Mozliwa ciaza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 17:09   #1
bloczek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4

Mozliwa ciaza?


Hej

Uprawialismy seks z moja dziewczyna pare razy w pazdzierniku, lecz za kazdym razem uzywamy prezerwatyw, ktore na 100% sa dobrze zalozone (w czym problem?) i dzis jest 25 dzien bez okresu.
Dodam, ze moja dziewczyna ma niedoczynnosc tarczycy i przez 4 dni nie brala tabletek (w polowie pazdziernika)
Nasz ostatni seks byl wlasnie w polowie pazdziernika, a okres powinna dostac 21.10, wiec ostatni seks byl tydzien przed ta data.
Do dzis nie ma okresu oraz zadnych objawow ciazy, nie ma totalnie nic.
Dodam rowniez, ze nigdy nie miala regularnego okresu (2 tygodnie spoznienia, raz tydzien) ale dlaczego az 25 dni? I dalej nie zapowiada sie na okres..

Prosze nie proponujcie testu ciazowego ani pojscia do ginekologa, tylko czym to moze byc spowodowane? Jaka jest szansa na niechciana ciaze?
bloczek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 13:59   #2
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Mozliwa ciaza?

Z tego, co się orientuję problemy z tarczycą wpływają na okres (m.in. opóźnienia, obfitość), więc to może być przyczyna. Jeśli prezerwatywy były dobrze założone (a o tym piszesz) i nie doszło do ich uszkodzenia to nie trzeba martwić się ciążą.
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 14:02   #3
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Mozliwa ciaza?

Czemu nie moze zrobic testu? co to za problem, 10 zł?..
Moze po prostu jest w ciąży.
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 23:18   #4
mickeymouse20
Raczkowanie
 
Avatar mickeymouse20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 174
Dot.: Mozliwa ciaza?

Cytat:
Napisane przez bloczek12 Pokaż wiadomość
Hej

Uprawialismy seks z moja dziewczyna pare razy w pazdzierniku, lecz za kazdym razem uzywamy prezerwatyw, ktore na 100% sa dobrze zalozone (w czym problem?) i dzis jest 25 dzien bez okresu.
Dodam, ze moja dziewczyna ma niedoczynnosc tarczycy i przez 4 dni nie brala tabletek (w polowie pazdziernika)
Nasz ostatni seks byl wlasnie w polowie pazdziernika, a okres powinna dostac 21.10, wiec ostatni seks byl tydzien przed ta data.
Do dzis nie ma okresu oraz zadnych objawow ciazy, nie ma totalnie nic.
Dodam rowniez, ze nigdy nie miala regularnego okresu (2 tygodnie spoznienia, raz tydzien) ale dlaczego az 25 dni? I dalej nie zapowiada sie na okres..

Prosze nie proponujcie testu ciazowego ani pojscia do ginekologa, tylko czym to moze byc spowodowane? Jaka jest szansa na niechciana ciaze?
ja tez mam niedoczynność tarczycy, raz mi się zdarzyło zupełnie bez powodu nie mieć okresu 2 miesiące, ginekolog powiedział, ze to normalne, czasem tak się zdarza. normalnym jest też, że prezerwatywa to żadne zabezpieczenie:P a ginekolog nie gryzie, więc podejdźcie do sprawy na poważnie i idźcie.
mickeymouse20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:15   #5
meta_morfoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 369
Dot.: Mozliwa ciaza?

to, że dziewczyna nie zrobi testu nie sprawi, że nie będzie w ciąży. Wiem, że problem wydaje się mniej realny jak się nie ma namacalnych dowodów, ale na co czekacie? 25dni to długo. Brak objawów ciąży o niczym nie świadczy, sama w ciąży nie miałam żadnych nudności itp.
Zabezpieczaliście się, więc spokojnie, pewnie to nie ciąża, ale lepiej się upewnić, bo wykluczyć się tego nie da.
meta_morfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:36   #6
helencia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 95
Dot.: Mozliwa ciaza?

musi zrobic test, a potem do lekarza ! i sie wyjasni wszystko, nie ma innej mozliwosci, moze jeszcze olac sprawe ale nie radze.
helencia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:49   #7
czerwonazabka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 70
Dot.: Mozliwa ciaza?

Ja to bym zrobiła test już po tygodniu od daty okresu. Jak się uprawia seks to zawsze jest minimalne ryzyko mimo zabezpieczeń. Ile macie lat, że sie boicie testu ciążowego?
czerwonazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.