Ból jajników/podbrzusza po seksie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-27, 19:09   #1
Claudinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9

Ból jajników/podbrzusza po seksie


Seksu kiedyś nie uprawiałam często. Kiedyś tylko kilka razy. Teraz mam chłopaka i robimy to regularnie. Zauważyłam ból w podbrzuszu po odbytych stosunkach. Często też po głębszej masturbacji czuje ten ból. Czy to może być groźne? Ból pojawia się czasami też bez powodu ( w dzień owulacji, ale i inne dni cyklu). Co to może oznaczać? Powinnam się wybrać do lekarza?
Claudinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 19:33   #2
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Cytat:
Napisane przez Claudinek Pokaż wiadomość
Seksu kiedyś nie uprawiałam często. Kiedyś tylko kilka razy. Teraz mam chłopaka i robimy to regularnie. Zauważyłam ból w podbrzuszu po odbytych stosunkach. Często też po głębszej masturbacji czuje ten ból. Czy to może być groźne? Ból pojawia się czasami też bez powodu ( w dzień owulacji, ale i inne dni cyklu). Co to może oznaczać? Powinnam się wybrać do lekarza?

Koniecznie idź do lekarza
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 08:46   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Czy seks jest intensywny? W okolicach okresu?
Co do bólu podbrzusza - mnie boli kiedy uprawiam seks przed okresem/w trakcie/po czyli kiedy szyjka macicy jest niżej. W czasie stosunku odczuwam ból i po.
Jesteś pewna, że to dzień owulacji?
Jeśli ból jest silny i nie widzisz konkretnej przyczyny to jak najbardziej powinnaś o tym powiedzieć ginekologowi.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 15:17   #4
Claudinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Ból odczuwam zawsze po seksie. Nie jest on jakiś bardzo intensywny, ale odczuwalny. Oczywiście seks jest dla mnie przyjemny. Gorzej jest kiedy już skończymy. Wtedy zaczynam odczuwać ten ból.
Claudinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:18   #5
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Idź do lekarza, bo tak nie powinno być.
Ale idź to takiego, który zrobi Ci USG a nie tylko wsadzi palec i zawoła następną pacjentkę.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:47   #6
ms_meg
Przyczajenie
 
Avatar ms_meg
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Koniecznie idź do lekarza. Nie ma sensu straszyć Cię niczym poważnym, ale jest kilka rzeczy które w ten sposób się objawiają. Mogą to być np. torbiele na jajnikach lub jakieś zmiany hormonalne, może nadżerka w zaawansowanym stadium.. Nie ma co panikować, bo większość z tych rzeczy można szybko zwalczyć jak się odpowiednio zareaguje, ale wizyta u lekarza jest konieczna (usg).
ms_meg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 14:37   #7
Claudinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Torbiela miałam jakoś w grudniu, ale zniknął samoistnie, bo w styczniu już go nie było. Miałam wtedy robione usg no i badanie ogólne u ginekologa. Nic więcej nie wykrył. Myślę, że będę musiała się do niego wybrać.
Claudinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 12:27   #8
Chili1982
Przyczajenie
 
Avatar Chili1982
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Hej
Od jakiegoś czasu też bolą mnie jajniki przy stosunku , przed oddawaniem moczu. Ból coraz bardziej się nasilał , więc odwiedziłam lekarza. Podczas badania USG tez bardzo bolało okazało się że mam zapalenie jajnika prawego Dostałam antybiotyk Biseptol i czopki Naproxen . Przez dwa dni brania tylko źle się czułam bo Bistepolu ale nic nie bolało. Dzisiaj rano obudziłam się z silnym bólem jajnika nie wiem co dalej robić. Nagrzewanie nie pomaga , kapsułki biorę cały czas..
__________________
Chili11982
Chili1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 13:17   #9
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 822
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Cytat:
Napisane przez Chili1982 Pokaż wiadomość
Hej
Od jakiegoś czasu też bolą mnie jajniki przy stosunku , przed oddawaniem moczu. Ból coraz bardziej się nasilał , więc odwiedziłam lekarza. Podczas badania USG tez bardzo bolało okazało się że mam zapalenie jajnika prawego Dostałam antybiotyk Biseptol i czopki Naproxen . Przez dwa dni brania tylko źle się czułam bo Bistepolu ale nic nie bolało. Dzisiaj rano obudziłam się z silnym bólem jajnika nie wiem co dalej robić. Nagrzewanie nie pomaga , kapsułki biorę cały czas..
Idź do lekarza po zmianę antybiotyku. To chyba najrozsądniejsze wyjście z Twojej sytuacji.
__________________
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip.
Sayven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 15:39   #10
201710061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 74
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Mnie też czasem bolał jajnik po intensywnym sexie. Okazało się że to dlatego że miałam torbiel. Jak torbiel się wchlonala to ból odszedł. Tak mam co jakiś czas. I zawsze na tym samym jajniku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710061000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 11:57   #11
Artur93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 248
Dot.: Ból jajników/podbrzusza po seksie

Moja dziewczyna też tak ma tylko nie przy każdym stosunku, raczej przy zbyt ostrym bez odpowiedniego nawilżenia (pomagamy sobie żelem Durex). Czasem też boli ją w czasie owulacji po stronie z której uwalnia się jajeczko. Była ostatnio u ginekologa i wszystko jest jak najbardziej ok, zrobione USG, wymaz itp. Także to nie musi to być nic takiego.
Artur93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-02 12:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.