Windows Phone - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-17, 15:29   #1
MathildaLando
Przyczajenie
 
Avatar MathildaLando
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 23

Windows Phone


Witajcie! Będzie to ogólny temat o systemie operacyjnym Windows Phone. Jest on, jak dotąd, rozwijającym się systemem i staje się coraz bardziej popularny. Na chwilę obecną to główna alternatywa dla wszechobecnego Androida. Użytkowniczki ww. systemu pochwalcie się swoimi doświadczeniami Czy jesteście zadowolone i komu go polecacie/nie polecacie? Jaki telefon użytkujecie? Czy uważacie ilość aplikacji w sklepie Windowsa za wystarczającą dla Was?
MathildaLando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 20:21   #2
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Windows Phone

Posiadam NOKIE LUMIE 625 od piątku. Na początku myślałam, że się rozplączę jak zobaczyłam telefon... :P Duuuży i nie ogarniałam za bardzo ;/ wzięło mi 50 zł za dane mobilne czy coś takiego ;/ aaaale teraz powoli, powoli... dochodzę do wprawy. Nie jest źle, ogólnie jestem zadowolona, bo chodzi dość szybko Aplikacje - ma m duże wymagania i muszę mieć dużo rzeczy Ale to co tam jest to mi wystarczy Jest spooro bezpłatnych aplikacji... Ja się dopiero wdrażam, ale jak na razie nie mam zastrzeżeń...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 21:51   #3
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez MathildaLando Pokaż wiadomość
Czy jesteście zadowolone i komu go polecacie/nie polecacie? Jaki telefon użytkujecie? Czy uważacie ilość aplikacji w sklepie Windowsa za wystarczającą dla Was?
od kwietnia jakoś posiadam HTC 8S i ja jestem bardzo zadowolona. co do aplikacji - jest ich pelno i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ja ogólnie jestem zwolenniczką W8 więc mi się podoba bardzo, kafelki są bardzo wygodne - zdecydowanie ułatwiają szukanie, wybieranie i ogolnie "prace" na telefonie.
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 07:47   #4
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Windows Phone

W pełni podzielam pochwały Windowsa Phone Pracowałam przez kilka ostatnich lat na Androidzie a od sierpnia tego roku posiadam Nokię Lumię 720 i jestem bardzo zadowolona z Windowsa. Jest dla mnie czytelniejszy, bardziej intuicyjny a przy tym wizualnie bardzo mi się podoba
Aplikacji mnóstwo, ale chętnie poczytam jeśli macie jakieś które Was zachwyciły
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 18:09   #5
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Windows Phone

Może będziecie mi umiały pomóc, bo ja już mam dość mojego telefonu Mam Windows Mobile 6.5, ale skoro już jest Windows Phone 8 to czy da się na mojego smartphona wgrać WP 8 czy nie? Bo jak chce pobrać aktualizację to podaje mi, że brak nowych aktualizacji. Kolejnym pytaniem jest jaką aplikację pobrać, aby móc ustawić swoją piosenkę jako dzwonek? Mam angielskie menu, jeśli to robi jakąś różnicę.
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 09:24   #6
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Windows Phone

Ja mam Nokię Lumię 920, również jestem zadowolona. Obsługa telefonu jest bardzo prosta, intuicyjna. Miałam wcześniej telefon z androidem (Motorolę) i zdecydowanie wolę Windows Phone.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 12:26   #7
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Może będziecie mi umiały pomóc, bo ja już mam dość mojego telefonu Mam Windows Mobile 6.5, ale skoro już jest Windows Phone 8 to czy da się na mojego smartphona wgrać WP 8 czy nie? Bo jak chce pobrać aktualizację to podaje mi, że brak nowych aktualizacji. Kolejnym pytaniem jest jaką aplikację pobrać, aby móc ustawić swoją piosenkę jako dzwonek? Mam angielskie menu, jeśli to robi jakąś różnicę.
Pewnie na Twój telefon nie ma aktualizacji
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 13:10   #8
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Pewnie na Twój telefon nie ma aktualizacji
Czyli nawet jakbym go zaniosła do jakiegoś serwisu to by mi nie pomogli? Czy może warto próbować?
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 14:04   #9
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Czyli nawet jakbym go zaniosła do jakiegoś serwisu to by mi nie pomogli? Czy może warto próbować?
Jaki masz model telefonu?
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 14:58   #10
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Jaki masz model telefonu?
LG gw820
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 15:26   #11
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
LG gw820
Niestety, pójście do salonu Ci nic nie pomoże
Jeśli na Twój telefon będzie dostępna aktualizacja Windowsa Phone, to Ci taka informacja się pojawi. Być może wcale się nie pojawi, bo Windows Phone 8 chyba nie jest dla telefonów z jednordzeniowym procesorem.

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2013-12-07 o 17:09
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 16:46   #12
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Niestety, pójście do salonu Ci nic nie pomoże
Jeśli na Twój telefon będzie dostępna aktualizacja Windowsa Phone, to Ci takka informacja się pojawi. Być może wcale się nie pojawi, bo Windows Pfone 8 chyba nie jest dla telefonów z jednordzeniowym procesorem.
To oznacza ciąg dalszy męczarni z tym telefonem
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 14:28   #13
majki2001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 45
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez FelekBezSzelek Pokaż wiadomość
Może będziecie mi umiały pomóc, bo ja już mam dość mojego telefonu Mam Windows Mobile 6.5, ale skoro już jest Windows Phone 8 to czy da się na mojego smartphona wgrać WP 8 czy nie? Bo jak chce pobrać aktualizację to podaje mi, że brak nowych aktualizacji. Kolejnym pytaniem jest jaką aplikację pobrać, aby móc ustawić swoją piosenkę jako dzwonek? Mam angielskie menu, jeśli to robi jakąś różnicę.
Windows Phone jest to całkiem nowy system nie mający nic wspólnego z Windows mobile. Gdybyś posiadała np. Htc hd2 który także posiadal Windows mobile to by była możliwość zainstalowania wp 7.8 a nawet androidaaaa lecz jest to już stary telefon wiec lepiej kupić coś nowego (nowego nie znaczy gorszego typu lumia 610 )
majki2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 16:20   #14
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Windows Phone

Cytat:
Napisane przez majki2001 Pokaż wiadomość
Windows Phone jest to całkiem nowy system nie mający nic wspólnego z Windows mobile. Gdybyś posiadała np. Htc hd2 który także posiadal Windows mobile to by była możliwość zainstalowania wp 7.8 a nawet androidaaaa lecz jest to już stary telefon wiec lepiej kupić coś nowego (nowego nie znaczy gorszego typu lumia 610 )
Rozważam kupno nowego, ale mi szkoda, bo jednak niecałe 2 lata ma, a dodatkowo troszkę kosztował Biorąc pod uwagę, że telefon nie jest wprowadzony w Polsce to będę miała bardzo duży problem żeby go sprzedać.
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.