Blizny PO zabiegu laserem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 12:34   #1
mblonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Unhappy

Blizny PO zabiegu laserem.


Przy okazji odpowiedzi na pytanie jednej z Wizażanek, pomyślałam, że w zasadzie mogłabym się do Was zwrócić z moim problemem.

W grudniu 2010 byłam już tak załamana stanem swojej skóry, że w akcie desperacji zwróciłam się do znajomej, która zajmuje się robieniem zabiegów laserem typu Fraxel. Niestety, moja cera nie była wyleczona i nie nadawała się na laser, tylko na delikatną walkę poprzez kremy, ewentualnie kwasy. X zrobiła mi zabieg na całej twarzy poza nosem. Bolało strasznie, jak wróciłam do domu, to całą noc mimowolnie leciały mi łzy. Gojenie miało wyglądać tak, że po kilku dniach skóra miała się pokryć brązowymi strupkami, które miały odpaść wraz z zejściem opuchlizny. W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca. Po prostu z tygodnia na tydzień robiłam się coraz mniej czerwona, a maleńkie blizny po laserze, takie jakby regularne kropeczki, wgłębienia, dziurki (kto miał ten wie, o co mi chodzi) nie znikały.

Dziś, ponad rok od mojego zabiegu te kropeczki nadal są widoczne. A najbardziej mnie irytuje to, że czasem, kiedy nakładam podkład, to on wchodzi w te wgłębienia i wyglądam jak dziwadło. W moim przypadku o żadnej reklamacji nie było mowy, bo raz, że przed zabiegiem musiałam podpisać dokument poświadczający, że coś może pójść nie tak i jestem tego świadoma, a dwa, że ciężko jest się skarżyć znajomej, która chciała pomóc.

Wiem, że jest masa wątków o zabiegach laserem, ale to raczej pytania "Robić, czy nie robić?" albo "Gdzie i za ile?", a mój problem jest zgoła inny. Nie natknęłam się jeszcze na nikogo, kto po laserze byłby tak rozczarowany. Więc po pierwsze, jest ktoś taki? Czy którakolwiek z Was po zabiegu zmagała się z czymś podobnym? I czy ktoś mógłby mi poradzić, jak się uporać z tymi dziurkami po laserze? Jakieś zabiegi, kremy, złuszczanie? Dodam, że aktualnie kończę walkę z niedoskonałościami przy pomocy Duacu i zestawu kremów etc. z La Roche-Posay. Oczywiście zależy mi na tym, żeby pozbyć się blizn po trądziku i przebarwień, ale w zasadzie nie to mnie najbardziej frustruje. Na wiosnę chciałabym się rozprawić z moją skórą na dobre i pozbyć tych blizn właśnie PO laserze.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która powie mi, co robić
mblonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:45   #2
mblonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny PO zabiegu laserem.

Niestety, do Łodzi mam daleko ale dziękuję za dobre chęci.
mblonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:05   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Blizny PO zabiegu laserem.

Mblonde...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=fraxel&page=2
zerknij tu, niestety jest nas sporo z dziurami na twarzy
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 09:58   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Blizny PO zabiegu laserem.

Cytat:
Napisane przez Shaki 78 Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Łodzi lub okolic to mogę Ci polecić wizytę w dr Lik Clinic. Znam kilka osób które tam chodzą, ja również i można powiedzieć, że dobrze orientują się co robią i oczekiwane efekty są osiągane. Akurat nie znam nikogo kto miał problem podobny do Twojego, ale skoro potrafią skutecznie przeprowadzać różnorakie zabiegi to może i Tobie by pomogli.
Podsyłam ich stronę jeśli chciałabyś się jakoś skontaktować: drlikclinic.pl
reklama jest platna, w kazdym poscie ta sama klinika...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:12   #5
Agusia_mamusia_Kubusia
Przyczajenie
 
Avatar Agusia_mamusia_Kubusia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Blizny PO zabiegu laserem.

Pushit a powiedz jakim laserem Ty miałas robiony ten zabieg? Piszesz że laser typu Fraxel.... troszkę mnie nastraszyłaś z tymi bliznami, ale mam nadzieje że Fracel restore nie pozostawia blizn :/

Pozdrawiam
Agusia_mamusia_Kubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:49   #6
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Blizny PO zabiegu laserem.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237890&page=2 tutaj jest wiecej informacji
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 13:01   #7
JegoLalka
Przyczajenie
 
Avatar JegoLalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny PO zabiegu laserem.

A jaki to był laser? Restore czy repair??
JegoLalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.