Propozycje do KWC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 22:51   #1
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369

Propozycje do KWC


Jestem tu od dawna ale dopiero od niedawna również udzielam się, to znaczy np. piszę recencje kosmetyków. Uważam, że KWC to świetna rzecz ale uważam, że przydałyby się jakieś wiosenne porządki a mianowicie np. przed chwilą pisałam recenzję żelu pod prysznic firmy Yves Rocher z serii Jardins du Monde i zdziwiłam się, że wszystkie żele są w jednym wpisie. A te zapachy są różne i uważam, że powinny być każdy oddzielnie. Po za tym jeden żel o zapachu zielonej herbaty jest oddzielnie. Drugi kosmetyk - nowa wersja kremu do rąk Ziaji z serii ogórkowej, po co jest jeszcze ta starsza wersja skoro już jej w sklepach nie ma. I jeszcze jedno, może dla innych to istotne ale dla mnie niekoniecznie a mianowicie skład kosmetyku, wspomniane wcześniej żele pod prysznic YR opisane w dwóch zdaniach a pod opisem prawdziwy elaborat o składnikach.
Co na to osoba, która zajmuje się porządkiem na KWC?
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 07:29   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Propozycje do KWC

Wątek przenoszę na techniczne dla KWC
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 11:48   #3
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Propozycje do KWC

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Co na to osoba, która zajmuje się porządkiem na KWC?
To: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=58254, a zwłaszcza pkt 5. "Które produkty należy zgłaszać razem, a które osobno ?"
i to: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...47&postcount=2

Nie usuwamy kart kosmetyku z recenzjami, który nie jest już produkowany. Po upływie ok. 12 mies. od wpisania ostatniej recenzji są przesuwane do działu "Kosmetyki zapomniane".
Skład kosmetyku mówi więcej o jego własciwościach, niż wymyślone przez specjalistów od marketingu hasła reklamowe. Dlatego skład jest integralną częścią zgłoszenia, dla wielu Wizażanek o wiele ważniejszą niż "zaklęcia" i "pobożne życzania" zawarte przez producenta w opisie kosmetyku.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 11:53   #4
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Propozycje do KWC

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Skład kosmetyku mówi więcej o jego własciwościach, niż wymyślone przez specjalistów od marketingu hasła reklamowe. Dlatego skład jest integralną częścią zgłoszenia, dla wielu Wizażanek o wiele ważniejszą niż "zaklęcia" i "pobożne życzania" zawarte przez producenta w opisie kosmetyku.
Zgadzam się, dzięki sprawdzeniu składu można uniknąć zakupu kosmetyków zawierających szkodliwe dla nas czy uczulające etc. składniki.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 20:03   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Propozycje do KWC

Do tego wszystkiego co napisała Noor dodam jeszcze, że dosłownie kilka dni temu przenioslam z "Zapomnianych" do zwykłej kategorii kosmetyk Yves Rochera, który zniknął jakieś dwa lata temu, a obenie pojawił się w ofercie YR jako "nowość".
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 12:49   #6
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Propozycje do KWC

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, dzięki sprawdzeniu składu można uniknąć zakupu kosmetyków zawierających szkodliwe dla nas czy uczulające etc. składniki.

Ja nigdy nie sprawdzam składu kosmetyków bo nie wiem któe są szkodliwe a które nie. Macie taką listę?
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:22   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Propozycje do KWC

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Jestem tu od dawna ale dopiero od niedawna również udzielam się, to znaczy np. piszę recencje kosmetyków. Uważam, że KWC to świetna rzecz ale uważam, że przydałyby się jakieś wiosenne porządki a mianowicie np. przed chwilą pisałam recenzję żelu pod prysznic firmy Yves Rocher z serii Jardins du Monde i zdziwiłam się, że wszystkie żele są w jednym wpisie. A te zapachy są różne i uważam, że powinny być każdy oddzielnie. Po za tym jeden żel o zapachu zielonej herbaty jest oddzielnie. Drugi kosmetyk - nowa wersja kremu do rąk Ziaji z serii ogórkowej, po co jest jeszcze ta starsza wersja skoro już jej w sklepach nie ma. I jeszcze jedno, może dla innych to istotne ale dla mnie niekoniecznie a mianowicie skład kosmetyku, wspomniane wcześniej żele pod prysznic YR opisane w dwóch zdaniach a pod opisem prawdziwy elaborat o składnikach.
Co na to osoba, która zajmuje się porządkiem na KWC?
"Do kategorii "zapomniane" przenosimy produkty po upływie pewnego czasu od wycofania z handlu - mniej więcej odpowiadającego typowym terminom gwarancji, LUB gdy produkt, którego nie ma już w handlu nie ma nowych recenzji przez rok."

Zachęcam do przesyłania i uzupełniania opisów kosmetyków
Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie sprawdzam składu kosmetyków bo nie wiem któe są szkodliwe a które nie. Macie taką listę?
Zapraszam na forum Biochemia kosmetyczna https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=66 oraz tu https://wizaz.pl/chemia/ i tu https://wizaz.pl/index.baza.php?id=20
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.