Praca w Decathlonie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 09:44   #1
plintak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22

Praca w Decathlonie


Cześć! Właśnie szukam pracy i pomyślałam sobie, że chciałabym pójść do Decathlonu albo innego sportowego sklepu na sprzedawcę. Wysłałam już im CV, ale przez Internet. Jak do tej pory nie ma odzewu ale może to tak trwa? Czy któraś z was pracowała już tam? W jaki sposób dostałyście tam pracę? Czy radziłybyście mi iść do konkretnego sklepu z CV w ręku i prosić o kierownika? Czy może czekać, może jeszcze zadzwonią? Jak wam się wydaje?
plintak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 07:35   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Praca w Decathlonie

Cytat:
Napisane przez plintak Pokaż wiadomość
Cześć! Właśnie szukam pracy i pomyślałam sobie, że chciałabym pójść do Decathlonu albo innego sportowego sklepu na sprzedawcę. Wysłałam już im CV, ale przez Internet. Jak do tej pory nie ma odzewu ale może to tak trwa? Czy któraś z was pracowała już tam? W jaki sposób dostałyście tam pracę? Czy radziłybyście mi iść do konkretnego sklepu z CV w ręku i prosić o kierownika? Czy może czekać, może jeszcze zadzwonią? Jak wam się wydaje?
ogłoszenia wisza w oknach i wtedy mozna składać podania.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:10   #3
dakamin
Przyczajenie
 
Avatar dakamin
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Praca w Decathlonie

Hej,
jestem kierownikiem w sklepie Decathlon. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą na stanowisko sprzedawcy to musisz być pewna, że w danej chwili kogoś takiego potrzebują. Najlepiej jest złożyć CV przez internet (strona internetowa Decathlon) jak i osobiści w Punkcie Obsługi Klienta. Pamiętaj, że w zależności od tego jakie sporty uprawiasz na taki dział musi być poszukiwany pracownik. Jeśli np. uwielbiasz jazdę na rolkach, turystykę górską i bieganie to nikła szansa, by przyjęto Cię na stanowisko sprzedawcy na dziale sportów wodnych .
dakamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.