntiOX.

100 Wizażanek dostało do testowania jeszcze przed całą akcją najnowszy produkt Vichy fluid Antyoksydacyjny AntiOX.
Teraz otrzymały na swoje skrzynki mailowe linki do wypełnienia ankiety wynikowej.
O jej wynikach dowiecie się niedługo na wizażu, ale już w tej chwili Wizażanki mogą pisać na tym forum o tej nowej linii kosmetyków i oczywiście o tym, który same przetestowały

W razie jakiś problemów z ankietą prosimy o maila na redakcję, do złosia lub do mnie
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:21   #2
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: link do ankiety wynikowej Vichy Aqualia AntiOX

To może ja pierwsza
Fluid Antiox sprawuje się całkiem dobrze, choć jak na produkt dla skóry tłustej/mieszanej pozostawia zbyt tłusty film, który oczywiście od razu daje się we znaki w strefie T.
Nie zapycha porów, stopniowo wyrównuje koloryt cery, mam nawet wrażenie, że wzmocnił i ujędrnił skórę twarzy. Bałam się, że alkohol bardzo wysoko w składzie może przesuszać, jednak nie zauważyłam niczego takiego.
Generalnie jest to dobry kosmetyk, jednak nie bez wad

Ja czekam na serum, bardzo jestem go ciekawa
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-03-17 o 13:28
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:58   #3
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: link do ankiety wynikowej Vichy Aqualia AntiOX

O serum są już opinie w KWC -póki co średnie,a ja liczę po cichu na mega upiększenie

Ja z testowanego fluidu jestem bardzo zadowolona ,też mam mieszaną cerę ale nie zauważyłam żadnego przetłuszczania się ponad normę.
Świetny jest jako baza pod podkład.Fajnie rozświetla.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:54   #4
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: link do ankiety wynikowej Vichy Aqualia AntiOX

To ja druga
Fluid Antiox mnie zawiódł
rzeczywiście po pierwszych użyciach moja cera promieniała..jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki cera stała sie aksamitna i wygładzona.
Jednak już po tygodniu regularnego używania zauważyłam pojawiające sie krosty i przebarwienia .
Moja skóra bardzo dziwnie reaguje na ten fluid. Z jednej strony jest super pod makijaż, lekka konsystencja świetnie się wchłania, cera jest wygładzona i nawilżona..a z drugiej strony pojawiły sie krosty i przebarwienia.
Od 2 lat nie używam podkładu ..wystarczy mi tylko sypki mineralny l'oreal , gdyż z cerą nie miałam nigdy żadnych problemów- teraz mam i niestety muszę tuszować niedoskonałości podkładem

Myślałam ze powoduj to nowe mleczko do demakijażu - jednak nie.

Wróciłam do starego, a problem nie zniknął.

Poza tym bardzo denerwuje mnie zapach fluidu, poza tym fluid absolutnie nie sprawił że cera nabrała blasku i świeżego wyglądu.
Jestem na nie

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2010-03-18 o 13:56
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:19   #5
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: link do ankiety wynikowej Vichy Aqualia AntiOX

Nie jestem zadowolona z fluidu. Owszem, ładnie wygładza, cera jest miękka, rozświetlona (choć to tylko wpływ drobinek, bo ogólnego rozświetlenia cery nie zauważyłam), dobry pod makijaż. I to tyle.

Bardzo słabo nawilża - 24 godzinne nawilżenie to mit - już po1-2 godzinach odczuwałam "ściąganie" na policzkach, dziwna konsystencja - niby lejąca się, a nałożony na twarz fluid "oblepia" mi buzię , klei się. Nie podrażnia ale też nie koi, nie łagodzi. Drażniący zapach.

Produkt zupełne nie dla mnie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2010-03-18 o 21:22
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stres w wielkim mieście


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.