tampon w pochwie!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 23:58   #31
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: tampon w pochwie!!

ja pomijam kwestie - przeszkadza mi (jak kolezanki okreslily) glut , ale facet nie widzi sznurka? nie wie od czego jest sznurek? nie wie co to tampon?

no chyba ze tez byl narabany
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 00:00   #32
Kiss xd
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 811
Dot.: tampon w pochwie!!

Eee...
No,aż dziwne ... Radziłabym iść jednak do ginekologa,chyba że poradzisz sobie sama ...

A co do seksu w czasie miesiączki to osobiście nie widze w tym nic obrzydliwego ani dziwnego .
Kiss xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:54   #33
fikusia87
Raczkowanie
 
Avatar fikusia87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 253
Dot.: tampon w pochwie!!

hmmm moze miał za krótkiego penisa . W połączeniu z tamponem był dłuższy i było ok .hahahha
__________________
Kocham ..... Tęsknie ..... Czekam .....

A JA CZEKAM NA CIEBIE ŻEBYŚ PRZYSZEDŁ JUŻ WRESZCIE.

... CYWIL 23.06.2009 ... CZEKAM
fikusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 20:51   #34
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
może spróbuj górą ?
dobre!!! aż się popłakałam...
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 20:58   #35
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ja pomijam kwestie - przeszkadza mi (jak kolezanki okreslily) glut , ale facet nie widzi sznurka? nie wie od czego jest sznurek? nie wie co to tampon?

no chyba ze tez byl narabany
Sznurka mógł nie widzieć, mogło być ciemno.

A trzeźwy pewnie też nie był, jeśli brał się za laskę tak napraną, że zapomniała o tamponie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 15:51   #36
psychodramma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: tampon w pochwie!!

O losie, skąd tyle złośliwości? Taka zaleta malutkich tamponów, że się ich nie czuje i zapomina o okresie. Ja jakoś naprana nie bywam, a okresu, kiedy używam tamponów, nigdy nie czuję. Facet też nie musi przed stosunkiem rozglądać się w poszukiwaniach nie wiadomo czego. Zdarza się i tyle.
psychodramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 17:05   #37
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez psychodramma Pokaż wiadomość
O losie, skąd tyle złośliwości? Taka zaleta malutkich tamponów, że się ich nie czuje i zapomina o okresie. Ja jakoś naprana nie bywam, a okresu, kiedy używam tamponów, nigdy nie czuję. Facet też nie musi przed stosunkiem rozglądać się w poszukiwaniach nie wiadomo czego. Zdarza się i tyle.
ale tu nie chodzi o to czy facet zauwazy sznureczek czy nie, choc np w ob jest niebieski i widoczny(!), ale o to, ze DZIEWCZYNA ktora ma okres zapomniala o tamponie. ja tego tez nie rozumiem. nawet jak sie napije to pamietam czy mam okres i czy tampon jest, a jesli sie zapomni czy jest tampon, to wystarczy w majtki spojrzec :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 18:59   #38
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
ale tu nie chodzi o to czy facet zauwazy sznureczek czy nie, choc np w ob jest niebieski i widoczny(!), ale o to, ze DZIEWCZYNA ktora ma okres zapomniala o tamponie. ja tego tez nie rozumiem. nawet jak sie napije to pamietam czy mam okres i czy tampon jest, a jesli sie zapomni czy jest tampon, to wystarczy w majtki spojrzec :|
Hahaha! Dobre. Ja czasami chciałabym zapomnieć. Ale póki co jak najcześciej staram się stosować śledzie
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:59   #39
psychodramma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
ale tu nie chodzi o to czy facet zauwazy sznureczek czy nie, choc np w ob jest niebieski i widoczny(!), ale o to, ze DZIEWCZYNA ktora ma okres zapomniala o tamponie. ja tego tez nie rozumiem. nawet jak sie napije to pamietam czy mam okres i czy tampon jest, a jesli sie zapomni czy jest tampon, to wystarczy w majtki spojrzec :|
Ale czy musi w ogóle zaglądać do pochwy? Czy w ogóle musi zerkać "w dół"?
Albo sznureczek nie dyndał do kolan, a schował się w pochwie. Zresztą który facet sprawdza to przed wejściem do łóżka z dziewczyną?

Ja często - zupełnie trzeźwa, zdrowa psychicznie i świadoma swoich czynów - zapominam, że mam okres. Nic się nie dzieje, nie boli. Szczególnie pod koniec - może miała minimalne krwawienie, mały tamponik i w miłosnym nastroju to był ostatni temat do rozmyślań Naprawdę - mnie to nie dziwi ani trochę.

Ale to chyba nie techniczne szczegóły są tu ważne, tak?
psychodramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 01:08   #40
Kiss xd
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 811
Dot.: tampon w pochwie!!

Ojj dziewczyny nie bądźcie takie złośliwe

sorry,ale jakoś tego nie pojmuję ...
jak da się zapomnieć o okresie.
wydaję mi się,że nawet 'małego' tamponika się czuje ...
no,ale cóż . poradziłaś sobie ??
więc na przyszłość pamiętaj ...
Kiss xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:47   #41
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez koxaine Pokaż wiadomość
odchodząc od tematu przewodniego powiedziałabym tylko, że skoro czujesz tampon cały czas to znaczy, że nie umiesz go właściwie zaaplikować.
dobrze zaaplikowany tampon jest nie wyczuwalny i na prawdę można o nim zapomnieć...także ta uwaga nie bardzo tu pasuje jak dla mnie



inna sprawa, że istnieją jeszcze specjalne wkładki (nie wiem jak to się dokładnie nazywa, bo nie używałam nigdy) coś podobnego do tamponów, stworzone specjalnie do seksu podczas okresu, a więc nie wiem czemu niektóre z was tak to dziwi..kwestia obrzydzenia to już indywidualna sprawa, ale raczej na inny wątek.

ciekawi mnie jak założycielka tematu poradziła z problemem. tzn. sama czy lekarz był konieczny??

dobrze aplikuje wiec badz spokojna i nie rozumiem jak mozna o czyms co sie ma w srodku zapomniec.. to skoro tak mowisz to mozesz z nim chodzic nawet 3dni???? bo moglas przeciez zapomniec.. czy zauwazasz po prostu jak sobie ciuchu usmarujesz krwia? nie rozsmieszaj mnie tym argumentem bo nie chcialabym myslec jak dbasz o swoja higiene..
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 18:35   #42
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: tampon w pochwie!!

Sama kiedyś słyszałam jak dziewczyna poprostu zapomniała o tamponie i dziwiła się ze coś zaczyna się z nia dziac nie tak bo bolał ją brzuch i miała nie miły zapach...i dopiero jak poszła do ginekologa to uświadomił ją ze ma tampona.


Ja autorce szczerze współczuje i próbowała bym sama go wyciągać albo szybko na pogotowie albo do lekarza na nastepny dzien.

A te komentarze uszypilwe myślę ze są zbędne.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:48   #43
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: tampon w pochwie!!

prawidłowo tampon jest niewyczuwalny. Zdarzyło mi się raz przed seksem iść go wyjąć, ale w łazience zupełnie zapomniałam, po co przyszłam, wróciłam i nie wyjęłam. Nie zdaliśmy sobie sprawy oboje z tego, że był w środku, no a pijani nie byliśmy. Pochwa jest elastyczna jednak. Udało mi się później jakoś znaleźć ten tampon i wyjąć jednak
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:31   #44
koxaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: tampon w pochwie!!

takie jest moje zdanie i nadal je podtrzymuje, dobrze zaaplikowany tampon jest niewyczuwalny.
napisałam, że być może źle go aplikujesz, bo ja sobie nie wyobrażam cały czas czuć, że go "tam" mam. nie wiem czemu się tak tym bulwersujesz, jakbym nie wiem co strasznego napisała hehno i po co te złośliwości?? no, ale AS YOU WISH..

co do zapomnienia to każdemu może się zdarzyć zapomnieć i nie popadajmy tu w skrajności, bo wiadomo, że mówimy o pojedynczym przypadku, a nie o chodzeniu z tamponem przez kilka dni..chociaż podobno i takie rzeczy się zdarzają


Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
dobrze aplikuje wiec badz spokojna i nie rozumiem jak mozna o czyms co sie ma w srodku zapomniec.. to skoro tak mowisz to mozesz z nim chodzic nawet 3dni???? bo moglas przeciez zapomniec.. czy zauwazasz po prostu jak sobie ciuchu usmarujesz krwia? nie rozsmieszaj mnie tym argumentem bo nie chcialabym myslec jak dbasz o swoja higiene..
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around

Edytowane przez koxaine
Czas edycji: 2009-04-27 o 23:49
koxaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 22:10   #45
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez koxaine Pokaż wiadomość
takie jest moje zdanie i nadal je podtrzymuje, dobrze zaaplikowany tampon jest niewyczuwalny.
mało tego, że to Twoje zdanie, tak jest napisane nawet w ulotce do tamponów!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 23:23   #46
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: tampon w pochwie!!

Jak sama nie potrafisz go usunąć to marsz do lekarza, bo w końcu zgnije i wtedy to będą sensancje

Do innych wizażanek - nawet nie wiecie jakie pomysły mogą mieć kobiety, ale tu na forum chyba nie powinnam opowiadać. Słuchając tego boki ze śmiechu zrywałam (historia autentyczna)
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 23:57   #47
koxaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
mało tego, że to Twoje zdanie, tak jest napisane nawet w ulotce do tamponów!


Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Jak sama nie potrafisz go usunąć to marsz do lekarza, bo w końcu zgnije i wtedy to będą sensancje
nie no już minęło tyle czasu, że na pewno sobie poradziła

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Do innych wizażanek - nawet nie wiecie jakie pomysły mogą mieć kobiety, ale tu na forum chyba nie powinnam opowiadać. Słuchając tego boki ze śmiechu zrywałam (historia autentyczna)
ojj wierzę..internet świetnie obrazuje pomysły niektórych

sorry, za oftop, ale..
listopadowa80, może warto napisać o tych zasłyszanych historiach, tak ku przestrodze
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around
koxaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:41   #48
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez koxaine Pokaż wiadomość




nie no już minęło tyle czasu, że na pewno sobie poradziła



ojj wierzę..internet świetnie obrazuje pomysły niektórych

sorry, za oftop, ale..
listopadowa80, może warto napisać o tych zasłyszanych historiach, tak ku przestrodze
No to tak w wersji okrojonej, ku przestrodze: kobieta trafiła do szpitala, w złym stanie ogólnym, z wysoką temperaturą. Lekarze badali pacjentkę i głowili się- nie wiedzieli o co chodzi, skąd ten silny stan zapalny. W końcu pacjenta się przyznała, że chciała pobudzić się (sama)w dość nietypowy sposób - zamiast wibratora użyła... parówki. Tak głęboko ją sobie włożyła, że potem nie mogła wyciągnąć i pomyślała sobie, że parówka sama się rozłoży i będzie po sprawieParówka owszem zaczęła się rozkładać i gnić - najpierw doszło do miejscowego stanu zapalnego (co kobieta zbagatelizowała), potem toksyny zaczęły wnikać do krwiobiegu (wtedy pacjentka trafiła do szpitala).
Nie ma to jak pomysłowość
Historia zdecydowanie ku przestrodze
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:49   #49
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
No to tak w wersji okrojonej, ku przestrodze: kobieta trafiła do szpitala, w złym stanie ogólnym, z wysoką temperaturą. Lekarze badali pacjentkę i głowili się- nie wiedzieli o co chodzi, skąd ten silny stan zapalny. W końcu pacjenta się przyznała, że chciała pobudzić się (sama)w dość nietypowy sposób - zamiast wibratora użyła... parówki. Tak głęboko ją sobie włożyła, że potem nie mogła wyciągnąć i pomyślała sobie, że parówka sama się rozłoży i będzie po sprawieParówka owszem zaczęła się rozkładać i gnić - najpierw doszło do miejscowego stanu zapalnego (co kobieta zbagatelizowała), potem toksyny zaczęły wnikać do krwiobiegu (wtedy pacjentka trafiła do szpitala).
Nie ma to jak pomysłowość
Historia zdecydowanie ku przestrodze



O chyba jej się z żołądkiem pomyliło. Mega!
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 12:35   #50
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
ja piernicze co za ludzie... jak mozna czegos takiego nie czuc? dziewcyzno co ty gadasz? ja czuje majac tampona w pochwie go caly czas a ty mi mowisz ze on wlozyl ci penisa + tampon... no gartuluje tak pojemnej pochwy
w takim razie źle go zakładasz. Prawidłowo włozony tampon jest niewyczuwalny.

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
może spróbuj górą ?
umieram

Cytat:
Napisane przez nemusia Pokaż wiadomość
dobre!!! aż się popłakałam...
ja też
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2009-04-28 o 12:36
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 22:59   #51
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: tampon w pochwie!!

ja nie czuje fizycznie ale psychicznie


ale parowka 1 klasa
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:34   #52
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: tampon w pochwie!!

Parówka mnie rozłożyła na łopatki a gdyby wlozyla ja sobie do odbytu to pewnie pomyslalaby,ze trafi ona samoitnie do zoladka i ja strawi...?
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:49   #53
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: tampon w pochwie!!

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
Parówka mnie rozłożyła na łopatki a gdyby wlozyla ja sobie do odbytu to pewnie pomyslalaby,ze trafi ona samoitnie do zoladka i ja strawi...?
Głupota niektórych nie zna granic
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:11   #54
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: tampon w pochwie!!

Po prostu znam przypadek wsadzenia "tego i owego" wlasnie do odbytu i zgubienia tego czegos wlasnie tam...z nadzieja,ze wyjdzie samo.

Niestety nie wyszło.
[ałć.]
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:44   #55
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: tampon w pochwie!!

[1=9cfdbdf4a8633c241406c59 618b1b1f07a8603a7_62eda0f 28d492;11996641]najwyżej wyjdzie to i to lepsze to, niż nic:P[/quote]
no niby tak
Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
może spróbuj górą ?
moze sie uda. Skoro istnieje cos takiego jak "przez zoladek do serca" to moze i jest inna droga

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jak on wszedl w ciebie jak miałaś tampon? nie rozumiem. Prowokacja chyba.
pochwa jak 10 litrowe wiadro?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
ale tu nie chodzi o to czy facet zauwazy sznureczek czy nie, choc np w ob jest niebieski i widoczny(!), ale o to, ze DZIEWCZYNA ktora ma okres zapomniala o tamponie. ja tego tez nie rozumiem. nawet jak sie napije to pamietam czy mam okres i czy tampon jest, a jesli sie zapomni czy jest tampon, to wystarczy w majtki spojrzec :|
racja
ale z tym zapominaniem o tamponie to moze cos jest, bo jak ja mam ostatnie dni okresu i mam tampon light, malutki i pozniej sie cholera zastnawiam wyjelam czy nie. Zbyt machinalnie to chyba robie i nie zwracam na to uwagi, chyba zaczne zapisywac

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
No to tak w wersji okrojonej, ku przestrodze: kobieta trafiła do szpitala, w złym stanie ogólnym, z wysoką temperaturą. Lekarze badali pacjentkę i głowili się- nie wiedzieli o co chodzi, skąd ten silny stan zapalny. W końcu pacjenta się przyznała, że chciała pobudzić się (sama)w dość nietypowy sposób - zamiast wibratora użyła... parówki. Tak głęboko ją sobie włożyła, że potem nie mogła wyciągnąć i pomyślała sobie, że parówka sama się rozłoży i będzie po sprawieParówka owszem zaczęła się rozkładać i gnić - najpierw doszło do miejscowego stanu zapalnego (co kobieta zbagatelizowała), potem toksyny zaczęły wnikać do krwiobiegu (wtedy pacjentka trafiła do szpitala).
Nie ma to jak pomysłowość
Historia zdecydowanie ku przestrodze
slyszlalam tez taka historie tylko ze z zamrozona kaszanka. Kobieta sobie zaczela wkladac kaszanke, tylko ze w pewnym momencie sie zaczela rozmrazac (kaszanka oczywiscie) i czesc jej w srodku zostalo.
nie wiem czy to prawda, ale jesli tak, to glupota ludzka nie zna granic
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:53   #56
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: tampon w pochwie!!

zle mnie zrozumialyscie . nie obciera mnie ani nie uwiera ani nie boli .. nie czuje go w sposob bolesny i niekomfortowy tylko jak np juz jest pelny to sie obniza w dol pochwy i wtedy wyczuwam cos w sobie jesli z nim chodze to go nie czuje ale jak juz jest zuzyty wtedy odczuwam to pozdrawiam a ta parowka to jest niemozliwa
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:46   #57
eMeF1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: tampon w pochwie!!

Witam,
postanowiłam zabrać głos w dyskusji gdyż bardzo zirytowały mnie komentarze, które dziś tu przeczytałam. Czytałam ten wątek dlatego, że mnie też to zastanawiało, dlaczego? tak, jak ktoś zasugerował, przecież można być tylko naj**aną w tym momencie. w każdym razie ponieważ postanowiłam NIE polegac na opinii internautek gdzie większość jest pseudopomocna, poszłam do ginekologa.
Generalnie moja historia jest taka, że nie pamiętałam czy wyjęłam tampon i nie czułam go w sobie, a tej samej nocy kiedy wyjęłam/bądź nie kochałam się z chłopakiem.
Odpowiadając na inne pytanie od razu, NIE nie brzydzę się ani ja ani mój facet bzykać się z moim najukochańszym mężczyzną gdy mam ciotę. Raczej nie robię tego, gdy ze mnie się leje, natomiast uważam, że pod koniec okresu kiedy jest tylko niewielkie plamienie, lub na jego początku, fakt, że mój mężczyzna ma na mnie ochotę i ma ochotę zaspokoić mnie, uważam to za mega wyznanie miłości prawdę mówiąc. Z drugiej jednak strony rozumiem, że niektóre kobiety mogą się brzydzić czy nie czuć w pełni komfortowo, natomiast nie uważam, że robię coś złego. Uważam, że to zaj**iście fajne
wracając do tematu. poszłam dziś do pani ginekolog i pani ginekolog POCHWALIŁA mnie, że do niej przyszłam. Powiedziała mi, że zdarzają się różne przypadki i, że bardzo dobrze, że przyszłam to sprawdzić.
po pierwsze, jeśli tampon został przepchnięty dalej przez penis, to NIE ZAWSZE MUSISZ TY BĄDŹ TWÓJ PARTNER TO CZUĆ. powiedziała, że jeśli np z partnerem seksualnym znacie się od niedawna to bardzo możliwe jest że nie rozpoznaje on całej Twojej anatomii jeszcze, w związku z czym mógł nie pojąć, że to tampon (choć uważam osobiście, że zarejestrowałby sznurek). Po drugie tampon nie wpada w magiczny sposób do macicy ale jeśli zostanie przepchnięty dalej to przyczepia się do ścianki pochwy i UWAGA możliwe jest że Ty sama go nie wyczujesz!!!
natomiast pani doktor powiedziała mi, że gdyby taki tampon utknął to po dniu, dwóch wydzielałby się mega nieprzyjemny zapach, więc łatwo zorientować się, że jednak utknął gdzieś.

co więcej, tu przestroga i nie przesadzam, nie wymyślam, cutuję tylko ginekolog, miała taką pacjentkę której tampon wpadł i która nic z tym nie robiła, bo wpadła na pomysł (pewnie czytając super pomocne fora jak to), że sam wypadnie. bo będzie wystarczająco nasączony, bo pochwa sama go wypchnie ITP.
generalnie kobieta ta wyrządziła sobie niewyobrażalną szkodę
, aby przywrócić stan swych narządów rozrodczych do normalnego potrzeowała aż 5 chirurgicznych operacji! dlaczego? dlatego, że taki tampon gnije, dlatego, że robi DZIURY w nabłonku i bardzo bardzo bardzo kaleczy.

jedyne MĄDRE rozwiązanie, jeśli masz takie wątpliwości, udaj się KONIECZNIE do ginekologa!

p.s. okazało się, że nie utknął mi nigdzie tampon, ale lepiej się dowiedzieć tego od specjalisty niż szukać porad w necie. Ja też tu nikomu nie radzę, tylko chciałam cokolwiek rozjaśnić temat, bo widziałam masę bardzo krytycznych, obrażających komentarzy i uważam, że jest to mega nie w porzadku, gdyz sama miałam taki problem i nie przyjmuję komentarzy, że idiotka napisała ten komentarz, że się głupio pyta.
pozdrawiam serdecznie
eMeF1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.