I¶æ czy nie i¶æ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-20, 22:09   #91
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Och, ach, uch, jakie Wy wszystkie jeste¶cie m±dre... A ju¿ widzê jak kopiecie w dupê (za przeproszeniem) swoich T¯ za takie zachowanie tudzie¿ z nimi zrywacie... Ja nie mówiê, ¿e podoba³o mi siê jego zachowanie, mam swoje zdanie na ten temat ale nie mam ochoty TU tego roztrz±saæ. Macie racjê, poniek±d to moja wina, bo mog³am zadaæ proste pytanie: "Czy i¶æ na spotkanie ze znajomymi dzieñ przed pogrzebem dziadka?". Ile by³oby mniej komentarzy!

Nie mówiê, ¿e mój T¯ jest cudowny, bo nie jest, zdajê sobie z tego sprawê, ale to nie jest najlepsze miejsce, ¿eby o tym dyskutowaæ, nie z Wami, którzy nie znacie ani mnie, ani jego. I tak, taka jest prawda. Nie t³umaczê go bo mi te¿ siê nie podoba³o jego zachowanie, ale trudno, jako¶ sobie z tym poradzê. A Wy mi tu zaraz, ¿e on mnie gnoi, no to jest ju¿ lekka przesada, moje panie, po prostu.

I je¶li pozwolicie... Skoñczcie ju¿ ten temat, sprawa jest dawno przeterminowana, bo posz³am na to spotkanie, i na pogrzeb te¿.

Mi³ego wieczoru!
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 22:30   #92
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 972
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

O gnojeniu Ciebie pisa³am ja. Odnosi³o sie do w±tku, który za³o¿y³a¶ wcze¶niej o tym panu.

Zak³adasz w±tek na forum publicznym, licz siê z wszelkimi komentarzami. Zreszt± ¿adna z nas nie by³a niemi³a, chyba wszystkie chcia³y¶my Ci pomóc otworzyæ oczy na pewne kwestie, które MY jako obce osoby totalnie ze spraw± niezwi±zane widzimy obiektywnie.

I nie muszê wiedzieæ jaki Twój T¿ jest w ca³okszta³cie. Za to jak zachowa³ siê teraz i za to jak Ciê traktuje( w±tek wcze¶niejszy ) ju¿ dawno bym go zostawi³a bo mam szacunek do siebie, jakie¶ poczucie w³asnej warto¶ci i nie jestem popychad³em s³u¿±cym do podreperowania ego jakiego¶ go¶cia. Patrz±c na to co napisa³a¶, ¿adnego znaczenia nie ma jaki on jest w ca³okszta³cie.

Twoje ¿ycie i Twoja sprawa, ja mam tylko nadziejê, ¿e siê ockniesz jakiego masz faceta zanim z nim zmarnujesz ¿ycie.

Bo nad pewnymi rzeczami nie przechodzi siê do porz±dku dziennego i z za³o¿eniem: co ja to bêdê roztrz±saæ. Pewne rzeczy w zdrowym zwi±zku nigdy nie powinny mieæ miejsca, a ju¿ na pewno nie nagminnie.
__________________

... znam s³owa, które jak atropina rozszerzaj± ¼renice i zmieniaj± kolor ¶wiata. Po nich nie mo¿na ju¿ odej¶æ ...
zagubiona89r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 22:39   #93
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Droga zagubiono89r, po pierwsze... Warto zadaæ pytanie czy to wci±¿ ten sam facet, haha . No ale, ¿eby rozwiaæ wszelakie w±tpliwo¶ci to tak, ten sam. Tamta sytuacja ju¿ jest niewa¿na bo, o dziwo, pod tym wzglêdem siê zmieni³! Po pewnym czasie sam wyzna³, ¿e lubi mi robiæ na z³o¶æ i, ¿e przecie¿ wiem, i¿ wcale tak nie my¶li. Ale to tylko taka dygresja.
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 22:49   #94
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 4 972
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Poka¿ wiadomo¶æ
Droga zagubiono89r, po pierwsze... Warto zadaæ pytanie czy to wci±¿ ten sam facet, haha . No ale, ¿eby rozwiaæ wszelakie w±tpliwo¶ci to tak, ten sam. Tamta sytuacja ju¿ jest niewa¿na bo, o dziwo, pod tym wzglêdem siê zmieni³! Po pewnym czasie sam wyzna³, ¿e lubi mi robiæ na z³o¶æ i, ¿e przecie¿ wiem, i¿ wcale tak nie my¶li. Ale to tylko taka dygresja.
Skoro jeste¶cie razem 5 lat to do¶æ logiczne by³o dla mnie, ¿e ten sam.

Z mojej strony EOT. Mam nadziejê, ¿e to Ty masz racjê a nie my i siê kiedy¶ g³êboko nie rozczarujesz. Nie napisa³am tego z³o¶liwie. Naprawdê mam tak± nadziejê.
__________________

... znam s³owa, które jak atropina rozszerzaj± ¼renice i zmieniaj± kolor ¶wiata. Po nich nie mo¿na ju¿ odej¶æ ...
zagubiona89r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 22:53   #95
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przyl±dek Zieleni
Wiadomo¶ci: 6 764
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

zzzielona, szczerze mówi±c rzeczywiscie sprawa jest za³atwiona - pohula³a¶ przed pogrzebem dziadka i gites

Masz ¶wietnego ch³opaka - i gites.

Nie podobaja Ci siê wypowiedzi wiza¿anek - przyjmij do siebie wiadomo¶æ, ¿e to forum publiczne, jednym okiem wpu¶æ, drugim wypu¶æ - i bêdzie gites
__________________

dzustam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 23:05   #96
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r
koro jeste¶cie razem 5 lat to do¶æ logiczne by³o dla mnie, ¿e ten sam.
Dwa :P.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r
Z mojej strony EOT. Mam nadziejê, ¿e to Ty masz racjê a nie my i siê kiedy¶ g³êboko nie rozczarujesz. Nie napisa³am tego z³o¶liwie. Naprawdê mam tak± nadziejê.
Mi³o mi.

Cytat:
Napisane przez dzustam
pohula³a¶ przed pogrzebem dziadka i gites
Ju¿ bardziej "pohula³am" na stypie po pogrzebie szczerze mówi±c.

Cytat:
Napisane przez dzustam
Masz ¶wietnego ch³opaka - i gites.
Tego nie powiedzia³am, ale to ju¿ mój problem.

Cytat:
Napisane przez dzustam
gites
Gwoli ¶cis³o¶ci... Git
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 23:10   #97
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przyl±dek Zieleni
Wiadomo¶ci: 6 764
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Poka¿ wiadomo¶æ
Gwoli ¶cis³o¶ci... Git
A ja mam ochotê tak napisaæ i co¶ mi zrobisz ?

Ale na wszelki wypadek, ¿eby w³±czyæ retorykê w polemikê, proszê:
http://www.miejski.pl/slowo-Gites

no i mo¿e przyk³ad dla mas:
http://pl.wiktionary.org/wiki/gites
__________________

dzustam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 23:15   #98
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez dzustam
A ja mam ochotê tak napisaæ i co¶ mi zrobisz ?
Tak, spalê na stosie za herezje :P.

dzustam, ja Ciê nie sztorcujê za nieumiejêtno¶ci gramatyczne, ale za cytowanie. Dosz³am do wniosku, ¿e to by³o takie ironiczne w zwi±zku z tym, co napisa³am:
Cytat:
Kolega T¯ odwióz³ mnie do domu (pó¼niej odwióz³ T¯ :P) i by³o git.
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-20, 23:21   #99
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przyl±dek Zieleni
Wiadomo¶ci: 6 764
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, spalê na stosie za herezje :P.

dzustam, ja Ciê nie sztorcujê za nieumiejêtno¶ci gramatyczne, ale za cytowanie. Dosz³am do wniosku, ¿e to by³o takie ironiczne w zwi±zku z tym, co napisa³am:
Ach, nie nie, to by³a parafraza
__________________

dzustam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-21, 06:35   #100
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 8 299
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Poka¿ wiadomo¶æ
Och, ach, uch, jakie Wy wszystkie jeste¶cie m±dre... A ju¿ widzê jak kopiecie w dupê (za przeproszeniem) swoich T¯ za takie zachowanie tudzie¿ z nimi zrywacie... Ja nie mówiê, ¿e podoba³o mi siê jego zachowanie, mam swoje zdanie na ten temat ale nie mam ochoty TU tego roztrz±saæ. Macie racjê, poniek±d to moja wina, bo mog³am zadaæ proste pytanie: "Czy i¶æ na spotkanie ze znajomymi dzieñ przed pogrzebem dziadka?". Ile by³oby mniej komentarzy!

Nie mówiê, ¿e mój T¯ jest cudowny, bo nie jest, zdajê sobie z tego sprawê, ale to nie jest najlepsze miejsce, ¿eby o tym dyskutowaæ, nie z Wami, którzy nie znacie ani mnie, ani jego. I tak, taka jest prawda. Nie t³umaczê go bo mi te¿ siê nie podoba³o jego zachowanie, ale trudno, jako¶ sobie z tym poradzê. A Wy mi tu zaraz, ¿e on mnie gnoi, no to jest ju¿ lekka przesada, moje panie, po prostu.

I je¶li pozwolicie... Skoñczcie ju¿ ten temat, sprawa jest dawno przeterminowana, bo posz³am na to spotkanie, i na pogrzeb te¿.

Mi³ego wieczoru!
Nie nie zrywa³abym, po prostu nie dopusci³abym, zeby tak sie wobec mnie facet zachowaywa³. Lecisz jak piesek byleby spedzic z nim chwile, a on ma to w nosie, bo nawet mu sie nie chce ruszyc ty³ka zeb cie odprowadzic. Co kto lubi, uwazam, ze twoj facet traktuje cie jak sobie pozwalasz. Watpie, czy dziewczyny, które krytykuja twojego goscia, pozwalaja sobie w zyciu na takie zachowanie facetów. Ogolnie mi sie nie zdarzy³o NIGDY spotykac z facetem, któremu by sie nie chcia³o mnie odwiezc, czy odprowadzic. W zyciu bym sie nie spotka³a z nim po raz drugi, dlatego smieszy mnie to, ze lecisz, zeby przypadkiem jednego wieczoru z nim nie stracic, a on woli z kumplami posiedziec niz powspierac cie w trudnej chwili/
Gwiazdeczka1978 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-21, 07:53   #101
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pewien dylemat... Mo¿e to trochê dziwne, ¿e zwracam siê z tym do Was, tutaj, ale jako¶ tak pomy¶la³am, ¿e tu mogê dostaæ odpowied¼...

Otó¿, dwa dni temu zmar³ mój dziadek i w sobotê jest pogrzeb (nie, nie chcê, ¿eby¶cie pisali jak Wam bardzo przykro, wystarczy, ¿e mi jest...). W pi±tek (czyli jutro) kolega z pracy mojego mê¿czyzny organizuje w domu spotkanie, gdzie bêd± graæ na PS3 w turniej Buzz!. Ja oczywi¶cie, jako dziewczyna mojego faceta, te¿ jestem zaproszona... Z moim mê¿czyzn± nie widzia³am siê od Walentynek i bardzo mi go brakuje.

On jednak nie ma czasu, ja zreszt± te¿ nie bo jutro mam poprawkê i muszê siê uczyæ, wiêc dzisiejsze spotkanie totalnie odpad³o... Na pogrzeb mój facet i¶æ nie chce bo mówi, ¿e w sobotê rano ma jak±¶ sprawê do za³atwienia (nie wiem jak±, nie wnikam, powiedzia³, ¿e nie bêdzie mi siê t³umaczy³, by³ niemi³y pewnie dlatego, ¿e trochê na niego nakrzycza³am, zawsze wtedy siê wkurza).

I teraz powstaje pytanie... I¶æ jutro z nim do tego kolegi na osiemnast±? I po prostu wrócê sobie do domu ko³o dwudziestej pierwszej, mo¿e sama, mo¿e mnie kto¶ odwiezie. To nie jest pijacka impreza tylko po prostu spotkanie z pizz± i PS3. Uwa¿acie, ¿e tak wypada?

Nie to, ¿e ja nie prze¿ywam ¶mierci mojego dziadka - prze¿ywam, w³a¶nie dlatego chcia³am siê z moim T¯ zobaczyæ i na chwilê urwaæ z domu...

Wiem, ¿e mój T¯ na to spotkanie pójdzie bo powiedzia³, ¿e ju¿ du¿o osób siê wy³ama³o i g³upio mu tak (to by³o du¿o wcze¶niej planowane i ju¿ powiedzia³, ¿e przyjdzie, nawet ze mn±). Nie dziwiê mu siê, bo wiem, ¿e taki po prostu jest i stara siê dotrzymywaæ danego s³owa.

W ka¿dym razie ponawiam pytanie... I¶æ czy nie i¶æ? Gdybym nie posz³a to pewnie zobaczy³abym siê z nim w niedzielê, albo w poniedzia³ek, nie wiem... Po pogrzebie jako¶ w ka¿dym razie.
Dziadkowie wcale pewnie nie oczekuja by ich wnukowie stracili radosc zycia po ich smierci Troche dziwie sie facetowi, ze w takiej sytuacji Cie olewa.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 13:28   #102
PinkPanterr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 764
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Poka¿ wiadomo¶æ
Och, ach, uch, jakie Wy wszystkie jeste¶cie m±dre... A ju¿ widzê jak kopiecie w dupê (za przeproszeniem) swoich T¯ za takie zachowanie tudzie¿ z nimi zrywacie...
Szczerze? Mój nie ma nawet takich zapêdów. W moim zwi±zku nie ma takich dziwnych sytuacji. Byæ mo¿e dlatego jestem taka m±dra?!:rolleye s:
__________________
<3 M.
07.11.2007
!
...:::Want you to make me feel like I'm the only one that you'll ever love:.

24.07.2010- rzuci³am!

3.12.2010- marzenia siê spe³niaj± -> kierunek Londyn

"Ty nie musisz siê w to wczuwaæ je¶li mia³e¶ fajny dom,
Kiedy¶ spytam Ciê co znaczy mieæ spokojne dzieciñstwo"


PinkPanterr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-21, 15:27   #103
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wa³brzych/ Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Poka¿ wiadomo¶æ
Och, ach, uch, jakie Wy wszystkie jeste¶cie m±dre... A ju¿ widzê jak kopiecie w dupê (za przeproszeniem) swoich T¯ za takie zachowanie tudzie¿ z nimi zrywacie...
no, jednak wiêkszo¶æ z nas nie ma takich "fajnych" T¯, wiêc nie musimy ich kopaæ w dupê ani zrywaæ
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-21, 15:36   #104
PinkPanterr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 764
Dot.: I¶æ czy nie i¶æ?

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Poka¿ wiadomo¶æ
no, jednak wiêkszo¶æ z nas nie ma takich "fajnych" T¯, wiêc nie musimy ich kopaæ w dupê ani zrywaæ
Na to wygl±da
__________________
<3 M.
07.11.2007
!
...:::Want you to make me feel like I'm the only one that you'll ever love:.

24.07.2010- rzuci³am!

3.12.2010- marzenia siê spe³niaj± -> kierunek Londyn

"Ty nie musisz siê w to wczuwaæ je¶li mia³e¶ fajny dom,
Kiedy¶ spytam Ciê co znaczy mieæ spokojne dzieciñstwo"


PinkPanterr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.